Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Zmiana A

A co tam słychac Na Krojowni na Zmianie C bo cos cisza ??? Żyjecie ludzie czy was wszystkich poustawiali po kątach xd

Bobo
@Zmiana A

Już każdy sie tam wypowiedział i już wystarczy. A Ty zajmij sie soba a nie interesujesz sie innymi.

ABC

Dlaczego Sur może opuszczać miejsce pracy 8 minut przed końcem zmiany i iść do szatni ???

c
@ABC

To prawda ich żadne zasady nie obowiązują

Lacosta
@c

A na nocach to już całkiem mechanika na produkcji nie można znaleźć...

€&#
@Lacosta

Nie mówiąc już o sobotnich przeglądach ale nie maszyn tylko google

Elf

Panie pięćdziesięcio latki błagam kupcie sobie dezodorant pod pachy bo śmierdzi od was potem jak cholera wymiotować się chce dokładnie Land Rover zm A oparcia tyłu . Oczywiście bez obrazy dla zadbanych

anaaaaaaaaaaaaa

Wy tu narzekacie i zajmujecie sie głupotami a co maja biedni ukraincy powiedzieć jak nie mają co jeść bo kasy nie dostali.Dziś była zbiórka na szwlani na zmianie a na jedzenie dlla nich...

xyz
@anaaaaaaaaaaaaa

Ktoś chyba dba w tym zakładzie o to by każdy pieniążka dostał ...

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
Bonus RPK

Ja jestem ciekaw dokąd będzie ten biały papier toaletowy heheh pewnie po wizycie znów wróci szara rzeczywistość :D

Antek
@Bonus RPK

I te czerwone ławeczki i kwiaty obok automatu pewnie też znikną a powrócą stare,połamane i wysłużone niebieskie krzesła

Def Leppard
@Bonus RPK

Velvet paperowy motyl ożył taki miękki że aż szkoda że ta wizyta nie potrwa dłużej bo szary strasznue duosko rysuje :-D

Aras

Ludzie co to za szopka z tą wizytą? Dajcie spokój czegoś takiego jeszcze nie grali

Franek Kimono
@Aras

Szopka potrwa jeszcze do piątku z tego wymyslają to się chce smiac Można kabaret nakręcic

Cwele123

Poszedłem dziś na przepustke, żeby zdążyć do lekarza po chorobowe, ba dum, tsss, chu.je niemyte cwe.le robicie gównoburze o nic, macie prawo do takiej samej ilości dni urlopu co każda inna osoba, a że nie umiecie sie z tym zorganizować to juz wasza sprawa. Pozdrawiam zawistną zmianę C i z całego serca ch.uj wam w du.pe. tak samo co mają znajomości do chorobowego? Zwolnienia nie daje mistrz tylko lekarz więc nie rozumiem waszego bólu dupy. Czepcie się roboty a nie tylko płoty wam w głowie i obserwowanie kto kiedy drapie się po dupie. Nie macie własnego życia albo jest tak nudne że musicie zająć się czyimś?

H...j Ci w D...pe Frajerze
@Cwele123

Wiesz Co gosciu idz się lepiej wysrac bo widze że piepszysz od rzeczy kogo jak kogo ale Takie Osioła jak ty najbardziej to zabolało ja wiem że prawda koli w oczy musi kolic a szczególnie takich Kombinatorów którym się nie chce robic tylko żebys sie nie zesrał z tej podnięty tym zwolnieniem Ciemniaku hehehe

Bronka
@H...j Ci w D...pe Frajerze

Ty ,,osiole,, wróć się lepiej do podstawówki bo uczą tam czegoś takiego jak odmiana przez przypadki anaalfabeto jeden

S........laj Ty stara Czarownico
@Bronka

Bronka idz krowy doic przy okazji Byku jaja pokołysz może Ci ulży hehehe

Bronka
@S........laj Ty stara Czarownico

Tee kolorowy jasiu juz się tak nie produkuj a jaja sobie sam pokołysz bo tylko to ci pozostało

Pooooszzzła Stąd
@Bronka

Kolorowego Jasia to masz w domu ty Stara Ropucho co produkuje to produkuje a takie straszydło to do wora i do jeziora hehehe :-D

turtle

Witam Wszystkich. Podziwiam wyobraźnie z wieloma osobami się zgadzam w sprawie wyzysku i mobbingu, jest taki program szef jak szpieg, zapraszam pana Dyrektora żeby skorzystał a dowie się całej prawdy o sobie i całym personelu dozorującym. Bardzo pouczający program. Polecam może czegoś się pan nauczy jak postępować z pracownikami nie ma Nas, nie ma Was droga dyrekcjo.

Tadzik
@turtle

Pana Dyrektora interesuje tylko kasa i ile poszyc zeszło z danego modelu on ma to gdzies że na zakładzie są ludzie którzy powinni się leczyc psychiatrycznie i nie powinni byc w dozorze można tu wymieniac w nieskonczonosc połowa to dawno nie powinna tu pracowac a dzięki przekretom nadal tu jest i gnębi ludzi na każdej zmianie

wielki brat patrzy ::::::)

Żyj tak żeby inni ludzie nie płakali przez Ciebie :)

Stasiu
@wielki brat patrzy ::::::)

Żyj tak jakby każdy dzien miał byc twoim ostatnim Amen !!!

Jadzia
@Stasiu

Stasiu, piękne stwierdzenie i dobra rada dla wszystkich, podkreślam WSZYSTKICH!!!

tygrysek@
@Stasiu

Stasiu swiete slowa

Ola

Ludzie opamiętajcie się bo na żadnej zmianie tak się nie kłócą jak wy na C.Wypisujecie jeden na drugiego a w oczy nie umiecie powiedzieć tego co wam leży na wątrobie.Zróbcie zebranie z kierownictwem i powiedzcie to wszystko może znajdzie się jakieś rozwiązanie...

Mis koala

Precz Z ŁAZIORAMI. Jak by krojczy miał tyle czasu co te panie na wciskanie wykrojników na skóry to gitara. A nie ona wpadnie na dwa stoły co 4godziny i sypie tekstami to facetów ze wolno ze dużo skóry odpada itd. Niech łazi dalej. Najlepiej niech stanie i KROJI!

bolo

organizacja na zm C jest na najwyzszym poziomie :D

Zenek1

Na listonosza niech idą. Tam se będą łazic do woli! ŻÓŁWIE!!!!!!

Adrian

Aaa o właśnie i o to chodzi, za dużo nadzoru boli innych bo nie dadzą ściemniać innym. Do tej pory nie robili a jak jest nadzór to teraz pilnują wszystkich ściemniaczy. Chcą się zwalniać bo w końcu ktoś zaczął pilnować....... Tak idźcie się poskarżyć głównej kierowniczce, pogłaska was i co może odpuści wam robotę? Lider ma swój obszar i ma na nim pilnować produkcji i tyle, a Wam nieroby jedne o co chodzi? Nie pasi, to na szwalnie, tam jest o wiele lżej.... niejedna osoba o tym się przekonała.. Trudno wam zrozumieć ze taka "maszynka" jak korporacja właśnie tak działa, to wszystko jest narzucone z góry i tak ma to wyglądać, czy wam się to podoba czy nie i to forum niestety ale nic nie zmieni..... nie no niektórzy mogą się tu wygadać i trochę dowartościować i tyle w tym temacie..... niejeden tu wypisywał herezje i co i go wn ooooo wielkie... pisać każdy może trochę lepiej albo gorzej.... trzymajcie się Ce p y, je Bh An e...... B u R a Ki, na rze ka Cze.....

Fajny Krojczy

Mówisz że g.wno się znają. Ale gdyby liderki na premarkingu się na niczym nie znały to skóry ciągle by brakowało. A przez 3 dni jak nie było 1 lidera a one zostały same, jakoś dały rade. One latają bo muszą, to jest ich praca, muszą pilnować porządku, muszą weryfikować skóry i ktoś je wybrał na to stanowisko, majstrowa się zgodziła by to one zostały liderami, bo wierzyła w to że sobie poradzą. I miała rację. A wam po prostu żal du.pe ściska i tyle w temacie

Mateusz
@Fajny Krojczy

Ilości liderów to wymysł panie kierowniczki głównej po wizycie Olczaka w Iglo za granicą. To nie majstrowej pomysł, tak to zostało narzucone z góry i narazie nic z tym niezrobimy... Jeden lider na premarkingu to za mało, a tak jest trzech i każdy swój mały obszar i tak ma być i kropka koniec..

Fajny Krojczy

Przy wyborze 3 lidera szopkę zrobiły 3 Panie z premarkingu bo z tego co zauważyłem były sklocone z 3 liderką. Żal wam wszystkim du.pe ściska, nie dacie nawet się wykazać i od razu mówicie że żadna się nie nadaje. Żałosne

Bony

Kto niby sie nadaje na lidera na krojowni skory zm c ? Nie mów ze Maryla

Crazy Jack
@Bony

Maryle można wziąsc na lidera na Premarkingu idealnie się nadaje marnuje się tylko sprawdzając co krojczi kajotki robią

Kolega

Kaśka umiala sie dobrze każdemu podlizac, najpierw siee do każdego podlizywalaa a później za plecami każdego obmawiala i szerzyla plotki. Wiec niczym siee od reszty nie różniła. Tyle ze sie nie czepiala jak ktos lecial w kulki i sie opierniczal. Zawsze możecie Kaśke sciagnac ze zmiany A.

Kolega

Każdy lider potrzebuje czasu zeby ogarnąć premarking, (usunięte przez administratora) od razu tez wszystkiego nie wiedziala, wiedze zdobyla z czasem. A jakos do niej byliscie bardziej tolerancyjni. Dlatego nie krytykujcie każdego kto zaczyna sie uczyc czegoś nowego na danym stanowisku. Przypomnijcie sobie swoje poczatki kariery na premarkingu. Dlatego mysle ze (usunięte przez administratora) tez za pare tygodni bedzie obeznana we wszystkim.

Alwaro

Ponoć na każdej zmianie ma szkolić się drugi audytor bo jeden na krojowni ma za dużo pracy

Bolek i Lolek
@Alwaro

Haaha jak za dużo pracy ? Na krojowni skóry jest audytorka Anna, liderzy Marylka, Wioletta, Anna, Barbara, Norbert. Do tego brygadzistka i Majstrowa. Nie za dużo ich jak na krojownie skóry ? I co oni takiego robia oprucz szwedania sie po krojowni i plotkowania z krojczymi i kj ? Na poczatku zmiany jakies papierki uzupelnia i pod koniec i tyle z ich roboty. Na co wiecc jeszcze jest potrzebny kolejny audytor jesli ich tam pełno jak w ulu.

Alwaro
@Bolek i Lolek

Stary nie wiem jak tam jest na krojowni, ale mają być wytypowani audytorzy z produkcji do przeszkolenia na krojownię ale kto to będzie to jeszcze nie wiadomo

ona
@Alwaro

To chyba jakieś jaja z tym drugim audytorem To co ten pierwszy by robił skoro i tak nic nie robi????

Łukasz
@ona

A O co chodzi z tą auditorką ze zm C. Dlaczego uważacie ze nic nie robi?? Macie czas żeby ją śledzić przez całą zmianę?? Czy znacie kompetencje auditorów?? Czy macie świadomość ze 1 auditor na skórze jest na 150 osób?? Na cały obszar i wszystkie problemy tam występujące. A tak naprawdę to na wszystkich zmianach a nie tylko na naszej narzekają na auditorów. Do każdego auditora można się przyczepić, słychać głosy na każdej zmienie czy to A...........czy D........... żadna z nich pewnie nie jest doskonała każda nosi ploty i ściemnia jak może.... ale na innych zmianach są ludzie całkiem fear i są poważni nie wypisując takich bredni na swoich auditorów. A na naszej zmienię tragedia, nie zajmujemy się swoją pracą tylko szukamy sensacji i byle wbić komuś nóż w plecy... i do je bać.. bo ktoś jest liderem a nie Ja!! Taki wniosek można wysnuć po waszych wypowiedziach. Nie szanujecie swojej zmiany w końcu ktoś się wkurzy pójdzie do kierowniczki i roszady na trzech zmianach gotowe żeby porozdzielać towarzystwo wzajemnej adoracji... a na innych zmianach kokosów tez nie ma, tak samo trzeba robić, tyko inna zmiana i dozór, a robota i zasady takie same..... wiec nie mąćcie wody. Swego nie znacie a cudze chwalicie, komu zle na swojej zmienię napisać petycje złożyć do kadr i się przenieść na inną zmianę jest takie prawo, pokrzywdzeni powinni z tego skorzystać i po sprawie, ale robotę swoją i tak będą musieli zrobić i tyle w tym temacie

Gonzo
@Łukasz

Słuchaj kolego idz na Krojownie stan sobie gdzies to zobaczysz jak Ania pracuje taki audytor jak ona jest chwile a potem jej nie ma takiwgo kogos nie warto trzymac na Krojowni jak nie ma z niej pożytku Rozpisałes się jak Hans Christian Andersen w swojej bajce powiedz gdzie jest ta zmiana D o której piszesz Zmien Chłopie lekarza niech Ci przepisze inne leki bo te co bierzesz to ci na głowe szkodzą i teraz są efekty w pisaniu takich bzdur od których smiac mi się chce nawet nie potrafisz napisac słowa audytor Analfabeta z ciebie niezły to co prezentujesz to się nadaje do Kabaretu ale przyjdzie czas na Zmiany szefostwa i audytorów mqcie to jak w Banku a ty kolego dalej bierz swoje leki i pisz dalej bzdury chętnie się posmieje

@Gonzo

Te panie gonzo co pozjadał wszystkie rozumy, nie (usunięte przez administratora) w swoje gniazdo. Jak byś był taki mądry za jakiego się masz to dawno byś w lirze nie pracował. Bu rak jesteś za je bis ty. Pajacujesz jakbyś wiedział wszystko najlepiej, a tak naprawdę to pewnie kroiszi to nie za dużo skór, bo taki co ma dużo do powiedzenie niewiele potrafi i niewiele robi hehehe..

Gonzo
@Tomek

Kto sra ten Sra Ciemniaku Buraka to sobie poszukaj między swoimi po pierwsze Ile kroje tyle kroje guwno Ci to do tego Cymbale jak Ci cos nie pasuje to możesz dostac w zęby z przyjemnoscią Ci morde oklepie kroje na tyle długo że wiem co kto prezentuje a Taki Ciec jak Ty pewnie pały obrabia po za pracą do niczego więcej się nie nadajesz :-D :-D

@Łukasz

Skąd Ci sie wzięło 150 osób ? Na krojowni moze jest ich z 30, choć i tak każdy wie co robic i nikt do audytoraa tak czesto nie :chodzi bo zazwyczaj trzeba na nia czekac kilka godzin a i tak nie przyjdzie albo nic nie zdzialaa. Wiec nie bron jej. Bo swoje za uszami maa. A jak ja zmienia to choc kaazdy bedzie traktowany na równi z innymi . Tak jak dojdzie do zmiany majstrowej to choc urlopy beeda dawane uczciwie a nie jednym daje bo rodzina a innym nie.

Bezradni ..

Gow@#%o za przeproszeniem zrobicie :-D

Rmf fm
@Bezradni ..

Najwyżej jakies ŁBY polecą

zetka
@Bezradni ..

Powinni wymieszać pracowników z wszystkich trzech zmian i zmienić dozór

hohoherehere

Jprdl ciśniecie jeden na drugiego jak jakieś przy3bane cioty masakra.. Poczekajcie na siebie pod Lear po pracy i sobie pogadacie a nie jak jakieś cymbały kłócicie się tutaj. No ale sooory, kozak w necie pi3da w świecie :) Elo

No sam Debil i Oszołom

Idz Cieciu sam do Kadr piszesz chyba pod wpływem alkoholu lub jakis dopalaczy mama Ci chyba za szybko bajke opowiedziała i teraz bełkoczesz jak w letargu obudz się z tego pięknego snu Obronco Leara

Ona

Ludzie czy to prawda ze zwolnienia się szykują bo strasznie się boje ze zostanę bez pracy

Bez paniki będzię dobrze
@Ona

Cos jest na rzeczy wizyta Svena napewno cos oznacza jak masz umowe na długo to Cię nie zwolnią niech martwią się ludzie którzy kombinują i co chwile chorują

Antek

Co z tymi nowymi strojami czy coś wiadomo

tygrysek@
@Antek

Wlasnie co za nowe stroje

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II