Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Pracownik.

I my musimy byc w pracy przed swietami w nocy kiedy tyle osób poszło na przepustkę. A my nie możemy nawet ani chwilę szybciej do domu.Parodia

Albin

Niby jutro Wigilia Zakładowa ale nasze kochane Kierownictwo nie próżnuje gnębi i czepia sie ludzi na obu Krojowniach nie wiem czy wy jestescie mądrzy czy tacy głupi nie życze wam zle ale jesli będzięcie robic takie odpały to zle skonczycie jesli nie potraficie szanowac ludzi to w koncu zrezygnujcie i ustąpcie bo szkoda żeby znowu ludzie się zaczeli przez was zwalniac opamietajcie sie póki możecie bo przyjdzie Wiosna i znowu bedzię lament i płacz że ludzi brakuje i nawet Ukraincy wam nie pomogą w zapychaniu dziur po ludziach to by było na tyle życze Wszystkim Wesołych Świąt :-)

Były Pracownik
@Albin

ta cała wigilia to jedna wielka szopka leca koledy kazdy sie usmiecha ale to tylko pozory bo jeden drugiego gnębi czy to jest szwacz czy kj czy krojczy czy inny pracownik zycze wam wszystkich zmiany pracy na lepsza na taka gdzie nikt nikogo nie będzię wykorzystywał i gdzie nikt nie będzie chodził i patrzył wam na ręcę czy pracujecie tego wam życze bo zmiana pracy jest w zasięgu kazdego pamietajcie życie nie kończy sie na Learze jest jeszcze dom i rodzina o to by było na tyle Życze Wszystkim Zdrowych Węsołych Świąt kto może niech ucieka z stąd dla mnie sa to pierwsze wolne i bez stresu święta teraz dopiero czuje ze Żyje :-) :-)

Pracownik C
@Albin

Cały czas tylko czego niema 4 skór na godzinę ,... nie ma, nie zawsze było i nie zawsze będzie. Raz się da, a raz jest to niemożliwe. Raz skóra jest, a raz jej nie ma się na nią czeka. A tam zresztą jeszcze nikt nikomu niedogodził. Na całe szczęście kierownictwo jest trochę wyrozumiałe posłucha wytłumaczenia i idzie dalej, No ale fakt ze jest to stresujące i pewnie bez tego tez zeszło by tyle skór ile zejść może.

@Albin

Albin, albo dostałeś porządny opieprz, albo nie dają ci się nudzić. Pytanie dlaczego wykroiles tyko tyle to gnębienie wg ciebie, ja ich nie bronię ale staram się zrozumieć ze to ich praca. Czasy gnębienia już dawno się skończyły. Każdy wie co ma robić, czy to primarking czy kajotka, czy łoterdżet. Wszędzie jest jakaś norma i swoje trza robić No i tyle w tym temacie, kto ma swoje zrobione i porządek koło siebie to idą dalej i to jest recepta na czepianie się :-) pozdrawiam pokrzywdzonych na C

Albin
@Tomek

Czasy Gnębienia dopiero się zaczynają jak każdy wie nie długo przyjeżdża trzecia Lectra jak myslicie co zrobią z krojczymi jak już nię będą potrzebni ?? Odpowiedz jest krótka pójdą albo na szwalnie albo na tkanine ,już nie o to chodzi że mało kto kroi tylko że pan Miazga i pani Marzena obrosli troche w pióra wiele osób by chciało żeby ktos wreszcie zmienił Kierownictwo i Dyrektora bo im dłużej są tym jest gorzej jesli nie ma ktos pomysłu na rządzenie tym Learem to lepiej dac stanowiska młodym niech się wykarzą a że pupilkom jest zle to już inna sprawa

Bodzio
@Tomek

Panie Tomku ,Stasiu ,Franiu ,czy Andrzeju mało jeszcze wiesz co tu się będzię dziac po pierwsze premarking tak się powinno pisac ,waterjet tak samo albo jestes Analfabetą że nie wiesz albo jestes zwykłym pupilkiem który ma obiecane cuda nie stworzone przekonasz się nie długo Co znaczy Czepiac się :-)

@Tomek

Pan Dyrektor dzis pięknie mówił o tym że zeszło 500 tysięcy poszyc ale nic nie wspomniał o tych których już nie ma z nami którzy się pozwalniali panie Andrzeju te panskie słowa to tak na odpiernicz są nie ma w nich nic pięknego to była najgorsza wigilia zakładowa od wielu lat fałszywe usmiechy od ucha do ucha majstrowych innych ważniaków jedno mam tylko nadzieje że Soboty pracujące i Niedziele wreszcie się skończą chyba wszyscy na to czekają

Piotrek z krojowni skóry
@Albin

Albin, nie martw się każdy kij ma dwa końce. Jeszcze trochę i będzie nowe kierownictwo, które będzie chciało się wykazać, a wtedy dopiero nie będzie zmiłuj się. Jak norma to norma, każdy młody zrobi wszystko żeby tylko na maxa mieć wyniki, wtedy nie będzie pytań dlaczego tak mało tylko baty i do roboty.. zresztą w tej chwili, dla mnie nie ma problemu wykroić nawet 5 lub 6 płatów, na godzinę, ale po co skoro norma jest 4, praktycznie cały czas mam normę, chyba ze brakuje skory. A są lebiody które kroją po 2 góra 3. A takich to w tej chwili batem by się przydało, bo jakby każdy normę kroił to by soboty na krojowni nie były pracujące, tylko niestety na niektórych mułów trzeba robić i zjobke za nich dostawać. Szkoda ze kierownictwo tego nie widzi i nie robi porządkuj takimi leniami którzy psują tylko reputacje krojowni. Takim co normy nie robią to nawet nie szwalnia tylko batem i do chałupy wywalić.. ale nie moja sprawa niech się majstry tłumaczą a kierownictwo niech za to odpowiada. Nieroby nie niszczcie tego co macie, weźcie się w garść i szanujcie swoją zmianę.

Grzesiek
@Albin

Albin tys gupi chyba jesteś, tak młodym dajcie władze np Osadowi albo Oczakiemu, ubędziecie mieć sielankę przez cały czas, przerwy, przepustki i wszystko co się chce :-) a do tego bałagan po uszy, pół roku i po lirze Hahaha. Na co dzień jest ok, ale im też się obrywa od kierowniczki, słyszałem ostatnio na laminowaniu jak dostawali okrzan, ciężki chleb, trza mieć mocne nerwy i odporność na stresa.

Desant
@Piotrek z krojowni skóry

W łeb gosciu powinieneś dostać...pewnie dupowlaz z ciebie dobry jest...może ktoś chce pracować a nie daje cxasem rady, jesteśmy tylko ludźmi... jak chcesz możesz i 10 wykroic pracujesz na siebie przepraszam znaczy robisz bo ja przychodzę do pracy i pracuje a nie robie jak robot...

Robert
@Grzesiek

Panie kolego z tego co wiem to nie długo maja byc zmiany majstrów na kazdej z 3 zmian i tak panie pan Daniel pójdzie na zmiane B a pan Paweł na zmiane C w jego miejsce przyjdzie majstrowa Magda i skoncza sie dla was urlopy kiedy chcecie i przepustki takze sie cieszcie póki możecie bo zmiany wam sie napewno nie spodobaja a skad to wszystko wiem ? z dobrego zródła takze zycze wam powodzenia

Krzysiek
@Robert

W końcu ktoś pomyślał, takie zmiany już dawno temu powinny być, skończy się w końcu kolesiostwo.

Ważny e

Wszyscy do pracy 23 i 27 grudnia

magiczny patryk

Pała Mikołaja 2016-12-17 09:59:24 Zal mi cie kolego. Badz powazny i nie pisz (usunięte przez administratora) nie na temat.A co do reszty to zastanowcie sie czy nie wrocic do PGRu i swinie z gowna czyscic.Elunie zostawcie w spokoju! To moja kobita.A co do tego pedalka Sliwy to prawda,az czekac gdy wpier@@@ dostanie.

Czoko Loko
@magiczny patryk

Panie Magiczny Patrysiu chyba czytanie Harrego Pottera zryło Ci kompletnie banie wez sie synku do roboty bo piepszysz od rzeczy przez takich Knotów są co chwile zaległosci napisał chłop prawde co oczekuje to ma to byc a jak Ci cos nie pasuje to morda w kubeł Guwniarzu bo osobiscie spuszcze Ci Wpierdol

magiczny patryk
@Czoko Loko

Taki sam debil jak ten wyżej. Az mi siebie zal, że muszę pracować z buractwem. Nie po to pracuje 5 lat by teraz robić z pedalem.

Fred
@magiczny patryk

jak ci nie pasuje to sie zwolnij nikt Cię tu na siłe nie trzyma co z tegom że pracujesz 5 lat myslisz że ci dadzą zegarek w prezencie i tu sie mylisz bo nie dostaniesz nic co najwyżej kopa w (usunięte przez administratora) pomódl się o rozum i nie wyzywaj ludzi od pedałów

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Jarosław
ACTION Poland Sp. z o. o.
Sylwester

No Panie Andrzeju myślimy że w Tym roku na wigilijnym stole będzie coś więcej niż tylko Mikołajek, Tort i Kompot..

Pała Mikołaja
@Sylwester

Panie Andrzeju zamiast kompociku pasowałoby dac Wszystkim Bimberek a zamiast Mikołaja w Czekoladzie to zamówic Dwie Striptizerki w czerwonym stroju niech zatancza na stole a wtedy wszyscy będą zadowoleni Panie Andrzeju pomysl pan nad tym :-)

Kłaku

Mnie tam sie podoba Elunia z premarkingu ze zmiany "A" ^^ Postawilbym jej zapiekanke z korony :)

krojczy_popus

Czarodziej Dobrze pisze! Polac mu!!! A ten lalus to Sliwa czy jak mu tam,ten co Alfa jezdzi. Kazdy krojczy sie z niego smieje bo wyrywa stare baby :D:D:D

Zimne Jaja Czarodzieja

Lear... Siedlisko istnej patologii. Z początku wszystko wygląda w porzadku, ale prawda odsłania Swoje drugie oblicze gdy popełnisz błąd... W tedy stajesz się numerem jeden plotek i obrabiania dupy. Jak wyglądasz, ile masz wzrostu i wagi... Po prostu gimbaza. Jestem Premarkingerem na Zmianie A, i czasami mam dosłownie dość. Obrabiają dupę za plecami tak perfidnie że nawet Ty to słyszysz... Baaaa... Nie wspomnę o innych, Których się obgaduje. Rozpiperza Mnie też udawanie koleżeństwa i przyjaźni... Taki chory frajer udaje że jest w porządku a za plecami gnoi Cię z każdej strony. Ale karma zawsze wraca. Kiedyś przyjdzie i na Ciebie czas, kiedyś będę musiał odejść, ale ja pamiętam i wiem co o Mnie Mówiłeś. Spotkamy się na zakręcie... A zęby trzy razy nie rosną. Pozdrawiam wyszczekanego lalusia z kajotki ze zmiany A. Kolejne oblicze to syf, kiła i mogiła w męskich kiblach... Inaczej tego nazwać nie można... Czym Wy się ku**a żywicie ? XXI w. A nawet nie wiecie do czego spłuczka służy... Naprawdę boję się postawić klocka, by nie złapać jakiegoś syfu. Wstyd. To tyle negatywów jak na razie... Bo nie starczy tutaj miejsca. Zmiana A stara się nadrobić straty i dorównać innym zmianom, Czepiacie się Daniela O., Ani C... Ale jakby Was postawić na to stanowisko, byłby istny burdel na kółkach. A Wy zza biurka lepiej się nie odzywajcie, w dupie byliście i gówno widzieliście. Codziennie człowiek tyra po 8 godzin by zrobić Swoje, wkurzać się na wieśniakow, Którzy nie wiedzą do czego służy spłuczka i posłuchać jak obrabiają Ci dupę. Żal mi typka Który nie wie, że Ja wiem... Rozbraja Mnie ludzka solidarność, Której nie ma... Mamy Swoje życie, a gdy popełniamy błędy, jesteśmy potępieni. Wszystko w Swoim czasie... Kiedyś przyjdzie kolej na każdego, w tedy będzie się śmiał ten Kto najbardziej ucierpiał podczas pracy w Lear'rze. Mimo wszystko Życzę wam powrotu do społeczeństwa, więcej wyrozumiałości i krótszego jęzora. Wesołych Świąt :)

Czarnoksiężnik Baltazar
@Zimne Jaja Czarodzieja

Czarodzieju Gandalfie czy jak ci tam może razem tam cos poczarujemy :-D takiej patologii jest dużo na każdej ze trzech zmian na Krojowni są ludzie którzy udaja przyjaciół a naprawde to by jeden drugiego sprzedał za paczke zapałek czy chipsów dama KURWA I ZŁODZIEJ nie można niczego na chwile zostawic bo zaraz zginie pasuje tylko rece poucinac żeby nie kradli co drugiemu by pasowało powybijac zeby za te przekrety .Lear to jeden Wielki Burdel inaczej tego nie można nazwac i nie zmienią tego żadne swięta

Ines

23 grudnia do roboty! Słyszał ktoś coś?

Pp
@Ines

23 to dzień wolny bo odrobione myślę i mam nadzieję że 22 też pan Andrzej coś pomysli

;)

mówią ze w ten piątek ma być wigilia

krojczy6767

Czy będzie w tym roku wigilia w zakładzie? Jak tak to kiedy?

Mysiaa :)

Bylam tam i pracowalam tam . Moja opinia jest negatywna za 2 tyg pracy zostalam chwalona ze dobrze szylam co do wyplaty mowili ze miesiecznie 1300 zl a okazalo sie ze nie dosc ze dorabialam po godzinach to dostalam 300 nawet mniej zl , oszustwo i tyle nie polecam tego zakladu . Chodza pilnuja cie i ci mowia ze szybciej zebys na dzien robil norme 300 skor to jest chore oni mysla ze ludzie to roboty czy co ? Jeszcze zaczlei sie drzec jak sie robi 150 to juz cie wyklinaja itp NIE POLECAM ZAKLADU

Jak majstrowa Krystyna na zm B?

Same ploty

Te pracownik, co zes taki ciekawy idź się jej zapytaj. Co ploty cię krecą? Chyba zes ze zmiany A.

Haha

5minutowa przerwa znikła a audytorzy/audytorki, majstry/majstrowe, logistyka, sur, magazynierzy i ludzie z biura i tak chodzą kiedy chcą na przerwę i na fajki..

Oni

3 dni bez komentarza ? Nic w tym zakładzie się nie dzieje ?:-)

zxy
@Oni

Nie masz zajęcia ze tak czekasz na kolejną sensacje? Czep się roboty i pilnuj swojego nosa.

Oni
@zxy

To moja sprawa co robię ze swoim czasem. Boisz się ze kolejna sensacja będzie o tobie? Uważaj :-)

Się nie boje
@Oni

Oni, kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada. Się nie wymądrzaj, bo takich mądrych w biurach nie brakuje, a uważaj to ty bo trafi kosa na kamień..

Bylapracownica

Majstrowa Magda z krojowni jest wporzadku pracowałam z nią i nie mogę powiedzieć o niej złego słowa nigdy się nie czepiala zawsze z nią wszystko szlo zalatwic teraz mnie nie ma ale z miłą chęcią tam wrócę.pozdro

Pp

Przyjdą nowi i odrazu staną i zaczną szyć widać że sytuacja na zakładzie jest nie ciekawa niema konkretnych nowych osób a stara załoga zaczyna się wykruszac strach pomyśleć co to będzie na wiosnę jak ruszy sezonowka tylko że ma zniknąć 760 to sytuacja się trochę poprawi i może pan dyr coś jeszcze zwolni tak niby idą plotki że 300 osób czyżby Lear się kończył Mołdawia i Macedonia góra

byly pracownik

ten caly Lear to dno i wodorosty . Wspólczuje ludziom ktorzy tam musza pracowac . Zmuszaja do pracy w soboty. Mysla ze czlowiek zyje samym Lirem . Jesli czlowiek chce urlop to brygadzistki malo nie zabija wzrokiem jakby łaske robiły . Pracowałam tam i ciesze sie ze nie musze tam więcej wracać

Znudzony
@byly pracownik

Lear to jest jeden wielki Łagr gdzie ludzie idą do roboty jak na Jakąs Egzekucję wszyscy ze spuszczonymi głowami te 100 zł czy 200 to można (usunięte przez administratora) tylko podetrzec co z tego jak zdrowie szwankuje po wielu godzinach a Majstrowe przyjdą posiedzą sobie wypiją kawusie i zjedzą ciastka poscigają ludzi jak bydło i tak to w dzien w dzien wygląda niestety nie widac dobrego na horyzoncie idzie tylko gorsze a jak zacznie się Wiosna to reszta się zwolni

Gosc z Tych

Jak takie cos jest u was to dlaczego nie pójdziecie do Kierowniczki lub Kierownika u nas w Tychach była podobna sytuacja wtedy taką osobę przeniesiono na inną zmianę skoro się nie nadaje to zróbcie takie cos u was pomyslcie nad tym

Rafau
@Gosc z Tych

A u nas w Jarosławiu, jak ktoś zwróci komuś uwagę albo zajdzie za skórę to bluzgamy go na forum, tak jak to właśnie Ani w tej chwili robią. Napisać tu to można wszystko, a najgorsze chamstwo to obrażać anonimowo.. Wszyscy myślą ze nie należy do donosić, ze nie wolno się skarżyć bo trzeba być honorowym, Honor to rzecz święta, a zbluzgac anonimowo to już honor nie ma tu nic do rzeczy. A najgorsza ku. R w. A nie i s. Z. Ma. Ta. Nie wie co to Honor i pisze tu takie brednie, kłamstwa, plotki i pomówienia. Bóg Honor i Ojczyzna zdajcie sobie sprawę co to jest i nie zachowujcie się jak szczeniaki.

jaro
@Gosc z Tych

Nie mogę iść do kierowniczki bo nawet nie wyjde z biura to juz ta osoba co gnębi będzie wiedziała o tej rozmowie. I stracę prace bo mi przypadkiem umowa wygaśnie

Marcus
@Rafau

Wielki Patrioto szyj tam gdzie szyjesz. Miałes swoje 5 minut na Jrojowni ale je (usunięte przez administratora) es wyglądasz jak frajer i nawet Ci te Sterydy nie pomogają skoncz pierdolic bo ty też jestes Dobry myslisz że masz mamusie ważną to Ci (usunięte przez administratora) obroni i tu się mylisz siedz w tej pipidówie pod Pruchnikiem i się nie udzielaj taki sam Mądry jestes jak ta Twoja Wielka Pani Audytor która nie wie nic wie tylko jak wygląda kawka i ciasteczko pod Automatem w Ubikacji

Czoko Loko

Najlepsza z Audytorek heeeeeheeeee Ale Dojebałes ona taka dobra jak i ty Panie Krojczy xD

Chodz na Loda

Ania to może ciągnąc Druta do tego się nadaje ze swoim wzrostem :-D

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II