Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Azar

Ale pocisk xD

Leje
@Azar

Haaa dobre wiedza rachunek sumienia pod dachem

jaro

Gdzie mogę zgłosić anonimowo mobing? Tak wiem ze się mogę zwolnic ale skoro mi praca odpowiada to dlaczego? Kierowniczka kadrowa odpada, zwiazki tez. Wyslac list? Nagranie? Co zrobić?

krojczy

Ania ma ogromną wiedzę a to że chodzi i pyta to odgryzacie się złośliwościami wstydzilibyście się zróbcie sobie rachunek sumienia sami chociaż wy jesteście takimi ludźmi którym zależy tylko na obsmarowaniu innych i nic więcej was nie interesuje wasze rodziny na pewno ze wstydu by się spaliły dowiedziawszy się że mają kogoś takiego pod dachem

Czesiek
@krojczy

Heeeeeeeeeheeeeheeeeheeee Jebłem xD

Julka

A Kto jest według was najlepszym audytorem ze wszystkin zmian na Krojowni Skórzanej ??

Damik
@Julka

No przecież pani Dorotka Cz. i pani Wiesia M. I tyle na ten temat.

Lew
@Damik

Że zm A to raczej nie

Pracownica Krojowni
@Damik

Z tym się zgodzę zarówno pani Wiesława i pani Dorotka są dobre ale niestety reszta audytorów zmianowych jest Słabiutka a najgorsza to pani Anna Cul ps ,, Caryca " na niczym się nie zna potrafi tylko pic kawe i plotkowac. Gdy ktos przyjdzie z poszyciem to nigdy jej nie ma

@Lew

Pan Adrian Samborski byl dobrym Audytorem ale już go nie ma :-(:-( takiego drugiego jak On już nie będzię a teraz jest nowa pani Audytorka i mysle że będzię dobra

Beata
@Pracownica Krojowni

Wieśka jest najlepsza jeszcze jak patrzy zza okularów :-D a pani Ania Cul to Naprawdę Cieniutka jest monentami to nic nie wie aż się wierzyc nie chce że taki ktos jest Audytorem ,pana Adriana to miło wspominam naprawdę sympatyczny Facet miły i zawsze znalazł czas na kogos z poszyciem

Waldi
@Beata

Ale i tak największe plotki robi tu nie wspomniana audytorka. Adrian był jaki był ale Ju go nie ma tez miał swoje wady jak każdy. A Ankę zostawcie w spokoju, robi swoje, a plotki w lirze normalna rzecz. Za co wstyd powinno być wszystkim. Kiedy ludzie oducza się plotkować i tym samym robić innym krzywde???

Sikora
@Waldi

Anka to plotkara do potęgi wszystko chce wiedziec a jak ktos chce żeby cos pusciła np jakis element to umywa ręcę i boi się podjąc decyzji tylko pani Wiesia i Dorotka potrafią podejmowac odpowiednie decyzje Anka nie nadaje się do niczego jest poprostu zbyteczna na Krojowni robi więcej zamieszania niż dobrego z igły robi widły

Tadzik
@Sikora

Anka plotkara pierwsze słyszę!!! Są zdecydowanie większe plotkary, chyba nie znasz zmiany A tam to dopiero plotkami sypią, mam na myśli szwalnie, a wśród audytorów to największe plotki są na zm B skórze. Pewnie żadna nowość wszyscy to wiedzą. Nie ma to jak przyjść na 8 godzin do pracy i poplotkować, niektórym pracodawca płaci za ploteczki. Ale co zrobić tacy ludzie, płoty, plotki, ploteczki były są i będą. Hehe

Pracownik Krojowni
@Sikora

Jest takie przysłowie mówi żeby Babie nie ufac jak Psu a ja szybciej bym Psu zaufał niż Ani dlaczego ?? bo jest bardzo fałszywa mysli że jest najmądrzejsza a jak przyjdzie co do czego to wcale taka mądra nie jest u niej jest tylko jeden temat kawa ciastka i ploty

Łukasz
@Tadzik

To zapraszam na Zmiane C kolego i wtedy się sam przekonasz co mała Ania odwala nie raz potrafi znikac na 2 godziny i wtedy jak ktos przyjdzie na Krojownie to wogóle jej nie znajdzie bo nikt nie wie gdzie ona jest

Były Pracownik zm B

Aktualizacja z dnia 28 Listopada 2034 osoby się zwolniły ilu jeszcze ludzi się zwolni ??

@Były Pracownik zm B

Samo życie.. kto jest ambitny to zawsze znajdzie coś lepszego. Przecież nikt tam za karę nie pracuje, kto chce to robi. Pozdrawiam, tych bez wyjścia.... :-)

Lear schodzi na psy !!!
@Były Pracownik zm B

Powiem wam co widze ludzie przychodzą i odchodzą i tak to się kręci połowa z tych co przyszło to nie nadaje się. Niczego pierwszą rzeczą jaką mówią to ile dostaną kasy przy pierwszej wypłacie a jak to dostaną to kombinują jak mogą w głowie sie nie miesci żeby nowa osoba dwa dni po przyjęciu wzieła sobie urlop bezpłatny na telefon a co nie którzy są jeszcze lepsi biorą chorobowe po pare razy to co teraz się dzieję to Istna Parodia kiedys gdy ktos przychodził pijany to od razu był zwalniany dyscyplinarnie ale ostatnio to można przychodzic nawalony jak Bella i nic takiemu komus nie zrobią nie wiem gdzie Kierownictwo ma oczy żeby Takich Cymbałów i Smierdzących Leni przyjmowac może czas przejrzec na oczy

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite

Waldek

A Tomasz Z i Kaplito tyrają tera u angoli na budowie. Majo spokój z tym chorym lirom i w konijcu kasę robio konkretne. Starczy się nie bać, i można żyć jak ta lala....

DAWNY PRACOWNIK

@,,ania,, 2 Jest oderwana od rzeczywistości !!!!!!!!!!! Pani Marzena jest naprawdę dobra !!!!!!! A kord. wiadomo !!!!!!!!!!!!

Bartek
@DAWNY PRACOWNIK

A który majster albo brygadzista z krojowni jest najlepszy???

Steve
@DAWNY PRACOWNIK

A kto jest Najlepszym Majstrem według was na Krojowni Skórzanej ?

Pracownik krojowni skory
@Steve

Obecnie Magda M. jest super, miejmy nadzieje ze się nie zmieni. Super babka, wyrozumiała, szanuje inne osoby, potrafi zażartować a także pozytywnie pogonić do pracy. Bardzo szybko ogarnęła krojowni skory w porównaniu do innych osob które do dzisiaj się kręcą. Miejmy nadzieje ze szybko nie zmienią jej. Pozdrawiam krojowni zm C

Krojczy Zmiana B
@Pracownik krojowni skory

A dla mnie najlepszym Majstrem jest Paweł Oczak to równy gosc wszystko z nim załatwii urlopy kiedy chce i przepustki Paweł to najlepszy Majster z jakim pracowałem

Były pracownik Krojowni
@Pracownik krojowni skory

Pani Magda to najlepsza majstrowa z jaką pracowałem nie dosc że szybko ogarneła co jest na Krojowni to w krótkim czasie Zmiana C jest najlepsza we wszystkim od razu widac że Majstrowa przyłożyła rękę do tego i chwała jej za to pozdrawiam panią Madzię

Krojczy zm A
@Krojczy Zmiana B

A dla mnie najlepszy jest Daniel O. luzak, tez wszystko z nim załatwi, urlop, przepustkę itd. Równy gość, za nic się nie czepia, każdy robi co chce, tez mam nadzieje ze go nie zmienią.

,,ania,,2 :-)

Pan R czy ktokolwiek inny musi mieć twardą du...pę w tym zakładzie. Tam trzeba być skur...em i mieć wyje...ne na takich ludzi jak pani A. Dlaczego pani A jeszcze tam nie rządzi skoro jest taka ,,mądra,, i ,,kulturalna,,? Widzę że pani za dużo czasu spędza tam gdzie nie powinna, wytykając błędy innym, a nie zajmuje się swoimi obowiązkami. Czy pani A nie popełnia błędów? Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. A w takim zakładzie pomyłki i zaległości nie są wynikami tylko jednej osoby, szczególnie jeśli pracuje tyle ludzi. Każdemu może się zdarzyć. Czy nie mam racji? Jakim trzeba stać się człowiekiem żeby tam wtrzymać?! Pani A wie kiedy pan R się przyjął, pewnie przyjęła się w tym samym czasie. I tyle lat razem w pracy i taki fałsz. Stwierdzam że osoby które tu piszą takie bzdury są znudzone swoim życiem. Nie lepiej zająć się obowiązkami domowymi na rozładowanie emocji? Za chwile temat ucichnie, ale takie osoby jak pani A znajdą kolejną ofiarę. ,,Serdeczni,, wyjedźcie gdzieś na weekend, na łono natury, do spa. Wyluzujcie a potem zajmijcie się swoimi obowiązkami w pracy i rodziną. Nie wam oceniać, a sami jesteście jescze gorsi bo boicie się komuś powiedzieć w twarz, tylko tu na forum- łatwiej. Tam na górze będzie każdemu rozliczone!!

Tuturutu
@,,ania,,2 :-)

Ciekawe czy kierowniczka Marzena C. Też ma twarda (usunięte przez administratora) piszesz głupoty i tyle. Kierowniczka jeszcze mnie nigdy nie zawiodła i przede wszystkim nigdy nie przeklinać do mnie.. Jak ktoś jest hu... To nim pozostanie i ludzie już powiedzieli co mieli dlatego nie jest majstrem tylko śmiesznym koordynatorem. Kwestia czasu że przestanie się wpieprzac w przepustki i urlopy. Bo co mu do tego? Niestety ale nie ma co bronić człowieka co miesza między zmianami i robi z ludzi posmiewisko. Bądźmy poważni i traktujemy się poważnie a nie jak dzieci. Ja juz kończę pisać o tym człowieku bo każdy wie jak jest. Pozdrawiam.

Dla

Kordynator to chyba jest po to żeby więcej brać pieniędzy a nie po to żeby lepiej się pracowało na Krojowni. Wystarczy się przejść po Krojowni i gołym okiem widać same pudełka z brakami skóry jest ich tak dużo że nie ma gdzie dawać ich. A panowie z pudełek nie wiedzą co z nimi robić i gdzie dawać i żadnej pomocy nie ma od tego pana tylko ciągle to źle to nie tak ale żeby dać kogoś do pomocy lub jakieś większe pieniądze to nie mam mowy tylko do roboty przez 6 dni w tygodniu i zawsze jet mowa że źle robimy lub za powoli.

19681212

czysty (usunięte przez administratora) brak szacunku dla ludzi pracujacych tam 10 czy wiecej lat traktowani są jak śmiecie.panie w czerwonych fartuszkach to maja raj na ziemi nic nie robić kapletnie 8 godzin , i brac taką kasiore panowie i panie raj na ziemi ani w biurach tak nie mają.stać i patrzeć na ludzi co (usunięte przez administratora) w pocie czoła szyją rękoma nogami a nawet są zmuszani do szycia ustami bo wydajnośc spada i paniusia nie będzie miała premi ,panie dyrektorze czy pan ma oczy zarośnięte czy udaje pan nie widomego dla tych pań ,owszem pan widzi jak ukarać pracownika co przez 10 lat utrzymywał wydajnośc tak oczywiscie brawo brawo prosze więcej wglądu do pań w czerwonych fartuszkach morze by tak wersaleczki im wstawić co tam .

Do Wojtka : W moim poście nie było nic że życzę mu coś złego !!!! Po prostu chciałabym sprawiedliwości !!!!!!!!! a Zgłaszanie nie pomoże !!!!!!!!

Dareczek
@Ania

Ania nie wygląda to na sprawiedliwość, chyba chcesz się za coś zemścić? Czyżby nie dał ci urlopu? Albo dostało ci się za bałagan na stanowisku? I teraz się mu odgryzasz wymyślając różne dziwne historie. On jest w lirze w zarządzie krojowni od samego początku i całkiem dobrze sobie radzi skoro nadal tam jest. Ciężko byłoby znaleźć kogoś na jego miejsce. On ma dużo doswiadczenia a w dodatku teraz jest kordynatorem i pomaga logistyce robić plany, bo w tej logistyce same tumany są.

@Dareczek

Nie ma ludzi idealnych do każdego by się można doczepić. Wystarczy zwrócić komuś uwagę i się zaczyna. Taki dozór to ma prze.... jechane cały czas na celowniku jest i co by nie zrobił zawsze będzie źle.

Tuturutu
@Dareczek

Widzę że do końca nie wiesz co Pan(usunięte przez administratora)robi z ludźmi na krojowni. W taki sposób co się odzywa do ludzi makabra palma do głowy odbiła i tyle co z tego że ktoś robi od początku. Co to ma do doświadczenia. Kierowniczka (usunięte przez administratora). jest bardzo porządna kobieta mało kto narzeka. Zawsze powtarzali że nie ma ludzi niezastapionych. A co do koordynatora pytanie brzmi dla zero tam wrócił eh.. Dla Kumatych większość wie dlaczego nie jest majstrem

;)
@Dareczek

co ty opowiadasz?? takie jak on błędy po pełnia to mało kto robi, ciągle cos jest źle wykrojone przez niego więc o jakiej wiedzy i kompetencji mówisz? mówisz że pomaga robić plany, może i poamaga tylko co z tego skoro np na maserati nadal to nie hula, sa wykroje nie ma skóry, jest skóra nie ma wykroi więc nie rób z niego cudotwórcy bo nim nie jest, a przy tym jest bardzo niemiły dla ludzi zeby nie powiedziec hamowaty i nie jest to żadna zemsta ze tak pisze tylko obserwacje i zdanie wielu osób a w lirze nie ten ma stołek kto jest super pracownikiem tylko ten kto ma dobre układy

Praczownik z Łukrainy pozdrawiam braczi i siostry

Ja tym dziekuje panu Andzejowi że dał prace nam Ukraincom u nas. Bieda i niemasz pracy a ty w Polsze jeszt zapotszebowanie na pracownikow z Łukrainy praczuje tu jusz dwa miesiace i jesztem zadowolony z sztego że mam pracze dziekuje za to ze mam dobre pieniadze u nasz tego nie zarobicz mimo że pracuje po 12 gadzin to jesztem zadowolony tylko szpotkałem się z nienawis Łukrainców polsze szwaczki nas nie nawidzic bo mamy lepij płacone ale szą tez dobre bo nas lubią niedługo ma nasz byc więcej i bedżie jeszcze lepiej się czuc

tak ten cały koordynator tj. zły człowiek, mściwy, chamski, arogancki, miły tylko dla kierownika i kierowniczki !!!! Ten Pan R. jest bezkarny!!! Pytanie do kierownictwa i kadry kierowniczej : Jaka tragedia się musi stać żeby go odsunąć od władzy???!!! A może układy są tak głębokie że ni h.... jest nie do ruszenia ???!!!!! Kto ma co na kogo ????!!!!!!!

Wojtek
@Ania

Nie życz nikomu co Tobie niemiłe. Jak i dobroć tak i złość wraca po stokroć do człowieka. Także w swoim czasie każdy doczeka się tego na co zasłużył. Dobrze ktoś napisał powyżej, że źdźbło dostrzegasz w cudzym oku, a belki w swym oku nie widzisz.... coś w tym jest, nie trzeba zniżać się co do niektórych poziomu i złośliwie im zła życzyć. Najlepszym rozwiązaniem będzie, jeśli macie przykłady złych i niezgodnych z prawem zachowań w stosunku co do pracowników. To proszę zgłosić to np. Do kierowniczki kadr lub kierowniczki produkcji sprawa będzie na 200% rozwiązana. Życzę odwagi, pozdrawiam, życzliwych :-)

Hk

Zwalniają czy starsza może to tylko plotka może ktoś coś wie

Co to za trans ze zmiany C?

Ona

Zdzichu gada ze jego nikt nie ruszy! I cała krojownia może zwolnić ze hej

DAWNY PRACOWNIK

KOORDYNATOR PAN R. TO ,,BARDZO ,, PORZĄDNY CZŁOWIEK !!!! PROSZĘ GO NIE SZKALOWAĆ !!!1 TAKI MA BYĆ TZN: mA TĘPIĆ LUDZI WYZYWAĆ OD NAJGORSZYCH( A POTEM POUCZAĆ I PRAWIĆ MORAŁY) TEN PAN JEST NIE DO RUSZENIA !!!! TERAZ JEGO ŻONA MA FUCHĘ !!! TRZĘSIE WSZYSTKIMI JAK DJ W DYSKOTECE !!!!!!!!! NAPRAWDĘ WSZYSTKIM ŻYCZĘ TAKIEGO ,,SUPER,,(KAPO SZUKAJ W GOOGLE) PRZEŁOŻONEGO !!!! pODWYŻKA DLA TEGO PANA !!!!!!!!!! BYŁY PRACOWNIK :))))))))))))))))

Zbychu
@DAWNY PRACOWNIK

TEMU PANU JUŻ PODZIĘKUJEMU NIECH IDZIE KOZY WYPASAC NA LEAROWSKICH ŁĄKACH Z TĄ SWOJĄ LAFIRYNDĄ OBY DWOJE NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA O TYM WSZYSTKIM JEDNYM SŁOWEM CYMBAŁY NIE MA TAKIEGO GOSCIA CO JEST DO NIE RUSZENIA POWOLI I JEMU SIĘ DO DUPY DOBIORĄ A JAK SIĘ DOBIORĄ TO BĘDZIĘ SKOŃCZONY A TRZĄSC TO MOŻE GRUSZKI Z DRZEWA BO TYLKO DO TEGO SIĘ NADAJE

szwaczka

Mówią, że ludzi na produkcji brakuje tymczasem przenoszą osoby z produkcji na laminowanie. Teraz z laminowania na produkcję. Czemu ma służyć taka wymiana???

Szczurek

Myszka, ale ty intrygantka złośliwa jesteś. A może jakiś gbur intrygant. Hehehe

myszka

O co ja widzę soboty się kończą??? Szanowna Dyrekcjo LEARA ktoś tu jest nie dokształcony z zarządzania?:) Praca w dzień Niepodległości za wolne? bez sensu a teraz już nie ma napinki???coś jest nie tak skoro już nie ma tak pilnej pracy a różnica dosłownie o tydzień??? Czy wtedy nie można było uszanować tego dnia??? a może nie, bo był jakiś układ??? Dziwi mnie wasza postawa bo cały Jarosław i okolice gadają że biuro w LEAR jest do wymiany bo się nie nadaje, ale skoro koordynator bez wykształcenia się rządzi i jego żona nagle można powiedzieć awansuje to wcale mnie nie dziwi fakt że nikt nad tym nie panuje. Zachodzi pytanie kto z kim ma jakiś układ? A może za coś??? Normalne to nie jest. Niektórzy tyraja jak woły a inni się awansują za nic. To dopiero temat dla mediów hehehe

Damian
@myszka

Jeśli wysyłka była 11 i u klienta musiało być na czas. To ty chcesz szyć to po terminie, widać nie grzeszysz inteligencją.......... Potrzebuje coś na jutro a ty wyślij mi to za miesiąc....... Hahaha

myszka
@Damian

To ty nie grzeszysz inteligencja bo nikt mi nie powie że wysylka byla zaplanowana tydzień wcześniej a jak wypadnie w wigilię to tez pójdziesz do pracy bo wysyła. Tez może wypaść w takim terminie.

Kkk

To się soboty pracujące pokonczyly i zaczynamy odpoczywać jak co roku o tej porze

aaaaaaaaaaaa
@Kkk

skąd ta pewność?

Andrew
@aaaaaaaaaaaa

Z tego co słyszałem to soboty wreszcie się konczą także moi drodzy Będzię dobrze najgorsze to że Ci co chodzili non stop w soboty i niedziele będą bardzo głosno płakac :-)

aaaaaaaaaaaa
@Andrew

tylko ze tak już od dawna mówią że już prawie koniec..... ja chodzilam bo musiałam wiec plakać nie bede ;)

Kkk
@aaaaaaaaaaaa

A co za tym idzie marna wyplata i zaglądanie do portfela czy wystarczy a dzięki tym sobotom to tysiąc więcej w kieszeni nie zawadzal mi wcale mam nadzieję że chociaż że dwie w miesiącu będzie

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II