Grupa Farmacol

Opinie o Grupa Farmacol

kowalski

Chamstwo i łamanie praw pracownika na poziomie podstawowym, przyczyni się do .............

Maja

@ktoswiększość pracowników pracuje tylko od kilku godzin do paru tygodni? Pracy na jakim stanowisku/dziale firmy dotyczy aż tak duża rotacja?

ktos

w Warszawa (Mory) fatalna atmosfera pracy, chamstwo i mobbing, duży przemwiał - znaczna większosc przychodzących pracuje od kilku godzin do paru tygodni

Maja

@anymous co rozumiesz mówiąc o wyzysku? Wspominasz również o nierównym traktowaniu pracowników i dyskryminacji. Czy masz na myśli konkretne sytuacje? Jeśli chodzi o mobbing, kodeks pracy definiuje go jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie zdarzenia miały miejsce w firmie? Firma ma obowiązek przeciwdziałać takim sytuacjom. Informowałeś o tym pracodawcę?

Spróbuj przez agencję oni po 3 miesiącach dają to pod zakład na zlecenie a po miesiącu umowę o pracę -mialam przez agencję tamtego nie przyjęłam ale miałam taką propozycję na szkoleniu to samo mówią

Doświadczenie np na kasie można podać ,kompletowanie ,pakowanie takie tam proste prace

Księgowa

Powie ktoś coś o pracy w księgowości?

Izaura
@Księgowa

szczerze odradzam, młode i dobre ksiegowe odchodzą po roku, po dwóch latach, wyzysk i ciągłe dokladanie pracy, o szefowej nie wspomnę przez wrodzoną delikatność

anymous

Nie polecam. Jestem pracownikiem jednej z ich filii. Wyzysk niesamowity, wytykają każdy błąd, można zapomnieć o podwyżkach, a jak kierownictwo na kogoś się uprze, to lepiej nie wspominać. Jeszcze raz wyzysk, nierówne traktowanie, zachowanie noszące znamiona dyskryminacji i mobbingu.

Maja

@mmm czy w takim razie mogłabyś/mógłbyś tutaj napisać jak wygląda praca na hali? Jakie są jej plusy i minusy? Czego mogą się spodziewać osoby, które zastanawiają się dołączeniem do firmy?

Jacek

Współpraca z z Farmacolem to błąd. 20 lat była moją dominującą hurtownią. Nigdy nie zalegałem z płatnościami natomiast u nich występowały ciągłe pomyłki,dostarczany był nie zamówiony towar,opiekun całkowicie nie kompetentny.W 2016r. miałem kilka przeterminowanych f-ur i zaczęły się pisma straszące sądem,blokady,brak rozmów i jakichkolwiek rozwiązań.W efekcie przestałem zamawiać ,spłaciłem wszystkie zobowiązania jak również odsetki karne ,które mi naliczyli.Nie dali mi nawet szansy dalszej z nimi współpracy tylko potraktowali mnie jak oszusta.Po 20 latach współpracy nikt nie zadzwonił do mnie i nie zaproponował nawet gorszych warunków tylko naliczyli odsetki. Przestrzegam przed współpracą z Farmacolem ,hurtownią tylko na papierze.

Kobieta98

Od 2 tygodni pracuje na magazynie i jest to jakiś dramat ! Ludzie są traktowani gorzej niż bydło ! Jak mam na 6:00 i do 9:00 nie ma puszczanych taśm to musze chować się po regałach żeby sobie chociaż na 5 minut usiąść bo jest to zakazane na magazynie . Jak nie ma puszczanych taśm to trzeba sprzątać itp . Po dzisiejszym dniu stwierdziłam ,ze rezygnuje z tej pracy bo nikt nie będzie mną pomiatać ..aaa i jeszcze jedno jak np.zachorujecie nagle i nie mozecie przyjsc wiec dzwonicie do kierownika zmiany w ten sam dzien w ktorym mieliscie zmiane to jestescie na minusie 150 zł :) bo musicie 3 dni wczesniej informować ,ze was nie bedzie ...no tak przeciez ja dzwonie 3 dni wczesniej i informuje ,ze za te 3 dni dostane sraczki -_- ludzie uciekajcie od tej pracy

baska3345
@Kobieta98

to fakt. niektórzy zmianowi są chamscy do osób a szczególnie jak sobie upatrzą kogoś to dopiero nim jadą i wyśmiewają się. tam jest kilka osób zauważyłam które są obiektem szczególnych drwin i obgadywań. Szkoda mi ich...

Anymus
@baska3345

To fakt a jeszcze pracuje 9 miesiecy na umowe zlecenie bylem 2 tyg na zwolnieniu i zarobilem ,1400 zl.i jak za takie pieniadze mozna utrzymac rodzine.ze to jest przesada ja im bym dał i niedh zyja .Jak rzad nie zrobi porzadku z tymi umowami to nie wiem .A ta cała banda to wyjdbac ich .I gdze tu sprawiedlwozc

Wojtek
@Anymus

Buhhhhaa :) Powyższy komentarz napisał jakiś TROL z biura Farmacolu . 1400zl za dwa tyg L4 ??? Przecież w Farmacol z ledwością można wyciągnąć tyle za cały miesiąc pracy . Mając w miesiącu 2 tyg L4 zarobi się 800zł .

mmm
@Wojtek

ludzie z biura nie znają pracy na hali. pracowałam kilkanaście miesięcy w farmacol i powiem tak-pracownicy tacy sobie ale brak kultury od większości przełożonych.

Kavvva
@Wojtek

1400 to za cały przepracowany miesiąc plus premia w DOKiW się zarabia. Śmiech na sali

Maja

Farmacol S.A. szuka obecnie osoby na stanowisko Asystent/-ka w Biurze Zarządu. Zamierzacie aplikować? Pracujesz w firmie? Czego mogą się spodziewać osoby odpowiadające na oferty pracy?

Zszywacz

Pracowalam w Fcl kilka lat temu, przez kilka lat. Jak to w pracy bywa z niektorymi sie dogadasz z niektorymi nie. Niestety klity sa - ale tam pracuja ludzie po 20 lat razem wiec nie ma co sie dziwic, do niektorych zaufanie jest do niektotych nie. Podpierdalanie na porzadku dziennym... Ale pracuj uczciwie nikt nie bedzie sie czepial... Nie (usunięte przez administratora) Ciebie nie beda (usunięte przez administratora) br /> Fakt zwolnilam sie bo nie dalam juz rady z ostatnim przełozonym, do tej pory sie trzese jak o nim pomysle, ale wczesniejsi byli ok. Pomimo tego: wymagania spore, kasa nieadekwatna... Najlepsza ekipa byla Komora Przyjec -zgrana i pomocna. No ale to 3-4 lata temu.

alka

niektórzy zmianowi mają nowych pracowników za nic a nawet pokazują chamstwo w formie nie podania ręki jak nowy pracownik (który powoli się wdraża) pierwszy podaje a nawet nie odpowiadają na przywitania. To bardzo niszczy chęć do pracy u nowego pracownika. Już tam nie pracuje bo dostałam nową prace. przykre...

bobby
@alka

ta lub ten kto to napisał albo napisała(nie wiadomo jaka płeć) musi być ktoś nowy na magazynie....

laser
@alka

to fakt

wela

praca na wyniszczenie zdrowia psychicznego

Okejos24

Jest w stanie ktoś opowiedzieć na temat pracy w tej firmie na stanowisku operatora wózka widłowego ?

luis
@Okejos24

z tego co widziałem, na wózkach jeżdżą stare wygi które pracują tam długie lata i mają język starty od lizania .... Nie masz chyba co liczyć na szybkie zagrzanie miejsca z tego wynika

amin

prawie zatrudniłam się ale juz nie chce

Czy pracował ktoś na stanowisku "Koordynator komory przeładunkowej"? Jakie warunki, jakie obowiązki i zarobki? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Uciekaj! Niewolnicza praca! Brak urlopu, brak chorobowego. Praca od poniedziałku do niedzieli. Za grosze lub na własnej działalności.

bobby

co tydzień nowi pracownicy. ciekawe ile osób wytrzyma choć miesiąc. ciekawe kiedy zobacze ukraińców na magazynie-oni już zalewają salus i neuce

inspektor

Witam wszystkich. Jak czytam te komentarze to dziwi mnie jedna rzecz. Czemu nikt ale absolutnie nikt nie zgłasza łamania prawa pracy w Państwowej Inspekcji Pracy?? Od tego jest PIP żeby poprawić warunki pracy w takich zakładach.

Jak wyglada praca w dziale marketingu w farmacol Katowice ? Lub też jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna ?? Jakie zarobki w marketingu ?? Czy praca w marketingu jest godna polecenia ??

gryzipiór

A jak wygląda praca asystenta ds. administracji lub rozmowa kwalifikacyjna na to stanowisko?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Farmacol - Katowice

• Jak się pracuje w Grupa Farmacol?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Farmacol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 677.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Farmacol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 598, z czego 116 to opinie pozytywne, 257 to opinie negatywne, a 225 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Farmacol?

Kandydaci do pracy w Grupa Farmacol napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Farmacol