Opinie o TI Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TI Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TI Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TI Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Wykształciuch

W firmie jest sporo fajnych ludzi, ale najczęściej są to osoby z krótkim stażem które mają doświadczenia z innych miejsc. Starsi kierownicy niektórych działów, z naciskiem na niektórych "ci co rozwinęli się w TI" traktują firmę jak swój własny (usunięte przez administratora) Stosują metody, za które normalnie grożą różnego rodzaju sankcje, nowych ludzi często traktują jak gorszy sort a to wszystko z braku szerszego spojrzenia i niejednokrotnie kompetencji. Niestety albo stety wszystko wyszło na jaw w dobie kryzysu, spadły maski i nagle okazało się "psiapsiułki" to tylko kumpele na pokaz, żeby pokazać jaka to niby zgrana paka. Szkoda

qwerty

Przepracowałem tam przejściowo 4 miesiące, ale poznałem ten zakład aż za dobrze :-) więc tak morale wśród ludzi pracujących tam były poniżej zera, zewsząd słyszało się narzekanie w szatni na stołówce czy na hali... zresztą zadowolenie widać tam było po gębach pracowników :-) Natomiast ci którzy tym sterują dyrektorek i reszta jego pomagierów chyba za wszelką cenę chcieli aby zwykły pracownik nie miał się tam przypadkiem za dobrze :P zostałem tam upomniany nawet za to, że się odezwałem do kolegi ze stanowiska hahha brygadzista na hali gonił jak walnięty i sprawdzał czy robole pracują cóż taka jego rola bardzo ambitna :-) po rozmowach niektórzy tam podobno pracują po kilka lat nie wiem jak to możliwe chyba mają dobrego psychologa :-) Ogólnie ta firma ma niezłego raka i trzeba być chyba niezwykle zdesperowanym młotkiem, żeby zatrzymać się tam na więcej niż kilka miesięcy.

yt
@qwerty

Kolego i tak długo wytrzymałeś większość odchodzi po 1-2 miesiącach, firma ma problemy z tym więc łapie się patoli z krajów trzeciego świata, od jednego z byłych pracowników usłyszałem nawet takie hasło: wiesz dla mnie ta praca w tej firmie była poniżająca...

Uczeń w technikum

Czy w TI Poland na produkcji trzeba mieć siły jak koń, żeby przepracować do emerytury przez 45 lat zaraz po skończeniu technikum?

@Uczeń w technikum

musisz mieć siły jak wół ;d

qq127
@Uczeń w technikum

Po technikum?? zwariowałeś? tam do biura czy do produkcji to aż za dobre wykształcenie oni tam produkują przewody wystarczy, że umiesz czytać i liczyć do 100...

odwagi

Faceci robią tam za 2600 :D a w zakładzie obok na start daja 3400 netto, ale ludzie boja się zmienić prace i tkwią w tym bagnie i robią z nimi co chcą ;p

A@
@odwagi

Niech robią nic innego nie umieją a sory narzekanie dobrze im wychodzi

@odwagi

Ja za 4200 siedzę i jest okej

hahaa

Siedzisz ale pod biurkiem :d :D :D

Operator Maszyn

Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie. Przebyłam już kilka rozmów w swoim życiu i muszę przyznać, iż ta zostawiła bardzo miłe wrażenie. Po rozmowie zostałam oprowadzona po hali i otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie. Panie w kadrach również miłe, teraz zobaczymy co mnie czeka w nowej pracy

Dobrze to zrobią leserom i nierobom odprawę dostaną a robotę zawsze znajdą

Ciekawski
@Anonim

Ile tej odprawy? Może się skuszę na bonus i odmienię swój los.

Dyrda

Dlaczego ten (usunięte przez administratora) jeszcze nie zamknęli?

bolo

jak dla ciebie ta praca jest spoko to twoja ambicja jest mniej niż zero,ale pracuj sobie jak najdużej firma napewno cię wynagrodzi haha

WAPTi

No to będą niezłe gadki do załogi, nawet trener Alicja została wynajęta aby wyszkolić tak zacną i mądrą dyrekcje by jak najglebiej dotarla do pracowników i przerzucić na nich poczucie tego jak ważni są dla zakładu i jak bardzo ich zakład potrzebuje, ale tylko za poklepówę po ramieniu, bo ciężki czas nastaje. No i tu pewnie okażą się szlachetni i powiedzą że sytuacja jest tragiczna no ,ale nie będą zwalniać, no ale niestety też pracownicy muszą dać coś od siebie. Suma sumaru macie być wdzięczni, nie słuchać związków, o kasie nie wspomnać, poczuć odpowiedzialność za dalsze losy i dziękować im, że są tacy łaskawi. Ciekawe tylko z czego zapłacą Alicji za couching ? Hmm z funduszu pracowniczeg?

Lukaka
@WAPTi

Kto normalny już dawno się zwolnił. Krzyśki zostały na piecach. Powodzenia w dymaniu na 3 zmiany za gorosze.

Kaziu
@WAPTi

Znowu będzie że jesteśmy najlepsi w europie a załoga będzie szczęśliwa i będzie pracować za (usunięte przez administratora)

powoli ku upadkowi
@WAPTi

niech zwalniają nawet i 60 osób, po nowym roku ludzie sami będą się zwalniać i zostaną same dziadki wtedy naściągają ukrainców i patologie z wiezienia, widocznie na nich chcą budować firmę ;p powodzenia hahaa

Aaaaa
@powoli ku upadkowi

To jest właśnie tijaj zwalniać ludzi z produkcji cała polityka firmy (usunięte przez administratora) może niech zaczną od góry i biur bo tam jest was chyba nieco za dużo

Pyrtek

Kiedy zrobicie strajk?

on
@Pyrtek

z tymi śmiesznymi związkami zawodowymi zapewne nigdy. zaraz się z tego wypisuje jedyne co to kasę tracę na nich

@Pyrtek

Te związki to robią ale cyrk, w związkach w bb na bestwinskiej kilku upośledzonych z Mariuszem i Basią na czele,

Wap

To porządna firma dostali jedna z największych tarczy na Śląsku. Są w top 5 beneficjentów. Popłyneły do nich miliony. (usunięte przez administratora)

@Wap

Czytać 2gi post od góry. Wszyscy zarobieni prócz tych co stracili i pewnie nowe modele się pojawią.

@Wap

To prawda fajnie że dostali taką dużą dotację na stronie śląskiego urzędu wojewódzkiego jest fajna prezentacja kto i ile dostał. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce tarcza antykryzysowa Śląsk i nazwa spółki Link do prezentacji (usunięte przez administratora)

Bouli

(usunięte przez administratora) dotacja podana na stronie 3,6 miliona zlotych

XYZ
@Bouli

Co do dotacji to wynosiła 5,4 mln.

i po tarczy
@XYZ

No i co z tego? jedyne co dostaliście to 1800 zł przez 3 miesiące postojowego, a to są wasze pieniądze z podatków hehee

Wilk z lasu nie lubi tijaja

Teraz, tak po czasie przerobionym na piecach to myślę, że jestem mądrzejszy od całego biurowca razem wziętego ;-) Dużo gorsza od braku wykształcenia jest tak zwana ciemnota oświecona.Czlowiek prosty często pełen pokory rozumie że może czegoś nie wiedzieć.Natomiast wykształcony (usunięte przez administratora) jest bezgranicznie przekonany o swojej wyższości intelektualnej mimo tego że jest idiotą. Patrz pani kierownik, taka czarna

Czym w TI Poland Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Kim

nowi pracownicy to tylko z Ukrainy i Indonezji :D pewnie oferują im paczkę parówek co miesiąc, jako dodatek ;p

aaaa

nowy przychodzi i mija miesiąc i go już nie ma taka to super firma. .gratulacje dla kierowniczków i dyrektorka za szacunek dla pracowników.

@Kim

Druga sprawa to reklamacje, sypią się jedna za drugą szczególnie w Wieprzu. Ciekawe jaka jest tego przyczyna?

Pan od bankowości

Fajna firma, człowiek się cieszy, że jeszcze żyje. Wszędzie układy, ludzi w biurach więcej jak na produkcji. Jak nie będziesz z nami to cię zniszczymy. Ile trzeba mieć honoru aby się zgodzić na coś takiego. Właśnie tam są tacy ludzie, korporacja człowiek na produkcji jest nikim. Zawsze są więźniowie z Jastrzębia. Gdzie jest logika? Baba z banku jest kierowniczką i myśli, że się zna, tylko dlatego, że kredyt załatwiła i tak wszyscy wiedzą.... No jest dramat ale spuchnięta bruneta robi karierę. Wysikam się jak zdechnie pani z banku co robi karierę w motoryzacji. Ta pani fikcja oczywiście, nikt jej nie wie o kogo chodzi. Konfidenci z Bestwiny zostali bo do Bielska za daleko.

aaa
@Pan od bankowości

cała prawda o ti jaju ,nawet sprzątaczka może być kierowniczką wystarczy mieć szerokie plecy

Sprzątaczka
@aaa

Dokładnie ,taka z tego co pamiętam jest w UR - magazyn. Pamiętam jak tam pracowałem chodziły słuchy że rodzinka z dyrem a baba się nie nadawała do niczego. Się dziwiłem że ktoś nie doniesie wyżej na ten nepotyzm. Wystarczy napisać list po angielsku do centrali.

Zuzanna

Co możecie powiedzieć na temat traktowania ludzi w tym miejscu pracy? Z ciekawości przejrzałam wpisy, które tutaj są zamieszczone i widzę, że są one bardzo różne. Niektóre są negatywne. Dlatego chciałabym prosić o jakieś doprecyzowanie i dowiedzieć się jak najwięcej.

Aaaaa
@Zuzanna

Raczej same negatywne musisz wiedzieć że firma to mniej niż zero .marna kasa i (usunięte przez administratora) na każdym kroku

Milon
@Zuzanna

Beznadzieja, rodzinna sfora ciocia babci szwagierka ojca itd. Faceci zarabiają tam 2500zl buahaha pracowałem wiem. (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem żadnych szans na awans ludzie pracują po 10lat, a zarobki stoją w miejscu. (usunięte przez administratora) ,zastraszanie itd

Hahaha
@Zuzanna

@Zuzanna jeśli jesteś młoda, atrakcyjna i potrafisz się dobrze „dogadywać” z przełożonymi będzie Ci się dobrze pracować i lepiej zarobisz na bestwinskiej.

Wieprz

Nie polecam pracy w Wieprzu brak szacunku do pracownika, wyzysk,zastraszanie pracowników, dyskryminacja, brak profesjonalnej kadry zarządzającej, na stanowiskach rodzina i znajomi Dyrekcji.

Mistrz
@Wieprz

I tak będzie cały czas nic tylko zmienić prace a rodzinke i znajomych zostawić w tym bagnie

@Wieprz

Czy jest ktoś kto ma zachowania mobbingowe w tym zakładzie, tak pytam?

@Kaktus

Tak wiele osób kilka pod opieką psychiatry i prokuratury okręgowej w Bielsku-Białej

@Anonim

Przytoczcie proszę jakie formy mobbingu występują w tym zakładzie, macie jakieś przykłady?

@Wieprz

Proszę się nie obawiać nie jestem pracownikiem tej firmy. Podajcie przykłady nieodpowiedzialnego zachowania odnośnie przełożony pracownik

Jon

Ludzie, czy wy jestescie normalni? Skoro wam tak zle, to zmiencie prace- jak sie nie podoba to odejdzcie. Jesli kogos nie lubicie to powiedzcie mu to w twarz a nie piszcie na forum. Macie chyba problem sami ze soba. Nie ogarniam

Kaktus

Czy mógłbyś bardziej rozwinąć swój wpis, kogo masz na myśli. To są bardzo poważne zarzuty. Masz jakieś dowody?

Pracuś

Do końca Czerwca i koniec pracy w Wieprzu trzy miesiące i to wystarczy by wiedzieć co się dzieje, (usunięte przez administratora) to normalne zachowanie Dyrekcji i kierowników nie polecam pracy w takich warunkach.

czy stać zakład na zawracanie głowy audytami? chyba wiemy co robimy?

A czy ty wogóle masz pojęcie po co są te audyty? Jeśli nie wiesz czemu służą to najlepiej się nie wypowiadaj.

Janek

Oczywiście, można przyjąć, że audyt jest zawracaniem głowy, chociaż ja się akurat z tym nie zgadzam. Tak to już jest poukładane, że w przemyśle samochodowym wymagany jest certyfikowany system zarządzania jakością. Bez niego firma TI nie mogłaby dostarczać swoich produktów do firm produkujących samochody. Co w skrócie oznaczałoby zamknięcie firmy.

Pracownik biura

Z tą firmą jest coś nie tak. Zaprosili mnie na rozmowę. Niby wszystko OK, zainteresowani ale na rozmowie jak na pogrzebie. Ja tu nawijam a oni jakoś jakbym był kosmitą a mam trochę wiedzy i doświadczenia. Ten zarząd i ta dyrekcja są jak misie koala (nie obrażając misiów :) - takie mam wrażenie i to misie po porządnej dawce liści. Kadrowa, mój Boże, niech sobie lepiej kurs psychologii zabudżetuje na 2022 jak jeszcze tam będzie pracować. Rotacja mówi sama za siebie. Z dala od tego młyna.

Abc
@Pracownik biura

A co z kadrowa nie tak? Co dokładnie nie grało na rozmowie?

Xt
@Pracownik biura

Prawda jest taka, że szkoda słów na wszystko co sie dzieje w korpo. Albo sie dopasowujesz, albo uciekasz. Tutaj nie ma innych rozwiązań.

@Pracownik biura

Oni nie potrzebują ludzi z doświadczeniem tylko pachołków Dyrekcji kto ambitny niech odpuści sobie TI POLAND

qq
@Anonim

Przecież tam pracują całe rodziny czego można się po tym spodziewać??? UCIEKAĆ Jak NAJDALEJ

Jak tam sytuacja w Wieprzu czy Dyrektor nadal uważa że wszystko jest ok nie ma dyskryminacji i mobingu pracowników oczywiście tylko tych co są w związkach zawodowych.

adam

po wizycie w sklepie 05.06.2021 jesteśmy zniesmaczeni nie chcąc kupić wózka za 2,5 tyś potraktowano nas jak bidoków mimio że sklep posiada tańsze i fajne modele ta pani blondynka przychodzi i mówi dzien dobry i przekazuje nas komuś innemu kto jej płaci ????? . może i fajny sklep ale atmosfera padaka nikt sie nie czuje tam jak w sklepie dla dzieci tylko jak w salonie merca nie masz kasy to po co ty przychodzisz :( obsługa wie co mówi ale można podejsc jak do ludzi a nie jak chodzaca porponetka

Zostaw merytoryczną opinię o TI Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w TI Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TI Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 164.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TI Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 9 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TI Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TI Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TI Poland Sp. z o.o.