Grupa Farmacol

Opinie o Grupa Farmacol

gość

firma fatalna wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk,pracować najlepiej na okrągło,jak masz umowę o pracę to za przymusowe przyjście do pracy w sobotę i niedzielę dostajesz wolne w tygodniu,a jak jest dużo roboty to wolne ci odwołują i kiedyś dadzą w terminie im odpowiadającym,odwołują nawet urlopy oczywiście nie pupilom donosicielom,zmiany do bani od 10,11 ,12 o normalnych zmianach zapomnij,praca jak w obozie tylko szybko i taśma się liczy bo wyjazdy najważniejsze większość starych dobrych pracowników zwolniła się w przeciągu ostatniego miesiąca,ja również się zwalniam jeszcze pracownik

x
@gość

to niestety prawda.Wyzysk!Brak poszanowania,kultury osobistej ze strony"kierownictwa". Najlepiej gdyby nam w ogóle nie płacili. Można by pisać i pisać. Firma,która w skali roku ma olbrzymie obroty żałuje na wypłaty dla pracowników .Tragedia.

gość

ludzie zwalniają się na taśmie ,na automatach, na słuchawce,pracuje się non stop,a że ludzi ciągle brakuje to codziennie chodzą i chcą żeby zostawać dłużej,na soboty i niedziele wypisują sami nie pytają czy możesz przyjść oczywiście dotyczy to umów o pracę bo ludzi na zleceniu informuje się ,że mają zostać godzinę dłużej i następnego dnia przyjść na 5 a nie na 6 rano narzucone odgórnie

Mela

Do tych co narzekają na farmakol, spróbujcie wytrzymać tydzień w salus international to pogadamy co to jest ciężka praca. Z podkulonymi ogonami wrócicie na rzepakowa

summerboy

Pracowałem w farmacolu i powiem tak. Wcale tam źle nie było. Fakt faktem praca na taśmie wymaga zdolności manualnych ale praca na komorze i do uzupełniania leków w pólkach to fajne zajęcie. Wiadomo że nadgodziny i dyżury są ale to typowe dla hurtowni lekarstw. na temat wypłat się nie wypowiadam...

@summerboy

Zgadzam się z Toba

Spróbuj przez agencję oni po 3 miesiącach dają to pod zakład na zlecenie a po miesiącu umowę o pracę -mialam przez agencję tamtego nie przyjęłam ale miałam taką propozycję na szkoleniu to samo mówią

Doświadczenie np na kasie można podać ,kompletowanie ,pakowanie takie tam proste prace

ula

wczoraj pani zaprosiła mnie na rozmowę na magazyn do Katowic . Chciałabym dowiedzieć sie opinii na ten temat . Ale rzetelne opinie

turbob
@ula

Tak rzetelnie i uczciwie: Omijaj z daleka.

wielki rozpiżdziel w tej firmie,dostawy nie na czas

Maja

@gośćpiszesz o tym, że w ciągu ostatniego miesiąca odeszli z firmy pracownicy z wieloletnim stażem. Rozumiem, że Ty również planujesz się zwolnić. Możesz powiedzieć, czy te odejścia są najbardziej widoczne w którymś z działów firmy? Wspominasz też o zmianach. Możesz powiedzieć coś więcej o systemie w jakim pracuje się w Farmacol S.A.?

Jovvi

Ja też myślę o szukaniu nowej pracy. Na tej stronie http://slask-praca.pl/katowice-szanse-na-dobra-prace/ mają sporo praktycznych porad dotyczących szukania pracy w naszym rejonie.

Alicja

Czy ma ktoś miże mail do kadr ?

@Alicja

kadry@farmacol.com.pl

Maja

@była pracownica porusza kwestie pakietu socjalnego. Ktoś z obecnych pracowników firmy może powiedzieć coś więcej na ten temat? Na jakich stanowiskach można na niego liczyć? Co wchodzi w jego skład?

olo

A ja dopiero się przyjmuję i na razie jestem zainteresowany pracą

marius

A ja od znajomego słyszałem zupełnie co innego. Nawet do 2500 zł netto przy pracy świątki piątki na magazynie zarobić można. I z tego co wiadomo to niektórzy po 8- 10 lat tam pracują. Jednak można. Praca jest po 8 godzin, socjale, chociaż nie wiem jak te socjale wyglądają, możliwe że są tylko dla kierownictwa.

Maja

Rozumiem, że jeśli w firmie mają miejsce takie sytuacje, o których wspominacie, to może to budzić frustrację. Jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam o tym, że wszystkich użytkowników forum obowiązują zasady regulaminu. Przed zamieszczeniem opinii warto zapoznać się z jego treścią.

Nikodem

Nie polecam pracy w telemarketingu. Wyzysk i mobbing. Kierownictwo na prawo i lewo obgaduje pracownikow i sie z nich wyśmiewa.

edek

W dziale telemarketingu cały czas szukają ludzi do roboty na słuchawkach

Przewoźnik

Organizacja pracy super, przez 8 godzin rozładowywali swoją naczepę. Pozostali przewoźnicy czekali aż przyjdzie II zmiana magazynierów i ruszy się kolejka .

seba1
@Przewoźnik

normalne .... Wszyscy wszystko mają w d..ie. Nie ma się co dziwić jeśli taka bezinteresowność i psie traktowanie ludzi zaczyna się od góry. Przekłada się to na pozostałych pracowników. Najgorsze to "czy zostaniesz dzisiaj na nadgodzinach?" hahaha i jak tu prowadzić normalne życie ???!!!!

Maja

@Izaura czyli praca w dziale księgowości wiąże się z dużą ilością obowiązków?

kowalski

Chamstwo i łamanie praw pracownika na poziomie podstawowym, przyczyni się do .............

Maja

@ktoswiększość pracowników pracuje tylko od kilku godzin do paru tygodni? Pracy na jakim stanowisku/dziale firmy dotyczy aż tak duża rotacja?

ktos

w Warszawa (Mory) fatalna atmosfera pracy, chamstwo i mobbing, duży przemwiał - znaczna większosc przychodzących pracuje od kilku godzin do paru tygodni

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Farmacol - Katowice

• Jak się pracuje w Grupa Farmacol?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Farmacol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 674.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Farmacol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 595, z czego 115 to opinie pozytywne, 255 to opinie negatywne, a 225 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Farmacol?

Kandydaci do pracy w Grupa Farmacol napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Farmacol