Neonet

Opinie o Neonet

Zolski

Naciągacze !!!!!sprzedali mojemu 82 ojcu telefon za 1500 zl i nie mozna go zwrocic.oddam sprawe do sadu.ludzie nie kupujcie tam nic bo jak cos bedzie nie tak to nie dacie rady tego zwrocic!!!!!

Małgorzata

Skargę składam na Pana Bartka, za arogancje, brak chęci i pomocy przy wybieranym sprzęcie. Od razu zrezygnowałam i udałam się do konkurencji. Po prostu brak podejścia do klienta.

Ben

pierwszy raz się spotkałem ze należy płacić za transport na odległość 300 m

Zostaw opinię o Neonet - Wodzisław Śląski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neonet