Grupa Farmacol

Opinie o Grupa Farmacol

Thx

Dlaczego wybrane osoby przychodzą wcześniej w ostatni dzień miesiąca???? dniowki powinny przyjść wcześniej i nocki też, ale w ten sposób, zeby zmiany się na siebie nie nakładały bo do tej pory tak jest i panuje zamieszanie

Interesuje mnie oferta Specjalista ds. Rozliczeń Umów. Socjal wygląda dość bogato, a ja już się przyzwyczaiłam, że dzieciaci mają więcej benefitów od singli, jak ja :) Jednak najważniejsze jest dla mnie uposażenie. Może ktoś z Katowic zna stawki na tej posadzie?

Truut

Panie Kierowniku, nie uważa Pan, że kartka o odwolaniu wolnego do końca miesiąca powinna być podpisana przez osobę, która wydała takie rozporządzenie? Nie sądzi Pan, że powinna tam znajdować się również informacja o formie rozliczenia tychże nadgodzin? Nie ma Pan odwagi podpisać się pod tą decyzją z uwagi na brak zgody "góry" na wypłacenie nadgodzin czy poprostu brak Panu kultury i choćby odrobiny szacunku do szeregowego pracownika? Myśli Pan, że MY chcemy robić nadgodziny dla napchania kieszeni właścicielom? NIE! Robimy to aby sami mieć się z czego utrzymać. Mam nadzieję, że do czasu jasnej deklaracji w sprawie wypłacania nadgodzin większość pracowników zignoruje ten nic nie znaczący, niepodpisany świstek. Ja napewno tak zrobię. Niepozdrawiam.

@Truut

Powinno to zostać wypłacone do wypłaty za wrzesień a nie za kilka miesięcy gdzie w końcu zarząd podejmie decyzję czy zapłacić czy jednak do wybrania :] śmiech na sali, taka duża firma...

Fruit
@Truut

Panie kierowniku, w Amazonie ludzie wiedzą za co przychodzą do pracy w dniu wolnym, tu niestety nikt nie wie.

...
@..

Nie powinny być nadgodziny wypłacane w innych miesiącach tylko w danym miesiącu w którym zostały przepracowane ....

Hmm
@Fruit

Bo kierownictwo nie umie wstawić się za ludzi w zarządzie , liczą sów tylko zyski ich ..

Beta
@Truut

Panie kierowniku nie wstyd pani tak chodzić po swoich pracownikach namawiając ich żeby przysli do pracy w dniu wolnym nie oferując nic w zamian? Pana tłumaczenie że pan nic nie może, bo to zarząd decyduje jest nie na miejscu. Jeśli chcą żebyśmy przyszli to albo płacą nadgodziny alebo nie. Niech sami zejdą i z nami porozmawiają.

Truu
@Beta

Oni nie wiedzą co to wstyd. W zeszłym tygodniu namawiał i prosił pracowników o pracę po 10h i 6 dni w tygodniu. Na pytanie o zapłatę za to poświęcenie odpowiedział, że jak się uda to wypłacą nam to w styczniu. Za ponad 3 miesiące... Ponad 100 dni czekania na zapłatę za uczciwą, ciężką pracę i to bez gwarancji, że tak faktycznie będzie. A w miedzy czasie realizujemy zlecenia za Mory, bo tam nikt nie chce pracować. Nabijamy im niewyobrażalne dla Nas pieniądze nie dostając za to nawet okruszków. Moze jeszcze doczekamy sie czasów, kiedy kierownik magazynu będzie mógł zrobić coś więcej niż zabawa w bariste i ochroniarza, bo póki co to przez 4 czy 5 miesięcy jedyne czym się zajmuje to "problem" kawy na magazynie i ciągłe przesiadywanie na monitoringu. Niepozdrawiam

Haha
@Truu

Dobre, prosić pracowników żeby zostali ale nie ma pewności, że zapłacą. Jaja sobie z nas robicie? W ogóle nie traktujecie nas poważnie więc i my nie będziemy traktowali Was poważnie. Wyjazdy nie wyjadą na czas i tyle, nie płacicie to nie oczekujcie że będziemy zasuwać charytatywnie, przecież to śmieszne. Nie będę zostawać póki nie dostanę informacji że płacicie nadgdziny, tyle w temacie

Tt
@Truu

Właśnie tak, jedyne problemy jakie widzi to wnoszenie kawy na magazyn i czy dziewczyny mają spięte włosy, ale te (usunięte przez administratora) leżące na 24 bo cały czas woda leci z sufitu to jakoś mało go interesuje, mówi że zgłosił to a (usunięte przez administratora) jak leżały tak leżą. Ciekawe co na to BHP bo tu wielce pluje się o włosy a tam na tych szmatach o wypadek bardzo łatwo. Z tym monitoringiem to jeszcze wygryzie ze stanowiska tego kapusia.

@Truut

Za pracę w godzinach nadliczbowych przysługuje czas wolny lub dodatek - w wysokości 100% godzinowego wynagrodzenia za pracę w nocy, niedziele i święta niebędące dla pracownika dniami pracy oraz w dzień wolny od pracy lub 50% za pracę w każdy inny dzień. Po szczegóły zapraszamy do działu HR lub, do bezpośredniego kontaktu z przełożonym.

Nnj
@Grupa Farmacol

Niektórzy nie chcą wolnego za nadgodziny tylko kasę ... wiec proszę nie mowic ze nam się należy według kodeksu bo tu widać całkiem co innego , i z tym nic nie robicie ... wypłacić nadgodziny po 4 miesiaca to szczyt wszystkiego bo i tak każecie każdemu je wybierać i będziecie zmuszać do dnia wolnego... w grudniu powiecie ze nie macie kasy bo bd trzeba bony wypłacić .. i koło się zamyka pracujcie za darmo a pracodawca będzie się wzbogacał ...

@Grupa Farmacol

Potraficie czytać? Przecież jasno ludzie piszą że nie ma decyzji zarządu co do nadgodzin. Czy będzie zapłacone czy nie. Nikt się nie pyta co się należy za przyjęcie czy zostanie dłużej.

Ona
@Haha

Wystarczy informacja że nie płacą, to wtedy nie przychodzimy na inwentaryzację. Jak oni do nas tak my do nich. Szacunek za szacunek. Niech sami sobie liczą.

dyspo
@...

Wypłatę za nadgodziny dobowe dostajesz w kolejnym miesiącu następującym po ich przepracowaniu. A nadgodziny średniotygodniowe po zakończeniu okresu rozliczeniowego - czyli może to być nawet w czwartym miesiącu po ich przepracowaniu. Ludzie, zamiast marnować swoją energię na wypisywanie tych oderwanych od rzeczywistości opinii, to poczytajcie trochę kodeks pracy, a jak wam się nie chce to po prostu pomówicie ez kadrami.

Tak napisali tekst z kodeksu a nie ze bd wypłacać nadgodziny bo mówią ze wypłaca ale w grudniu.. wiec niech sobie zrobią zamówienia w grudniu i inwentaryzacje ...

As
@Truut

Proponuję aby pan kierownik sam wziął skaner i robił nadgdziny za darmo , może wtedy zobaczy jakie to uczucie, kiedy biega się od stacji do stacji na wyjazdami, pakuje ogromne ilości ciężkich syropów, biega się na kontrolę do pomocy i jeszcze mamy w dniu wolnym przychodzić do pracy i robić nadgdziny za free, chyba jakiś żart, w ogóle nie traktujecie nas poważnie. Wywieście informację czy nadgdziny będą na 100% wypłacone i to za każdy miesiąc a nie w styczniu dopiero. Póki co nie wiemy nic a na każde pytanie czy będą płatne jest wzruszanie ramionami. Tak więc póki nie dostaniemy informacji czy są płatne to nie będziemy ani zostawać ani przychodzić w dniu wolnym gdzie chcemy odpocząć.

@..

Czyli koniec końców wszystko zostanie wyrównane? Od tego czasu nie wystąpi żadna rekompensata ani nic w ten deseń? czy w ubiegłym roku mieliście może podobnie czy to jednak pierwsza taka sytuacja?

Emuuuuuu

Albo albo. Niech się zdecydują. A nie trzymają w niepewności. Ludzie teraz przychodzą, zostają dłużej i za jakiś czas mają się dowiedzieć że jednak nie płacą? Przecież wiadomo że wtedy by nie przyszli a farmacol ich teraz bierze na przetrzymanie bo nie ma komu pracowac. Jak idziesz do lekarza i się go pytasz na co jestem chory to co mówi ci "ma pan jelitowke albo uszkodzona wątrobę, niech pan przyjdzie za 3 miesiące, będę wiedział :D

Ona
@Haha

Potwierdzone . Zarząd zgodził się wypłacić wszystkie nadgodziny za miesiąc WRZESIEŃ w wypłacie 10 października. Więc nie musicie już tu pisać zbędnych komentarzy..

Buu
@Ona

Rozumiem że ten bzdurny komentarz napisał ktoś z Zarządu? A nie jakiś (usunięte przez administratora)?

.m.m.
@Emuuuuuu

Ja już przestałam zostawać, po co? Nabiorą zamówień z Warszawy bo są (usunięte przez administratora) na kasę a potem jest niewyróba i błaganie ludzi żeby zostali za darmo, bo nie ma żadnej informacji czy z łaski swej wypłacą nadgdziny. Skoro zarząd jest tak łasy na kasę i ciągle im mało to proszę bardzo weźcie się sami za robotę bo my zostawać za darmo nie będziemy!!!! Jak wyjazdy nie wyjadą i będą płacili kary za opóźnienia to będą mieli nici z tych dodatkowych zamówień a nie zarobek.

Cvb

(usunięte przez administratora) pisze ptzevi z to widać. Gdyby byłaby to prawda to by było o tym głośno na magazynie a co pytamy czy wypłacone będą nadgdziny to słyszmy że nie wiadomo bo góra jeszcze nie podjęła decyzji w tej sprawie. Dla mnie tekst że góra nie podjęła decyzji jest tak irracjonalnie zabawny, że nie da się nie parsknąć śmiechem. Jaka decyzja? Robię nadgdziny w danym miesiącu więc mam je mieć wypłacone w październikowej wypłacie koniec tematu. Chyba dawno PIP nie wparował im w papiery, najwyższy czas zabarwić im kontrolę, zabulą takie kary że decyzję podejmą w sekundę. Pamiętacie jak było z bonami na święta? I ich (usunięte przez administratora) pomysł na bony do aptek? To była tak(usunięte przez administratora) decyzja, że wystarczył strajk na magazynie (usunięte przez administratora) i w przeciągu paru godzin potrafili znaleźć pieniądze na pieniężne bony. Bez nas ten magazyn nie istnieje. Może czas znowu zrobić taki strajk póki nadgdzin nie wypłacą bo tylko strach na nich działa a my bardzo dużo możemy.

Upik

Ta jasne, weź ten urlop a uwalą Ci z wypłaty. Nie wiesz tego? Że jak weźmiesz siłę wyższą to ci to potrącają z wypłaty? Tu nic nie ma za darmo, na wszystkim chcą zarobić, nie nasze błędy, wadliwe skanery, uszkodzenia i tak dalej. Ta woda która litrami leje się na strefie 24 z sufitu i zagraża bezpieczeństwu pracowników też za chwilę okaże się że nam uwalą za to w wypłaty żeby to naprawić, wcale by mnie takie posunięcie nie zdziwiło.... dusogrosze, wiecznie im mało

X
@Truu

W innych zakładach są wypłacane za nadgodziny co kwartał i nie ma problemu

Hh
@X

Farmacolu rządzi się własnymi prawami, w temacie pieniędzy z premii z podwyżek farmacol udaje że jest głuchy. W każdym NORMALNYM zakładzie pracy wyższe stanowisko oznacza wyższe zarobki a jak jest w Farmacolu? Przykład koordynatora - zupełnie nie opłaca się nim być. Obowiązków masa, zarządzanie ludźmi, bieganie po całym magazynie, gonienie wyjazdów i tak dalej a zarobki? Grosze, marne, śmierdzące grosze, w ogóle nie są doceniani (mam tu na myśli tych, którzy naprawdę zasuwają a nie zbijają bąki w regałach), tu awans oznacza po prostu mniejsze zarobki. Więc skoro nie chcą wziąć się za tak błache sprawy to nie licz że ci wypłacą nadgdziny.....

Koordynator
@Hh

Dokładnie .Pensja (usunięte przez administratora)biorąc pod uwagę ilość obowiązków .Pozdrowienia z innego oddziału .

Tus
@Hh

Jak tak opowiadam znajomym gdzie pracuję i jakie w tej firmie są (usunięte przez administratora)to myślą że po prostu żartuje, komentują to "ta twoja firma to ma chyba własny kodeks pracy bo to jest niemożliwe żeby coś takiego tam działo się oni w ogóle mają kontrole PIPu?" Tak więc nie są to jakieś nasze widzimisie bo nawet ludzie z zewnątrz uważają że to dzieją się po prostu rzeczy niezwykłe. Szkoda że tak potężna forma zarabiająca takie miliony tak źle traktuje załogę, dzięki której ta firma pracuje i wykonuje zamówienia. Ewidentnie trzeba tu coś zmienić, należy nam się szacunek!!!!!

W związku z Państwa licznymi komentarzami dotyczącymi form i terminów rozliczeń nadgodzin, uprzejmie przypominamy, że zgodnie z zapisami kodeksu pracy za pracę w godzinach nadliczbowych przysługuje Państwu czas wolny lub dodatek - w wysokości 100% godzinowego wynagrodzenia za pracę w nocy, niedziele i święta niebędące dla pracownika dniami pracy oraz w dzień wolny od pracy lub 50% za pracę w każdy inny dzień. Nadmieniamy, że czas wolny może zostać wskazany przez pracownika lub pracodawcę. Co do przywoływanych przez Państwa terminów wypłat za przepracowane nadgodziny – godziny nadliczbowe (dobowe) rozliczane są z końcem miesiąca, w którym zostały wygenerowane – wypłata następuje w miesiącu kolejnym. Natomiast godziny nadliczbowe (średniotygodniowe) rozliczane są po zamknięciu okresu rozliczeniowego – wypłata następuje w miesiącu następującym po zamknięciu wspomnianego okresu rozliczeniowego. Wszelkich dodatkowych informacji udzielą Państwu przedstawiciele działu HR lub bezpośredni przełożeni.

Jerry

Nie wiem jak w tej firmie wygląda podział obowiązków czy stanowisk pracy ? Pewne dwie panie ze stacji 21 (lewa strona) pracujące na popołudniowej zmianie wyganiają innych pracowników. Koordynatorzy wysyłają nas do pomocy na tą stacje . Panie pracujące tam są bardzo nie miłe. Czy może ktoś sprawić aby praca w tej firmie przebiegała w miłej atmosferze ?

@Jerry

Atmosfera czasem tez nie będzie ewentualnie zależna od działu? Jeszcze mnie w firmie nie było, wiec nie wiem za bardzo do czego nawiązujesz, ale czy ludzie sami się nie mogą zintegrować? I jak przy tym w razie czego jest na dziale IT? tam uderzam o ile mnie przyjmą. 8)

@Jerry

Zachowanie najwyższych standardów i warunków pracy dla każdego z Członków naszego Zespołu jest dla nas priorytetem. W Grupie zatrudniamy ponad 3500 Pracowników i codziennie korzystamy z ich wysokich kompetencji oraz doświadczenia. Zespół Grupy Farmacol tworzą ludzie, których zaangażowanie w realizację obowiązków przynosi obopólne korzyści – tak dla Pracowników, jak i pracodawcy. Staramy się więc budować atmosferę sprzyjającą efektywnej współpracy, która niestety nie zawsze odpowiada oczekiwaniom każdej ze stron. Serdecznie dziękujemy za opinię i zapewniamy, że poddamy ją szczegółowej analizie.

Spróbuj przez agencję oni po 3 miesiącach dają to pod zakład na zlecenie a po miesiącu umowę o pracę -mialam przez agencję tamtego nie przyjęłam ale miałam taką propozycję na szkoleniu to samo mówią

Doświadczenie np na kasie można podać ,kompletowanie ,pakowanie takie tam proste prace

nG

Czy ktoś coś wie na temat nadgdzin? Będą je wypłacać? Bo nie wiemy czy nadal mamy nie zostawać....

Aktualność
Zniżki na studia dla Pracowników Grupy Farmacol!

Dzięki zaangażowaniu Pracowników Grupy Farmacol, nieustannie zwiększamy naszą rynkową konkurencyjność. A skoro w DNA mamy wpisany rozwój, wspieramy Zespół inicjatywami zwiększającymi osobiste kompetencje. Z przyjemnością więc informujemy, że nasi Pracownicy planujący podjęcie studiów, mogą teraz liczyć na preferencyjne warunki ich finansowania.

Grupa Farmacol rozpoczęła współpracę z Uniwersytetem WSB Merito. W jej ramach – Pracownicy Grupy – mogą korzystać ze specjalnych warunków studiowania na Uniwersytetach WSB Merito zlokalizowanych w Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu i Wrocławiu oraz na Uczelni WSB Merito znajdującej się w Warszawie. Zniżki dedykowane Pracownikom Grupy Farmacol obejmują:

• Studia I stopnia

• Studia Jednolite Magisterskie

• Studia II stopnia

• Studia II stopnia ze studiami podyplomowymi

• Studia podyplomowe

• Studia MBA/FUMBA/EMBA

• opłaty wpisowe na studia I stopnia, studia II stopnia (także II stopnia ze studiami podyplomowymi), jednolite magisterskie, studia podyplomowe, studia MBA/FUMBA/EMBA)

• opłaty rekrutacyjne/kwalifikacyjne na studia MBA

Więcej informacji udzielają wszystkim zainteresowanym przedstawiciele Zespołu HR. Zapraszamy do kontaktu!
mordor

Ogłoszenia o pracę na magazynie w Katowicach wiszą na portalach od miesięcy. Ja wam zdradzę jeden prosty trik, podam go gratis. Trik w jaki sposób sprawić żeby ogłoszenia zniknęły. Dajcie ludziom godną płacę. Trzy zmiany, trudna branża i presja czasu. Dajcie 4k na rękę to ludzie się znajdą od ręki

Konkretny
@mordor

Co zrobić,aby zatrzymać dobrych pracowników i znaleźć nowych? - dać dobrą pensję - zapewnić sprawny sprzęt(terminale,skanery,komputery,wózki widłowe,baterie,akumulatory i ładowarki) - być elastycznym w kwestii grafiku - odpowiednio organizować i zapewniać pracę dla wszystkich zmian - naprawiać błędy systemowe(na terminalach) - szanować pracowników fizycznych(Branson:''Zadbaj o swoich pracowników,oni zatroszczą się o twoich klientów") - być otwartym na dialog i sugestie zmian(konstruktywna dyskusja - zebrania) - dodatki motywacyjne - premia uznaniowa po za akordową - specjalne premie dla najlepszych - stażowe dla wieloletnich pracowników - dodatek za pracę pod presją - dodatek za brak ergonomii(nadwyrężanie zdrowia) - większa kwota za tzw."wczasy pod gruszą" - bony na święta II x w roku - więcej za całodzienną inwentaryzację - więcej ludzi do sprzątania oraz kwestia czystości pojemników oraz regałów Piszę z perspektywy oddziału wielkopolskiego,ale w każdym oddziale są te same problemy.

były driver
@Konkretny

Jak już kiedyś pisałem, tylko dlatego macie pracę w FCL, bo ciągła rotacja pracowników pracujących za najniższą krajową, jest bardziej opłacalne dla firmy niż zakup i utrzymanie automatycznej linii układającej towar w pudełkach, a tym bardziej zarabiających coraz więcej pracowników, którym z czasie ciągle będzie mało. Farmacol tak funkcjonuje już od ponad 30 lat i daje radę . I to nieźle. Wasze żądania , groźby, dobre rady, na nikim nie robią wrażenia.

Truu

Koleżanki i Koledzy, z uwagi na zbliżający się wielkimi krokami sezon grypowy chcialbym tylko przypomnieć, że swego czasu @Pracodawca postanowił zabrać nam półroczny i roczny dodatek frekwencyjnych. To była konkretna suma za Nasze poświęcenie ale dziś już dodatku nie ma... Proszę o tym pamiętać i samemu wyciągnąć wnioski. Pozdrawiam

Hahah

Panie kierowniku chodzi i Pan pyta żeby zostać dłużej w pracy i przyjść w weekend bo jest dużo zamówień a nie umie Pan zadbać o prace ... zmianowi z rannej zmiany tak puszczają pojemniki ze szkoda słów .. niech Pan się przyjrzy w raporty jak wypuszczają zamówienia bo przychodzi się do pracy i jej nie gwarantujecie ... szkoda słów i produkowania się ....

Zbyszek

Sami jesteście sobie winni ze godzin nie płaca . Zrobić swoje 8h i iść do domu a nie robić nadgodziny. Pare razy by nie wyjechało rano to zaraz pieniądze by się znalazły do zapłaty , a wy robicie za darmo a potem pretensje ze nie palca. Czas się ludzie zebrać i zrobić z tym porządek :)

@Zbyszek

Nie łapie stwierdzenia, że godziny nie są płacone, wiadomo jak to wygląda z perspektywy biura? Właśnie speca od zarządzania zasobami ludzkimi szukają, ciekawiły mnie stawki ale nie podano widełek. Co wiec będzie na nie docelowo wpływać?

Inwentaaaa

Powiedzcie mi co się dzieje przed tegorocznymi przygotowaniami do inwentaryzacji? Chodzi mi o sprzątanie regałów. Wywieszona jest informacja o pilnowanie porządku, wynoszenie leków na swoje lokalizacji a codziennie wchodząc na nocną zmianę po prostu szczerze? (usunięte przez administratora)się chce tym co się tam zastaje. Leki są porozrzucane gdzie tylko popadnie, ba, nawet całe kartony leków są poprzenoszone w zupełnie inne miejsca i na innych lokalizacjach i nie są odnoszone na miejsce. Nie widać żeby cokolwiek było przygotowane, jedynie jeszcze EFKI wyglądają okay ale to dlatego, że w sumie nie są one ruszane. Co za problem macie z chodzeniem po leki na ostatnie regały lub zdejmowanie ich z dynamiki i wkładanie w regał? Lenistwo? (usunięte przez administratora) Nogi bolą od chodzenia do ostatnich regałów? Co wy na tych dziennych zmianach robicie? Problem z tym bajzlem polega na tym, że poranne zmiany i popołudniowe maja w nosie sprzątanie po sobie, narobią śmietnik na strefach po czym biorą (usunięte przez administratora) i idą do domu a nocna zmiana wchodząc do pracy klnie i już na początku ma serdecznie dosyć tego, co zastajemy bo to my musimy potem po tych bałaganiarzach sprzątać ten (usunięte przez administratora), mamy swoją robotę do zrobienia a często wchodząc na zmianę musimy najpierw ogarnąć ten (usunięte przez administratora) i uzupełnić stertę braków jaką zostawiają a dopiero potem możemy zabrać się za swoją robotę plus na sam koniec sprzątanie po całym dniu za każdą zmianę. Od dłuższego czasu jest tyle roboty, ze nie mamy czasu na dokładne sprzątanie tego (usunięte przez administratora) po dniówkach a jak już sprzątamy to po kilku regałach odechciewa się przykładać do tego bo wiemy, ze znowu następnego dnia będzie ten sam (usunięte przez administratora) Zrobicie w końcu z tym porządek? Przestaniemy sprzątać na nockach bo skoro w takim (usunięte przez administratora) dniówce pracuje się dobrze to im ten (usunięte przez administratora) zostawimy na rano. Ja osobiście sprzątając po nich ograniczyłam się już tylko do wsuwania kartonów w regał żeby nie wystawały bo mam już serdecznie dosyć marnowania na to czasu.

Porządkowa
@Inwentaaaa

U nas w Żernikach to samo,z tą różnicą,że na każdej zmianie mało kto sprząta. Ja na swojej stacji zawsze,od lat bo nie znoszę bałaganu. Można?Można.Tym bardziej,że pracuję tylko na II zmianie,na której u nas jest najwięcej pracy. I zmiana do wyjazdów,wcześnie rano ma luz,III zmiana na nockach przeważnie też ma luz. U nas od dawna tak jest: I zmiana Ciechocinek,II zmiana Hades,III zmiana tyle o ile. U nas ludzie nie chcą sprzątać,gdyż jak mówią:"Nie płacą nam za sprzątanie" lub mają bardziej wzniosłe zadania, a na popkach nie mają czasu(Chcieć to móc),a na nockach jak nie ma pracy to towarują automat. Nowi jednak powinni stanowczo sprzątać i to poprawnie i sensem. Nowi standardowo robią bałagan i niszczą kartoniki od herbatek ekspresowych bo po co otwierać jak należy. Półki na regałach zakurzone na max - zwłaszcza te na samej górze. Panie sprzątające nie są do tego zobligowane,nie ma akcji regały i jest jak jest. Kontrola zabierając kartoniki często wysypuje z nich zawartość i jest bałagan na regałach. Byle jak są poukładane leki seriami.A ta czynność jest tak potrzebna pracownikom stacji. Takie kartoniki są bardzo poszukiwane przez kontrolę,a przez tych(usunięte przez administratora) nadają się do wyrzucenia. Też mamy problem z odkładaniem leków nie na swoje miejsce i szukaniem ich później. Cóż,jak ma być porządek na magazynach skoro kierownictwo nie egzekwuje tego od pracowników. Kartki i laminaty na stacjach:''Zachowaj porządek"dawno pozrywane. Swoją drogą ci co robią bałagan ciekawe jak mają u siebie w domu? Jak ktoś nie zrobi z tym pilnie porządku to będzie i u nas gehenna przy inwentaryzacji. Swoją drogą liczenie po 10,11 godzin w kurzu i bałaganie za marne 200 zł to żart w złym guście. Pozdrawiam Ślązaków

Heheszki

Nawet jak dacie 10 dodatkowych stanowisk na czarnych to i tak będą lecieć tam w kulki. Czy mają 300 czy 700 i tak kończą chwilę przed 4. Przypadek? Puki tam nie będzie kamery między regałami to dalej będą robić tak jak będą chcieli.

Daga

Cześć, jak zmiany wyglądają tu na magazynie u was? Te niedziele w pracy, o których tu piszecie, to obowiązkowe? Chłopak znalazł ofertę pracy na magazyn właśnie i się zastanawiam jakby mu tu było? Nie widzę żadnych konkretnych kwot, jakie widełki oferują? Co z podwyżkami? Macie jakiś system premiowy za efektywność?

Pyrka
@Daga

Najniższa krajowa. Nie ma żadnej premii za efektywność. Wszyscy tyle samo. Nie ma co pisać podania o podwyżkę bo i tak nie dostaniesz.

...
@Pyrka

Jeśli pokazujesz ze dużo umiesz to Cię (usunięte przez administratora), jeśli walczysz o swoje i wypowiadasz swoje zdanie tez jesteś źle traktowany ... wiec lepiej się nie odzywać a najlepiej nie składać CV..

Ekspedycja
@Daga

I najlepiej nie składać tam cv np chyba, że lubisz szarpać się z górą i składać skargi do Pip.

ciekawy

Mam pytanie jak właściwie jest z rozliczeniem pracy w niedzielę , gdy jesteśmy w pracy mniej niż 8 godzin . Niby należy się dzień wolny ale godziny każą odrabiać . Proszę o odpowiedź może kogoś z firmy , lub ze związków zawodowych.

@ciekawy

Prosimy o bezpośredni kontakt z działem HR : kontakthr@farmacol.com.pl

@ciekawy

Niedzieli nie musisz odrabiać, tylko musisz wpisać 8h w liście obecności i nic nie musisz odrabiać.

ciekawy

Dalej będę drążył sprawę , odrabiania godzin za niedzielę . Dostałem odpowiedź od pracodawcy żeby kontaktować się z działem HR .co to jest za odpowiedź ? A czy wy nie możecie skontaktować się z działem HR i napisać - nie można pracownikowi kazać odrabiać tych godzin lub w drugą stronę. To nie jest moja indywidualna sprawa , to dotyczy wszystkich pracowników Farmacolu bo wielu oddziałach takie praktyki się stosuje. Chcę po prostu wiedzieć czy to jest zgodne z prawem

sara

Dzień dobry chciałabym pracować jako przedstawiciel handlowy ,czy macie Państwo wolne etaty?

@sara

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy na dedykowanych portalach (pracuj.pl , strona Farmacol) lub bezpośredni kontakt z działem HR : kontakthr@farmacol.com.pl

ciekawy

Proszę o konkretną odpowiedź jak jest z rozliczeniem pracy w niedzielę jeżeli nie pracujemy 8 godzin . Niby jest dzień wolny do odbioru za tą niedzielę , ale godziny brakujące każą odrabiać. Proszę o odpowiedź kogoś ze strony pracodawcy albo związków zawodowych.

Rrrr

@Pracodawca może by firma wprowadziła dofinansowanie do posiłków dla pracowników ? Może zadbalibyscie o pracowników chociaż w ten sposób ? Rząd dużo dokłada.

.....

Nigdy się nie mścij. Usiądź i poczekaj. Ci, którzy ranią innych często później wyrządzają krzywdę samym sobie....

Halo

Dlaczego kasujecie nieprzychylne komentarze, skoro w żaden sposób nie naruszają one regulaminu? W.jakim celu w ogóle istnieje ta strona?

Pops
@Halo

Mają tyle na sumieniu że usuwają, prawda w oczy kole po prostu, najwyraźniej boją się czegoś skoro to robią, to zaczęło się od momentu kiedy jest ten nowy kierownik, no ale co ma zrobić, skoro roboty nie zna i nie wie jak to wszystko wygląda....

Bieda
@Halo

Można, a w zasadzie trzeba utworzyć jakieś konto na pejsbuku, grupę.

Pracownik na medal
@Bieda

Najlepiej zrobić screen komentarza i jak zostanie usunięty to również zrobić screen jako dowód i zgłosić do Pip

@Halo

Szanowni Państwo, Portal Gowork posiada swój regulamin niezależny od Pracodawców, jako portal opiniotwórczy ma prawo do archiwizacji lub moderacji dodawanych treści. Fragment odpowiedzi z portalu Gowork uzasadniający moderacje dodawanych treści ,, Przypominamy że podstawą usunięcia treści publikowanych na forum internetowym jest, zgodnie z art. 14 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, bezprawny, a nie negatywny charakter wypowiedzi".

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Farmacol - Katowice

• Jak się pracuje w Grupa Farmacol?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Farmacol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 678.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Farmacol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 599, z czego 117 to opinie pozytywne, 256 to opinie negatywne, a 226 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Farmacol?

Kandydaci do pracy w Grupa Farmacol napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Farmacol