Opinie o Neonet S.A

mikoś

Mjaa teraz wiele ofert pracy do Neonetu, głownie poszukuja Doradzców Klienta i Sprzedawcy do Sklepów i to w całej Polsce wiec oferty pracy jak widziałam, są anwet pozytywne bo jest umowa i jakies benefity

mariusz_strzalkowski@vp.pl

Informacja dla pracujących w neonecie: jeśli chceci dorobić piszcie na adres mailowy zawarty w nicku.

Były

Święta racja, syf na półkach, towar zasyfiony tak, że strach brać do ręki żeby się nie upieprzyć. Porysowany, uszkodzony w wielu przypadkach. TV lepiej nie brać z półki, bo to już totalna katastrofa. Mógłbym długo wymieniać, a byłem tam tylko raz i ostatni oczywiście.

kik

wyrażę zdanie o Neonecie który mieści się w Cerfurze w Olsztynie. Pracownicy -miłe uśmiechy w rozmowie telefonicznej masakra. Zakupiony towar miał mi być przywieziony / za co zapłaciłem w godzinach 12-16 po godzinie 21 jeszcze nie dotarł. Wykonałem kilka telefonów z zapytaniem kiedy wreszcie przywiozą to za co zapłaciłem i zawsze ta sama odpowiedż za chwilę - totalne lekceważenie klienta .Powiem krótko nie kupię tam nigdy więcej i nikomu nie radzę. Jak dla mnie najgorszy sklep w Olsztynie

Antek

Trudno ich pomylic, jak wyświetla się ich logo i zakładka poznaj nas, wystarczy sprawdzić.

były

Szkoda nerwów na takiego pracodawcę. Na spotkaniu rekrutacyjnym nie poinformują, jak się sam nie zapytasz czy jest odpowiedzialność majątkowa. Sklep sklepowi świnie podkłada, byle by tylko nie płacić za braki na stanie. Wewnętrznie firma niepoukładana, brak szkoleń dla nowych pracowników, brak zainteresowania nowym pracownikiem ze strony kierownictwa. Samemu trzeba się dowiadywać jak przyjść do pracy następnego dnia. Kierownik traktuje Ciebie jak byś nie istniał/ła.. Premia którą tak zachwalają jest marna, do tego za wszystko co nie zrobiłeś obcinają ci premię. Nie polecam pracy w tej firmie, cały czas nie pracujesz na swój zarobek tylko na firmę, której połowę pensji musisz oddać bo inwentaryzacja wykazała braki stanu magazynu, bo nie wykonał sklep planu itp. itp. Czasami zastanawiałem się, czy aby to nie dyrekcja podkładała świnie na magazyn by pracownicy płacili za braki.

neo

czemu tak wszyscy się czepiają neonet przecież sklep jak sklep akurat ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie

begor

Obecnie już umowa zlecenie i odpowiedzialność materialna też jest :-D, o premiach raczej zapomnij. Naciski, presje...i tak nie wyrobisz, a jak już to dadzą ci premię "ochłapa".

Ferdek wcale Niekiepski

Umowa zlecenie i odpowiedzialność materialna, miesiąc w miesiąc są braki więc trzeba płacić. Czasem dziwnie brakuje nawet kasy w kasie (bo nikt za nią jako jednostka nie odpowiada, wszyscy mają do niej dostęp, a jak przykładowo Asia czy Basia się walnie to Romek czy Tomek też płaci za to - parodia). Bywało też tak, że TV 47-50" 3D taki za -44,5 tys. zł nie pojawił się fizycznie na stanie sklepu, a w systemie istniał. I co? Kazali płacić za niego. Także życzę "powodzenia".

mateusz

Najgorszy sklepy to w Olsztynie,obsługa totalnie marna, nigdy już nie zajże do tych sklepów

Facet

(usunięte przez moderatora), testować to ty sobie możesz lakier na paznokciach. Telewizor, czy inny sprzęt elektroniczny, to nie majtki z second hand\'u! To jest właśnie POziom myślenia typowego POlaczka - bo typowy POlak myśli tyPOwo. (usunięte przez moderatora) czy ty chciałabyś kiedyś kupić sprzęt, który kiedyś ktoś testował dwa tygodnie w domu i go zwrócił, bo mu nie pasował np. do wystroju mieszkania??? Włącz myślenie, to nie boli!!!

gregsi

Ogólnie nie polecam dokonywania zakupów w tym sklepie. Występuje podstawowy problem z przetestowaniem jakiegokolwiek sprzętu przynajmniej na 1 dzień. Kupiłam telewizor, po 1 dniu testów okazało się, że nie ma pewnego parametru (moje przeoczenie). W takiej sytuacji chciałam wymienić na inny lub zwrot gotówki. Niestety pomimo moich usilnych prób kierownictwo na każdy mój argument mówiło NIE!!. Nigdy już nie zajrzę nawet na sekundę do tego kiepskiego sklepu. Polecam zakupy albo przez internet (zawsze wg prawa istnieje możliwość zwrotu sprzętu) albo w Media Markt (tu przynajmniej dają możliwość przetestowania sprzętu przez 2 tyg, o czym dowiedziała się niestety później). Najgorsze jest w tym wszystkim to, że Pani kierowniczka zamiast ze mną porozmawiać jak z klientem to po prostu mnie olała, patrząc nieustannie w jakieś papiery podczas rozmowy.

Kościelny

A ja mam pewne info na temat Siemiatycz, Siedlec, Łuków, po podwyżkach realizacja planów w dół. Więc myślą że to celowa robota salonów w związku z podniesieniem planów. EC wybiera się od jutra w teren podlasia i lubelszczyzny oraz chyba mazowsza. Zagrożenie III stopnia. UWAGA !!

profesor Grzyb

witam wszystkich z ostatniej chwili - ogłoszenia parafialne: region III Dyr. EC trzymajcie się mocno z powodu oszczędności do końca maja będą zwolnione niektóre załogi III regionu, kto sie czuje zagrożony proponuję isć na chorobowe, chorować 6 miesięcy później wziąć 1 dzień urlopu na życzenie i dalej na L4, może będą to Bartoszyce, moze Grajewo,, może Ostrowia tego nie wiem ale czas to zweryfikuje, zwolnienia są pewne

Dajcie spokój praca jak wszędzie robić trzeba. Z zarobków jestem zadowolony konkurencja płaci gorzej. Atmosfera w pracy zależy od Was, firma ogólnie nie jest dla ludzi, którzy chcieliby dogorywać w spokoju do emeryturki. Firma Neonet jest OK. Polecam szczerze każdemu kto tylko chce się rozwijać zawodowo.

mors

chyba (usunięte przez moderatora) była od Prezesa bo ostatnimi czasy słowotok dyra III regionu znacznie się zmienił, nawet nie pisze "DO ROBOTY!!!!!!!" zobaczym na jak długo...........mamy w rękach dyktafony, świnia zawsze będzie świnią, nawet wypastowana czy po solarium

Agnieszka

No i się zaczęło zwalnianie ludzi przed majówką. Trzymajta się wszyscy rodacy ja już dostałam wypowiedzenie z pracy. Powiem tylko że na samych RKS-ach się to nie skończy.

Czy to prawda ze dyr. (usunięte przez moderatora) od dłuższego czasu leczy sie psychiatrycznie? Ponoć w związku z zażywanymi lekami miała stracić uprawnienia do kierowania pojazdami.

i znów neoonet w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przyciął wypłata przypada w niedziele to pracownicy dostaną ją w poniedziałek. góra dostała dziś a ci co na nich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie dostali.

hard - 2010-05-18 20:53:26 Praca dobra, zarobki do wyciągnięcia dużo, zależy od sprzedawcy.Jestem zadowolony z tej firmy. Polecam każdemu. ale to już było i nie wróci więcej Bogusz szaleje we Wrocławiu, obcina ludziom premie jak chce włącznie z wprowadzaniem i uskutecznianiem zasad premiowania w połowie miesiąca anulujac tym samym to co już zarobiliśmy a ponoć prawo nie działa wstecz a dyrektorzy w regionach cicho siędzą i trzymają się stołków lipa się zrobiła nie dają zarobić, wręcz przeciwnie nachrujesz się cały miesiąc a przy wypłacie dopiero się dowiadujesz ile za co poobcinali premii i całe(usunięte przez moderatora).o dostajesz, ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą wszyscy już z niej uciekają małostabilnie się zrobiło

hard

Firma lipa. Zero możliwości awansu pomimo długich lat pracy dla tej firmy. Człowiek tyra żyły sobie wydziera, a tam chodzi tylko o jedno: UTRZYMAĆ SWOJE KIEROWNICZE STANOWISKO ZA WSZELKĄ CENĘ!!!!! I jest git. Nie da się nic załatwić jeżeli chodzi o szarego pracownika bądź całą ekipę salonu. Po prostu (usunięte przez moderatora) kotka za pomocą młotka. Odradzam pracę dla tej firmy. Pozdrawiam wszystkich go workowiczów

ciekawy

jakie firmy są lepsze?

Optymista

Wszystko się zgadza to co Ci ludzie tutaj piszą (pracownicy)dla was pokłony.Firma niedługo dużo straci(najlepszych pracowników) Są lepsze firmy! Także panowie na wysokich stołkach Trzymać się kurczowo za kieszenie. Pracownicy głowa do góry, inne firmy są lepsze. Pracownik

Zostaw opinię o Neonet S.A - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neonet S.A