Tous Poland Sp. z o.o.

Opinie o Tous Poland Sp. z o.o.

Jak jest z pakietem medycznym w TOUS? Można dołączyć rodzinę?

Mia

Nie ma pakietu :)

Pracownik firmy

Pracuje w firmie Tous już bardzo długi czas (za czasów starego właściciela jak i teraźniejszego) i niestety zmiany które zaszły to przede wszystkim zrobienie z rodzinnej firmy korporacji. Wypłaty/ podstawy bez zmian niestety osoby nowo zatrudnione doganiają podstawą kierowników co jest niestety przykre. Ciągle wysyłane tabelki które trzeba uzupełniać (i trzeba pamiętać ze tabelka rzecz święta ważniejsza od klienta). Jedyne co na tą chwile jest pozytywne to premie SPRZEDAWCY które są dość wysokie (jeśli wyrobisz odpowiednie progi) natomiast jeśli chodzi o premie kierowników niestety ale nie zmieniają zbytnio nic w wypłatach.

Zbigniew
@Pracownik firmy

O co chodzi z tymi tabelkami? Trzeba uzupełniać wyniki sprzedaży w excelu? Napisałeś o wysokich premiach za zrobione targety. Ile można dostać? Kilkaset zł czy tysiąc?

Były Pracownik

Praca jak każda inna wszystko zależy od osób które pracują w danym salonie.Pracodawca oddaje wszystko w ręce kierownika i osób pracujących.Nie polecam pracy w Starym Browarze w Poznaniu.Chyba że chcecie sie rozchorowac.

?

@Angel a wiesz jak w sklepach w Wawie ?

Angel
@?

Nie wiem jak w Warszawie

Maja
@Angel

Wcześniej pisałaś, że to w poznańskim oddziale firm TOUS pracownicy są traktowani w niewłaściwy sposób. Jest to co prawda wątek dotyczący tej firmy, ale z siedzibą w Warszawie, jednak dobrze, że napisałaś to o tym. Czy zgłaszałaś się gdzieś z tym problemem?

Doradca Klienta

Moja rozmowa rekrutacyjna odbyła się poprzez kamerkę zajęło to mniej niż 10 min. Mam bardzo duże doświadczenie w sprzedaży i wiedzę z biżuteri,gdy Pani która przeprowadzała rekrutacje zobaczyła, że noszę aparat doczepiła się do niego I jasno mi dała do zrozumienia że nie mam co liczyć na prace w Firmie Tous. PIERWSZY RAZ SPOTKAŁAM SIĘ Z CZYMŚ TAKIM ŻE SKREŚLAJA OSOBE PRZEZ APARAT NA ZĘBY. BARDZO NIE POLECAM

Osoby które noszą okulary czy mają zeza też skreslicie?

Katarzyna

Fatalne traktowanie klienta. Fatalna obsługa oraz nieprofesjonalni pracownicy w całej firmie Tous.

Angel

Pracodawca ok.podaje jasno warunki,chcesz to podejmiesz pracę lub nie.Ale pracownicy z Poznania w Starym Browarze?Poniżanie, dreczenie psychiczne,wyśmiewanie byle tylko zniechęcić pracownika i pokazać pracodawcy ,ze nikt sie jako czwarty do zespolu nie nadaje.Okropne.Pracuja tam 3 osoby na stałe a czwarta jest co chwilę nowa,przez" extra"traktowanie.Niezla klika.Mozna wytrzymać miesiąc.Prosi się o pomstę do nieba.

Norbert

Na pewno dobry pracodawca , wymagająca firma ale za to warunki są jasne i konkretne. Potrafimy pracować to i dobrze można zarobić.

@zadowolona No a jak stawka ? Jest Ok? Jakieś premie ,albo dodatki są czy tylko podstawa ?

niezadowolona
@Monika

Stawka jest 1900 na rękę, nie tłumacza dokładnie jak wyglada kwestia premii, ale musisz zrobić minimum 20% planu Każdy pracuje na swoje konto, wiec są w zespole spięcia Praca po 10/12h dziennie (przynajmniej połowa miesiąca jest wolna) Nie ma żadnych dodatków Ogólnie nie polecam

Doradca klienta

W Lublinie zaproponowano mi 1700zł "na rękę" na zleceniówce, po pytaniu dlaczego taka mała podstawa i czy po statusie ucznia/studenta wynagrodzenie jakoś się zmieni..Pani najwidoczniej unikała odpowiedzi tylko dopytywała czy jestem w pełni dyspozycyjna..

@Doradca klienta

W Tous nie ma mowy o umowa zlecenie wiec nie gadaj takich głupot dziecko.

Mam przez to rozumieć, że pracodawca ten preferuje zatrudnianie tylko i wyłącznie na podstawie umowy o pracę? Daj znać, co dokładnie wiesz o tym miejscu pracy. Skoro tam rzekomo pracowałeś, to myślę, że mógłbyś wiele nam pomóc.

Chief Executive Officer
@Marek

Praca w Tous to praca na umowę o pracę, jednakże podstawa jest najniższa z możliwych na początku potem nieznacznie rośnie. Praca wygląda tak że walczysz o Klienta i o sprzedaż bo z tego masz prowizję która pomaga w życiu, ale jest to kosztem złych relacji w pracy, system jaki jest wymyślony ma mobilizować ale nie jest bez wad. Pracownicy pracujący na salonie nie mają żadnych siedzeń, hokerów, zatem trzeba się nastawić na stanie przez 9 - 12 godzin (nogi nie wytrzymują). Praca to nie tylko sprzedaż jako doradca, ale również jako kasjer, magazynier (przyjmowanie paczek z towarem, wysyłanie paczek), sprzątaczka (sprzątanie salonu, mycie szyb podłóg i cała reszta), księgowy (wystawianie faktur, korekty). Czy to jest wyzysk...? za ok. 1900-2400 podstawy na miesiąc? Obecnie w czasie zamkniętych galerii handlowych z uwagi na korona wirusa, zarząd Oriens (TOUS) wydał polecenia służbowe aby pracownicy pracowali w salonach na zasadzie magazyniera czyli aby obsługiwali sprzedaż internetową, wysyłki towar za pośrednictwem kuriera... czy to jest łamanie umowy o pracę? Nie ważne że Rząd walczy z Pandemią i karze siedzieć w domu, Ty masz jechać komunikacją miejską lub na osiołku i wysłać paczkę dla Klienta, a jak zachorujesz i zejdziesz z tego świata to pracodawca wyśle maila jak mu smutno :) Pracując w tej firmie nie licz na: kartę multisport, bo i tak nie dasz rady trenować po 12 godzinach na nogach :) opiekę medyczną, bo nie pójdziesz na zwolnienie lekarskie za 80% podstawy - nie przetrwasz :) możesz liczyć tylko na siebie. Czy to jest praca czy wyzysk?

ByłyPracownik
@Doradca klienta

Nikt w Tous nie zatrudnia na „umowę-zlecenie”. Głupota.

Asiek

No to ciekawe bo na takich warunkach tam pracowałam

@zadowolona

Nie rozumiem zupelnie tych opini. Jakis czas temu zaczelam prace w Wawie i zapewne jest to kwestia skladu ale to naprawde fajna praca.Płatna adekwatnie do zaangazowania i nie musi to byc atak na klienta.

Marcel

@Oszukana Możesz uzasadnić swoją opinię? Mam inne zdanie więc dopytuję.

Oszukana

Nie polecam pracy w tej firmie opinie mówią prawde

Brill
@Oszukana

Zgadzam się. Pracowałam w tej firmie kilka lat. Masakra! Mogłabym napisać o tym książkę. ;-)

@Brill

Czy mogłabyś opisać sytuację w firmie TOUS ? Wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy, dużo nadgodzin? Ciekaw jestem co sprawiło napisanie przez Ciebie takiej opinii, anie innej. Z chęcią usłyszę coś więcej od Ciebie.

Kamil

Nie macie pozytywnej opinii o firmie. Miałem zamiar aplikować ale chyba trzeba przemyśleć.

Karol

Jak obecnie wygląda praca w TOUS w Warszawie? Czy przynosi ona satysfakcję? Widziałam, że w Internecie znaleźć można oferty do pracy jako sprzedawca w różnych salonach TOUS w Warszawie. Czy ktoś z Was pracuje w takim charakterze w TOUS? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami!

Specjalista ds sprzedaży

Polecam osobom o długich paznokciach i braku poszanowania dla współpracowników.Sprzedaż indywidualna,atak na klienta,jeżeli lubisz walkę i stanie pod drzwiami to polecam.Nie podpisujcie weksla zwiazanego z odpowiedzialnąścią za asortyment, gdyż wasza ostatnia wypłata może się okazać dopłatą.

Zostaw merytoryczną opinię o Tous Poland Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Tous Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tous Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tous Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tous Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tous Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tous Poland Sp. z o.o.