Opinie o TI Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TI Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TI Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TI Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Kandydatka

Jak sie pracuje w firmie TI automotive w Bielsku- Wapienica? Czy kobiety maja tam ciezka prace? Jaka tam panuje atmosfera? Prosze o opisanie wszystkiego oraz stanowisk co tam sie wykonuje, jak to wyglada?

Nie wiem o jakim oddawaniu się była mowa, ale jak teraz wisi oferta dla lidera linii to nie ma w niej podanych widełek płacowych, czy ktoś wie dlaczego? z opisu wynika stała podstawa oraz premia świąteczna, jakiej wysokości może być ta zbliżająca się i co z podstawa? Co na nią wpływa?

Czy można liczyć w TI Poland Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Właściwie wszystkie opinie są wiarygodne, dodam jeszcze że jest duże kolesiostwo i są tzw. pupile, Jeśli ktoś nie pasuje odczuje to w otoczeniu przy podwyżkach bądž w pierwszej kolejności na liście do zwolnienia. Najlepiej robić 150% normy bo wtedy brygadzista zadowolony i punktuje u kierownika a ten dostaje premie że dział się spisał więc nie trzeba przychodzić na nadliczbowe i firma zaoszczędzi, a jak już trzeba no to do tej niemal minimalnej krajowej sobie dorobisz albo wybierzesz dzień w tygodniu i jest git. Dodam, że ok 20% załogi stanowi ekipa nieprdukcyjna tj brygadziści którzy zwłaszcza na ii i iii zmianie grzeją (usunięte przez administratora) na krzesłach a nawet śpią lub oddają się innym przyjemnościom, spora część liderów oraz takich od kontroli pracowników. Tak więc prawdziwymi misjonarzami są Ci którzy muszą na nich ,,wypracować,,Może przy następnym badaniu lekarskim poprosić okulistę o dobre krople na szerszą perspektywę widzenia....

Operator Maszyn

Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie. Przebyłam już kilka rozmów w swoim życiu i muszę przyznać, iż ta zostawiła bardzo miłe wrażenie. Po rozmowie zostałam oprowadzona po hali i otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie. Panie w kadrach również miłe, teraz zobaczymy co mnie czeka w nowej pracy

apple

Wiadomo kiedy wprowadzają owocowe czwartki ?

Sabrina
@apple

Owocowe czwartki? :D a kto wyszedł z sugestią co do nich? Sama kadra zarządzająca czy to raczej ludzie zabrali głos w tej kwestii? W sumie z tych pomniejszych dodatków to co wam jeszcze przysługuje? I do kogo zgłaszane są sugestie co do takich profitów?

Ksg

Jaki wstyd co ty piszesz oni nie mają za nic pracownika liczy się tylko ich dobro i kasa 10

Wieprz

7 lat 3tys na wypłacie dziękuję pozdrawiam

tak dalej
@Wieprz

Takie są realia w TI znam ludzi którzy pracują po10 lat i tyle zarabiają

Lidek
@tak dalej

To nie realia tylko polityka pseudo dyrektora dobrze płatne posadki dla swoich rodzinka i znajomi dobrze obstawione nic tylko zmienić to bagno

tak dalej
@Lidek

Masz racje w Ti sa dwa standardy płacowe dla rodzinki i znajomi dobre zarobi i lekka robota ;) a dla reszty jakieś ochłapy jak zostaną, może dlatego już do tego pseudo zakładu nie przychodzą Polacy na produkcje.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w TI Poland Sp. z o.o.?

OK

Rozwalają mnie te opinie :-) swoją drogą sami sobie jesteście winni traktować pracę na produkcji na poważnie wszyscy do jednego wora robole łącznie z kierownictwem i dyrektorem, pracowałem tam w latach 2015-1017 wspominam to jak koszmar na szczęście udało mi się wyrwać z tego polecam odmienić sobie życie.

Mam takie pytanie bo zatrudniono teraz ludzi z Uzbekistan, Turcji, Białorusi, Tunezji i w każdym z tych języków będzie na stanowisku instrukcja FPO TPM ? bo jak oni będą wypełniać te jakże ważne i potrzebne dokumenty na stanowisku pracy. Rozumiem tez że audytorzy znają każdy z tych języków i spokojnie mogą przeprowadzać im audyty na stanowisku pracy.

stay

Nic nie będą robić obciążą jeszcze operatora żeby ich uczył i posprzątal po nich, na końcu przyjdzie reklamacja bo tak się to kończy przy takim młynie i ciągłej rekrutacji nowych co w tej firmie jest ciąglą praktyką na chwilę porobią i się zwallniają przyjdą nastepni na pewnio nie Polacy to pewne.

Staś

Co powiecie o stanowisku TeamLidera dużo obowiązków i jakie zarobki? Warto aplikować jaka atmosfera?

true
@Staś

Liderami są osoby z wewnątrz dostają pseudoawans zazwyczaj za kablowanie i plotkowanie oraz za wsadzanie nosa dosłownie do wszystkiego, a co do atmosfery cóż zakaład ma fatalną opinię daję ci kilka m-c o ile w ogóle wytrzymasz zbrzydnie ci życie i poczujesz niechęć do ludzi masz to jak w banku.

Związki na bestwinskiej to jakaś porażka, kiedy ci którzy są w tych związkach się obudza i z nich wypiszą? Strata pieniędzy, zakład dałby od siebie więcej gdyby nie ta banda oszomów, podwyżki i tak by były, ludzie zmądrzejcie w końcu i wypisujcie się jak najszybciej paczce na wielkanoc i na święta Bożego Narodzenia za te pieniądze to sam wam zrobię, pozdrawiam normalnych

mmm

Jak są naiwni to niech płacą na nich składki i niech żyją nadzieją że oni coś wywalczą dla pracowników, podobno nadzieja umiera ostatnia.

nick
@mmm

Jak chcesz coś zmienić na lepsze to zmień prace ;) bo w Ti jedyne co potrafią podnoście to normy

@nick

Nie wiem jak z tym ich podnoszeniem ale w takim razie jakie one tak naprawdę teraz wychodzą? Piszesz o ich podnoszeniu, jaka podstawa jest wtedy co do tego wyciągana? Co z reakcją pracowników w tym zakresie? Mimo wszystko każdy daje radę im podołać?

fsdfd
@Lidia

Kim Ty jesteś ?? kierownik czy ktoś z tych z góry tijaja ?? nieźle podpuszczasz w tych pytaniach... co do reakacji na podnoszone normy jest taka, że mamy coraz więcej konfliktów wśród pracowników bo nie każdemu podoba się za najniższe pieniądze zapylać rośnie również ilośc reklamacji, coś więcej jeszcze??

Roman
@fsdfd

Tez ciekawi mnie kim Pani jest... A co do zakladu- wymagania jakbysmy pracowali za grube tysiace. Spychotechnika i zlewstwo od samej gory. Pretensje to produkcji. Zwiazki zawodowe jakos ucichly... za to przedstawiciele coraz "lepsi". Szkoda nerwow na to wszystko

Miecia

Narzekacie, bo nie zorienowaliscie się jaka tam obowiązuje ścieżka kariery. Zobaczcie na to co robi najwyższe kierownictwo i podążajcie tą drogą. Miłość nie zawsze musi być ślepa...

Lady

W Wapienicy?

Miecia
@Lady

Tak ... a przykładów tam jest kilka, więc jest się od kogo uczyć:-)

Lady
@Miecia

Nieźle.... ale że kierownicy też

Zbysia
@Lady

Nie no zaczynają od samej góry:)

Magdalena
@Miecia

A jaka tam ścieżka kariery obowiązuje? Zaintrygowałaś mnie.

Tommy
@Magdalena

Też mnie to interesuje...

Mirek
@Miecia

Jaki jest możliwy awans dla robotnika w TI Poland?

@Tommy

Skoro to takie interesujące to czemu nikt nie jest zainteresowany odpowiedzią?

q222
@Miecia

Pewnie wszyscy chodzmy pracować do biur i na stanowiska kierownicze, a produkcja na hali zrobi się sama... Wystarczyło by przestać traktować tych ludzi jak zło konieczne w tej firmie jest tylko ciągłe machanie batem, audyt, zastraszanie to nie działa !! wręcz jest jeszcze gorzej niż było !!

awansyy
@Mirek

na produkcji jest tylko jedno stanowisko robol ;)

Wkurzony
@awansyy

Dla biurowych- pseudoumyslowych, bo Ci ludzie z reguly pokonczyli jakies studia, a niestety nie ma to zadnego przelozenia na nic, moze i robol. Tylko, ze ten robol kreci ta machina, jemu zalezy duzo bardziej niz tym wyzej. Wbrew pozorom to zlo.konieczne to trzon TI. Szkoda, ze traktuje sie nas w taki a nie inny sposob

Urszula
@Wkurzony

Co masz na myśli, jak was niby traktują ?

Legi
@awansyy

To byłby fajny zakład gdyby nie było tylu obiboków których najwięcej jest biurowych.Rada dla dyrekcji to pozbyć się 30 procent biurowych i wtedy znajdzie się kasa na podwyżki dla produkcji

Normalny Człowiek
@Miecia

Jaka ścieżka kariery? Robiłeś coś kiedyś jak Cynkownianie ogniowe?

Inżynier

Witam interesuje mnie oferta w zakladzie wieprzu. Chodzi o stanowisko inżyniera jakosci. Na jaka stawke moxna liczyc ? Czy na reke jest szansa zarobic 4-5 tys zł.

@Inżynier

stawki faktycznie bardzo sie różnią w zależności od lokalizacji, że Pan ten Wieprz podkreśla? Też ciekawa będę odpowiedzi. Mnie interesuje wobec tego struktura zatrudnienia w zakładzie. ile kobiet pracuje? czy warunki pracy są ciężkie?

Luna

Śmiech na sali,jeszcze zastraszają ludzi! Czy to prawda że kropki tyczą się tylko Polaków a sąsiadów z Uk nie ?

Bouli

Podwyżki (usunięte przez administratora) ale chyba normy,a kropeczki to tak jakbym był w przedszkolu dostawał bym je jakbym był grzeczny albo i nie jak jestem niegrzeczny,za dużo pyskuje

abcd

w tijaju wszystko wolno nawet gnębić ludzi ,pozwolenie od kierownictwa i dyrektora

Bouli

Zgadzam się z tobą,te przedstawiciele zwiazkow zawodowych to śmiech na sali razem z przewodniczącymi,Oni swoje a dyrekcja i tak robi swoje,ma ich gdzieś.Jak chcieli większe podwyżki chyba ok.1000 zł to ich dyrekcja wyśmiała,albo się mieli zgodzić,albo powiedzieli że ludzi będą musieli zwolnić,szkoda gadac

fsedf
@Bouli

Co myślałeś, że ci dają te 1000zł podwyżki ??? śmieszne za co? przecież doskonale wiedzą, że można was łatwo zastąpić, też tam jestem zwykłym robolem mam nadzieję, że już niedługo i znajdę prawdziwą pracę, ale na pewno nie jestem naiwny jak ktoś ma trochę oleju w głowie to doskonale wie jak takie firmy działają dać garstce tych wyżej wysokie pensje za to, że ciebie gonią do roboty oni dostaną nagrody, premie, podwyżki za to, że ty będziesz tyrał za dwóch jedyne wyjście to zwolnienie, albo bycie tam wiecznym (usunięte przez administratora)

kkkk
@fsedf

Dokładnie 100% racji do tego stosują coraz zmyślniejsze sposoby na kontrolowanie pracownika niskiego szczebla za co ci wyżej będą mieć profity, ludzie bierzcie życie w swoje ręce i uciekajcie z takich fabryk !

@kkkk

w sumie to o jakich profitach ostatecznie jest tu mowa? padła wzmianka o jakichś nagrodach i premiach a konkrety? wysokości itp? i jeśli o tę zastępowalność chodzi to faktycznie tylu chętnych stale jest, że firma nie ma z tym problemu? z czego to wynika?

zbliża się koniec

Robota na produkcji w tej firmie przypomina zawody w prześciganiu się tylko sztuki norma i ma być idealne, wypompowani robole zmęczeni życiem myślą, że jak zrobią więcej to będą mieć się lepiej śmieszne, bozia dała im chyba więcej siły niż rozumu, ktoś tam przyjdzie spoza tego towarzystwa i chce normalnie pracować to nie ma szans na to wieczne konflikty, coraz więcej reklamacji widać jak te kontrole audyt działają... a dyrcio się śmieje bo jemu kasa się zgadza tylko co jakiś czas podaje dla swoich pomagierów pisma w których pracownik ma być zastraszony.

Zderzak

Witam, na jakie zarobki można liczyć na utrzymaniu ruchu?

Żenada

Zakład to Żenada! Wymagania jakbyś robił za co najmniej 10k Wypytują o wszystko, audyty robią a sami nic nie wiedzą. Taka prawda jest że nie ma się tutaj czasu na nic, ledwo człowiek zdąży zjeść kanapkę na przerwie a kierownik już patrzy na zegarek kiedy się przyszło z przerwy... Postawią kogoś na maszynie i człowiek (usunięte przez administratora) a nic nie jest wytłumaczone i nie ma się czasu nawet przeczytać papierów o które tak się czepiają.

yyy
@Żenada

Zakład robi wszystko żeby ubić i zastraszyć uczciwie pracujących 8h, a wspiera (usunięte przez administratora)to się nadaje gdzieś zgłosić

@Żenada

Bo w biurach im się nudzi i dla zabicia czasu wyłażą i upodlają tego biednego pracownika , bo może czegoś zapomni wypełnić i już go mają na celowniku. Banda nierobów i tyle w temacie

bg

zastanawia mnie po co tam jeszcze ktoś pracuje

@yyy

To jest wina ludzi trzeba w koncu gdzies te praktyki zglosic i powalczyc o swoje.Ale jak sie jeden wylamie to wszyscy boja sie za nim isc i powiedziec jak naprawde jest ludzie daja sie traktowac jak (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora) pieniadze.Zrobic strajk zeby sie dyrektorstwu (usunięte przez administratora) przypalila zaraz byloby inaczej.A tak tylko utwoerdzaja sie w przekonaniu ze ludzie sa ich wlasnoscia i moga z nimi robic co chca.Niedlugo areczek kupi sobie elektrycznego pastucha i bedzie ludzi na produlcji razil i tez wszyscy beda siedziec cicho.Zenada

Run
@Anonim

Przecież tu nie ma o co walczyć i z kim, jak była ankieta czy popierasz strajk to frekwencja była na poziomie 20%. Jak chcesz coś zmienić na lepsze to musisz zmienić praca tak jak to robi większość ludzi w tym "zakładzie". W Ti zostali już sami starzy pracownicy, młodzi już dawno się zwolnili, oni boja się zmienić prace, a kierownicy o tym wiedzą i ich wyzyskują jak tylko się da.

Cześć , co słychać na zakładzie Wapienica? Jak nowa Pani Dyrektor ?

Oh

No nic, ciągle mamy nadzieję że będzie lepiej.....a nadzieja umiera ostatnia....

Jeszce gorsza niz niz pan dyrektor.Rozdarta bez kultury

Nowa pani dyrektor idealnie wpisuje sie w model kierownictwa T.I.Wsciekła apodyktyczna niemila Lubi (usunięte przez administratora)i zastraszanie.Idealna na T.I wap lepiej trafic nie mogla po tym jak wyrzucili ja z Valeo

Qqq

Myślę, że najlepiej sytuację w zakładzie opisze sam Pan dyrektor Si. wraz z nową Panią dyrektor. Ja się pod tym podpisuje, tak to właśnie wygląda: (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o TI Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w TI Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TI Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TI Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 9 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TI Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TI Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042