Neonet

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Neonet

Robert Nowy wpis
Klient

Kupiłem telefon Huawei. Podobało mi profesjonalne podejście do klienta. Pani sprzedawca przeczytałem na plakietce o imieniu Asia bardzo rzetelnie i sumiennie doradzała w sprzedaży telefonu. Na pewno w przyszłości wrócę na zakupy. Pozdrawiam.

Mariusz Nowy wpis

Co pracownicy Neonet mogą powiedzieć o pracy w tym miejscu? Ostatnie opinie były dodane przez klientów, mam więc nadzieję że również pracownicy zechcą udzielać się na forum i napiszą chociażby o atmosferze panującej w firmie.

Johny Nowy wpis
@Mariusz

Typowa praca z klientami, dużo nerwów i kasa nie za ciekawa. :(

Janek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 173 dni.
Klient

Jawne (usunięte przez administratora)klientów prosto w oczy. Kup pan za 5000 a coś warte 500zł będzie za 150zł. Faktura kasa a tu zonk 500zł (usunięte przez administratora)wie za co dodatkowe i nic niekumaci. Prezenty se robią ?? Czy jaki(usunięte przez administratora) Ostrowski Neonet to kopalnia (usunięte przez administratora)i naciągaczy którzy na nuczym się nie znają !!!

AsiaB
Klient

Polecam z całego serca. Bardzo miła obsługa z pełnym zaangażowaniem udzieliła nam rad w sprawie zakupu tv. Oprócz tv wyszliśmy ze sklepu z jeszcze jednym produktem. Nieplanowanym, ale nie żałujemy gdyż efekt dźwiękowy powala ???? Obsługiwał nas pan Adrian i szczerze polecam tego sprzedawcę. Zwięźle i na temat. Pozdrawiam

Przemoczony:)

Na al. Słowackiego w Ostrowie Wlkp. To najgorszy salon RTV AGD w jakim kiedykolwiek byłem. Obsługa żenada słuchają "mlucki " z głośników przenośnych z wystawy zamiast doradzać i obsługiwać, jeśli już ktoś w ogóle raczy podejść to z fochem... DRAMAT ! Towar uszkodzony, a o drodze przez mękę po zgłoszeniu reklamacji może przemilcze...

Co słychać w firmie Neonet w mieście Ostrów Wielkopolski? Oczekujemy na aktualne wieści. Może znajdzie się pracownik, w firmie Neonet, który ma jakieś sprawozdania?

Zostaw merytoryczną opinię o Neonet - Ostrów Wielkopolski