Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

SzwaczkazmA

11 Listopada niech sobie idzie biuro i ich super ukraincy ktorzy juz zaczynają się zwalniać a reszta niech się nawet na to nie zgadza jakie odrabianie zawsze było wolne dzień przed wigilią a teraz łaskę robią skończcie straszyć ludzi bo to wam nic nie da mają dość już Was i tych waszych zagrywek !!!

FUCKLEAR

Ciekawe czy dyrektorek zakichany będzie w piątek i sobotę. Niech się potem nie dziwią że na następne weekendy będą prosić ludzi żeby przyszli.

Krejzolka :)

Młodzi ludzie przez tą pracę nie mają czasu nawet na to żeby poznać swoją drugą połówkę, ożenić się, ułożyć sobie życie a co dopiero założyć rodzinę współczucia.. My jako matki nie mamy nawet czasu dla własnych dzieci co jest najważniejsze w życiu.. Słyszę to od nie jednej osoby.. Więc Panie Andrzeju wyluzuj z weekendami bo praca nie zając nie ucieknie.. A związkowcom podziekujemy za taką pomoc bo nawet nie odczuwacie naszego zmęczenia i czas najwyższy się wypisać z związków..

Haha

Urlopy będą się sypać hehe

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Monia

Ci pseudo nie jednego uratowali

Monia

Ci pseudo nie jednego uratowali

Wróg wroga..

Ciekawe kiedy mamy kur.. odpocząć !!

Tytus
@Wróg wroga..

Po smierci odpoczniemy

Wróg wroga..
@Tytus

Chyba Ty jak chcesz to mogę Cię pochować

ONI

SPRZEDALI NAS PSEUDO ZWIAZKOWCY!

Hhhh

To związkowcy podpisali zgodę. Trzeba wymienić tą załogę w związkach która nie pomaga a nawet wyrządza krzywdę pracownikom. Na co oni tam siedzą, wymienić skład na nowy. Ludzie będą się wypisywać bo nikt do takiej bandy związkowców nie chce należeć. A ten skład co jest teraz pokazał na co ich stać.

zm b
@Hhhh

Bardzo dużo osób planuje sie wypisać ze związków z powodu braku efektów pracy,praku wsparcia dla pracowników

Więcej razy powtórz, że jestem głupi. Na pewno pomoże. I taki człowiek zajmuje wyższe stanowisko? Jaskiniowiec, który nie potrafi się wysłowić?

Oho, biurowcy się odzywają. Aż dziwne jak część ludzi w lear jest wychowana. Z własnego wesela zrezygnują żeby tylko przyjść pracować za ten ochłap. Inaczej nie da się tego nazwać. Praca w soboty i niedziele za takie grosze. Z ciekawości. Biuro też idzie w piątek i sobotę za normalną stawkę?

Pracownik2

Pracownik, ale ty gupi jestes. Czytałeś zarządzenie ? Dotyczy wszystkich pracowników lear wiec po co to pytanie. Ty jestes gupi...

Pracownik2

Skarga została napisana, zdjęcia rozesłana do większości redakcji w kraju. Zobaczymy

Pracownik2

Hahaha Pracownik ale ty gupi jesteś :-)))

Pracownicy lear jaroslaw

11 listopada Lear Jaroslaw pracuje dziękujemy panudyrektorowi i splidarnosci! Sami bedziecie w ten dzien siedziec i pracowac bo ludzie napewno nie!

ON

HOOJA IM ZROBCIE, ZGODNIE Z PRAWEM PÓJDZIECIE - ALE ZA MNIEJSZE PIENIĄDZE NIŻ NORMALNIE BEZ DODATKU 200%. TAKI STRZAŁ OSTRZEGAWCZY OD DYREKTORA.

Pajac w Białej Koszuli
@ON

To się kolego zdziwisz bo TVN i TVP już się zainteresowały tym Cyrkiem także nasz Pan Kochany Dyrektor będzię sławny na Cały Kraj i mogę się założyc że wyleci z hukiem niczym rakieta z Korei Północnej sam jest Sobie winien

Zfrustrowany

Jeżeli 11 tego Lear pójdzie do pracy, to zgłoszę szczery donos do urzędu. 0 pobłażliwości dla łamania praw pracownika. A swoją umową mówiącą, że mogę wtedy pracować mogą się podetrzeć. Umowa pracy nie może być sprzeczna z polskim prawem. Aż zacieram ręce na myśl, że Lear Jarosław dostanie po 30 tys kary za każdego pracownika.

Robert
@Zfrustrowany

I ja dołączam się też do tej petycji tylko niech sprubóją zagonic ludzi do pracy 11 a dostaną taką kare że na drzwiach szybko zawisnie kłódka a cały Zakład zostanie wystawiony na sprzedaż za okazyjną cenę a chętnych na jego kupno nie powinno brakowac 30 tysiecy to mało tu pasuje dowalic grube miliony kary albo zamknąc tą Budę raz na Zawsze decyzja należy do Pana Dyrektora czy ma dosc odwagi żeby otworzyc zakład 11. Także czekamy panie Andrzeju albo się pan Opamięta albo szykuj pan bardzo dużą sume pieniędzy

Analityk
@Zfrustrowany

Jabym jeszcze zaproponował ukarac każdą Majstrowe po 30 tysiecy na łebka za to że sie osmieli przyjsc w ten dzien do pracy i niech płacą z Własnej Kieszeni jak są takie mądre żeby naganiac ludzi i tak pasuje zrobic żeby ich troche utemperowac bo Co nie które robią co chcą a tak nie może byc dlatego ukarac każdą i po kłopocie może wtedy się skonczą pracowite weekendy

Basia

Jak można dodzwonić się do Lear Jarosław bo widzę że chyba szybciej dzwonem kościelnym proszę o numer do kadr może mam nieaktualny

A co tam nowego u kierowniczki na zm A?

Bartek
@Tomek

Tomek, a kogo to obchodzi co u kierowniczki, tak właśnie zaczynaja się plotki i pomówienia... można by tak bez końca co u pozostałych kierowników, majstrowych, brygadzistków i szwaczek itp... po co to pisać i pic komuś krew. Zajmijcie się swoim ogródkiem i swoimi sprawami. Żyjcie i dajcie innym żyć..... pamiętajcie jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Tak jak i dobre tak izłe do Was kiedyś wróci i to się tyczy wszystkich ludzi bez podziału na różne grupy pracowników, czy grupy zawodowe.

jurek

Czy to prawda ze szykuje im się kolejna impreza u Rafała w koniaczowie?

Gosia
@jurek

A co Was impreza boli! Imprezy były są i będą. Czy to w sur czy na logistyce czy w biurach czy pod kasztanem, a te są najlepsze :-) . Ręka rękę myje, wy du py myjecie i im du py myją i tak nawzajem i na okrągło. "Pracujesz w największym kołchozie" skąd i po co takie słowa, jaki kołchoz, nik tu nikogo nie zmusza do pracy, przecież każdy ma wolną wole nie chce to nie robię zwalniam się. Przecież na świecie jest sporo pracy nie muszę męczyć się w Learze. Robicie z siebie sieroty pokrzywdzone przez firmę, a co wy tam jeszcze robicie? Jesteście tam po to żeby ponarzekać na forum? I kto to forum czyta pewnie tylko nieliczni narzekacze i ściemniacze, ja tez se lubię ponarzekać dlatego czas od czasu tu wchodzę. A No jeszcze przecież można się tu dowartościować.... a jak o to tu chodzi to pisać ile wlezie, no można i tak się dowartościowywać. Piszcie ile wlezie ja będę czytała te wasze glupoty.

Łukasz zm C
@Gosia

Gośka masz racje tutaj się ludzie tylko obrażają (taki ich honor) i dowartościowują. Odpowiedzcie sobie na pytania: co to jest honor? Kto to jest patriota? Kto to jest komunista? I kto to jest zwykła (usunięte przez administratora) A zwykła szMata to taki ktoś kto chowa głowę w piasek, kto wypisuje brednie np na takim forum i kto narzeka na wszystko do okoła... a sam myśli ze jest cudowny i wspaniały i ze pozjadał wszystkie rozumy.....

Zosia
@Łukasz zm C

Te Łukasz ty to mądrze mówisz! Ale godzina wpisu na forum ukazuje że pisałeś to w trakcie pracy? Tak się pracuje wypisując na forum? Przypuszczam ze pisał to ktoś ze zm B albo A. Bo nikt by się nie przyznał z jakiej jest zmiany. I tym właśnie udowadniamy ze na tym forumwalimy scieme... brak sprawiedliwości na tym świecie, już nawet na forum nikt prawdy nie piszę.... na tym świecie to wieżyć ale tylko w Boga!!!

Zosia
@Łukasz zm C

Beata
@Zosia

Typowe Pisarczyki.... opisać, wypisać, wytknąć, powyzywać, wyżyć się.... chcecie się wygadać idźcie do spowiedzi, ksiądz Was wysłucha i nawet może da wam rozgrzeszenie. Dobrze ktoś wcześniej napisał, chamstwo i jeszcze raz chamstwo....

xyz
@Zosia

Komentarze są publikowane z opóźnieniem i/lub , osoba mogła mieć dzień wolny . Więc nie sugerujmy się ...

Oburzona
@Gosia

Ty Se najpierw się naucz poprawnej pisowni Analfabetko z zabitej dechami wiochy co ty możesz wiedziec o tym że ktos nie jest zmuszany przejdz się po modelach z listą na sobote i niedziele to przekonasz się jak to jest ze zmuszaniem przyjdzie kierowniczka jedna i druga i od razu jestes na tak więc mi tu nie pieprz że jest inaczej bo nie jest Kołchoz jest i będzię i jak Ci cos nie pasuje to się sama zwolnij

michał

a co tam słychać nu kolegów z SUR-u

!!!!!

Ja na pracę 11 listopada piszę się pieniążki się przydadzą!!!! Nie marudź jeden z drugim tylko do roboty się weźmy. Takie forum to parodia aż mi was szkoda. Weszłam przypadkiem i zmykam stąd bo wasza głupota mi się udzieli

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II