Grupa Farmacol

Opinie o Grupa Farmacol

Karton

Jak tam sytuacja z kartonami ? Farmacol już utonął w nich? Ktoś już z Was skręcił nogę ? Niedługo nawet wózki widłowe nie będą miały jak przejechać

Tytrop

Krótka informacja dla pracowników. Tylko w poprzedni weekend katowicki Farmacol sprzedał towar za kwotę (usunięte przez administratora) złotych. Mówimy o sobocie i niedzieli za które pracodawca nie zamierza zapłacić pracownikom jednocześnie wstrzymując możliwość wybraniania tych nadgodzin. Szanowny Pracodawco gdzie jest granica Waszej (usunięte przez administratora)? Czemu decyzja o nagrodzeniu pracowników uzależniona jest od tego czy będzie czas na wydanie wolnego w grudniu? Dlaczego nie doceniacie Naszego wkładu i całą śmietankę spijacie sami? Przecież te nadgodziny to kropla w morzu kwoty, którą firma zgarnęła tylko przez ten weekend. A pracownikom zalecam zastanowić się dwa razy czy warto robić nadgodziny dla firmy, która prezentuje takie podejście.

@Tytrop

Są osoby pewnie które mają wyplacane nadgodziny.. tu zawsze któras osoba się wyłamie i zostanie nadgodziny, a po drugie tekst " może wypłaca przecież jest koniec okresu rozliczeniowego więc zostań godzinę dłużej"

Jak długo jeszcze....
@Tytrop

Chyba trzeba będzie znowu stanąć, bo to jedyny sposób by nas wysłuchano i coś zmieniono. Inaczej tak będzie dalej (usunięte przez administratora)PRACOWNIKAMI, MARNE ZAROBIK, BRAK PLATNYCH NADGODZIN, CZESTE ZMIANY W GRAFIKU. JAKO LUDZIE NIE LICZYMY SIE DLA FIRMY. MAMY NA WSZYSTKO SIE GODZIC,NIC NIE MOWIC, TYLKO (usunięte przez administratora),DOSTOSOWYWAC SIE DO CIAGLEGO ODWOLYWANIA WOLNEGO. ILE JESZCZE? JAK DLUGO WYTRZYMAMY? DAJCIE LUDZIOM ZAROBIC, ZAPLACICIE UCZCIWIE ZA PRACĘ!!!!!! CZY TO NAPRAWDE AZ TAK DUŻO OCZEKUJEMY ? UCZCIWOSCI, UCZCIWYCH ZAROBKOW, PLATNYCH WEEKENDOW. W KAZDEJ NORMALNEJ FIRMIE TAK JEST.

Mm

Dokładnie.

@anns
@Jak długo jeszcze....

W Fcl nie będzie dobrze, jest tylko coraz gorzej. Puste gadanie żeby ludzie ślepo wierzyli i pracowali za niskie stawki. Kierownictwo jest (usunięte przez administratora)w rękach tych u góry, sami nie mają nic do gadania. Dlaczego na oddziałach kierownicy nie rozmawiają z pracownikami? Nie mają nic do zaoferowania, nie przyjmują żadnych pomysłów zmian już nie mówiąc o wynagrodzeniu czy zwiększeniu przelicznika wydajności. Ta firma upada, na rynku jest mnóstwo ofert na start 4200-4500 plus premie, dodatki frekwencyjne i inflacyjne i z lepszych trybem pracy. Ciągle narzekacie zamiast pomyśleć o sobie. Jeżeli wam taki (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)odpowiada to gratuluję, pracujecie dalej. Na forum nic nie ugracie, zresztą w biurze kierowników też nie. Tutaj wybiją się tylko ci co na wszystkich donoszą i w taki sposób próbują coś zyskać na co jak widać we wszystkich oddziałach jest zgoda. Ogólnie bałagan, brak szkoleń, przestrzegania BHP czy procedur. Kręci się to dobrze, nie ważne w jaki sposób.

@Tyrka
@Jak długo jeszcze....

Najlepsze rozwiązanie szukać innej pracy, pracując w takich warunkach sami się godzimy na takie traktowanie i nic się nie zmieni. Pracodawcy nie zależy na stałych pracownikach, którzy ogarniają temat, liczy się sztuka. Coraz więcej osób które pracują po kilka lat składa wypowiedzenia, bo w tej spółce nie ma żadnej przyszłości a ci co zostają to brawo, że dajecie sobą pomiatać. I to się tyczy wszystkich oddziałów, jeździmy pomagać innym więc wiemy jak jest.

@Jak długo jeszcze....

Jeżeli zauważył Pan/Pani ewentualne nieprawidłowości, zachęcający do ich zgłaszania przez dedykowany system : https://www.farmacol.com.pl/kim-jestesmy/system-zglaszania-naruszen/ Przypominany również, że portal GoWork nie służy do komunikacji w Grupie Farmacol.

@Tytrop

Zgodnie z obowiązującymi procedurami wynagrodzenie dotyczące nadgodzin zostanie wypłacone w obowiązującym okresie rozliczeniowym.

Hmmm....

Pytanie mnie dręczy. Czy ta firma posiada coś takiego jak worki na (usunięte przez administratora) Na strefach od kilku dni nie ma worków na (usunięte przez administratora) nie ma gdzie wyrzucać folii, to jakaś forma oszczędności czy jak? Kilka dni temu worki wisiały tak przepełnione, że same spadały na ziemię wysypując zawartość. Rozumiemy, że na nas oszczędzacie i to ostro na każdym kroku chociażby robienie nadgodzin za darmo, ale chyba jakaś forma czystości obowiązuje w tej firmie? O morzu kartonów nawet nie chce mi się mówić, bo to żenada żeby nie móc w ogóle wyjść z regału przez nie, czekamy tylko kto pierwszy skręci na nich kostkę, wtedy może je w końcu uprzątnom, co do worków na (usunięte przez administratora) to jeśli nie będą wisiały przy stacjach będziemy po prostu (usunięte przez administratora) rzucać na ziemię bo co innego nam pozostanie.....

Home

Farmacol jak to jest że dalej łamiecie nasze prawa i traktujecie nas za ludzi (usunięte przez administratora)?.. Jutro grudzień a nadal na niektórych działach nie ma grafiku na dłużej niż tydzień.. Jak mamy zaplanować święta? Skoro nie wiemy czy będziemy wpisani 24 i 26 grudnia do pracy? Jesteście nie poważni. I nie pytajcie się jaki dział bo wystarczy się przejść po magazynie i zapytać pracowników, czy wiedzą jak będą pracować za tydzień. Ta firma to jedna wielka pomyłka.

Spróbuj przez agencję oni po 3 miesiącach dają to pod zakład na zlecenie a po miesiącu umowę o pracę -mialam przez agencję tamtego nie przyjęłam ale miałam taką propozycję na szkoleniu to samo mówią

Doświadczenie np na kasie można podać ,kompletowanie ,pakowanie takie tam proste prace

Berta

Ludzie, nie wiem kto dopisał to zdanie na tej kartce o wolne, ale mega, normalnie lepiej bym tego nie ujęła. Odechciewa nam się już za darmo robić nadgdziny, mamy ciekawsze zajęcia związane z nadchodzącymi świętami niż charytatywne pracowanie. Tyle kasy FCL zarabia na zamówieniach tym bardziej teraz, zamówień od groma a płacić nadgdzin nie chcą, przecież to czysta (usunięte przez administratora). Zatem nie zostajemy już, jest to bez sensu a to czy wyjazdy na czas wyjadą to już mamy w nosie.

....
@Berta

Tym bardziej że dalej nie wiadomo ile wyniosą bony na święta .. chyba że dadzą nam jakieś bony do apteki(usunięte przez administratora)... I co znowu wypłaca dzień przed wigilia ? Czy może wkoncu zlitują się i wyślą do 15 by ludzie mogli ta mała (usunięte przez administratora)jakoś zagospodarować... Pewnie będzie śmieszne(usunięte przez administratora) .. żal

:D
@Berta

No, dopisek powala z nóg, ale to cała prawda. Rezygnować z wolnego na poczet darmowej zmiany w pracy po to, żeby dali nam to wolne kiedy indziej? Bez sensu i bez logiki. Nie chcą płacić nadgodzin to my nie chcemy zostawać, proste, życie to nie tylko robota a przed okresem świątecznym mam swoje obowiązki a nie siedzenie za free w robocie, bez przesady, najwyżej będzie nie wyróba, co nas to obchodzi, płaćcie to będziemy zostawać i robić, nie płacicie to nie zostajemy, charytatywna praca nas nie kręci.

Eciepecie
@....

I (usunięte przez administratora) pracowników do zaplanowania swojego całego urlopu na przyszły rok w przeciągu 4 dni??!! Tak nas (usunięte przez administratora) na 15. Za krótki czas na zaplanowanie, powinno być minimum do połowy grudnia.

@....

Kwoty nie będą zwiększone. Będą takie same jak przez ostatnie kilkanaście lat. Jeszcze nie wiedzą w jakiej formie dlatego nie na informacji

.,.,.,
@..

Nie wiedzą w jakiej formie? To chyba zapomnieli co było rok temu, kiedy chcieli z nas (usunięte przez administratora) zrobić i (usunięte przez administratora)jakieś bony do aptek, to wtedy naprawdę (usunięte przez administratora), zapomnieli czym skończył się ten (usunięte przez administratora)? Jaki strajk był? Chcą powtórki w tym roku? Nie ma problemu, niech tylko spróbują znowu wpaść na ten (usunięte przez administratora)pomysł bonów do aptek to znowu zrobimy strajk i będzie zastój.

Lulo
@Berta

Tak jest ! Żadnego zostawania jak nie chcą płacić, niech będą wielkie opóźnienia niech się w końcu ten zarząd(haha) obudzi !

Dolury
@Lulo

Moi drodzy, Chciałabym skorzystać z okazji i przypomnieć wszystkim kaszlącym oraz smarkającym pracownikom, że w tym roku zostaliśmy pozbawieni półrocznej premii frekwencyjnej za brak L4. Pracodawcy najwyraźniej nie zależy na naszej frekwencji więc apeluję do niezdecydowanych- nie przychodźcie do pracy z objawami przeziębienia, korzystajcie z prawa do chorobowego!

driver
@Dolury

pracodawcy nie zależy na niczym oprócz kasy. Ma głęboko w (usunięte przez administratora)pracowników, przewoźników, i całą resztę. Gdyby lub kiedy wjedzie tu PiP lub GIF i zrobi prawdziwą kontrolę to najpierw oni się zdziwią a zaraz potem fcl.

Oddana pracownica

Cieszmy się, że mamy pracę bo dla niej żyjemy. Tylko z takim podejściem będzie nam się lepiej pracować. Cieszę się że będziemy dłużej pracować i być w pracy. Ja nawet w święta mogłabym robić za normalną stawkę.

Liki

Ciągle tylko jakieś narzekanie. Ustawowo 15 min przerwa jest. Jeśli pracodawca nie wydłuża przerwę to pracuje się dłużej. Tak zrobiła firma niemiecka z Polsce. Przerwa jest 25 min, dłużej się pracuje o 10 min. Ważne jest, że jest praca i lepiej by była. Inflacje żeby spadła zawsze będzie opierać się na bezrobociu. To co dzieje się podwyżki, zawsze spadną obroty w sprzedaży. Lepiej ciesz się, że jeszcze masz tą pracę. Doceń to co masz.

Duży Bam

Muszę przyznać tu racje koordynatorzy z dniówki wogole nie zwracają ludziom uwagę o porządek.. Byłam parę razy na dniówce. I chodzę też na noc. To zupełnie inny tryb pracy na noc. Na dniówce co więcej koordynatorzy od godziny 17 mają już gdzieś robienie braków a o porządku nie ma mowy lub żeby pilnowali ludzi. Na noc mam jasne przekazy co robić i odnośnie sprzątania.

Tekla
@Duży Bam

Masz rację. Kiedy na dniówce zaczynają puszczać pojemniki z nocki to już ich nie interesują. Zostawiają wieże braków na noc, do tego pracownicy kiedy widzą w pojemnikach duże ilości ciężkich leków na przykład syropu, (usunięte przez administratora)to pomimo że towar jest to odstawiają pojemniki na podłogę no bo po mają się przemęczać pakowaniem skoro to nie ich popołudnie wyjazdy tylko nocka, dlatego zostawiają najgorsze pojemniki nocce właśnie. Koordynatorzy przechodzą obok braków z nocki jakby ich nie widzieli w ogóle i zaczynając nockę najpierw musimy uporać się ze stosami braków, do tego pojemniki z dużymi i ciężkimi lekami i człowiek już na dzień dobry dostaje ciśnienia. W sumie, my możemy robić podobnie, jak nasze wyjazdy z nocki będą skończone to będziemy zostawiali braki na rano i najgorsze pojemniki też będziemy ustawiali w słupki i niech sobie radzą. Oko za oko.

@Tekla

Każdy pracownik Grupy Farmacol jest odpowiedzialny za porządek na swoim stanowisku pracy. Wszelkie nieprawidłowości proszę zgłaszać bezpośrednim przełożonym.

Joanna
@Duży Bam

Czyli uważasz, że nocki są cięższe do pracy przez to sprzątanie po 1 zmianie? Próbowałaś gdzieś zgłosić ten problem, że zmiany różnią się od siebie względem pracy?

Pf
@Joanna

Przyjdź na ekspedycje to porównasz pracę na noc i na rano. Na noc nie chce chodzić 70% załogi.

Brygadzista
@Duży Bam

Na dniówce jest o wiele cienżej niż na nockach

@Pf

Na noc chce właśnie chodzić 200% załogi

Iga
@Joanna

Spróbuj sobie popracować na noc przy tym (usunięte przez administratora) w lekach, który zostawia dniówka, kiedy nie możesz znaleźć leku, lub wyciągasz karton pusty, kiedy leki walają się po każdym regale, ciekawe po jakim czasie zaczniesz rzucać mięsem, swoją drogą nikt nie napisał, że nocki są ciężkie z powodu nieporządku po dziennych zmianach więc nie wiem skąd takie(usunięte przez administratora) piszesz. Musisz ganiać po stacjach za wyjazdami, pomagać nowym bo też sobie poradzić nie potrafią na jednej stacji, latać na kontrole do pomocy żeby robota szła, do tego jeszcze sprzątać pod koniec żeby wyrobić się z wyjściem do domu a i tak dzienne zmiany mają to sprzątanie w głębokim poważaniu i w ogóle tego nie szanują. W końcu zainteresowali się tym na górze i wisi kartka o tym, ze każda zmiana ma obowiązek sprzątać i utrzymywać porządek na sowich strefach, bardzo dobrze, że tak to rozwiązali bo często był zostawiany taki (usunięte przez administratora)po dziennych zmianach, że wchodząc na nocną zmianę trzeba było najpierw jakoś doprowadzić regały do porządku żeby można było w ogóle przez nie przejść plus uporządkować wystające kartony żeby sobie oka nie wykuć i dopiero potem można było zaczynać swoją robotę. U nas na nockach koordynatorki bardzo pilnują tego żeby na koniec było posprzątane i nawet nowe osoby, które mamy na nockach zostały poinformowane o tym, że należy posprzątać przed wyjściem do domu i nie mają z tym żadnego problemu, dodatkowo nawet koordynatorki często sprzątają nam w regałach żeby nam pomóc uporać się z tym co zostawiła dzienna zmiana więc uważam, że skoro dziewczyny bez problemu potrafią na nockach egzekwować to od nas to i na dziennych zmianach koordynatorzy również nie powinni mieć z tym problemu aby od ludzi egzekwować sprzątanie pod koniec swojej zmiany, wystarczy tylko chcieć.

Jaryszki
@Iga

Bałagan to niestety odwieczny problem chyba we wszystkich oddziałach. Akord robi swoje. Problem zaczyna się przy towarowaniu przez komorę przyjęć a kończy na braku nawyku sprzątania na bieżąco. Nie ma osoby która by się zajmowała pilnowaniem porządku. Pozdrawiam.

Wiera
@Duży Bam

A to jest przedszkole..nie wiedziałam, że za każdym trzeba chodzić i pilnować żeby posprzątał..każdy niech pilnuje sam siebie dorośli ludzie..a po nocce o 6 rano to przepraszam co się robi? Sprząta(usunięte przez administratora).leki leżą wszędzie..południe tak samo...w ciągu 10 minut brakuje towaru na automatach i w każdej strefie..I może koordynator ma być w jednym czasie wszędzie?!powodzenia zapraszam niech każdy spróbuje. I jeszcze te ogromne pieniądze, które się zarabia..niech każdy pilnuje siebie..każda zmiana jest inna na dzień jest masa nowych ludzi i 1 czy 2 osoby nie dopilnują 60..a ilości kosmiczne schodzą na każdej zmianie nie tylko na nocce..

miki
@Brygadzista

Jasne, przecież chowanie się po regałach z telefonami, kiedy pojemników nie ma na taśmie to naprawdę ciężka robota, musisz to robić tak, żeby nikt Cię nie zauważył jak siadasz w regale żeby sobie tik toka pooglądać, albo jak rozmawiasz sobie z koleżankami i kolegami w regale, no tak, tu racja, jest to ciężka sprawa żeby Cię kierownicy nie przyłapali na obijaniu się bo nie ma co robić hahahahahaha, zapraszamy na nocki, naprawdę, zobaczymy po jakim czasie zdasz sobie sprawę, że nie dla Ciebie nocne zmiany i tempo :D

@miki

Co wy macie do tych nocek... Ciągle piszecie że tam jest tak ciężko. Jak Wam się nie podoba to przejdzcie na rano i skończą się te (usunięte przez administratora) wpisy ..

Mam dość

Proszę mi powiedzieć, skąd (usunięte przez administratora)pomysł żeby nocna zmiana sprzątała po całym dniu? Po rannej i popołudniowej zmianie? To, jak zastajemy strefy, dynamikę i regały na nockach woła o(usunięte przez administratora) i to już wręcz jest złośliwość ludzi bo jakim trzeba być (usunięte przez administratora) żeby zostawiać puste kartony na dynamice i w regałach? Trzeba (usunięte przez administratora) tłumaczyć że należy puste kartony wyrzucać czy o co chodzi? Może należy nowych uczyć też myślenia? Że otwiera się CAŁY karton a nie jego połowę i nie robi się w kartonie dziury tylko na włożenie ręki. Puste kartony pod schodami, w regałach pozostawione, co za ludzie!!!! W domu też taki (usunięte przez administratora) macie? Leki porozrzucane po regałach, na podłodze, nie na swoim miejscu, ludzie!!! Pracujecie w (usunięte przez administratora) czy na magazynie? Szlak nas trafia już na nocnych zmianach kiedy ledwo zaczynamy zmianę a już(usunięte przez administratora)bo musimy najpierw sobie posprzątać swoje stanowiska po tych (usunięte przez administratora) żeby móc pracować!!!!(usunięte przez administratora) totalny zostawiają z rana i z popołudnia i ten (usunięte przez administratora)tekst "nocka posprząta" kto ich w ogóle tego nauczył ? Czas na nocnej zmianie zrobić protest, koniec sprzątania za (usunięte przez administratora) z ranka i popołudnia!!!!! Tracimy na tym czas i (usunięte przez administratora) nerwów. Każda zmiana powinna sprzątać po sobie, koniec tematu!!!! Może wtedy nauczyliby się szacunku do naszego sprzątania. Czasami marnujemy 40 minut ze zmiany na sprzątanie po tych (usunięte przez administratora) bo już nie da się tego znieść!!!!! Zaczniemy robić zdjęcia po tych zmianach, sprawdzimy na kamerach kto tam pracował i będziemy zgłaszać te osoby kierowniczkom co tak ogromny (usunięte przez administratora) robią bo to jest po prostu czyste(usunięte przez administratora)Złośliwość ludzka nie zna granic!!!!!

@Mam dość

W celu weryfikacji opisanych sytuacji prosimy o zgłoszenie do bezpośredniego przełożonego oraz poprzez oficjalny kanał kontaktu: https://www.farmacol.com.pl/kim-jestesmy/system-zglaszania-naruszen/

Blady
@Mam dość

Nocka sprząta po innych zmianach a oni to mają gdzieś. Koordynatorzy powinni sprawdzać ich. Bo my nie jesteśmy od ciągłego sprzątania. Koniec z tym

Angry
@Blady

Tak, tak to właśnie wygląda. Ileż można sprzątać po nich. A jak nie mają co robić na taśmie popołudniu i rano to zamiast wziąć się za sprzątanie w regałach to na telefonach siedzą, rozmawiają pochowani w regałach, żenada.... Ja i parę moich koleżanek z nocki już teraz sprzątamy tylko tak żeby było bo to nie ma sensu, nie płacą nam za sprzątanie, wydajności wtedy nie robimy bo czasami takie sprzątanie to 40 minut bez pozycji. Regały wyglądają na nocce po nich jakby tam bomba wybuchła. Leki z dynamiki porozrzucane na regałach, leki z ostatnich regałów przyniesione na sam przód no się (usunięte przez administratora)chodzić nie chce na tyły regałów, kartony na taśmie z lekami jak na wystawie, puste zgrzewki rozrzucone po regałach, folie w kartonach, puste kartony w regałach i na dynamice, kartony puste walające się pod nogami w regałach i pod schodami, to jedno wielkie pobojowisko, naprawdę, przecież to się w głowie nie mieści, odkąd zatrudnili tyle nowych to ten (usunięte przez administratora). Koordynatorki z nocki tracą całe mnóstwo czasu na szukanie leków po jednej sztuce a czasami i po 20 sztuk bo leki nie leżą na swoich miejscach, do tego my już dostajemy piany jak widzimy ten jeden wielki (usunięte przez administratora) Tak jak ktoś napisał, będziemy po prostu zaczynali nockę od zrobienia zdjęć jak wyglądają strefy po rannej i popołudniowej zmianie i będziemy je wysyłali kierowniczkom bo coś z tym trzeba zrobić, tak dłużej być nie może, albo wszystkie zmiany będą po sobie sprzątały albo my na nocce skończymy tracić czas na bezsensowne sprzątanie po tych (usunięte przez administratora) i zostawimy im taki (usunięte przez administratora) na rano i niech zobaczą jak miło pracuje się w takim śmietniku, może wtedy docenią nasze sprzątanie i niech koordynatorzy z ranka i popołudnia przypilnują pracowników z tym a nie stoją w regale i (usunięte przez administratora)swobodnie sobie. Braki z popołudnia też zostawiają nam na nockę w takich ilościach że jest to wręcz wredne, albo stosy pojemników gdzie lek jest ale pakować się nie chce bo za ciężkie i za duże ilości. Niech w końcu zrobią z tym porządek bo nocka nie jest waszymi sprzątaczkami!!!!!!!

@Blady

Kończycie wcześniej to co macie robić przez godzinę półtorej? Siedzieć na telefonach między regałami czy rozmawiać jak to robią na kontroli? Płaca wam za osiem godzin więc jak po 6/7 godzinach taśma skończy to wiadomo że przez godzinę za którą wam płacą nie będziecie się obijać. A lepsze sprzątanie niż pójście do domu i potem odrabianie. Pomysł za nim coś napiszesz.

Tola
@...

Ta jasne, kończymy wcześniej na nocce tak? Otóż (usunięte przez administratora), ile razy są nadgodziny bo tyle roboty jest, potem pod koniec bieganie na kontrolę żeby pogonić wyjazdy a potem biegiem na dół przed końcem zmiany sprzątać bajzel w regałach od rana, każda zmiana powinna po sobie sprzątać, mamy już serdecznie dosyć na nockach sprzątania po tych (usunięte przez administratora)którzy robią straszny bałagan. Miałam z koleżankami parę rannych zmian i widziałyśmy, jak to wygląda, wyjazdów tyle co nic, parę pojemników na taśmie i jak brak roboty to idą w regały i pogaduszki i telefony a regały wołają o pomstę do nieba, nie ruszą się sprzątać w regałach po co, jak można sobie postać czy posiedzieć w regałach. A nocka potem przychodzi i jakby weszła na pole bitwy i już na dzień dobry wściekamy się bo jest tak nawalone wszędzie folii, kartonów, leki w regałach porozrzucane gdzie popadnie. Na szkoleniach trzeba uczyć chyba nowych co to znaczy utrzymywanie porządku w miejscu pracy. Przestaniemy po prostu na nockach sprzątać bo szkoda na to czasu i gonitwa potem przed wyjściem żeby jeszcze posprzątać. Ten pomysł ze zdjęciami dla kierowniczek, jak wygląda po porannych i popołudniowych zmianach to super sprawa, jestem za tym i też będę robić zdjęcia.

Ahtung
@Tola

Chyba maja od tego koordynatorow i kierownik zmiany tez jest to raczej pretensje do nich ze nie potrafią upilnowac tej (usunięte przez administratora)

@B@
@Ahtung

A to przepraszam bardzo dorosłych ludzi trzeba pilnować jak dzieci i uczyć sprzątania po sobie? Co oni nie maja własnego (usunięte przez administratora)żeby pomyśleć i sprzątać (usunięte przez administratora), który sami robią? Koordynatorzy musza ich pilnować i upominać? Żenada, dorośli ludzie a zachowanie (usunięte przez administratora). Nocka powinna postawić się i skończyć to sprzątanie za tych (usunięte przez administratora)z dniówek, bo nie za sprzątanie im płacą a moją też sporo swojej roboty na nockach żeby przejmować się sprzątaniem za tych (usunięte przez administratora)z dniówki

Annita
@Angry

To pytam się co robi Kierownictwo u góry żeby się zajął porannymi i międzyzmianami pracą na magazynie- NIC oczywiście NIC a nocka potem się zalewa przez takich (usunięte przez administratora) zostawiają na noc.Pracowałam również na zmiany i wiem jak koleżanki siedzą na telefonach jak już za bardzo nie ma co robić a kartony porozrzucane i totalny (usunięte przez administratora) a na nocki wolałam pozostac bo bynajmniej porządku pilnuja i nie ma śćiemy po stacjach

Wiera
@Mam dość

Jak nocka kończy o 2 nad ranem to przepraszam bardzo co ma robić leżeć w regałach? Chyba jedyne wyjście to ogarnąć bałagan, posprzątane to jest raz za czas . Firma stawia na ilość zrealizowanych zamówień!!!..popołudnie pracuje cały czas..jak jest przestój to już nie raz słyszałam żeby ogarnąć regały..I nie ma różnicy czy starszy stażem czy młodszy nie raz jest bałagan, pootwierane kartony i pozostawiane na dynamice. Każdy jak ma czas to niech sprząta..I nie porównujcie nocy z dniem..raz schodzą tabletki raz syropy i każdy może mieć ciężko...A jak widzisz ,że ktoś nie sprząta to idź do koordynatora..I szybko się sprawa wyjaśni a nie ploty na forum rzucać

@Wiera

Przypominamy, że obowiązkiem każdego pracownika Grupy Farmacol jest dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy.

Sora
@Wiera

Kończymy o 2:00? Hahhahahah, dobre żarty, ile razy robimy nadgodziny bo taki ogrom roboty. Dniówka kiedy nie ma co robić to stoi w regałach i nic nie robi, albo na telefonach z albo rozmawiając, miałam dniówki parę razy to widzę jak to wygląda a koordynatorzy nawet im uwagi nie zwrócą że mają ogarnąć swoje stanowiska pracy, ale co się dziwić jak i oni sami lubią sobie postać w regale, zero organizacji i egzekwowania plus całe mnóstwo braków zostawionych na noc bo przecież to już nie ich pikniki ale nocne więc można je olać.

Ciekawski

Czy praca w tej firmie jest ciężka? Czy dobrze placa?

Tadeusz
@Ciekawski

Jest ciężka i bardzo słabo płacą

Tadeusz
@Ciekawski

Oczywiście mowa o ekspedycji

(: zadowolony (:

To co zrobił fcl z przewoźnikami w sobotę 12 to totalna (usunięte przez administratora).Do 6 towar przygotowany, wyjazdy po 6 olane całkowicie.Towar na tasmociagach, nie poskanowane, 2 zagubionych kolesi z ekspedycji, zamykanie listow przewozowych bez zakończenia, wszystko opożnione, totalny (usunięte przez administratora) Oczywiście NIKT z transportu nie odbierał telefonu, chaos i (usunięte przez administratora)

Pony

Ja też wolę zostać na nockach. Chodziłam na zmiany i tam koordynatorzy wola stać w regałach nie wspomnę już o pani koordynator z dniówki która co chwilę gada więc kiedy ma zwrócić uwagę na porządek. Na nocce jest to pilnowane uwaga jest zwracana. Wygląda to inaczej

Danuta

Kierownik działu reklamacji - ktoś coś wie o tym stanowisku? Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie przybliżyć mi stawkę, chciałabym wiedzieć, jak wypadają na tle innych przedsiębiorstw.

@Danuta

Zachęcamy do aplikowania, wszelkie kwestie dotyczące wynagrodzenia oraz zakresu obowiązków przedstawiane są podczas prowadzonych rozmów kwalifikacyjnych.

Niezadowolony pracownik

Z tą wysokością świadczenia na święta to jest (usunięte przez administratora), ale wiadomo to firma (usunięte przez administratora), w innych firmach 500 zł to jest minimum i to bez żadnych oświadczeń tylko każdy dostaje obligatoryjnie

@Niezadowolony pracownik

Uprzejmie informujemy, że w obecnej chwili kwota świadczeń planowana do przyznania dla Pracowników z okazji Świąt Bożego Narodzenia nie została jeszcze ostatecznie zatwierdzona. Prosimy zatem o cierpliwość.

Gniewny
@Grupa Farmacol

Śmieszne wnioski o dochodach zamiast wszyscy takie same kwoty. Przecież na fundusz pracowniczy wszystkim bierzecie tyle samo a nie że temu mniej bo ma mniejszy dochód na osobę a temu więcej bo ma większy.

@Gniewny

To jest podarunek na święta i powinien być taki sam dla każdego

@Niezadowolony pracownik

Każdy jest równy. To nie wypłata tylko na święta

Niemamkierownika
@Niezadowolony pracownik

Tutaj powinno być to bez łaski i to bez wypełniania jakichś śmiesznych papierków. Na tzw. robotnikach magazynowych ta firma stoi jak na filarach, należy się im szacunek i poważanie i godne wynagrodzenie.

Sama prawda

N
@Grupa Farmacol

Tak? To czekamy na to, co nasza "hojna" Rada Nadzorcza zatwierdzi. W tym roku obyło się bez "kodów do bonu" na wnioskach, więc może jednak obędzie się również bez strajku? Nawet jeżeli, to stawka świadczeń świątecznych jest absolutnie żenująca i urąga standardom firmy o takiej pozycji na rynku.

elcia
@Buzia

A ja jestem bardzo za tym pomysłem z wnioskami. Jedni dostają więcej inni mniej, bardzo sprawiedliwe a czemu? To proste, (usunięte przez administratora)i(usunięte przez administratora) dostaną mniej a ci, którzy naprawdę zasuwają, pracują i nie robią problemów dostaną więcej, bardzo dobrze. Ilu jest (usunięte przez administratora)tylko, nie chce im się robić, wydajność maja taką, że szkoda słów a są tacy co zasuwają za trzech, idą wszędzie gdzie ich koordynator wyśle, nie robią problemu i nie zadają (usunięte przez administratora) pytań "a czemu ja tam mam iść a nie ona? A czemu ona nie może tam iść?" Przedszkole jak się patrzy, dzieciaki (usunięte przez administratora) Przynajmniej na święta teraz dostaną (usunięte przez administratora)mniej a pracowici więcej, bardzo dobre rozwiązanie. Jedni potrafią wyciągnąć premię ponad (usunięte przez administratora) a inni ledwo(usunięte przez administratora)bo im się robić nie chce. Te wnioski to świetny pomysł, popieram całkowicie a po rozmowach z wieloma osobami wiem, ze nie tylko ja jestem za tymi wnioskami.

Niezależna
@Niemamkierownika

Co Ci do tych wniosków? Świetny pomysł, tym co się pracować nie chce i ich priorytetem jest (usunięte przez administratora) dostaną mniejsze bony a ci co (usunięte przez administratora)dostaną większe bony, sprawiedliwe. Pracuję na nocne zmiany i widzę, które dziewczyny ewidentnie (usunięte przez administratora)i wiecznie mają problem z ruszeniem (usunięte przez administratora) na inne stacje, a kiedy koordynatorki poproszą je o przejście na inne strefy do pomocy to słyszę " ja mam iść? a te inne nie mogą się ruszyć? co one są jakieś lepsze? ja mam (usunięte przez administratora) na syropach a one tabletki wrzucają,?" Ja nie ogarniam w ogóle tej dyskusji z koordynatorkami, jeśli proszą o przejście i pomoc na innej strefie to idziesz, proste. Zauważyłam, że na nocce są pewne dziewczyny, które bardzo często są proszone o pomoc na innych strefach, o pójście na automaty, na kontrolę i robią to bez zbędnych pytań, jest to dosłownie garstka dziewczyn, które z wypełnieniem próśb koordynatorek nie mają żadnego problemu, zwłaszcza jedna jest taka, która wielokrotnie proszona o pójście gdzieś do pomocy nie robi żadnego problemu i idzie tam i pomaga i dziwne, że jakoś jej nikt nie mówi, że jest wykorzystywana tylko, jak przychodzi do pomocy to wręcz cieszą się, że przyszła pomóc. Jedna z nielicznych, która nie ma problemu żeby pójść na strefę (usunięte przez administratora) do pomocy, albo na stacje (usunięte przez administratora) gdzie pozostałe dziewczyny bronią się przed tymi stacjami rękami i nogami. Właśnie takie osoby sobie zasłużyły na wyższe bony świąteczne bo są to bezproblemowi pracownicy a wszyscy narzekający dostaną niższe bony bo zapracowały sobie na to swoją własną pracą, tak więc wnioski są sprawiedliwe.

eM.
@elcia

Śmieszna jestes haha przeciez ci co zarabiają mniej dostają więcej w bonach bo maja mniejszy dochod i wszystko tez zależy od ogólnego dochodu rodziny wiec skoncz juz się zalic i patrz na swoje portki super pracowniku

......
@Gniewny

Co kogo interesuje ile partnerka czy partner zarabia...czy ktoś pobiera świadczenie +500 czy też inne...

Oddana pracownica
@Niezależna

A ja jestem za tym aby zamrozić bony dla dobra firmy a tym bardziej naszego. Praca jest ważniejsza niż jakieś tam śmieszne bony. Wyrzekamy się ich. Zalerzy nam na pracy nie na pieniądzach.

owelok
@Niezależna

tak jasne zwłaszcza dwie koordynatorki co pracują na nocna zmiane powinny dostać większy ekwiwalent na bony za gadanie cały czas między sobą na telefonie

Zina
@owelok

Ty się (usunięte przez administratora)! Te dwie koordynatorki z nocnej zmiany są najbardziej pracowite, ogarnięte i najlepiej zarządzają na zmianie! Takich przełożonych aż miło słuchać i z takimi aż przyjemniej się pracuje. Każda z nas wie gdzie ma iść, co robić a robota idzie aż miło a to że telefonów używają to tylko do komunikowania się między sobą ośle, te telefony służą im do pracy (usunięte przez administratora) a nie do zabawy jak wielu innym co w regałach ściemniają. Jak nie pracujesz z tymi koordynatorkami ani nie widzisz ich jak biegają po całym magazynie, za pojemnikami, nawet na zakręcie zdejmują pojemniki bo chłopy tam sobie rady nie dają to zamknij się i nie pisz kłamstw na ich temat bo akurat od nich dwóch inni powinni uczyć się roboty!!!! Takim (usunięte przez administratora) wpisem tylko udowadniasz (usunięte przez administratora) i to, że nawet nie pracujesz z tymi koordynatorkami. Żal mi takich (usunięte przez administratora) jak Ty co wprowadzają toksyczną atmosferę w pracy takimi kłamstwami!!!! Na kamerach można zobaczyć chociażby ile czasu spędzają na bieganiu za wyjazdami i ogarnianiu zmiany!!

Dona
@owelok

Weź się za pracę w końcu. A nie za oczernianie. I pisanie bzdur. Może tobie się należą podwójne bony za stanie w regale i gadanie głupot. Fajnie gdyby wkoncu dziewczyny wzięły się za ciebie i poszły zgłosić to twoje biadolenie.

Helga
@Dona

Racja, takich ludzi powinno się zgłosić i usunąć z firmy. Tworzą plotki niepotrzebne i kłamstwa. Koordynatorki z nocki to najbardziej ogarnięte (usunięte przez administratora)z jakimi mam przyjemność pracować a to, że do siebie dzwonią to dlatego że informują się o wyjazdach, gdzie jest dany pojemnik, kogo wysłać do pomocy na inne stacje, kogo dać na kontrolę do pomocy, czy na automaty, czy do lodówek, czy na czarne czy na repy. Oto dlaczego dzwonią do siebie. Ktoś kto śmie je oczerniać i pisać o nich (usunięte przez administratora) rzeczy to albo (usunięte przez administratora)albo ktoś kto nigdy z nimi nie pracował.

Sally
@owelok

Ojeju, proszę, proszę, wypowiada się tutaj jakiś (usunięte przez administratora), co biedactwo? Nie potrafisz sprostać wymaganiom koordynatorek, że narzekasz na nie podczas gdy one wylewają siódme poty i latają po całym magazynie żeby robota szła i wyjazdy wyjechały o czasie. Jak nie potrafisz pracować tak jak one to nie wypowiadaj się nawet na ich temat bo pojęcia nie masz o ich obowiązkach i pracy a piszesz takie bzdury, że śmiać się chce. Jak nie nadążasz za tempem pracy i dla Ciebie za dużo tego o co Cię proszą to zwolnij się i znajdź sobie inną robotę. Gdyby każdy robił takim tempem jak one dwie to robota jeszcze szybciej by śmigała, dwie dziewczyny a robią za pięciu! Że też tym chłopakom z zakrętu na kontroli wstydu nie ma, że one potrafią sto razy szybciej zdejmować pojemniki i nie narzekają, że za ciężkie tylko harują, chylę czoła ich pracy, zresztą nie tylko ja, bo wiele osób z nocki jest pod wrażeniem tych koordynatorek podobnie zresztą, jak nowe osoby, które pytają nas skąd dziewczyny biorą tyle energii i siły i podziwiają je za tak niesamowite zorganizowanie. Ktoś kto śmie na nie złe słowo powiedzieć to ktoś (usunięte przez administratora) i zazdrosny o to, że one są tak niesamowicie pracowite a do tego pełne życzliwości, uśmiechu, pomocy i niesamowicie dobrego humoru dzięki któremu nam chce się tak bardzo pracować i dawać z siebie wszystko bo zarażają wręcz wspaniałą energią a to że dzwonią do siebie to jak ktoś wyżej słusznie napisał komunikują się między sobą odnośnie wyjazdów które jeszcze gdzieś krążą po taśmie, ustalają gdzie rozmieścić ludzi czego zresztą byłam świadkiem bo stałam obok jednej z nich kiedy przekazała mi rozmawiając z drugą żebym poszła na kontrolę a koleżankę wysłały do pomocy na lodówki. Oto ich rozmowa przez telefon, służbowa, więc daruj sobie takie (usunięte przez administratora) wpisy pozbawione sensu i prawdy bo robisz z siebie (usunięte przez administratora)......

Załamana
@Zina

Koordynatorki z nocki super wykonują swoją pracę. Wszyscy koordynatorzy do wymiany na rano i z popołudnia. Dziwi mnie praca (usunięte przez administratora)która pracuje podobno tyle lat a jedynym jej zajęciem jest rozmowa z panami na wózku...I w regalach. I zostawianie braków i bałaganu koordynatorom z nocki którzy potem muszą 2 godziny nadrabiac (usunięte przez administratora) z popołudnia. Gratuluję wyboru takich koordynatorow i trzymaniu nadal na takich stanowiskach po znajomości.

WeThePeople
@Gniewny

Fundusz o którym Pan piszę nie ma nic wspólnego z Funduszem Socjalnym z którego wypłacane są świadczenia. Wypłaty z ZFŚS nie mogą być jednakowe dla wszystkich ponieważ byłoby to niezgodne z Ustawą o ZFŚS. To co widnieje na pasku jako GFŚP to publiczna (usunięte przez administratora).( Idzie w całości do (usunięte przez administratora)) Co do kwot to już inna para kaloszy ;) Mogą być i nawet po 2000 .....tylko rodzi się pytanie czy wszystkie spółki mają ZFŚS..........tam gdzie nie ma ZFŚS tak ciężko z obrotówki dać 2000.

Biba
@Załamana

Co racja to racja. Koordynatorki z nocki są najlepsze i najrzetelniej wykonują swoją pracę, bardzo sympatyczne i zorganizowane dziewczyny, lepszych nie ma na tym magazynie.

Poki

Pani (usunięte przez administratora)jest bardzo w porządku. Jedna z najlepszych kierowniczek

Red
@Poki

Jedna z najlepszych kierowniczek? Tutaj można wypracowanie napisać jakie są (usunięte przez administratora) razem z (usunięte przez administratora)robią ludziom pod górkę grafiki oraz urlopy robią pod siebie nie tak jak sobie życzymy. Dobrego słowa o tych Paniach zdecydowanie nie można powiedzieć pewnie dobrze(usunięte przez administratora) jednej albo drugiej

Bylyx

Nie koncert życzeń tak (usunięte przez administratora) nie będę wymieniać imienia ale dobrze wiadomo kim jesteś pomysl sobie ze każdy ma plany rodziny cokolwiek a nie tylko życie w fcl pod grafik kierowniczek które się nie liczą z nami ludźmi większość z nas o tym wie o innych tutaj potrafią pisać a one są tutaj tak opisywane jak TOP kierowniczki bez skazy a(usunięte przez administratora) i nie traktują wszystkich po równo tylko są gorsi i lepsi (ulubiency)

Konkret
@Poki

Często pracuję na (usunięte przez administratora), blisko biurka Pani Kierownik, i niejednokrotnie słyszałam jak obraża pracowników. Oczywiscie nie mówi tego bezpośrednio do danego pracownika ale np rozmawiając z innymi kierownikami, czasem z innymi pracownikami. Wg mnie to niedopuszczalne, żeby kierownik opowiadał innym pracownikom o sytuacjach, które dotyczą kogoś innego a tym bardziej wplatajac w to obraźliwe epitety. Zdecydowanie nie jest typem lidera. kierowniczka od robienia grafików... Nic nie może, żadnej decyzji niepodejmie bez zgody góry. Oddanych pracowników (usunięte przez administratora) a z tymi (usunięte przez administratora) woli nie rozmawiać.

embio
@Konkret

Takie (usunięte przez administratora)może pisać tylko osoba, która nic nie robi, która wiecznie jest ze wszystkim na nie. Piszesz takie kłamstwa tylko dlatego że pewnie nie dostałaś wolnego, kiedy chciałaś i teraz(usunięte przez administratora), zachowanie po prostu poniżej krytyki. Myślisz, że kierowniczki mają czas rozmawiać o innych pracownikach i to jeszcze przy innych pracownikach?(usunięte przez administratora)Kierowniczki mają swoją robotę i swoje obowiązki na zmianach więc zamiast wypisywać tutaj tak (usunięte przez administratora) to może zajmij się sobą i swoimi obowiązkami, a jak Ci nie pasuje robota czy kierownictwo to zmień pracę i po problemie. Nie potrzebujemy w zespole takich (usunięte przez administratora) ludzi, którzy(usunięte przez administratora) innych przeciwko innym pracownikom. Takie osoby tylko niszczą atmosferę w pracy, a jeśli masz na tyle cywilnej odwagi to może powiedz kierowniczce żeby nie rozmawiała o innych, a nie żalisz się tutaj, jak pokrzywdzone dziecko, a nie potrafisz podać nawet konkretnych słów i sytuacji. Swoją drogą w tym zakładzie pracuje dużo ludzi, którzy są bardzo problemowi, którzy mieszają miedzy pracownikami, którzy nie wypełniają poleceń więc nic dziwnego, ze na takich ludzi się mówi kierownikom bo od tego są żeby zrobić z takimi (usunięte przez administratora)porządek.

Smieszna
@embio

Gdyby podeszła do kierowniczki i powiedziała takie cos w twarz to napewno od nowego tygodnia byłaby przeniesiona na inny dział. Wiem to z doświadczenia. Miałam spiecie z Panią kierownik i byłam karana przy pierwszej lepszej okazji. Przenoszona na inne dzialy...gdzie nic nie mogłam udowodnić...bo przenieść moga w każdej chwili tłumacząc się brakiem ludzi. A wiadomo że chodziło tylko o to że nie darzyla mnie sympatią. Więc nawet jak zwrócisz kulturalnie komuś uwagę i powiesz swoje zdanie to Cię zapamieta i już jestes przegrany.

Dzień dobry, chcę sie zapytać ile u was zarobek? Pozdrawiam.

Ehh

Najniższa krajowa.. zero socjalu. Brak dodatku urlopowego bo wtedy odejmują premie. Nie polecam.

Wysokość wynagrodzenia w Grupie Farmacol uzależniona jest od zajmowanego przez pracownika stanowiska pracy. Zapraszamy do złożenia aplikacji.

Pracownica
@Grupa Farmacol

Dokładnie. Są dobre stanowiska i dobrze płatne. Ja zlorzylam aplikacje i nie rzaluje.

Zuzanna
@Grupa Farmacol

To na stanowisku kierownika na jaką pensję można liczyć? :-)

Abc
@Pracownica

To zainwestuj te pieniądze w lekcje ortografii.

@Zuzanna

Zuzanno, wynagrodzenia kadry menadżerskiej uzależnione są od stanowisk pracy, jakie kierownicy (określonych szczebli) finalnie zajmą oraz m.in. od ich umiejętności i doświadczenia, które to weryfikujemy podczas kwalifikacyjnych rozmów. Właśnie wówczas ustalamy też warunki zatrudnienia obejmujące również kwestie płacowe. Jednocześnie nadmieniamy, że niezmiernie cieszy nas zainteresowanie rozwojem w Grupie Farmacol, które to jednoznacznie wynika z Twojego zapytania. Czekamy więc z niecierpliwością na Twoją aplikację, na wybrane stanowisko. Z ogromną radością zweryfikujemy wówczas Twoje kompetencje, a tymczasem pozostajemy z nadzieją, że uda nam się spełnić Twoje zawodowe aspiracje. Listę otwartych rekrutacji znajdziesz pod tym linkiem: https://www.farmacol.com.pl/praca/ogloszenia-pracy/1,strona.html Życzymy Ci powodzenia!

Rox

Osobom zarządzającym magazynem powinno byc wstyd. Wszedzie bałagan, nieporzadek. Porozrzucane kartony tak, że sie przejść nie da. W ubikacjach (usunięte przez administratora). Kierownictwo nie zainteresowane tym co sie dzieje, nie rozlicza podwładnych z pracy co prowadzi do sytuacji w której pracownicy sa nierównomiernie obciążeni obowiązkami. Mamy nowego kierownika, który nawet nie został przedstawiony załodze. Przecież to jest niepoważne... Jeżeli, ktoś sie zastanawia czy aplikowac do pracy w fcl lepiej niech sobie odpuści bo poprawy niewidać od lat a wręcz z kazdym rokiem jest tylko gorzej.

Dumna pracownica

Gdybym była na miejscu zarzondu firmy to zlikwidowała bym bony bo to strata dla firmy która blokuje inwestycje, a dzięki temu mamy pracę która jest ważniejsza od zarobków. Dla mnie to że pracuję jest samo w sobie nagrodą. W imieniu rozsondnych pracowników zrzekamy się bonów i premji do końca roku.

Petycja
@Dumna pracownica

Popieram panią ja piszę petycje o zamrożenie nam bonów. Trzeba zebrać podpisy.

tania
@Dumna pracownica

Gdybym ja była na miejscu zarządu to zainwestowałabym (usunięte przez administratora)dla Ciebie i w słowniki, bo Twoja ortografia to aż rozwala, serio....ogarnij się

lila
@Petycja

Już widzę, jak pracownicy podpisują Ci petycję o zniesieniu bonów, na które ciężko harowali żeby zapewnić rodzinom Święta. Skąd się biorą tacy (usunięte przez administratora)ludzie jak Ty? Wy tak na serio macie (usunięte przez administratora) czy dla żartów? Te bony podobnie, jak urlop należą nam się za naszą ciężką pracę więc daruj sobie takie (usunięte przez administratora) wpisy. Albo zrób petycje i łaź z nią po magazynie, przynajmniej będziemy wiedzieć, kto Ty jesteś taki (usunięte przez administratora)

Kiki
@lila

Ja się nie dziwię że pracujesz w tej firmie skoro nie rozumiesz co to jest SARKAZM... Idzie się domyśleć o co tu chodzi a ty jedziesz po człowieku bo się nie uważało na lekcji polskiego i nie rozumie polskiego języka.

Anonimka
@lila

Ja już podpisałam petycje z koleżankami z działu. Pieniondze z bonów nam się nie nalerza tylko niech firma inwestuje.

Wzorowy pracownik
@Anonimka

Ja też podpisałem. Zamierzam zlorzyc wniosek o zamrorzenie nam podwyżek na następny rok na nie też nie zasługujemy.

Don Kichot

Wariactowo związane z zakończeniem miesiąca to (usunięte przez administratora) centrali.Od lat to samo: wszystko ma być wysłane bez względu na ilość.Firma rozpaskudziła klientów.Tempo pracy jest zdecydowanie za wysokie.Co to ma być? Ale pracownicy przez lata pozwalają na robienie z siebie robotów. Nie dosyć,że organizacja prac na zmianach jest fatalnie organizowana(powinno być porówno na II i III zmianie zamówień do realizacji)to jeszcze (usunięte przez administratora) pracownikow na koniec miesiąca. Firma nie zapewnia optymalnych waruków do intensywnej pracy pod presją czasu. Nasze postulaty nie zostały zrealizowane. Sprzęt nadal woła o pomstę.Pusta obietnica firmy,że dostarczy nowy okazała się po raz kolejny (usunięte przez administratora)Nie rozumiem,dlaczego załogi oddziałów nie wymusili jeszcze na firmie dobrych zmian. Bez konkretnych działań w tym(usunięte przez administratora) nie zmieni się nigdy nic na lepsze.

Moi drodzy, W związku z szalejącą inflacją, podwyżkami cen energii, paliw oraz usług proszę się nie bać. U nas podwyżek nie będzie. Ponadto od następnego miesiąca ruszają owocowe piątki, teraz co piątek będziemy sprawdzać i surowo oceniać owoce Waszej pracy. Pozdrawiam

Pracolorzka

Dziękujemy. Jestem gotowa na pracę. Praca to dla nas dobro i dar. Pieniondze to dla nas sprawa drugorzędna.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Farmacol - Katowice

• Jak się pracuje w Grupa Farmacol?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Farmacol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 678.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Farmacol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 599, z czego 116 to opinie pozytywne, 257 to opinie negatywne, a 226 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Farmacol?

Kandydaci do pracy w Grupa Farmacol napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Farmacol