Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Elf

To fakt. Niektóre panie majstrowe i brygadzistki to ogromna pomyłka zero pojęcia o organizacji pracy dostaną do ręki plan staną i wydzierają się do ludzi robiąc z siebie posmiewisko porażka .Dlaczego takie niekompetentne osoby są na takich stanowiskach kierownictwo gdzie wasze oczy

Elf

Stefek
@Elf

Teeee Litwina filozofa niech wybiorą na lidera haaaahaaaaahaaaa ale by było...

Tomcio
@Stefek

Im nie trzeba filozofa tylko osobę która przymknie oko na wszystko, i będzie trzymać ich stronę.... majstrowa i brygadzistka zwraca uwagę, zaczęło się w końcu coś dziać... i zaraz ściemniaczy to boli, a niestety w końcu będą musieli wziąć się do roboty hehehe.....

Czesio
@Stefek

Tam jest takich jak Litwinow filozof więcej, piszą bezdury cwaniaki ze wsi, boli ich robota bo walą ścieme, a innych obserwują i obgadują. Najgorsza szujska zmiana C i największe ploty, piszą na wszystkich i szukają sensacji....

Stacho
@Czesio

Czesław mądrze piszesz, chamówa mało powiedziane... szujska zm C , nieroby, najmniej skóry kroją a najwięcej się mądrzą, pisarczyki jedne, kutafony pierdzielone, szmatławce pedalskie.... ale przyjdzie i na nich pora, najstarszych cwaniaków stażem trzeba wywalić i będzie spokój.......

Łuka
@Stacho

Potwierdzam, trzeba paru starych cwaniaków wysłać na inne zmiany albo szwalnie. Majstrowa niech tak zrobi jak pójdzie w końcu 760 i będzie w końcu po temacie skończy się forum chamskie. Tchórze umią tylko brednie wypisywać, jakby wszystkie rozumy pozjadali... stara świta zm C poprzenosić i pi sprawie.. :-)

Gonzo
@Tomcio

Nadejdzie Czas że wam się skonczą przepusteczki i urlopy Sciemniacze ze Zmiany B wezcie się do roboty bo jak wam przykrecą srube to będzięcie pod siebie (usunięte przez administratora) tyle wam zostanie sam Cymbał i Niedorozwój (usunięte przez administratora) po was zawsze zostaje

Taka afera o 10 sekund haha

Aguś

???? Jakie 10 sekund

Ktos

Zgodzę się z tym , szczegolnie nie fajny zapach czuć po zakończeniu zmiany przy zejściu do szatni od pań z produkcji....a jak się pchają takie 50 latki

tygrysek@

To prawda higieny zero a szczegulnie w damskiej ubikacji to wstyd zeby kobiety ktore na codzen powinny dbac o porzadek taki syf zostawialy niektore to nawet rak nie myja po wyjsciu z toalety. To wynika z mojej obserwacj ale oczywiscie sprawa nie dotyczy wszystkich bo wszystkich nie mozemy wrzucac do jednego worka

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Czarna Ines

Słyszał ktoś coś o nowych "strojach" możecie coś więcej powiedzieć?

Majki

Co do smrodu z gęby to racja. Niektóre szwaczki to szczoteczki do zębów chyba rok nie widziały tak im jebie z mordy ze można zwymiotować od razu. A jak do tego pali to już koniec świata fujjj blee. To już wole smród uwalonego po pachy niemowlaka heheh xD

@Majki

No nie dosc że smierdzi im gęby to jeszcze co nie które chyba dawno się myły bo czuc zapach jakby z dupska okropny fetor nie do zniesienia trzeba chyba co nie których myc Karcherem a co do palenia to niektórzy to chyba wagon papierosów codziennie palą smierdzi od nich tak że można się odusic

Alex

Dziewczyny nie malujcie się tak bo wam tapeta z twarzy spływa :D

Marzyciel
@Alex

Mogliby podawac dziewczynom spódniczki mini w jednym kolorze było by ma co popatrzec :-);-)

@Marzyciel

Nie wiem czy wszystkie Panie wyglądałyby w tych spódniczkach kusząco :-D

zosia
@Gość

Panowie wy też z tymi mięśniami piwnymi szału nie robicie a do tego jak dochodzi tygodniowy pot to kopara z żalu opada...

Czyscioszek
@zosia

Zosiu wy też wcale nie lepsze nie które z was to jak mówią do kogos to tak jakby wam ktos nasrał do gęby tak smierdzi zero higieny nawet kanapki jecie w tych ubikacjach

chchj
@Czyscioszek

Zgadzam się ale skąd wiesz co kto robi w ubikacji tym bardziej damskiej?

XXXX
@chchj

Bo to facet pisze! Z kroj skóry pewnie. Bo tylko ten dział w lirze najwiecej nadaje na forum kazdy to wie. Piszą jedenjedna na drugądrugiego a w pracy razem siedzą i obgaduja. Haha.

Czyscioszek
@XXXX

I tu Słonko mylisz nie jestem z Krojowni Skóry jestem z Produkcji a wiem co robią bo czesto wchodze pogadac z koleżankami i często niektóre jedzą w Ubikacji rożne rogaliki czy bułeczki dziwie się że w takim smrodzie można jesc

@modna

nowe stroje haaaaaaaaaaaaaa

aaaa
@@modna

To nie jest wcale smieszne.mi sie chce plakac:(:'(

@ modna
@aaaa

będą nam w lecie na produkcji na spodenki przerabiać

@ modna
@aaaa

będą nam w lecie na produkcji na spodenki przerabiać

Zm C

Jadzia deklarujaca weź się do roboty a nie tylko siedzisz z jabuszkiem przed komputerem. Koleżanki biegają tam i z powrotem a Ty wielce zmęczona...

dek zm c
@Zm C

Ty chyba tez nie masz zajecia skoro masz czas pisac na dorum w trakcie pracy radze zajac sie soba a nie patrzec co kto robi

Koleżanka

@Koleżka Naprawdę dużo mi to mówi :)

Koleżka
@Koleżanka

Naprawde tak na nich mówią a jak nie wierzysz to idz się ich sama zapytaj :-)

Koleżanka

Jak nazywają się chłopaki z zm C na wodnej? :)

japa

Chyba na Ciebie :D

Władek Smirnoff
@japa

Ogolcie się obaj bo wyglądacie jak Uchodzcy :-D

japa
@Władek Smirnoff

Widzisz, czyli gdzieś indziej dali by im dom i hajs co miesiąc... a tobie tylko motyczkę i w pole dawaj. P.S chyba masz mnie za kogoś z nich co tym bardziej daje mi ubaw :D

Władek Smirnoff
@japa

Motyke to sobie sam wez Rolniku Zapasowy skoro się odzywasz na mój komentarz to jestes jednym z nich także przyjacielu beke trzeba cisnąc :-D

sraczekq

jak tam zarobki w tym learze? pytam bo zamierzam sie zatrudnic pzdr

Powodzenia i Krzyżyk na Droge
@sraczekq

Szału nie ma i (usunięte przez administratora) nie urywa wstrzymałbym się na twoim miejscu i dokładnie to przemyslał bo kokosów tam nie zarobisz

jan

Witam, nie pracowałem tam nigdy wiec pytam jak jest z zatrudnieniem, czy można od razu bezpośrednio w firmie , czy najpierw przez agencję ? Słyszałem że ludzie sobie chwalą i ze dobrze zarabiają. Jakoś nie do końca w to wierzę znając sytuacje w tym kraju a szczególnie na Podkarpaciu. Może jakaś ogarnięta osoba mi napisze coś normalnego wyjaśniającego , będę wdzięczny. Pozdrawiam

Pracownik leara
@jan

Na poczatku dostajesz umowe na miesiac na agencje, pozniej na 3 miesiace, nastepnie na pol roku, później na rok a po tym czasie dostajesz umowe na leara na 3 lata. Chyba ze majstrowa stwierdzi, ze jestes bardzo dobrym pracownikiem to po krótszym czasie dostajesz umowe na leara ( ale takie cuda sie nie zdarzaja ). O urlop ciężko, chyba ze zyjesz dobrze z majstrowa, inaczej wymysli tysiące powodów żeby tego urlopu Ci nie dac. Jeśli chodzi o zarobki z weekendami idzie zarobić ponad 2 tys. Ale pracownik tez człowiek i odpocząć musi.

Były
@jan

Od kogo slyszales ze ludzie chwala lear? Smieszne haha...

Były Pracownik
@Pracownik leara

Hehehe ktos Ci takich bzdur nagadał gdzie dają umowe na 3 lata jak nie ma takich umów ?? Chwalenie pod Niebiosa Największego Obozu Pracy w tej Polsce to tylko to Ci chyba pozostało kokosów tam nie zarobicie ani się niczego nie to nie dorobocie prócz bólu i padniętej psychiki

Zm c

A mi sie podoba nowa roznoszaca ze zmiany c w

Dziubek
@Zm c

A która to ta nowa roznosząca ??

Łysy
@Dziubek

Nie masz u niej szans więc nie pytaj...

Zm c
@Łysy

Jak kazdy nowy chodzi w kamizelce hehe

Łysy

Książkę piszesz?

krojownia tkaniny
@Łysy

Łysy z twoją wyobraźnią można nie tylko książkę napisać ale i serial brazylijski nakręcić

Zbyszek

Pewnie on się bardziej wystraszył niż ona hehe no i nie zagada chłopaczyna

Fajne chłopaki (ten wczesniejszy. Bo 16:52 to juz

Juz sie ktos wpierdziela w rozmowe jak zwykle. Ale cóż tak to juz tu jest. Nie pisze juz tutaj, aha i ja tego o 16:52 nie pisalem. Juz ktos pod nick sie wpierdzielił normalka.

Bzyku
@Fajne chłopaki (ten wczesniejszy. Bo 16:52 to juz

Zazdrosnik jakis hehe pewnie jakis wyjątkowy Brzydal no to tu jak jest ale dziewczyne wystraszyliscie i po randce auuuuuu

vka

Ale wy głupoty piszecie

Cov

Czytając wpisy na forum jestem przekonany, że pracodawcy bardzo dobrze czynią przykręcając Wam śrubę; wszak ciemny naród można strzyc jak owieczki. Nieustającym powodem "polskiego piekła" jest ciemnogród, brak tolerancji, myślenie niedemokratyczne i brak silnych związków zawodowych. Szkoda mi ludzi wartościowych gdyż i oni między Wami się zdarzają ale jestem szczęśliwy że nie uczestniczę w tym bałaganie wypisując się z mieszkania w tym kraju korupcją i wódką płynącym...

Stefan
@Cov

Zgadzam się z Tobą, dobrze mówisz. Ciemnogród i zacofanie w naszym narodzie, a daleko nie trzeba szukać. Nóż w plecy wbijają na każdym kroku i każdemu. Obłuda wśród najbliższych współpracowników, brak zaufania i chamstwo.. Żyjcie i dajcie drugiemu żyć.. w kupie siła nie zapominajcie o tym...

Luluś

Adaś niezgódka jesteś tak pusty co ma wspólnego tolerancja z ,,czyszczeniem rowu ,, oj pustaku kultury troszkę

Adaś Niezgódka
@Luluś

Pusty to ty jesteś Ciemniaku nie dosc że głupi to jeszcze i tresowany takich jak ty to powinni w Kosmos wysyłac bez możliwosci powrotu

@Adaś Niezgódka

Mój drogi wolę mieć obok siebie w pracy kolegę o odmiennych poglądach seksualnych ,który ma kulturę osobistą jest grzeczny ,odnosi się do innych z szacunkiem niż takiego gbura jak ty .Jesteś nie wychowany twoja impulsywna reakcja na odpowiedź świadczy tylko o tym ,że porażki min. słowne przyjmujesz z wielkim gniewem i uniesieniem może najwyższa pora czytać mądre książki dla wzbogacenia słownictwa a nie sypać łaciną po ludziach . Pozdrawiam

Adaś Niezgódka
@Luluś

No własnie widac Mój Drogi że kolega lyb Koleżanka Alexis często sprawdza twój Odbyt jaką ma długosc to chyba tylko On(Ona)Ono wie pieprzysz tak jakbys był potłucz6ony dam Ci radę Fanie Analnych Perwersji jak nie pasuje to się nię udzielaj po to Głąbie Kapusciany jest to forum żeby każdy wyraził swoje zdanie co mysli o tym Zakładzie i co mu leży na sercu ale Takie Pustaki jak Ty zawsze wiedzą najlepiej pozdrawiam wszystkich Analowców

@Adaś Niezgódka

Jesteś strasznie prymitywny powiem Ci jedno. ,,Kto rzuca błotem nie może mieć czystych rąk ,,

Cienki Bolek jesteś
@Luluś

Prymitywem to sam jesteś od razu widac że Słoma z butów Ci wystaje dziwie się jak taki Pustak się utrzymał w tym Zakładzie Luluś to imię dla Psa czy Pedała ??

@Cienki Bolek jesteś

No widzisz od 2004 pracuję widocznie nie jest tak źle ha ha ha pozdrawiam

Cov

Tak wam powiem, że do roboty byście się lepiej wzieli bo covery co raz gorzej uszyte (494 squab trims, 760 cushion oraz covery na headresty) i jakość produktu co raz gorsza oraz brak customer satisfaction...

Pracownica Produkcji
@Cov

Jaka płaca taka praca moja droga nasciągano mase ludzi którzy nie mają zielonego pojęcia co drugi tylko simę pyta ile tu zarobi a w pracy sciemniają robią co chcą i się głupio usmiechają a wina to jest Kierownictwa i Dyrektora że takich Ciemnych ludzi biorą i się potem dziwicie że wszystko jest zle uszyte no niestety moji Kochani dopóki nikt nie pomysli nad tym wszystkim to będzię tak dalej

BMW
@Pracownica Produkcji

Większość nowych osób nie przyszło pracować tylko lansować się i ściemniać.Stawiają warunki i pyskują do liderów i innych pracowników,zasady bhp są im obce,chodzą i robią co tylko chcą . Kiedyś nowy pracownik starał się żeby być w porzadku wobec dozoru i współpracowników teraz to się zmieniło i to nowi stawiają warunki.

Kkk
@BMW

Większość z tych osób przyszło po ściemniać nie zależy im na takiej pracy a z kim by się nie zgadał to on tylko do Wiosny a nam zostaje przyuczac nowe osoby i zapierdzac za nie a ile nowych sciemniaczy i lazikow przyjęli tylko kto nagich będzie robił

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II