Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

byly pracownik szczesliwy ;))))))))

Banda (usunięte przez administratora) i idiotow!!!! Zarobki za smieszne pieniadze majstrowe i inne towarzystwo tępe i ciemne jak noc listopadowa uwazaja sie za wszystkowiedzcych a tak naprawde w głowie siano tumany po podstawowkach na wyzszych stanowiskach ludziom cisnienie podnosza pracownicy wielcy (usunięte przez administratora) miesiaca postawic ich na szycie na jednej nodze niech zapierdalaja caly tydzien zobaczymy czy wtedy beda czuc sie tak wazni sam tuman i analfabeta na wysokich stanowiskach....a roznaszace to ikitting to same (usunięte przez administratora) z cyckami na wierzchu chodza i (usunięte przez administratora) kreca uwazaja sie za pieknosci a jedynie sama tapeta i dziubki potrafia robic idiotki ktore podniecaja sie bo faceci sie ogladaja hahahahaahahahahahaha zalosne jak i ten zaklad dobrze ze tam nie pracuje...............:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Gdzie te cycki ja się pytam
@byly pracownik szczesliwy ;))))))))

Żal Ci ze faceci się za nimi oglądają? Chce zobaczyć która tak te cycki pokazuje, bo jakoś tego nie widać.

Zm A

Jakby się nie malowany też by było źle, co Cię to obchodzi czy są pomalowane czy nie??! Myślisz że Bóg każdego stworzył takiego idealnego jak Ciebie? :/ zejdzie z ludzi....

@Zm A

Nie macie się czego czepic, tylko każdego z osobna obsmarowujecie, jak już tak lecicie to zapomnieliscie o soterze!!!!!!

....

baby się malują źle, chłopy się malują jeszcze gorzej!! Po coś te mazidła są chyba nie? Chca to się maluja!

Eryk

Proszę podwyższyć wynagrodzenia i przestać traktować ludzi jak niewolników a znowu stanie kolejka po drzwiami.A związki zawodowe to wielka ściema i wyciskanie kitu ludziom i pomocy itd.Firma taka ma przed sobą przyszłość tylko trzeba dobrze pomyśleć i dać ludziom zarobić a będzie jeszcze lepiej.Karanie straszenie to nie jest sposób na życie i napewno nie jest motywacją do pracy.

Xxxx

My Pracownicy Lear musimy teraz zawalczyc o swoja niepodległość w tym zakladzie !! sila jest w kupie nas jest wiecej :)

Byłypracownik

Polecam pójść w moje ślady. Już tam nie pracuje, skończyłem w tamtym tygodniu, w tym mam już 2 oferty pracy. Może i trochę dale, ale nie będę musiał patrzeć na tę Learową patologię.

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Smutny

Solidarność już jest drugą ręką Pana Dyrektora :((((((((((((( To smutne ale prawdziwe !!!!!!!!!!!!!!!! Bolek to Wasz brat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nickpl

Interwencja powinna zainteresować się tym zakładem, anonimowo na pewno wieeeele osób wypowie się o tym co się tu dzieje.

szarypracownik

Ludzie ile tak można? Czy my naprawde jesteśmy takimi ciemniakami i komunistami w dodatku żeby dawać się zmuszać do pracy i przychodzenia w święto Państwowe za jakiś dzień w grudniu? Przypominam tym państwu których był to pomysł że to jest działa ie wbrew prawu Karteczka z logiem solidarności i zapewnieniem że wszystko jest legalne nic nie załatwi. Wystarczy się postawić ale nie w pojedynkę tylko grupowo bo ci co najwięcej gadają ręce by oddali za sobote i dodatkowe pieniądze-dwulicowość i pazerność. I mam pytanie do pracownika biura jak Pan taki obeznany z zakładem to ile potrwa ta trudna sytuacja? bo ona się już utrzymuje ładny okres czasu a takie tłumaczenie to mydlenie oczu grożenie wstrzymaniem klienta.W październiku nakładany był nacisk na każdy weekend kiedy ludzie dacie nam odpocząć nie rozumiesz jeden z drugim biurkowy pracowniku że tam za drzwiami ludzie już mają dosyć tych warunków ile tak można ciągnąc praktycznie 7 dni w tygodniu. Dyrekcjo opamiętaj się niczym będzie za późno bo to że podkreślone jest iż zakład zatrudnia 3000 ludzi to z takim postepowaniem z waszej strony szybko się zmieni

Hades

Dla Judaszy jest Tylko jedna rzecz Szubienica tam powinni wisiec wszyscy na Czele z Dyrektorem Patriota z niego taki a Swięto Nieopdległosci ma gdzies

Szeryf

Ciekawe co Pan dyrektor powie na oplatku ciekawe czy wspomni o tych co się zwolnili...skończy ten zakład bo (usunięte przez administratora) wie niech wyjdzie zza tego ciepłego biurka i niech porozmawia z ludźmi

Byłypracownik35
@Szeryf

W tym roku będzie musial zrobić dwie wigilię Polską i Ruską :-D

mamjużDOSC

Ty z laminowania sie nie wypowiadaj, bo o prawdziwym szyciu to Ty pojęcia nie masz, na laminowanie to dają same emerytki i niedojdy sory ale taka prawada, laminowanie to moze dziecko wykonywać bo to jest bardzo proste zajęcie, a szycie na liniach a w szczególności wykańczanie to nie to samo co laminacja.

Laminowanie

Co za ludzie pracują w tym zakładzie wam się w głowie poprzewracało jak jest możliwość zarobienia to idę a najwięcej krzyczą ci co łapią każdą sobotę i niedziele a jak nie było to jako kelnerki dorabialy. Za grosze po 12 gdz to im nie przeszkadza jak wam nie pasuje to się zwolnij nikt cię tam siła nie trzyma jest tyle ofert lepiej płatnych

mamjużDOSC

Chodzą pogłoski, że jeżeli 95% ludzi zgodzi się przyjść 11 i 12 listopada to Endrju zapłaci normalnie po 20%

zapracowany

albo za 11 listopada 200% albo11 listopada wszyscy na urlop na telefon! niech zapierdziela wtedy Andrzejek razem ze swoim przydupasem z biura

Stachu

Prawda jest taka że za 200 zł to jeden drugiemu by oczy wyłupił tacy jestescie pazerni na samym kroku chodzicie większosc się chwali ile to już ma procent nawet 11 listopada nie jest dla was żadnym swiętem więc zachowujcie się jak normalni ludzie a nie jak jacys Idioci dla których liczy się tylko 200 i 300 złotych. Opamiętajcie Się Wszyscy

hrhsrhf
@Stachu

tu nie chodzi o pazerność chodzi o uczciwą zapłatę za ciężką prace!

Szwaczka były pracownik
@hrhsrhf

Chcecie miec uczciwą prace to jedzcie za granice bo w Learze się nie dorobicie niczego chocbyscie mieli po 1300 % to i tak was wykirzystują ja te wasze 2000 mam w tydzien i nikt mnie nie sciga do pracy także zacznijcie myslec i uciekac z tego Obozu bo czekają was bóle kregosłupa i ciągłe lęki związane z pracą

Pracownik Biura

Czytam te wasze wypowiedzi i stwierdzam że jestescie niewdzięcznikami powinniscie dziękowac Dyrektorowi i całemu Kierownictwu że macie jeszcze prace narzekacie że w soboty i niedziele jestescie zmuszani do pracy nie wiem co wam do tych pustych głów przyszło przecież nikt nie stoi nad wami z batem sami się zapisujecie więc po co robicie te Cyrki tak samo z 11 Listopada swięto jest ale nie rozumiecie że Lear jest w ciężkiej sytuacji i pan Dyrektor stwierdził tak jak jest a że zachowujecie się jak Banda Ciemniaków to jest jak jest wiec Brac się do Roboty i nie narzekac bo jeszcze chwile i nie będzię Leara wtedy będziecie płakac i wylewac tu swoje żale a jak wam Cos nie pasuje to do Kadr chetnych nie brakuje na wasze miejsca

@Pracownik Biura

Ty jestes taki sam mądry jak ten twój kochany Dyrektorek Andrzejek który nie ma zielonego pojęcia o wszystkim jedyne co mu wychodzi to branie kasy dla mnie jestes Zwykłą GNIDĄ która pierdzi w stołek i pije litry kawusi ,nikt nas nie zmusza co ? Ty Pustaku przejdz się po produkcji i obu krojowniach to zobaczysz na własne oczy że ludzie są gnojeni za to że nie chcą isc w soboty i niedziele a o tym 11 Listopada to nawet nie wpomne bo tylko Mądry Andrzejek takie cos mógł wymyslec niech sam Zapierdala 11 za te guwniane pieniądze a Ty Szmaciarzu się doigrasz przyjdzie czas gdy dostaniesz w morde i skonczy się twoja kariera a że Lear jest w Ciężkiej Sytuacji to nie moja wina tylko takich Buraków jak Ty i ten Twój Dyrektorek powinni go Wypierdolic na zbity pysk za to Co robi

pracownik produkcji
@Pracownik Biura

Skończ przydupasie obrażać ludzi bo dzięki nim masz pracę.Gdyby nie osoby które ciężko pracują ty masz czas grać w gierki,śledzić najnowsze newsy w necie,wpi......ć drożdżówki,pięć razy posiedzieć na stołówce i przechadzać się po produkcji wywachując ludzi pot,a nastepnie siadasz i wypisujesz tutaj brednie imbecylu jeden.Weź się lepiej ogarnij

@Pracownik Biura

Lear jest zawsze w potrzebie i trudnej sytuacji ... A chętni może i są ale tylko na kilka dni bo później się zwalniają.

@Michał

Mógłby wrócić pan (usunięte przez administratora) żeby zrobić porządek z tymi wszystkimi układzikami.

@Pracownik Biura

oczywiście, że znajdziemy pracę. A Was w pudłach do Mołdawii wyślą. To Wy jesteście ludźmi, którzy mogą się bać zamknięcia lear, a nie my. A szczerze, to mam gdzieś co powiedział jakiś kmiot w garniturze, niech sam przyjdzie i poszyje 1 dzień.

@xyz

Mógłby wrócić dawny dyrektor.

Patriotą trzeba byc a nie Komunistą
@xyz

Chcemy powrotu Starego Dyrektora a ten niech zrezygnuje bo nie dosc że guwno robi to ma gdzies ludzi ma nas za Białych Murzynów którzy będą robic przez Cały Tydzien bo nasz Jasnie Wielmożny Pan Dyrektor tak sobie zaczył sam kosi grube pieniądze i jeszcze mu mało a to Co zrobił teraz to jezt dla mnie KOMUNISTĄ który zamiast szanowac Swięto Niepodległosci to ma gdzies ludzi Panie Andrzeju czas już odejsc bo im dłużej jestes Dyrektorem tym Zakład cierpi a w raz z nim ludzie

Pracownik produkcji
@Pracownik Biura

Drogi pracowniku biura, dobrze ci sie mówi że cytuje ,,jestesmy niewdzięcznikami, powinnismy dziękowac Dyrektorowi i całemu Kierownictwu że mamy jeszcze prace". Ale dzięki nam pracownikom produkcji którzy odwalaja najcięższą robotę to i ty masz prace i nasz cały dyrektor i kierownictwo. Dobrze ci się mówi bo ciebie nikt nie zmusza do pracy w soboty, niedziele i zaczynające się już małymi kroczkami święta. Ciekawe jak ty i ta cała reszta ludzi z biura zastępowalibyście nas w soboty na naszych stanowiskach pracy. Wasze myślenie od razu by wam się zmieniło i stanęlibyście po naszej stronie a nie jeszcze nas obrażacie.

Uuuuu
@Pracownik Biura

Ubaw po pachy haaaa haaaa haaaa

@Pracownik Biura

Umówimy się na spotkanie ? i powiesz mi prosto w oczy to co piszesz tutaj! Napisz kiedy i gdzie. Kozaku internetowy.

Uuuuu

Jutro o 22 pod koroną bądz w zielonej muszce w pomarańczowe kropki i żółtych spodniach w liljowe kwiaty napewno Cię poznam. Walniemy jakiegoś browara żeby nie byly sztywne i nudne Twoje wypowiedzi!!!?

Szeryf

Ludzie daliśmy się zrobić w ch... jesteśmy dla nich nikim niestety Ale jakby nie było nas to ich by nie było...

Monia

Ale PIERDOŁY PISZECIE 11 listopada do pracy chodzicie co roku a nawet potraficie byliście w Boże Ciało bo za 200% BEZMÓZGI.

@Monia

Nie każdy wypina tyłeczek w stronę biura jak Ty.

Zfrustrowany

Brać urlop na dzień wolny? I dyrektorowi, i związkowi zawodowemu się w (usunięte przez administratora) poprzewracało. Niedługo będą wymagać przychodzenia w dniu własnego wesela.

Hhhh

Pani ze związków powiedziała żeby sobie brać urlop na piątek...żałosne. Chcemy zmiany zarządu bo obecny skład to porażka. Oni zamiast pomagać pracownikom to są przeciwko nam. Zrobiła się niezła afera, jak teraz zarząd pseudo związków pokaże się ludziom na produkcji. A będziemy z wami rozmawiać. Nikt nie chce takiego zarządu drogie PANIE.

jaras
@Hhhh

Biorą udział w zebraniach naklaniając ludzi do pracy w soboty i niedziele i szum tylko robią po zakładzie co to oni nie mają w planach i o co nie walczą z dyrektorem a w rzeczywistości g....o z tego wychodzi.

Oburzony78

wypisałem się z tych pseudo związków bo nic nie robią siedzą i pierdza w stołki co nam z takich związków jeszcze na ludzi piszą żeby szli do pracy w nasze święto narodowe!!!Chcecie ludzi już całkiem wykończyć zero weekendów zero własnego życia ilez można!!!Fajnie brak kasę co miesiąc z wypłat ludzi i nic im nie pomagać! Później dajecie ten śmieszny kocyk na Mikołaja weźcie się nie osmieszajcie wsadzcie go sobie w (usunięte przez administratora)

@Oburzony78

@Oburzony78 Ten kocyk i tak jest kupiony za pieniądze, które im przekazujesz. Żaden wielki prezent.

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II