NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

Szarak

Witam , wie ktoś może ile sie zarabia na stanowisku specjalisty w Centrali , widze że na praca pl pojawiły sie nowe oferty pracy

Szarak

Witam, Wie ktoś może ile się zarabia na stanowisku specjalisty w Centrali , widzę że coś nowego pojawiło sie w ofercie na praca.pl i zastanawiam sie nad wysłaniem CV >

Szarak

Witam, mam pytanie ile się zarabia na stanowisku specjalisty w Centrali, wie ktoś może ? bo widzę że cos nowego pojawiło się na praca.pl ?

2gi laptop 50% taniej

Fajna macie ta promocje 50% taniej laptop. durniejszej promocji nie widziałem.

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

prawda

Nie robi

Aghhr

Czemu sie zwolnił?

Barak

@Aghhr

Dobry byl jak ja. Szkoda.

Krecik
@Aghhr

A kto powiedzial ze sam?

Xxx

Co to Fabian juz nie robi?

Ciekawski

Ile zarabia średnio RKS w neonecie? Ma on płacone od tego czy sklep wyrobi czy jak to wygląda?

Mazowszanin

Apropos świetnej wypłaty i bardzo dobrej sytuacji w firmie...Chciałem zapytać jak wygląda sprawa okresu wypowiedzenia w sytuacji, kiedy byłem zatrudniony pod firmą ponad pół roku, a 3 miesięce temu nastąpiło rozwiązanie umowy o prace i zawarcie umowy z firmą z plusem przez wszystkich pracowników. Czy okres zatrudnienia w Neo wlicza mi się w staż pracy i obowiązuje mnie miesięczny okres wypowiedzenia czy jest to liczone jako 3 miesieczne zatrudnienie w nowej firmie i mam 2 tyg? Umowa odsyla do KP, ale niewiele mi te zapisy wyjasniaja. Pytam, bo moze ktos byl albo jest w podobnej sytuacji. I mysle, ze taki komentarz stanowi wystarczajaca ocene stanu firmy :) Pozdrawiam

omijanie prawa pracy
@Mazowszanin

Jak nowa firma.

Były pracownik z 10letnim stażem.
@Mazowszanin

2 tygodnie wypowiedzenia. Nie ma szans na umowę na czas nieokreślony. Firma zatrudnia co 3 lata w swojej córce-spółce, żeby takich umów nie dawać.

Zielona

Cześć, niedługo zaczynam swoją przygodę w Neonet w salonie już istniejącym na stanowisku kierownika. Doświadczenie jako kierownik mam, ale niemalże całkowicie zmieniam branżę. Już wiem, że DUŻO pracy przede mną, dużo nauki, dużo wskaźników, itp. Macie jakieś wskazówki i dobre rady dla takiego nowicjusza? :-)

Mex
@Zielona

Ciekawe jak dlugo popracujesz?

KS
@Zielona

Pracuj na standardach przygotowanych przez firmę to będziesz miała wyniki i dobrą wypłatę

Majewski
@KS

Polecam. Pstatni miesiac to rewelacyjna wyplata. Wzrosty wynagrodzen. Tylko sie starac. Polecam.

ZAWISZA ostatnie dni

Polecam

MEX ZAPRASZA
@ZAWISZA ostatnie dni

Plany na grudzien sa wspaniale. Wszyscy zgarna kase. Haha

dyane

Jakie zarobki na stanowisku Pomocnika Doradcy? Można z czasem awansować na Doradcę czy raczej zatrudniają tylko ze względu na wzmożony ruch koło grudnia a po okresie świątecznym podziękują ?

Onmm

120k Total? Haha, do widzenia

kramer
@Onmm

spoko, ja już w tym miałem 113, więc w listopadzie ze 120 nie powinno być problemu :)

RYBKA
@kramer

Spokojnie. Grudzien to dopiero przyniesie plany. Bedzie dobrze.

rysiu
@RYBKA

Przecież nie można dopuścić do tego aby w najlepszym handlowo miesiącu zarobić największą premię. To byłoby nielogiczne.

jaaa

Ktoś wie na czym polega praca na stanowisku Pomocnik Sprzedawcy ? Jakie są konkretne obowiązki ?

@jaaa

Praca super. Pelen luz i rekaks. Smialo mozna nic nie robic! Praca zycia. Hotele, imprezy i omde. Polecam

paulina

A jakie masz doświadczenie zawodowe?

Zawisza omde
@paulina

Nie wiem czy jak mam wade wymowy to wezma mnie do sprzedazy? Jak myslicie?

Zawisza sciemniacz
@Zawisza omde

Pewnie ze Cie wezma do omde Bartku.

wtf?!
@Zawisza omde

Nie ma tu żadnej moderacji? Nie mogą powywalać tego zawiszy/ omde?!?!

Zielona
@wtf?!

To prawda Zawisze powinni usunac.

dyrol

Ile zarabiają RKS?

@dyrol

Ile placi omde?

CBA
@Zawisza

Zawisza wie najlepiej.

Na slasku jakos w wakacje bylo ogloszenie o regionalnego kierownika, teraz jest znowu. CO tak czesto rekrutują? wylecial? zastanawialam sie czy nie aplikowac, ale wole popytac.

paulina
@Karolina

A jakie masz doświadczenie zawodowe?

Ela

Jest ogloszenie na koordynatora uslug. Warto aplikowac?

Teraz pora na Zawisze
@Ela

Warto aplikowac na RKUI.

Zawisza out
@Ela

Wreszcie jest opcja rekrutacji na koordynatora usług. Polecam

Wyplata

Wyplaty z miesiaca na miesiac WYZSZE. Polecam

Rafael

Do kandydata na stanowisko kierownicze Na stanowisku menadżerskim nie wykształcenie się liczy (chociaż pomaga na pierwszym etapie rekrutacji) a doświadczenie. Prawda jest taka że większość uczelni w Polsce nie uczy pracy i rozwiązywania niespodziewanych problemów (które w każdej firmie występują niemal codziennie). Pracowałem w Neo, teraz pracuję w konkurencji. Neonet nie jest złym pracodawcą ale do ideału mu sporo brakuje. Zresztą w Polsce nie ma co marzyć o idealnym pracodawcy. Jak w każdej firmie, także w Neo, wszystko zależy na jakiego trafisz przełożonego (są normalni ale są też oszołomy), na jaką trafisz załogę (czy taką, która wie po co przychodzi do pracy czy na bandę leserów), no i na multum osób z centrali (jednym się chce, inni Ci nie pomogą w niczym). Czyli standard w Polsce. Warto spróbować jeśli nie masz ciekawej pracy. Na pewno czegoś się nauczysz, nabierzesz doświadczenia, coś tam zarobisz. Do dzisiaj z wieloma osobami z Neo (także z tymi z centrali) utrzymuję kontakt. pozdrawiam i życzę powodzenia

Pracodnik

Pracowałem w kilku sklepach RTV mam na uwadze wielkie miasta, ostatecznie trafiłem do Neonetu w Jarosławiu jako sprzedawca , powiem otwarcie ze poprzedni pracodawcy jakoś nie pozostali mi w pamięci jednak z czystym sumieniem moge powiedzieć ze Neo jest naprawdę porządnym pracodawca , aż miło iść do pracy i mieć w głowie fakt ze jesli sie będzie robić swoje to rownież firma odwdzięczy sie za ta prace godziwym wynagrodzeniem.Nalezy sie ta opinia firmie Neonet , jesli ktoś ma pojęcie o handlu to taki pracodawca jest na wagę złota.

Zawisza omde

Polecam jako pracodawce. U poprzedniego mialem problemy z inwentaryzacjami. Teraz jest wspaniale. Omde mi placi doskonala kase, w zielonej siedze, hotele oplacone. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.