PACCOR Polska Sp. z o.o.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PACCOR Polska Sp. z o.o.

Lol Nowy wpis

Ile zakład oferuje zarobków nowym pracownikom?

Xyz Nowy wpis
@Lol

Naprawdę niewiele więcej nirz minimalna krajowa dla nowych pracowników za ciężką pracę, a w lato nawet bardzo ciężką że względu na temperaturę na hali dodatkowo szkodliwe warunki i to mocno.

Roman Nowy wpis
@Xyz

Robson ? :):):)

Nowy wpis

@Lol

Witam, zakład proponuje nowym pracownikom (okres próbny) stawkę 3200 zł brutto + 16% za pracę w systemie 4 brygad oraz premię za brak absencji w kwocie 200 zł co daje razem podstawę w wysokości 3912 zł brutto. Dodatkowo każdy pracownik uprawniony jest do dodatku za godziny nocne w wysokości 100 do 150 zł brutto. W sumie mówimy o kwocie ponad 4000 zł. brutto za pełny miesiąc pracy. Dodatkowo firma oferuje pakiet socjalny ( dofinansowanie do urlopu, kolonii dzieci, przedszkoli, zapomogi, paczki na Mikołaja dla dzieci, dofinansowanie karty sportowej Multisport), pracownicy objęci są bezpłatną opieką medyczną Medicover. Jeżeli chodzi o warunki pracy: w okresie letnim jest faktycznie podwyższona temperatura na hali produkcyjnej, ale dotyczy to większości zakładów pracy, gdzie mamy do czynienia z maszynami w ruchu. Pracownicy w Paccor są uprawnieni do dodatkowych przerw w pracy jeżeli temperatura na hali przekroczy 30 stopni. Hałas jest stale monitorowany i na stanowiskach gdzie występują przekroczenia pracownicy pracują w ochronnikach słuchu. Służba BHP stale dokonuje pomiarów natężenia hałasu i przekazuje informację Inspekcji Pracy.

Serena
Kandydat

Jak wygląda ten system 4 brygadowy,może ktoś mi to napisać godzinowo?

rg
@Serena

pracujesz 8 godzin dziennie i 40 godzin w tygodniu - różnica polega na tym ,że twój weekend nie wypada w sob- ndz tylko np pon-wy

XYZ

Dzień dobry, czy firma Paccor lub agencja zatrudnienia ma może gdzieś podpisaną umowę z medycyną pracy na terenie Katowic, bądź Siemianowic Śląskich czy trzeba to robić prywatnie?

@XYZ

Profilaktyczna i specjalistyczna opieka zdrowotna dla pracowników PACCOR jest realizowana przez placówki Medicover, które znajdują się zarówno w Katowicach jaki i w ościennych miastach.

XYZ

Jeszcze mam jedno pytanie czy jest przy zakładzie pracy miejsce gdzie można zostawić bezpiecznie rower?

@XYZ

Tak - mamy wiatę rowerową i kilka stojaków niezadaszonych. Wielu naszych pracowników korzysta z tego środka transportu.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma PACCOR Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Kontroler Jakości. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Serena

Którego wypłaty?

@Serena

Wynagrodzenie za pracę Pracodawca wypłaca z dołu, raz w miesiącu, 5go dnia kalendarzowego miesiąca, następującego po miesiącu, za który wynagrodzenie jest należne.

Mateusz

Nie wiem w czym problem. Pracowałem w tej firmie kilka lat i nigdy nie było problemu z maszynami - zawsze były, a w przypadku problemów mechanik zawsze od razu się pojawiał. Może to jest problem jakieś nowej osoby na warsztacie odpowiedzialnej za ten wydział: przecież codziennie robią obchód wszystkich maszyn i sprawdzają, czy coś nie wymaga przyśpieszenia. Pracowałem tam do maja (wprawdzie na innym wydziale) - niestety musiałem się zwolnić przez trudną sytuację finansową, ten wolontariat przestał być już dla mnie satysfakcjonujący, ale nigdy nie miałem problemu z działającą maszyną. Nie odnoszę się do nikogo personalnie w takich dyskusjach, ponieważ często nie ma to żadnego sensu i nie przynosi oczekiwanego rezultatu: świnia pozostanie świnią i nie zmieni tego nic. Ale Twoja odpowiedź jest bardzo nie na miejscu i krzywdząca dla A4, a poza tym świadczy o tym, że Ty nawet nie możesz nic wyhodować, bo już dawno masz wszystko amputowane przez własną ignorancję, pychę i zadufanie w sobie. Niech Bóg chroni świat przed takimi ludźmi, bo nigdy nie będzie dobrze. Na szczęście nigdy nie osiągniesz zbawienia i będziesz się tułał w piekle - nie zasługujesz nawet na czyścieć, jeśli w ten sposób odnosisz się do drugiej, nieznanej Ci przecież osoby, która chce zasygnalizować problem, który być może nie istnieje. Jak każdy chrześcijanin wierzę w dobrą intencję ludzi w tym A4. Nie pozdrawiam i proszę nie wylewać swoich frustracji w Internecie. Zamiast tego zapraszam na wieczorną mszę, gdzie będziesz mógł się skupić i przemyśleć na swoje zachowanie - pamiętaj piekło zawsze może wyglądać inaczej, a nie zaharowywanie się przez wieczność na uszkodzonym sprzęcie. Pozdrawiam byłych już współpracowników z zadruków - do zobaczenia na niedzielnej kawie.

Monika
@Mateusz

Skoro widzę, że tutaj pracowałeś- czy wynagrodzenia były jednak adekwatne do poziomu obowiązków? Mogliście liczyć na jakieś fajne benefity?

Liza
Kandydat

Witam Czy firma oferuje przewóz pracowników?

Sylwia
@Liza

W sensie transport pracowniczy? O to ci chodzi? No fajnie by było właśnie nie? Niektóre tak robią chociaż wydaje mi się ze to nadal mniejszość

@Liza

Już na koszulkach masz nr chcesz by ci jeszcze transport zapewniali? To nie 1939

@Liza

Firma oferuje dofinansowanie do transportu dla pracowników z rejonu Chełmka i Oświęcimia. Niestety nie mamy takiego świadczenia dla pracowników zamieszkałych w innych miastach.

Wacek

Dlaczego na hali nie działa klimatyzacja?czyżby była tylko ozdobą do gromadzenia kurzu? Jest bardzo gorąco ,mam nadzieję iż zarząd zainteresuje się tym problemem

bolek
@Wacek

to jest firma z 20 letnim stazem w polsce, mentalnie tez wszystko zostalo 20 lat temu

Alibaba
@bolek

30 letnim

@Wacek

Zajmij sie robota a nie patrzysz czy klima działa :)

Fajnaodpowiedz
@FajnyNick

Też bym chciał się zająć robotą, ale jest tak gorącą, że nie mogę. @Wacek na jakim dziale (w Siemianowicach czy Skierniewicach) pracujesz, że masz zamontowaną klimę - na moim wydziale w Siem nie ma, a maszyny strasznie grzeją - jak by słońce palące w tę blachę było za słabe. Chyba, że masz na myśli te małe wiatraczki, które chowamy jak audyt się pojawia?

Jaś

Pracuję w firmie już ok 2msc i jeszcze nigdy nie otrzymałem owocu.Jak to jest więc z tą owocową środą?

@Jaś

owoce są dostępne na stołówce - trzeba podejść i sobie wybrać ;)

Jaś
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

To proszę napisać kartkę na tym kartonie ,,dla każdego 1 owoc'' Gdyż jak idę na przerwę ok 9 na rannej zmianie ,ok 16 na drugiej są dwa kartony ,ale puste, więc ktoś bierze mój przydział.

Roman
@Jaś

Zakazany owoc dumnie krąży ci nad głową

@Jaś

zakładamy, że nikt nie bierze więcej niż jest w stanie zjeść podczas przerwy - jeśli widzi pan, że ktoś gromadzi sobie owoce w szafce to proszę zwrócić uwagę tej osobie.

@Jaś

Hello Paccor Poland Siemianowice Śląskie jako pracownik jestem gotów poświęcić swoje środy i przez cała zmianę obserwować koszyczek z owocami mam nadzieje że wielki człowiek filantrop osoba nie formatowa pan Jaś dostanie swoje jabłuszko

nik
@FajnyNick

@FajnyNick problem nie zostanie rozwiazany - chcesz zeby dostal jabluszko a wczoraj byly gruszki. Ja chce moj przydzaial banana z maja~!

Meral do pracodawcy
Kandydat

Ja słyszałam że stawka brutto na 4 brygady wynosi 4000 zł tak mi powiedziała Pani w rekrutacji.. Czy jest to możliwe?

Monika
@Meral do pracodawcy

na jakim stanowisku ?

Nieznany

Witam czy można zmienić stanowisko jak się jest nowym pracownikiem np.z produkcji na magazyn

@Nieznany

Jeżeli akurat mamy wakat, to oczywiście tak, jest taka możliwość. Proszę podejść do działu HR i przedstawić swoje zapytanie.

Żabka

Praca nie jest cieżka ,jest ok zarobki zależy kto chce ile zarobić na początek dają 2900brutto. Ludzie No cóż jak ,ludzie są gnidy i tacy co są ok .Ale nie dla ludzi tu się przychodzi tylko po to żeby zarobic mieć umowę o pracę i święty spokój. Czy to paccor czy huhtamaki to bez różnicy .Jak będziesz pracować i nie zajmować się bojkami(usunięte przez administratora) To odnajdziesz, się tam .

PDF
@Żabka

2900 brutto jest podstawy, czy już z dodatkami?

@PDF

Okres próbny to stawka podstawowa 3000 zł brutto dodatkowo 16% dodatek 4Brygadowy+150 zł brutto premia za brak absencji chorobowej + średnio ok 120 zł dodatek za pracę w porze nocnej. Po okresie próbnym, możliwa zmiana płacy zasadniczej na wyższą (możliwa zmiana kategorii zaszeregowania na wyższą).

Lola
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Czy po okresie próbnym ma się na rękę te ponad 3000 netto? Dziękuję za odpowiedź

@Lola

Na stanowisku Pakowacza myślę, że około 2800 netto + ewentualna premia za realizację planu, ale pod warunkiem przepracowania pełnego miesiąca. Dodatkowo firma oferuje bezpłatny dostęp do Medicovera i lekarzy Specjalistów, dofinansowanie do kart Multisport lub OkSystem, pakiet socjalny ( dofinansowanie do urlopu dla pracownika i kolonii dla dzieci, dofinasowanie do Świąt, paczki dla dzieci na Mikołaja) itd

Paweł
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Witam zainteresowała Mnie Wasza oferta pracy . Czy istnieje możliwość pracy w systemie 3 zmianowym? Obecnie sytuacja w pracy u Mnie na zakładzie pracy jest ciężka i są zwolnienia grupowe w branży samochodowej dlatego szukam czegoś w razie czego gdybym stracił pracę lub z tamtad odszedł jak będzie u Was korzystniejsza umowa o pracę niż z obecnym zakładem pracy. Mam uprawnienia na wózki widłowe jezdniowe Udt oraz książka sanepidu. Na wózkach widłowych boczniakach jeżdżę już ok.dwa lata i nadał jeżdżę, na czołówce jeździłem pół roku ale dawno. Pracowałem na produkcji, na magazynie i praca w terenie.Czekam na odpowiedzi przed wysłaniem CV .

@Paweł

Tylko na jednym wydziale jest system 3 zmianowy od poniedziałku do piątku (Wydział Nadruków). Zachęcam jednak do zastanowienia się nad pracą w systemie 4 brygad, gdyż tutaj ma Pan dodatek w wysokości 16% płacy zasadniczej. Jest to spora kwota np od 3000 brutto to kwota 480 zł. Pana doświadczenie zawodowe jest dla nas interesujące, proszę wysłać CV, na spotkaniu w firmie postaramy się więcej opowiedzieć o oferowanej pracy.

Wania
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

No ktoś chyba liczyć nie umie. Przy brutto 3200 netto 2800????????????????

@Wania

3200 brutto to stawka podstawowa ( zasadnicza) plus dodatki i premie wymienione wyżej zatem całkowita płaca brutto jest większa niż 3200 zł - tak więc 2800 zł do wypłaty po pierwszym miesiącu zatrudnienia jest jak najbardziej prawidłową kwotą.

Wania
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

W systemie 3 zmianowym bez dodatku 4 b?też?

Zeus
Kandydat

Czytałem ze przyznawane są kategorie zatem pytanko na jakich zasadach są przyznawane kategorie?od czego zależą?

Alibaba
@Zeus

Przede wszystkim od koloru skóry!

Honorata
@Alibaba

Nie bardzo rozumiem. Jaki związek z pracą ma ta odpowiedź?

Zeus
Kandydat

Jaki system jest na 3 zmiany czy po nocce idzie się na rano ?czy popoludnie?I jakie jest wynagrodzenie ?czy są jakieś premie?

@Zeus

Witam :) w naszym zakładzie stosujemy system zmianowy 3-2-1 czyli po zmianie nocnej przechodzimy na popołudniową, a potem na ranną. Co to wynagrodzenia i premii to zachęcam do zapoznania się naszymi ogłoszeniami z ofertami pracy - tam są opisane kwestie wynagrodzeń i premii.

Pracodawca

Zawsze warto się starać - firma PACCOR docenia zaangażowanych pracowników i może zaproponować zmianę kategorii co oznacza podwyżkę.

Ktos
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Fajnie ze czytacie nasze wpisy. Dziekuje. Co do zmiany kategorii to niestety 100 zł brutto które proponujecie niestety nie jest motywujące. Pomijając teraz bardzo dużo osób przy podwyżkach narażacie się niestety na fale zwolnien. Ten rok coś czuję będzie "gruby" pod względem przemiału osób a co za tym idzie wzrostem reklamacji. Szkoda ze nie inwestujecie i nie doceniacie ludzi którzy dla was pracują.

@Ktos

Podwyżka przy zmianie kategorii to ostatnio 250 -350 zł. Natomiast pominięcie przy podwyżkach w kwietniu 2022 dotyczy osób , które miały zmianę wynagrodzenia w roku 2021 bez zmiany zakresu obowiązków ( zmiany kategorii) - to jest naprawdę mała grupa osób. Zapewne pan w ubiegłym roku przy zmianie umowy miał również zmianę kategorii - zatem nie jest pan wyłączony z podwyżek w kwietniu 2022.

Ok
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Ciekawa dyskusja hehe a ja mam pytanie jeżeli zostałem przyjęty do pracy już z kategoria a2 co wiadomo później nie skutkowalo zmiana kategorii to należy mi się podwyżka czy nie?

@Ktos

Witam, Zmiana kategorii zaszeregowania pociąga za sobą zazwyczaj wzrost wynagrodzenia o ok 10%. Jeżeli ktoś otrzymał mniejszą kwotę, był to wynik słabszej oceny pracy podczas okresu próbnego przez przełożonego. Podwyżka związana ze zmianą umowy i kategorii zaszeregowania, nie wyklucza takiej osoby z ogólnych przeszeregowań płac wprowadzanych corocznie w firmie.

@Ok

jeśli Pana wynagrodzenie nie zmieniło się w roku 2021 to oczywiście tak - podwyżka wynagrodzeń w kwietniu 2022 Pana obejmie

@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Dzień dobry. Przeczytałem, że przy zmianie kategorii pracownik otrzymuje minimum 250 zł. Uważam,że jest to nieprawda. Przepracowałem cały rok i otrzymałem 6% podwyżki tak jak wszyscy pracownicy. Dodatkowo zmieniono mi kategorie i za tą zmianę kategorii nie otrzymałem min 250zl o których państwo tutaj piszecie. Jeżeli twierdzicie, że te pieniądze wynikają ze zmiany kategorii to gdzie jest 6% które otrzymał każdy pracownik firmy paccor? Proszę o wyjaśnienie tej sytuacji. Pozdrawiam

Niki
Kandydat

Słyszałem że na hali produkcyjnej jest gorąco.W takim przypadku czy są przerwy 2 po 15 min?czy jedna 30 min?

Niki
Kandydat

Na jakch zasadach pracuje się w Państwa firmie w systemie 4b? Ile miesiecznie wychodzi godzin pracujących w miesiącu?

@Niki

harmonogram obejmuje 4 kolejne miesiące, a ilość godzin roboczych mieści się w zakresie 152-184, przeważnie jest to 168-176 godzin

Andriej
Kandydat

Mam pytanie czy mozna dojechac z Katowic komunikacją miejska -autobusem i jaki numer bezposrednio do Paccor?

@Andriej

Z kierunku Katowic najbliższy przy PACCOR jest przystanek linii 177 przy ul. Wiertniczej ( nazwa przystanku Dąbrówka Mała Wiertnicza). Inne linie jak 108,109 czy 657 zatrzymują się na przystanku przy ul. Le Ronda ( nazwa przystanku Dąbrówka Mała Le Ronda ) - w obu przypadkach pozostaje około 5-10 min spaceru, aby dojść do PACCOR. Bezpośrednio przy zakładzie znajduje się przystanek linii 222 z kierunku Siemianowic Śląskich.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Arczi
@Pytanie

Zależy tak naprawdę od Ciebie. Jak w każdej pracy z jednymi będziesz się dogadywać lepiej z innymi gorzej. Zresztą i tak nie będziesz miał aż tyle czasu żeby sobie porozmawiać i poznawać wszystkich od podszewki.

Grażyna
@Arczi

Tak właściwie to czemu? Ale pracownicy później spotykają się po pracy czy nie bardzo?

Zoia
Kandydat

Praca wygląda na fajną, ale na takim wygwizdowie, że bez samochodu ani rusz, a szkoda.

@Zoia

Dojazd z Siemianowic bezpośrednim autobusem do firmy PACCOR - linia 220. Z innych miast wszystkimi autobusami na kierunek Dąbrówka Mała. Firma zlokalizowana jest w odległości 1,5 km od IKEI w Katowicach ( 15 minut pieszo).

Michał
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Nie ma takiego autobusu 220 Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd.

@Michał

Tak, przepraszamy. Jest to linia 222.

Nick
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Nieprawda. Nie ma takiego autobusu.

Maria
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

A czy jest jakieś dofinansowanie np. do paliwa tym, co dojeżdżają autem lub do biletu tym, którzy jada tym autobusem?

Zostaw merytoryczną opinię o PACCOR Polska Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PACCOR Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy PACCOR Polska Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PACCOR Polska Sp. z o.o.