Opinie o TI Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TI Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TI Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TI Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Pracownikikkk

Po 5 latach 2550 nowy dostaje 2650

Taki
@Pracownikikkk

Taka polityka pseudo dyrektorów nowy zarabia więcej od starego

Pracownikkiiii wieprz

3 rok mija beż podwyżek jeśli ktoś szuka pracy i chciałby tu iść odradzam

Tokarz

Jakie zarobki na cnc....

Ahah

Witam chcialbym zapytać ile się dostanie na start w zakładzie ti automotive wieprz ? 2650?tak słyszałem prawda

Operator Maszyn

Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie. Przebyłam już kilka rozmów w swoim życiu i muszę przyznać, iż ta zostawiła bardzo miłe wrażenie. Po rozmowie zostałam oprowadzona po hali i otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie. Panie w kadrach również miłe, teraz zobaczymy co mnie czeka w nowej pracy

aka

Witam. Czy pracuje jeszcze pan Krzysztof z Bielska który został zesłany do Wyszkowa?

@aka

pilnuje podopiecznych z ZK w Popowie.A Swoją drogą taka firma atak nisko upadła.Nikt tam już pracować nie chce,Niedługo przywiozą ludzi z buszu.Żenada

Walcz o Siebie

Czytając to co się tam dzieje Jestem dumny. 7 lat przepracowałem na piecach .Od brygadzistów do liderów Wszyscy jak SZCZURY pną się do góry na tonący statek. A ile tam jest już w Biurowcu Matko Bosko nie pomoże ;-) Mają Was za nic. To jest korporacja, nie będą Cię szanować. Jesteś operatorem produkcji. Nie tu, to na Ukrainie. Dla tych Ludzi Jesteś nikim, nie szanują Twojej pracy. KAŻDY SIĘ MOŻE NAUCZYĆ ale w OCZY Ci nie Powiedzą.

bo
@Walcz o Siebie

bo zginiesz marnie. Korpo wyciska z nas siódme poty za minimum bo na tym ten biznes w Polsce polega. Nie licz na profity, a jak tylko powinie ci się noga to do odstrzału i nowego siup w to miejsce.

hhh
@bo

w radiu nawet coś było o "szczęśliwej załodze". Kto może ucieka reszta żywi się obierkami z pańskiego stołu.

Witold
@bo

Już tak nie narzekaj na korpo, bo dużo ludzi tak pracuje i robi kariery. Zwolnili cię że jesteś taki niezadowolony? Napisz o co konkretnie chodziło.

TI Poland Sp. z o.o. rekrutowała niedawno na stanowisko Elektromechanik. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

j23

przyjeli krawcową jest bez głowy nóg irąk ale ma plecy

J23

Podobno likwidują zakład w Wyszkowie ale jaja

@J23

Strajkujcie sobie to wszystkie zakłady zlikwidują. Pan przewodniczący Was będzie utrzymywał.

nanana

Praca zawsze się znajdzie dla kogoś kto chce pracować, wiec się nie martw :)

Uuuuuu

I bardzo dobrze i tak w tym zakładzie nie ma przyszłości

Aaa

Jak nie mają kasy to niech to zamkną a nie beczą ze sa stratni ty co piszesz kierownik czy (usunięte przez administratora) co będzie w każde swieto i mówi jak tu fajnie

j23

boisz się strajku pracuj w tym kołchozie niedługo będą cię bić

Wieprz

Jak można doprowadzić do takiej ruiny w wieprzu premia 900 600 na święta dla pracowników wstyd więcej robcie im nadgodzin i świat to was docenia

@Bouli
@Wieprz

Ja to mówię od kilku miesięcy w tym zakładzie nie będzie normalnych podwyżek,bo znajdzie się paru idiomów,którzy jak są nadgodziny to napieprzają na okrągło od poniedziałku do piątku,a jakby mogli to by przyszli nawet w sobotę na nockę.Dyrekcja potrzebuje zarabistych pracowników

kolo
@Wieprz

tijaj zawsze doceniał pracowników więc nie narzekać tylko pracować wydajnie może was nie zwolnią a dyrektorek śmieje bo jemu kasa się zgadza na koncie

knur
@Wieprz

rób nie marudź bo za rok nie będzie. Mogłeś nic nie dostać więc podziękuj i na miejsce.

@knur

A za co ma podziękować? Za widzimisię i uznaniowość? Rozumiem, że w tym tonie, to management właśnie usiadł za biurkiem, czy tylko mi się wydaje?

Dzes

Dyro dziwi sie z opinii o zakladzie. Ale kto pracuje na te opinie..? Jakie zaklad ma podejscie do ludzi, takie ludzie maja do zakladu. Po co jakies chore popychanki i straszenie pismami? Cos poszlo w bardzo zlym kierunku. Ale skoro dyro tego nie rozumie albo co gorsza nie chce zrozumiec to nie mamy widokow na poprawe. Zaklad obok powstaje. Bedzie wielkie wow jak juz ruszy

Serdecznie pozdrawiam środkowym palcem dyrektora w wieprzu i głównego (usunięte przez administratora) co nie wypłaca teraz nawet na święta pieniadze na różne glupity to macie a ludzie juz 2 lata podwyżek nie dajecie od stycznia nikt nie będzie robił dla was (usunięte przez administratora) ciekawe gdzie pieniądze poszly wstyd wam (usunięte przez administratora) dyrektorzy narzyjcie się karma wraca jesteście (usunięte przez administratora)

uczeń

Ależ tu troli pracodawcy! Prawda jest taka, że we wszystkich dużych firmach tylko związki zawodowe zabezpieczają sferę płacową, pilnują funduszu socjalnego, zabezpieczają podwyżki grupowe i regulują częściowo politykę płacową firmy. Ale nie jeśli Janusz Biznesu uważa, że może uznaniowo prawie 2 tyś osób o własne kryteria wynagradzać, aby mieć kontrolę nad przekazem i ewentualnym buntem społeczno-pracowniczym. Stawki w TI na produkcji to obciach dla branży!, a podejście pracodawcy do jeszcze większy obciach dla pracowników i na lokalnym rynku pracy. Szacunek? a co to takiego? dialog ? Pierwsze słyszę. Tak wygląda szacunek do pracownika - bez protestów, bez poniżania: https://forsal.pl/praca/aktualnosci/artykuly/8307476,lpp-robi-inflacyjna-podwyzke-plac-pensje-wzrosna-o-10-proc.html a tak wygląda walka: https://www.money.pl/gospodarka/strajk-w-fabryce-paroc-polska-zakonczony-mamy-to-o-co-walczylismy-od-roku-6671007652506144a.html Tutaj nie ma tego pierwszego, to drugie możemy sobie wywalczyć!

Ciekawski
@uczeń

Jak tam po protestach? Coś się ruszyło czy dyro po staremu o bidzie opowiada?

XAE
@Ciekawski

Pochodzili, pochodzili i mróz temat zamknął

głsująca
@XAE

Chyba w takim razie nie należysz do związków tylko siedzisz i piszesz zza ciepłego biureczka. Nie wiesz po co było referendum i co dalej. Ciekawe, że tylu zadowolonych po tym co się dzieje- czy to znaczy, że wszyscy na raz się zmieścili z wazelinką?

ksanax
@głsująca

co to będzie co to będzie jak dyrowi kasy ubędzie? Kasy będzie tyle, że nas przeczyści!

bolo
@Ciekawski

zwolnią pare osób i tyle będzie po protestach bo większość to miękie pały

Oooo

W TI Wapienica jest już prawie więcej ustawiaczy i brygadzistów niż operatorów...Czas im leci na kawce i fajce,fajnie, nie muszą przychodzić w weekendy i dostają postojowe a my na żądanie...I żaden nie siadzie na maszynie jak jest potrzeba.Pelna akceptacja,to jest nowa Era TI.

eee
@Oooo

to po co tam pracujecie, ogarnijcie się pracy na rynku jest full

Hahaha
@Oooo

Zajmij się lepiej praca bo znowu trzeba będzie przebierać po tobie części

Więc
@Oooo

dlaczego wciąż tam pracujesz?

Wieprzek

Dlaczego w Zakładzie jak to tak można nazwać w Wieprzu nie zrobią porządku z tymi co są co chwila na L4? Np. Z panią Sołtys-ek Wiesławą? My na nią musimy co chwila robić dramat

Bolek

Jest trafna

Ciekawy

Ile można zarobić na stanowisku operator CNC.

Hehek
@Ciekawy

Po 5 latach mam 3000 tysie na rękę wliczając w to premię i nocki. Nie polecam szukaj czegoś innego a nie Tokaj. (usunięte przez administratora) a góra ma to głęboko w pizdzi.... Stracisz nerwy i czas. Chyba, że to twoja pierwsza praca to gwarantuję ci, że czegoś się nauczysz. A wiesz dlaczego? Bo 95% twojego szkolenia będziesz sam sobie prowadził.

Mati

Dlaczego wywalili kierownika ?

Kaktus
@Mati

Który poleciał?

Dzień dobry, Jak oceniacie dzisiejsze zachowanie Pana z związków zawodowych na stołówce?

Wieprz

Co zaś zajmował miejsce dla ludzi którzy chcieli w spokoju zjeść śniadanie?

Pani

Związki tylko was potrzebują do płacenia składek tak trudno to zobaczyć.

ND

W tym zakładzie pracuję osoba która by jadła tylko cukierki Jak coś to że ktoś ma urodziny automatycznie wypisał do tej osoby czekamy na cukierki robi taki rozkaz Jak można tak pracować to chyba ważne że osoba która ma urodziny będzie chciała to przyniesie nie będzie chciała to nie przyniesie proste a nie że będzie pisać jakaś

Prawie.byly.prac

kiedy w zakladzie nie bylo zwiazkow zawodowych bylo lepiej- czy tylko ja mam takie wrazenie? Dalo sie jakas nagrode za swieto dac, a teraz..zmiany grafikow, robienie pod gore i wszystko w bialych rekawiczkach. Bajeczki bez konkrerow opowiadane pracownikom- cieszmy sie, ze mamy prace. Serio? Za 2200 znajdziemy robote gdziekolwiek! Ludzie, ktorzy ciagna ten wozek, zapieprzaja swiatek, piatek, non stop, sa traktowani jak zlo konieczne

Dissapointed

Kochani czytelnicy i przyszli pracownicy TI Automotive!!! Pracowałam w tej firmie niecałe 2 lata, praca poza produkcją, jako pracownik biurowy i wcale lepiej nie było niż na linii produkcyjnej. Kierownicy określonych działów zapominają, że ludzi należy traktować jako ludzi..... sposób postępowania z pracownikami jest karygodny przez kierowników!!!!! w skrócie: jak chcecie być zdrowi i uniknąć wizyt u psychologa , omijajcie TI Automotive, wierzcie mi , że są jeszcze firmy, którym zależy na pracownikach.

Kaziu
@Dissapointed

To korporacja nigdy nie dadzą zarobić tylko wyciągnąć ile sie da z pracownika a jak już będziesz mało wydajny to do zwolnienia nic tylko szukać normalnych firm dla których pracownik jest szanowany

Dont Wory bee hepy
@Dissapointed

Proszę o nazwę , gdzie jeszcze można liczyć na człowieczeństwo, bo już jakiś czas zwątpienie mnie ma....

Dzes

Nie wiem jak w innych zakladach ale wieprz zakrawa o absurd. Dzieki zwiazkom traktuja nas jak (usunięte przez administratora) i robia na zlosc. Zapieprzamy od niedzieli do niedzieli za friko.. Zero szacunku i zrozumienia dla ludzi. Przewodniczacy zwiazkow to sprzedajne ****. Nie reprezentuja soba niczego. Co jeden to tepszy. Pora chyba zawijac manatki bo lepiej to juz bylo

qq714
@Dzes

Ten cały Ti i ci którzy tym zarządzają mają mniemanie o sobie jakby byli jedynym zakładem na świecie nic tam, że konkurencja zapewnia lepsze warunki i płace ja już podziękuje sajonara po nowym roku i powodzenia z rotacją pracowników szkoleniami i zwiększonym ryzykiem reklamacji przez to hahhahha

noe
@Dzes

to zmienić prace na lepszą i po sprawie

@noe

I po sprawie

Zostaw merytoryczną opinię o TI Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w TI Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TI Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 164.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TI Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 9 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TI Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TI Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TI Poland Sp. z o.o.