Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

KJ c

Gruba jest! Zwolniła się i zaraz wróciła i co musli że jakaś gwiazda jest! Dobrzy pracownicy to Co którzy pracują długo! A prawdziwa kobi3ta nosi rozmiar 34!

Xyz
@KJ c

34? Widzę ze na forum pojawia się pedofil,KOBIETY NIE NOSZĄ ROZMIARU 34

Piotrek
@Xyz

Kobiety nosza od rozmiaru xs do xxxl. I każdemu mężczyźnie podobaja sie różne kobiety. A o gustach sie nie dyskutuje, bo niewszyscy wola szczuple xs ktore nie maja ksztaltow.

Ze zm c oczywiście

Na 760 jest też fajna czarnula

@Aras

Ale ja mówię o krojowni skóry.......

Krojczy
@Kristofer

Mówisz, że podoba Ci się Karolina. Masz szczescie że jest wolna. To teraz pasuje żebyś do niej zagadal i umowil sie na prawdziwa randke a nie poszesz tylko ze Ci sie podoba.

Aaaa
@Krojczy

On mówi o Dianie chyba na krojowni skóry

@Aaaa

Diana..Dobrze wiedzieć.zagadam, spróbuję ;-)

Abcd
@Krojczy

Jeśli myślę o tej samej Karolinie to nie dziwię się że jest wolna

Która?

Na produkcji zmiana c

@Aras

Wybacz stary ona jest zajęta

@Łysy

Łysy a skąd wiesz że zajęta? Znasz ją?miałem zamiar z nią zagadać i gdzieś zaprosić

Znam to wiem

To to ja wiem, że na 760 zm c ale ktora linia :D

Steve
@Aras

Możecie sobie chłopcy pomarzyc o Dianie jest tyle lasek na Produkcji że głowa boli

Aras

O ile się nie mylę to z kontroli jakości

Kristofer

A ja powiem że mi się podoba ta co pakuje 405 ma fajna (usunięte przez administratora) br /> Niektórzy mówią że jest za gruba ale moim zdaniem jest w sam raz. Mniam

Alvaro Zapylacz
@Kristofer

A która to taka fajna jest bo lubię takie przy kosci ? Na jakim modelu ?

@Alvaro Zapylacz

Ona nie jest przy kości tylko fajnie wygląda..jak się schyla po pudełko...

OBSERWATOR
@Alvaro Zapylacz

to pewnie diana na krojowni skory pakująca ze zmiany C

Łysy

A jak to jest wkoncu z tymi kategoriami???

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Terravita

Dzięki wam mam kufer czysty xd

Spectralny

Witam. Do Wszystkich zacofanych idiotów Którzy piszą brednie i obrażają Roberta (Alexis)... Jak bezczelnym trzeba być, jak bardzo trzeba być prostakiem, by po wyglądzie stwierdzić o danym człowieku źle. To szkoła podstawowa, czy praca w której My wszyscy usiłujemy zarobić na chleb ? Myślę że to drugie, a czasem wydaje Mi się że pracuję w jaskini pełnej neandertalczyków. Robert jest BARDZO W PORZĄDKU, Nikogo nie obraża i co najważniejsze nie obgaduje, mówi to co myśli jest bardzo Miłym Człowiekiem. Człowieku ! Wystarczy podejść i porozmawiać, to normalny człowiek Któremu bije serce i Który ma uczucia. Ale jak to się mówi "Cwaniak w necie, ci*a w świecie" . Lear i obgadywanie tutaj Kogo popadnie za to Kim jest i jak wygląda. Jesteście bandą wieśniaków z widłami. Wstyd Mi za to w jakim miejscu przyszło mi pracować. Przestańcie się wyśmiewać w sieci z Człowieka, Który ma większą wartość i osobowość od Was i zacznijcie pracować. Pracowałem z Robertem krótko, później się zwolniłem, ale czasem widzimy się i zamienimy parę słów, tak po prostu, bez problemu. Ale Wam wiecznie za dużo w (usunięte przez administratora) się poprzewracało. NIE OCENIAJ CZŁOWIEKA PO WYGLĄDZIE, LECZ ZA TO JAKI MA CHARAKTER ! Pozdrawiam Cię Robert i nie przejmuj się band (usunięte przez administratora) br /> A Wam przyda się już tylko Żyd Egzorcysta.

Krojczy

Nie syp artykułami bo i tak Policja nie zajmuje się takimi głupotami.

Krzychu
@Krojczy

Kiedy ktoś będzie miał parę groszy żeby założyć sprawę w Sądzie z powództwa cywilnego to wtedy Policja wyśledzi każdego. Każdy telefon i każdy adres IP jest do wyśledzenia po nazwiskach właścicieli i z dokładnością do kilku metrów jeśli chodzi o współrzędne gps. Także ryzykujcie wypisując takie rzeczy i obrażając innych.... pozdrawiam, głupich odważnych i nieświadomych zawsze w dupę bitych.....

xyz

Art. 216 §2 Kk, zgodnie z którym kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Znieważyć można poprzez epitet, ubliżenie komuś, np. nazywając kogoś kretynem.Adresy IP waszych komputerów też są łatwe do namierzenia.

Zbyszek

Tereska nie kompromituj się już...

Wiecie może kiedy dokładnie ma być audyt ?

Czarna Ines

Audyt ma być od środy do piątku

@Czarna Ines

Co do Audytu to mimo że jest w srode to wszystkim odwala i latają tak jakby im pieprzu do (usunięte przez administratora) nasypali

Nowy Pracownik

Powie mi ktoś kto jest ten Alexis ?? Jestem nowy i nie bardzo jestem w temacie

marschall
@Nowy Pracownik

Ty Nowy pracownik! Jak przyszedłeś pracować to za robotę się weź... Ty przyszedłeś robić czy sensacji szukasz? Bo tu nie znajdziesz..

Azar

Dobre :D Gównoburza rozpoczęta :)

Szwaczka

Chociaż już nie śmierdzi tygodniowym potem na malowaniu od tego wybryku natury.

@Szwaczka

Marcin az tak Ci przeszkadzal Twój kolega na malowaniu ?

Azar

Panowie z krojowni wiecie co z nim zrobić heh

ZzZ
@Azar

Spokojnie panowie On (Ona ) Ono jest obserwowane cały czas tylko cos odwali i będzię miał bliskie spotkanie z matką ziemią

Szwaczka
@Azar

Właśnie dzięki takim osoba jak Ty ten lear sie stacza na psy ! Zamiast sobie pomóc to kopiesz pod kims dołki. Widac że miałeś ciężkie dzieciństwo, ze teraz odgryzasz sie na kolegach w tym i.na Aleksisie. Zastanów sie nad soba bo aż mi Cie szkoda.

@Szwaczka

O ktoś Tutaj mocno go/ją ( uj wie co to jest ) broni.

@Azar

Bo nie zasłużył sobie na taką krytykę i dyskryminacje, nie jest jedynym homoseksualista na świecie i nie widzialam zeby to komus przeszkadzalo w pracy. Nie zgwałcił Cie wiec nie wiem co Ty od niego chcesz. Jeśli tak chcesz go poderwac to proponuje zaczac zachowywać sie jak na czlowieka przystało i umówić sie z nim na randke w tradycyjny sposób. A nie szukasz sobie tu zwolenników i głupich ludzi którzy pójdą w Twoje ślady. Żal mi takich ludzi jak Ty, gdzie sie tacy rodzą to Ja nie wiem. Proponuje Ci zaczac myśleć o pracy a nie o kolegach. Pozdrawiam środkowym palcem osoby Twojego pokroju :)

Zakaz Pedałowania !!!
@Teresa

Takiego Zboczenca to powinni dawno wyrzucic na zbity pysk tu jest Polska a nie Holandia czy Belgia droga pani jak tak Ci z nim dobrze to może go przygarniesz do domu i jeszcze jedno jego Zboczone zdjęcia są nadal na Portalu Erotycznym i pytam się czy ktos wreszcie zrobi z tym porządek ???

@Zakaz Pedałowania !!!

Polska to wolny kraj, każdy żyje i zachowuje sie jak chce, a niektórzy muszą takie zachowania tolerować bo nie maja wyjscia. Jedni żyją po to by krytykować i dyskryminowac innych, do takich ludzi należysz Ty, a inni żyją po to by takim jak Ty przeciwdziałać. A tak poza Tym nie wiedziałam, że lubisz ogladac nagich mężczyzn, czyli twierdzisz, że wchodzisz na gejowskie portale i ogladasz zdjecia Aleksisa. To już wszystko stało się jasne, odrzucil Twoje wzgledy a Ty teraz sie na nim odgrywasz. To juz na produkcji bylo wiecej ludzi tolerancyjnych niz na krojowni.

Palnij się w Czoło kobieto !!!
@Teresa

Ciągnie swój do Swego droga Pani ? Z kim się zadajesz takim się stajesz Teresko taki dajesz przykład swoim dzieciom żeby tolerowac dwóch mężczyzn chodzących za rękę ?? Swojego syna też tak będzięsz pouczac czy wezmiesz go do Alexisa i dasz mu go na wypożyczenie żeby mu pokazał że (usunięte przez administratora) nie służy tylko do wypróżniania ??

Teresa

Ja pracuje już 4 lata na produkcji a nie wiedzialam, że takie zdjęcia erotyczne jego krążą po sieci. Widocznie mi do szczescia nic nie brakuje. Mam kochającego męża i dzieci. I nie potrzebuje dodatkowych wrażeń. Tobie widocznie żona nie wystarcza jak musisz sie napalac na nagich mężczyzn. Także idz do egzorcysty bo różaniec Ci nie pomoże. I przestan sie tu udzielac jesli nie masz nic sensownego do powiedzenia. Zachowujesz sie jak mlody gowniarz.

Luluś
@Teresa

Teresa dobrze piszesz brawo . Tolerancji troszkę a nie strugają cwaniaków .

Teresa

Moje wypowiedzi mają sens nie mogę tego powiedzieć o Twoich. Popatrz taka ze mnie baba glupia a nie rzucam sie na nikogo gniewem, w moich wypowiedziach nie użyłam żadnego z przeklenstw, zaś Tobie zaraz żyłka z tej złości pęknie. To co chciales powiedzieć juz powiedziales na tym koniec tematu niewychowane stworzenie.

Kajotka z produkcji
@Teresa

Tereska czy jak Ci tam przestan gwiazdorzyc wez się lepiej za szycie bo stosy bubli rosną Pedała Alexisa szkoda ruszac niech tam obciąga ile chce i komu chce Ludzie szkoda słów do Głupiej Baby od razu widac że to jego jakas koleżanka

Kj
@Teresa

No mądra nie jestes skoro wchodzisz w dialog z ludzmi płacą Ci za bronienie Alexa ??jak tak to ile bo sama jestem ciekawa może powinnas zostac adwokatem a tak marnujesz się w tym Zakładzie ??

@Kj

Nie, po prostu rodzice za młodu potrafili mnie wychować i teraz daje przykład innym. A że Ty jesteś w tych tematach doświadczona i bierzesz Aleksa na boku a teraz sie na nim odgrywasz to już jest Twój problem i nie wnikam w wasze intymne sprawy. Dla mnie jest takim samym pracownikiem jak reszta zakładu. Jak widać nie tylko Ja tak twierdze.

@Kj

Przyjaciółka żadną jego nie jestem, po prostu nie zrobił mi nic złego, nie obraził, itp. nie mam w naturze krytykować ludzi tylko dlatego, że w jakiś sposób (chodzi mi tu o jego wyglad i homoseksualizm) wyróżniają się z tłumu. Czy też dlatego, że jakaś mumia zakladowa lata po wszystkich kj i tym podobnym stworzeniom i nagaduje na niego. Jesteście chamscy dla siebie a chcecie, żeby biuro sie nad wami litowalo jeśli chodzi o prace w sobote, lub ciezkie warunki. W tym zakładzie nie byloby tak źle gdyby ludzie byli bardziej życzliwi i pomocni wzgledem siebie. A tak każdy orze jak moze. Nie będę sie już tu wiecej udzielac bo nikt tu na moim poziomie nie jest. Sam fałsz, chamstwo, że aż parzy. Aż tak duża satysfakcje czerpiecie z poniżania, krytykowania i ośmieszania innych? Życzę aby w przyszlosci w. Tym zakladzie bylo mniej takich ludzi.

Adaś Niezgódka
@Luluś

Lukuś albo może Laluś widac że też jakies Pedalskie Imię masz czyżby Ci kolega Alex też komin czyscił ?

marschall

powiem jedno Kto jak kto..ale Aleksis to fakt..ma klasę i styl...odwaga.. Nawet majstrowe mogą jej ppozazdrościć....nnikt mi tak skóry nie pomalował jak Ona...a na fotelu i prezentowała się jak Gwiazda no poprostu brak słów i żal mi jej...5 lat borykała się z dziurami i z ludzkim niechlujstwem...zawsze starala się....znam ja i wiem że gdzie by nie była to da radę bo ma wywalone na wszystko ...Alex trzymaj się;)))

Alexis zrobił mi loda w Czekoladzie mmmm było supe
@marschall

No klase ma i przyznam że jest dobry w ciągnięciu pały kiedys mi po pracy obciągnął tak że mi non stop stał Sierżant polecam go Gorąco lepsze to niż walenie konika

alfa

Alexis jest rozchwytywana po prostu...Nasza Gwiazda......dobrze szyła.... Super malowała...da radę ;)))a ty Kakaowe oko uwazaj by cię w nie nie wydymano.hehehh

@alfa

Ja się tam Gwiazdeczki nie boje nosze przy sobie paralizator także zapraszam Alexa na małą terapie wstrząsową

Kakaowe Oko

Witamy w naszych Skromnych Progach naszą kochaną Modeleczke Alexis niech się tylko panienka nie wystraszy pracy bo u nas się zapiepsza a nie siedzi w foteliku

Bony
@Kakaowe Oko

To juz malowac nie bedzie ? To gdzie go/ja wzieli ? I co bedzie robić szyc ?

produkcja

Ty kakaowe oko nie bądź taki do przodu,zajmij się lepiej swoją pracą bo za bardzo skupiasz się na obserwacji innych...wystarczy że życie dało ci w (usunięte przez administratora) poskąpiając ci rozumu,więc na cwaniakuj anonimowo na forum i zacznij sumiennie robić to za co ci płacą

@produkcja

Kim ty jesteś nędzna robotnico z Produkcji żeby mi mówic Co ja mam robic ??? Masz problem to idz do Psychiatry co Cię obchodzi co kto o kim mówi niepasuje to to szyj tam gdzie szyjesz nie rób z siebie Idiotki a co do życia to raczej ty dostałas w Dupe chyba od swojego GWIAZDORA

tośka
@Kakaowe Oko

Gwiazdor oczko woli jednak panów

Pati

Szwaczki zacznijcie odcinać te nici tak jak sie należy a nie macie później wielkie pretensje i żale do kj ze wam defekty na nie wpisują. Do tej pory szliśmy wam na rękę, żadna tego nie doceniala, to teraz pasuje sie jakoś odwdzieczyc. My też nastawiamy na was karku i na co to nam ? Obgadywanie za plecami i cieszenie sie ze kj ma nie być, a dzieki komu ? Wam! bo idziemy wam na rękę bo wiemy że szycie pod presja jest ciezkie, ale i na nas naciskaja. Obcinajcie nitki, sprawdzajcie po sobie co uszyliscie a defektów nie bedzie. I każdy bedzie szczesliwy.

ABC
@Pati

Zapraszamy KJ na miesiąc na maszynę i szycie w tempie zakładowym .... Wtedy pogadać możemy o nitkach :)

Kj
@ABC

Proponuje o tym pogadac z kierowniczka. To nie byl nasz pomysl zeby każdy defekt wbijac do pbsa. Wykonujemy tylko swoja prace, wiec żale prosze skladac do kierowniczki zobaczymy co ona na to powie. Nie każą nam obcinac za was nitek, może to i dobrze, gdyby tak policzyc ile nitek musielismy obciąć za was, z kazdego miejsca danego poszycia, wyszloby ich tysiace. A nadal wiekszosc nie widzi, ze sa nitki, ktore maja wiecej niz 1 cm na lewej stronie i nie raz sa na prawej stronie poszycia.

Krzysiek

Weźcie sie w koncu do roboty, bo na tą chwile to zmc premarkin to najwieksze plociarze w learze. Powinniscie tworzyc jedą zgraną grupę, a wy nawzajem myjecie se (usunięte przez administratora) e. Jak z takimi pracowac skoro lubią tylko plotkowac. Weźcie się do roboty bo w koncu zmoczycie galoty i wciąż robicie z siebie idio ty! Można o was wiersze pisac... :-)

Kj zmiana C
@Krzysiek

Krzysiu zajmij się tam swoją zmianą B a do zmiany C się nie pchaj i nie udzielaj bo w Dupie byłes i (usunięte przez administratora) widziałes nie wiesz o co chodzi to morda na kłódke i siedz tam cicho na tej swojej zmianie wy z B macie się za najlepszych i najmądrzejszych a prawda jest taka że to wy jestescie słabi mimo że same doswiadczone osoby macie zobacz sobie na wykres i wtedy ocen kto powinien się wxiąsc do roboty

Kojczy zm C

Prawda boli i koli w oczy Pupilku ??

Kajotka zm C

Nie tylko krojczy Cwaniakują są na Premarkingu wyjątkowe cwaniaczki przeważnie się smieją robią co chcą przeważnie są to nowe osoby nie raz szlag mnie trafia jak sprawdzam elementy albo ktos z tym zrobi porządek albo pójdę osobiscie do kierownika bo majstrowa ma to gdzies pokrzyczy i tyle a oni dalej to samo niektórzy chyba nie są normalni powinno się takie osoby karac i wyrzucac na szwalnie !!!

Premarking
@Kajotka zm C

W pierwszej kolejnosci to Ciebie Wielka Kajotko powinni wywalic na Szwalnie za pisanie takich bzdur jak jestes taka mądra to zapraszam na Premarking idz powiedz to nam Wszystkim a nie piepszysz bzdury za plecami !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II