Neonet

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Neonet

Kamilos Nowy wpis

Dobry sklep, dobre ceny i promki.

dorpaw

Moja opinia o tym sklepie dotyczy wyłącznie obsługi .Jest BARDZO BARDZO NEGATYWNA.Klient nie jest informowany o warunkach zwrotu towaru w momencie jego zakupu.Regulamin stoi przy kasie. Natomiast punkt dotyczący warunku zwrotu towaru jest utajniony,tzn.ukryty między kartkami.Klient nie jest w stanie go przeczytać/.Wykonałam zdjęcie tego regulaminu/ OBSŁUGA NIEGRZECZNA. Na pytanie, dlaczego nie powiedział mi pan,że w momencie zwrotu nie otrzymam pieniędzy,tylko jestem zobowiązana otrzymać KARTĘ PODARUNKOWĄ pan DAWID POPRAWA powiedział,/TONEM BARDZO BEZCZELNYM/ że nie ma obowiązku informować klientów o warunkach zwrotu towaru. To jest jawne (usunięte przez administratora)KLIENTÓW.Kompletny brak szacunku. NIGDY NIKOMU NIE POLECĘ TEGO PUNKTU. OMIJAĆ GO SZEROKIM ŁUKIEM.

Natalia Nowy wpis
@dorpaw

Wiesz co, w sumie też bym się chyba zdenerwowała. No może faktycznie powinni to lepiej wyeksponować, więc Twoja opinia to dobra sugestia dla nich, ciekawe czy wezmą ją pod uwagę? A co do niego to ciekawe czy faktycznie nie ma takiego obowiązku... Orientuje się ktoś w sumie czy powiedział prawdę?

Saker Nowy wpis
@dorpaw

Może faktycznie ta informacja o zwrotach powinna być lepiej wyeksponowana ale ten regulamin to nie wina sprzedawców tam, nie oni go ustalają tylko się dostosowują a co do informowania to oczekuje Pani, że przy każdym zakupie, przy każdym kliencie sprzedawca będzie wypowiadał zdanie „P. pana informujemy, że zwroty realizujemy tylko na kartę podarunkową?

Iwona Nowy wpis
@Saker

Regulamin zdecydowanie ustala ktoś z centrali a nie ludzie na sklepie. Warto zawsze czytać go przed zakupem, ta karta podarunkowa to ona miała konkretny termin do wykorzystania?

Mariusz

Co pracownicy Neonet mogą powiedzieć o pracy w tym miejscu? Ostatnie opinie były dodane przez klientów, mam więc nadzieję że również pracownicy zechcą udzielać się na forum i napiszą chociażby o atmosferze panującej w firmie.

Johny
@Mariusz

Typowa praca z klientami, dużo nerwów i kasa nie za ciekawa. :(

Dawid
@Johny

Skoro nie za ciekawa, to jaka? Pewnie nie co wyższa niż najniższa, ale z podkreśleniem na nie co? To, że dużo nerwów, to na pewno, a atmosfera chociaż na plus?

Robert

Kupiłem telefon Huawei. Podobało mi profesjonalne podejście do klienta. Pani sprzedawca przeczytałem na plakietce o imieniu Asia bardzo rzetelnie i sumiennie doradzała w sprzedaży telefonu. Na pewno w przyszłości wrócę na zakupy. Pozdrawiam.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Neonet? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Janek

Jawne (usunięte przez administratora)klientów prosto w oczy. Kup pan za 5000 a coś warte 500zł będzie za 150zł. Faktura kasa a tu zonk 500zł (usunięte przez administratora)wie za co dodatkowe i nic niekumaci. Prezenty se robią ?? Czy jaki(usunięte przez administratora) Ostrowski Neonet to kopalnia (usunięte przez administratora)i naciągaczy którzy na nuczym się nie znają !!!

AsiaB

Polecam z całego serca. Bardzo miła obsługa z pełnym zaangażowaniem udzieliła nam rad w sprawie zakupu tv. Oprócz tv wyszliśmy ze sklepu z jeszcze jednym produktem. Nieplanowanym, ale nie żałujemy gdyż efekt dźwiękowy powala ???? Obsługiwał nas pan Adrian i szczerze polecam tego sprzedawcę. Zwięźle i na temat. Pozdrawiam

Przemoczony:)

Na al. Słowackiego w Ostrowie Wlkp. To najgorszy salon RTV AGD w jakim kiedykolwiek byłem. Obsługa żenada słuchają "mlucki " z głośników przenośnych z wystawy zamiast doradzać i obsługiwać, jeśli już ktoś w ogóle raczy podejść to z fochem... DRAMAT ! Towar uszkodzony, a o drodze przez mękę po zgłoszeniu reklamacji może przemilcze...

Zostaw merytoryczną opinię o Neonet - Ostrów Wielkopolski

Neonet