Daftcode Sp. z o.o.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Daftcode Sp. z o.o.

Dennis

Firma ma sporo benefitów, mozna pracować ze świetnymi ludzmi, ale to wszystko zabija szef, który po prostu sie (usunięte przez administratora) do wszystkiego i jest toksyczny. Ogólnie nie polecam.

Szymon

Na czym firma zarabia?

Gutek
Inne

Myślę, że nie każdy nadaje się do pracy w tej firmie! Czasami lepiej nie robić zamieszania.

Zbyszek Jagoda

Drenaż pomysłów przy okazji rekrutacji. Poproszono o wykonanie zadania rekrutacyjnego za które normalnie trzeba słono zapłacić.

1
Ocykana
@Zbyszek Jagoda

Myślę, że w trakcie rozmowy muszą sprawdzać umiejętności kandydatów. Twoja ocena jest krzywdząca dla firmy, która ma dobra opinię na rynku pracodawców .

Krzyś
@Ocykana

zgadzam się z rozmówcą. Też zostałam poproszona o zadanie rekrutacyjne nad którym sporo pracowałam bo mi zależało i nie dostałam najmniejszego feedbacku co poszło nie tak i dlaczego nie zdecydowali się na przyjęcie. 0 jakiejkolwiek reakcji

Jack
@Krzyś

Potwierdzam. Rozmowa rekrutacyjna jest też raczej przesłuchaniem aniżeli rozmową. Do tego fatalna atmosfera, wyszedłem ze spotkania odrętwiały i zniesmaczony. Nie polecam.

Tymon
Inne

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem, idealnie nie będzie nigdzie.

1
Ania

Velaro: zazwyczaj w IT panuje nieformalna atmosfera, więc każdy jest z każdym na "cześć" i po imieniu, tak samo jak pracownicy noszą t-shirty, a nie garnitury, więc nie widzę problemu z tym, że ktoś z HR napisał "cześć" albo "hej", według mnie w tej branży to w 100% normalne

Alicja
Inne

@velaro Dziękuję za wypowiedź. Powiedz mi, proszę, czy dokładnie takich słów rekruter firmy DaftCode użył w stosunku do Ciebie? Poza tym, skoro forma przywitania rekrutera nie spodobała Ci się, to czy ten fakt bezpośrednio mu zgłosiłeś? @radomir Dziękuję również za wypowiedź. Napisałeś wiele informacji, jednak nie poruszyłeś kwestii warunków zatrudnienia. Pozwól, że zadam Ci dwa pytanka z tym związane. Na jakie benefity czy dodatki może liczyć pracownik w firmie DaftCode? Czy może na nie liczyć od początku swojej współpracy z firmą, czy dopiero po przepracowaniu jakiegoś okresu? Są to kwestie nieuwzględnione do tej pory, więc gdybyś mógł o nich napisać, to jestem pewna że pomożesz wielu osobom.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
velaro

Po wysłaniu formularza rekrutacyjnego na praktyki, ja jak i paru moich kolegów z uczelni dostaliśmy zadanie rekrutacyjne do wykonania. Po wysłaniu zadania, wszyscy otrzymaliśmy odmowę gdyż uznano, że mamy za mało doświadczenia komercyjnego, co wydaje się absurdalne przy aplikowaniu na praktyki. Pierwsze doświadczenie zdobywa się głównie na praktykach, więc zadziwiającym jest dla nas takie uzasadnienie. Dodatkowo nie spodobało mi się używanie przez członków HR, zwrotów "Hej" lub "Cześć" w wiadomościach mailowych. Takie zwroty powodują, że człowiek aplikujący do firmy czuje się jak gimnazjalista lub jak ktoś z góry traktowany niepoważnie.

radomir

w daftcode uwazam, ze sa mozliwosci rozwoju polaczone z nieformalna kultura pracy. firme cechuje elastyczne podejscie do pracownika oraz mozliwosc rozwiniecia skrzydel dzieki duzej autonomi podczas realizowania powierzonych zadan. w firmie jest duza roznorodnosc umiejetnosci, ale z kazdej dziedziny zawsze jest przynajmniej jeden supersenior, ktory zawsze chetnie pomoze przy rozwiazaniu nowych wyzwan

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Alicja
Inne

@Marek, jeżeli jesteś pracownikiem DaftCode, to może w takim razie mógłbyś przedstawić opinię o tej firmie jako pracodawcy, bazując na swoim doświadczeniu? Uważasz, że firma ta ma dobrą opinię. Co Twoim zdaniem może bezpośrednio na nią wpływać? Jakie zalety ma ten pracodawca?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Marek
Inne

DaftCode to firma z opinią dobrego pracodawcy. Szkoda, że tak rzadko piszecie

Alicja
Inne

@Malwina co wpływa na pozytywne postrzeganie DaftCode Sp. z o.o. przez Ciebie? Jaka atmosfera panuje w firmie? Zachęcam do dzielenia się swoimi doświadczeniami z tym pracodawcą. Każda informacja będzie cenna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

Malwina

Dla mnie to fajna firma, a ktoś rozpoczynający przygodę w DaftCode powinien najpierw obserwować ,poznać i dopiero oceniać

1
John Doe

To firma programistyczna czy kawiarnia???

Olga

Co słychać w firmie. Od kilku miesięcy nikt nie pisze! Czyżby wakacje odciągnęły ludzi od kompa? Dodatkowo pewnie jest w firmie dobrze i nie macie na co narzekać ? Mam jednak pytanie o szczegóły pracy dla baristy

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
John Doe

To firma programistyczna czy kawiarnia???

Alicja
Inne

@Zbyszek Jagoda, o jakim zadaniu mówisz?

Mądrala

Słyszałem , że DAFT ma dobra opinię. Chciałbym dostać się do pracy ale nie widzę żadnych ofert. Może tu otrzymam jakąś informacje? W dobrej firmie z perspektywami jest trudno o pracę a szkoda ale może??

frank

Hm @jurek nie wiem czy to realne zależy zapewne od tego na czym się znasz i jakie masz w tym zakresie doświadczenie no ale zawsze można dyskutować jak ci coś nie odpowiada na rozmowie

programista

fajna firma

Zostaw merytoryczną opinię o Daftcode Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Daftcode Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Daftcode Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Daftcode Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Daftcode Sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w Daftcode Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Daftcode Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii