Opinie o Securitas Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Securitas Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Securitas Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Securitas Polska w Warszawa

Superdziadek

Ja również mogę pochwalić tego pracodawcę jako pracownik ochrony. Pracuję tak jak mi płacą. Podczas godzin pracy urzędu oglądam sobie (usunięte przez administratora) i filmy z netu. Na monitoring mam centralnie wywalone. Nocki? Miłe spanko od 22.00 do 5.00. Na resztę wywalone w końcu za minimalna niech się cieszą że przychodzę do roboty. Naprawdę bardzo miły pracodawca polecam wszystkim.

Marzena
@Superdziadek

Śmiem twierdzić, że Twoja wypowiedź ma charakter ironiczny. Jest ona jednak zupełnie niepotrzebna, ponieważ nie wnosi nic wartościowego do bieżącej dyskusji. Zachęcam Cię, abyś jeszcze raz spróbował wyrazić swoją opinię o Securitas Polska jako o miejscu pracy - tym razem w sposób rzetelny. Powiedz na przykład, jak kształtuje się w tej firmie system wynagrodzenia pracowników. Możemy na Ciebie liczyć w tej kwestii?

Superdziadek
@Marzena

System wynagradzania? Przecież napisałem że płacą minimalną krajową . Na resztę mają wywalone tak jak i ja za ich płacę.

@Superdziadek

O HO CHYBA KTOS Z JARDA :)

Joe
@Superdziadek

no jak ktos jest normalny to pracuje na tym nieszczesnym jardzie, bo tam mozna siedziec w spokoju - jak ktos woli stac w hałasie w ciezkich spoconych buciorach i słuchac obelg na swoj temat na bramkach to ma cos chyba z garem...

Ktoś

Firma jest okej... Na czas pieniądze żadnych problemów kadrowych ale...(usunięte przez administratora). Ludzie żyją ta praca jakby to było niewiadomo co... A mieszkają w obrębie warszawskim gdzie pracy jest więcej niż liści na drzewie ale cóż. Proszę uważac na niektóre lokalizację bo tam śmierdzi na kilometr

Ciekawy

Ktoś wie jakie biurowce ochrania Sercuritas we Wrocławiu ?

@Ciekawy

ZOO

Jestem pracownikiem Securitas od roku na obiekcie Amazon w Sosnowcu i bywałem we Wrocławiu w delegacji.Chciałbym tyko dodać do rzeszy opinii ze niema porównania na rynku z innymi firmami.Zostałem osobą funkcyjną po okresie pół roku i dzisiaj zarabiam w granicach 5 tyś netto miesięcznie .Securitas posiada chyba jako jedyna firma pakiet socjalny dofinansowania do wypoczynku dzieci,zapomogi pożyczki zakładowe czy karty sportowe.We Wrocławiu dodatkowo pracownicy mają organizowane kursy językowe ( mam nadzieję że pojawią się wkrótce u nas ).Ciekawym jest fakt że pracownicy demotywują się nawzajem z reguły ci starsi stażem tych młodszych i w mojej ocenie wynika to poprostu z chęci eliminowania konkurencji w myśl zasady jestem słaby ale jak nie będzie mnie miał kto zastąpić to mnie nie zwolnią.I to właśnie jest mój zażut dla Securitas zbyt dużo dają szans niewłaściwym osobom i potem mamy takie sytuacje w myśl zasady masz miekkie serce musisz mieć twardą .............................

Tomasz
@Adam

Jakie Kursy? Pracuje we Wrocławiu od tamtego roku i nie pisz takich rzeczy bo ludzie uwieza .

Lacki
@Tomasz

Kursy jezykowe jeszcze powiedz ze prowadzi je Katarzyna M. co nie rozumie co znaczy OK.

jamar
@Adam

Wspominasz o kursach językowych a polskiego nie łapiesz. To taki mój ,,zażut" wobec Ciebie :)

Niezłe Ciacho
@Adam

Jesteś funkcyjnym? Z taką ortografią? Nic dziwnego, że tak chwalisz Securitas. Chwal i trzymaj się tej roboty bo nigdzie funkcyjnym już możesz nie być.

nowy
@Tomasz

musiałem zajrzeć na te stronę tak z ciekawości.Co do kursów to są realizowane we Wrocławiu i w Poznaniu z tego co wiem ,więc jak nie chodzisz to do kogo masz pretensje chyba tylko do siebie.

bodyguard
@nowy

zgadza się kursu są dla wszystkich nie znam firmy we Wrocku która robi takie rzeczy,a co do Kaśki to żenująca wypowiedź w szczególności wobec faktów jak widzę kiedy codziennie wchodzicie jej w ..............jak czegoś chcecie.Słaby jest ten portal jak każdy może tutaj porostu nakłamać i jest OK.

Daro
@Adam

Pracowałem na Amazonie w Sosnowcu, byłem na delegacji gdzie poznałem Kaśkę M. i powiem Wam tyle... Narzekacie na Nią, jeździcie po Niej anonimowo a przy Niej czego byłem świadkiem liżecie Jej tyłek. Żal mi to czytać bo widziałem co się dzieje. Ja bym chciał u Niej pracować bo jest lajtowo ale w Amazonie już nie będę pracował. Jak jesteście tacy cwani to zatrudnijcie się na Amazon w Sosnowcu. Szanowny Pan M.O. Wam pokaże dyscyplinę w pracy i zaangażowanie. Na Wrocławiu pracownicy mają wczasy. A jak pyskniecie to Wam pokaże gdzie jest Wasze miejsce. Było wielu co chciało pyskować, robić dziwne akcje, pozamiatał aż miło. Ja w Amazonie pracować nie będę bo podejście bezpieczników tragedia, wolę spokojniejszy obiekt za mniejszy hajs. Niektórym przydałoby się kilka godzin pracy pod okiem M.O.

Arnold
@Adam

Mój "zarzut" - robisz błędy ortogtaficzne.

Mirol
@Daro

Zgadza się. Pracowałem w Amazon Sosnowiec od początku przez pół roku. Zastanawia mnie jak taka renomowana firma może zatrudniać osoby pokroju M.0. Nie wiem jakim cudem osoba o sadystycznych i psychopatycznych skłonnościach może kierować tak dużym zespołem ludzi. Pomijam stosowany przez tego pana (usunięte przez administratora) Taka osoba powinna nie przejść badań psychiatrycznych już przy wydawaniu zaświadczenie o kwalifikacjach. Poczytajcie książkę inteligencja psychopatów. A później będziecie widzieć kto będzie waszym szefem.

KOLEGO ZAPRASZAM TERAZ ZOBACZYSZ JAK JEST....KTO KOGO ELIMINUJE HAHAHAHAHAHA

Pierwsze spotkanie miałam online, na którym mimo monitora poczułam bardzo pozytywna energię od rekrutujących, rozmowa była bardzo fajna, na wysokim poziomie, decyzja o kolejnym spotkaniu tym razem w biurze zapadła bardzo szybko. Podczas spotkania mogłam poznać cały zespół łącznie z przełożonym, rozmowa była bardzo miła, pytania nietuzinkowe szczególnie od przełożonego ????. Jedna z fajniejszych rekrutacji na jakiej byłam. Po rozmowie miałam do wykonania 3 zadania, były związane z pracą. Generalnie gdyby nie oferta z innej firmy jaką dostałam i wynagrodzenie jakie mi zaoferowano, bardzo chciałam zostać na stałe w takim zespole, widać zgranie, wspólny cel, życzę powodzenia osobie, która się tam znajdzie. Na korytarzach ludzie uśmiechnięci, biuro schludne. Pozdrawiam zespół i dziękuję za tą przygodę.

Jakie sukcesy ma Pani w pracy? Co ostatnio Pani czytała? Z kim lubi Pani pracować? Czy płakała kiedyś Pani w pracy i dlaczego? I kupa(usunięte przez administratora)ych pytań.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Anetta

Potrzebuję informacji na temat pracy w magazynach Lidla w Grodkowie. Proszę o szczere opinie. Mój mąż wybiera się tam do pracy.

strefa Q

Wszystko ok -tylko.....zobaczcie jak to wygląda naprawdę Pracownicy nie wszyscy oczywiście mają umowy zlecenie,prócz tego mają renty ,emerytury,inne dochody i to oni chcą najwięcej godzin bodajże pracować bez wychodzenia z pracy 24/24 szok !! ponadto są to osoby nie mające pojęcia o pracy ,myśleniu i odpowiedzialności.Jest to człowiek -praca -system "ROBOT" są to osoby często gęsto wypalone i nie dające sobie rady ,są zmęczeni i tak mówiąc szczerze nie wiedzą już co robią ,Piszą w raportach głupoty tyle tylko żeby pokazać ze to ON coś robi reszta to leniuchy to JA jestem tutaj niezbędny wszystko wiem i wszystkie rozumy zjadłem tylko rzeczywistość jest całkiem inna ,konkretnych ludzi się nie dostrzega i nie docenia ich zaangażowania i dbałości o reprezentatywność firmy liczy się tylko kasa nic poza tym nie istnieje dom rodzina nie ma przyjaciół tak naprawdę niema NIC.FIRMA SECURITAS jest ok firmą tylko troszeczkę należy się przyjrzeć schematom które panują na obiektach .

N/N
@strefa Q

A zwolnić tych co mają grupy i 300 godzin w 1m-c jaki on chory do pluga takich.kurwa nie umie się podpisać ale wielki ochroniarz.Myślę ze portki w takich zwiazkach noszą kobiety .Boze czy Ty to widzisz ??

Grzegorz
@N/N

Tyle godzin pracy to jednak o wiele za dużo. Na pewno się nie pomyliłeś? Osoby z grupą z reguły mogą pracować siedem godzin dziennie, takie mają udogodnienia z tytułu niepełnosprawności. Chyba się ze mną zgodzisz? Skoro tyle wiesz o pracy w Securitas, podziel się na forum warunkami wynagrodzenia. Czy są według Ciebie zadowalające?

Obecnyy
@Grzegorz

Jestem niepełnosprawny i pracujemy tak samo jak zdrowi. 200+ godzin w miesiącu. Umowa o pracę i zlecenie.

Loko
@Obecnyy

PIP się zainteresuje tą sprawą i z grupą będzie pracował 8h w tym 7h natomiast godz ze zleceń rozliczane będą w/g zasad u/zł przyjrza sie tym z grupami juz niedługo .

Ewelina
@Obecnyy

Czas pracy osoby niepełnosprawnej nie może przekraczać 8 godzin na dobę i 40 godzin tygodniowo. Czyli Twój czas pracy w Securitas Polska jest znaczne dłuższy, niż być powinien. Warto byłoby zgłosić ten fakt odpowiednim instytucjom. A, jeśli możesz, rozwiń jeszcze temat związany z umowami. Obowiązuje Was jakiś okres próbny, czy od razu można się zatrudnić na podstawie umowy o pracę?

Obecnyy
@Ewelina

Dlatego poza umową o pracę dają umowe zlecenie na Securitas Services(usunięte przez administratora)

Lolo

Securitas przegrywa wszystkie sprawy w sądzie w związku z zleceniem które powinno być liczone jako nadgodziny. Sądzą sie cwaniaczki bez honoru , ani jednej sprawy nie wygrali i raczej nie wygrają rzadnej. Wstyd i buractwo ze strony firmy Securitas . Ale odsetki rosną ha ha ha i wyroków na koncie firmy coraz wiecej. Dobrze może by było powiadomić o tym kontrahentów takich jak Amazon , niech wiedzą z kim współpracują , albo lepiej podać wszystko jakiemuś redaktorowi niech napisze ładny artykuł w gazecie np. Gazeta Wyborcza. Gdzie jest dyrektor oddziału na Polskę : ślepy ? głuchy ? Nie widzi że przez takie myślenie i dzialanie tylko coraz bardziej kompromituje firme. Cudu nie bedzie przegracie wszystkie procesy sądowe. Także brawo , brawo i trzy kropki na drogę.

ciecius pospolitus

Firmie najwyraźniej bardziej zależy na cięciu kosztów utrzymania pracownika, niż jakości wykonywanej pracy, bo jak wytłumaczyć inaczej fakt zatrudniania osób z problemami psychicznymi. Praca z takimi jest męcząca ,uciążliwa i niesie ze sobą dodatkową odpowiedzialność, ale najważniejsze przecież że są dotowani z PFRON. Na inny paradoks w postaci dowództwa mniej wykształconego i doświadczonego od szarych członków załogi spuśćmy zasłonę milczenia. Gdyby chociaż zgadzała się kasa, to byłby jakiś plus, choć dziwne by było chwalić firmę za to, że płaci pracownikowi uczciwie i punktualnie JEGO pieniądze. Ale nawet o to trzeba się szarpać i upominać, bo nie ma miesiąca, żeby komuś nie brakowało kilku stówek w kwocie przelewu. Udogodnienia dla niepełnosprawnych są niczym Yeti, każdy słyszy że są, ale nikt ich nie widział.

lolek
@ciecius pospolitus

Nie wiem jak u Was, ale ja t ej firmie pracuje już ponad 6 lat i zawsze forsa jest na czas 7 lub 8 każdego miesiąca i zawsze wszystko się zgadza co do grosza.. A że zatrudniają niepełnosprawnych to się zgadzam,w innych firmach typu solid,konsalnet, ekotrade,impel,city security itd itd.... jest ta sama historia,czyli to żadna nowość w tej branży.....

Uprzejmy

Nie polecam ochrony transportów kolejowych w emilianowie. Ogłoszenie cały czas wisi i wisieć będzie jak będą trzymać takich ludzi którzy gadają na siebie i ze wszystkiego spowiadaja się do panów piętro wyżej co są. Święta trojca podpierdalaczy nie będę mówić nazwisk ale odradzam. Szkoda czasu dla frajerni

Karol
@Uprzejmy

Pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym i słowa obraźliwe są tu niewskazane. Widzę, że miałeś okazję pracować w firmie Securitas Polska, dlatego chciałbym, abyś podzielił się z nami tym, jak wyglądają warunki zatrudnienia. Pracodawca zatrudnia na podstawie umowy o pracę, czy raczej preferowana jest umowa zlecenie? Liczę, że zechcesz podzielić się informacjami na ten temat.

Miki

Dla fanatyków securitasa Maly zaszczyk wiedzy : Wielu pracodawców, którzy preferują umowę-zlecenie, zapomina, że nie zawsze można ją zaoferować zatrudnionemu. Muszą zostać spełnione następujące warunki: - zleceniobiorca nie jest podporządkowany pracodawcy, nie podlega np. pod szefa działu, w którym pracuje, nie ma obowiązku stosowania się do jego poleceń - pracodawca nie może nałożyć na zleceniobiorcę osobistego obowiązku pracy - może ona zostać zlecona osobie trzeciej - pracodawca nie ma prawa żądać wykonania pracy w określonym miejscu i czasie, zleceniobiorcy nie obowiązuje stały grafik i narzucone z góry godziny pracy - zmiana obowiązków w trakcie pracy może odbyć się tylko za zgodą zleceniobiorcy. Pracujący nie dochodzą swoich praw . Jeśli te warunki nie zostaną spełnione, osoba powinna otrzymać umowę o pracę. Jeśli pracodawca uchyla się od zaoferowania takiej umowy, to łamie prawo. Co więcej, w takiej sytuacji umowa-zlecenie jest traktowana jak umowa o pracę i pracownikowi przysługują wszystkie prawa wynikające z kodeksu pracy. Większość pracowników nie decyduje się jednak walczyć o swoje prawa. Jednym z powodów jest NIEWIEDZA.

jams rambond syn rambo i bonda
@Miki

Tak jest. (usunięte przez administratora) Umowy zlecenia sa takie - ze za Ciebie mozesz wyslac na wachte tesciowa :))))

jams rambond syn rambo i bonda

Kogo wysylaja na szkolenie na M12 niech nie kupuje butow sobie do garnituru na 2 dyzury po 12 godzin buty za 200 pln kupowac nie warto :)))) I nie wierzyc menegerom w kwoty jakie bedziesz zarabiac, wielka sciema. ''Pan tam pojdzie co prawda nie 24 godzinny dyzur a 12, ale za to pare zlotych wiecej'' - na godzine ??? nie !! miesiecznie i pewnie chodzi o 5 pln :))))))) na koniec sie okaze ze nie da rady zlapac godzin i bedziesz zarabial w kwietniu 2019r - ceny jakie sa w sklepach znamy, w warszawie miesiecznie najnizsza krajowa 2250 pln na etacie, na reke ponizej 1700.... i wez czlowieku za to przezyj. Opowiesci menegerow wkladaj od razu miedzy bajki. Pytaj sie o kwoty netto na reke, i ile godzin wgarantuje bez sciemy. Tragedja firma co do tego. Ale przynajmniej etaty, a nie jak u konkurencji same umowy zlecenia. Kwoty na godziny wkladac od razu miedzy bajki. Bo 2250 najnizszej krajowej dzielone przez 167 godzin da ci cos powyzej 1600 pln - i tyle realnie dostaniesz bialy niewolniku w 21 wieku europie srodkowowschodniej. Bo obiecane np. 14,70 brutto to jakbys nagdodziny robil ktorych nie dostaniesz. Nastepnie zdarza sie ze wezma na etat kolege i nie odzywaja sie po dwa tygodnie. Tobie leci kasa z etatu ale jaka :)))) starczy na oplacenie pokoju w wynajmowanym we 3 mieszkaniu, ale juz po jedzenie to na smietnik........ kicha ogolnie, i jak nie zalezy ci na etacie i glodowej pensji to omijac ogloszenia z trzema kropkami czerwieni szerokim lukiem, co ci z etatu jak na bulke z maslem w sklepie zabraknie by miec sile dojechac do pracy po oplaceniu mieszkania i biletu ztm

Kris

W Securitas Polska i Servise pracuję od niedawna ale już po tak krótkim czasie mogę stwierdzić, że firma Securitas jest dobrym pracodawcą. Myślę, że dużo zależy od osób, z którymi na co dzień się współpracuje. Ja trafiłem do świetnej załogi. W zasadzie praca na naszym posterunku odbiega od zadań stawianych typowym pracownikom ochrony, ponieważ w miejscu, w którym mam przyjemność wykonywać zadania służbowe zajmujemy się głównie logistyką. Na co warto zwrócić uwagę przed zatrudnieniem to jakość i podejście do spraw pracowniczych - nowe kompletne umundurowanie, umowy o pracę, legitymacje, niezbędne szkolenia - wszystko przed rozpoczęciem pracy lub (w przypadku szkoleń) na samym początku przygody z Securitas. Warunki lokalowe, w których pełniona jest służba - świetne. Płaca na dobrym poziomie i wcale nie taka jak piszą niektórzy - jest o kilka 100 wyższa niż najniższa krajowa. Ogólnie jestem zadowolony i śmiało mogę polecić Securitas przyszłym kandydatom. Serdeczne pozdrowienia dla współpracowników z Kutna (Kelloggs) Moje sugestie dla Securitas Polska: Pozytywne wrażenia. Tak trzymać. Lubię atmosferę w Securitas Polska za: Jest wiele pozytywów ale najważniejsi są ludzie, z którymi na co dzień mam przyjemność współpracować.

Assasin
@Kris

Kris coś ci się chyba w głowie poprzewracało. (usunięte przez administratora) pisma z ZUS, nadgodziny , przegrane sprawy. To nie koniec. Łamanie prawa pracy. Wymieniać dalej? Zaniżane składki ZUS. Wyroki sądowe. Tak że nie pieprz. Jak najdalej od tego syfu.

Pip
@Assasin

Jakiś menadżer chyba chce zabłysnąć Hahaha hahaha I legitymację dostał Brawo

NIE PoleCAM
@Kris

czegoś się napił czy coś innego zajarał albo coś. toż to są fanaberie! tak dobrze chyba tylko w niebie, którego nie ma! ale ześ pojechał no! hahaa

Jurantek

Co tu taka cisza.?

Jurantek
@Kris

Najlepszy obiekt w Warszawie Centrum Praskie Konesera podobno można się (usunięte przez administratora)

TwArDy

kto zna (usunięte przez administratora),ponoć śmigał na okręgu Wyszków,kto to i czego po nim można się spodziewać!!!!!!!!!!!!!!

Cococo
@TwArDy

O kogo chodzi ???

Golasooo

Pracowałem jako pracownik ochrony fizycznej na okres wakacji( jestem studentem). Generalnie zakładam, że wiele zależy od bezpośredniego przełożonego, przy czym mój był bardzo w porządku. Polecam, jednak jeśli dla kogoś 240 godzin pracy w miesiącu to dużo to stanowczo odradza. Pracując goły etat nie przekroczysz minimalnej krajowej.

pracownik 5 lat stazu

Witam, Czy wie ktos cos na temat pism, ktore przychodza z Zusu?

@pracownik 5 lat stazu

Czekamy, aż ktoś, kto zna odpowiedź, udzieli Ci tej informacji. A tymczasem skupmy się na Tobie. Jak rozumiem - jesteś zatrudniony w Securitas Polska. Dlatego też wnioskuję, iż posiadasz sporą widzę na temat wspomnianego pracodawcy. Czytałam, że nowym pracownikom oferują umowę o pracę lub umowę cywilną ze składkami na ubezpieczenie społeczne. A czy na ową umowę o pracę można liczyć już od pierwszego dnia zatrudnienia? Jak to wygląda?

nesa
@pracownik 5 lat stazu

Też dostałam pismo z zus. O co chodzi w tym nie wiem, co robić?

Pracownik 5 lat
@Agata

Tak umowe o pracę dają od razu. Choć narazie bym się tu nie pchal..czekamy na info z zusu.

Magda

Ja mam tylko taka prośbę do koordynatorów jak wzywają na rozmowę to niech powiedzą od razu czy dana osoba jest przyjeta, czy nie, obecnie prowadzą juz od 3 miesiecy do pracy na Amazon w Gliwicach , jeszcze chca baby ludzie tam poszli pracowac ze znajomościa Jezyka angielskiego . To jest chore i nie do zaakceptowania , duzo ludzi odmówiło im tam pracy, panowie koordynatorzy tak sie nie postepuje z ludżmi bo Gliwice szybko idzie opinia o was, a jest teraz negatywna to co słychac .dziekuje

Zak
@Magda

OMIJAĆ TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

....

Nie pchajcie się ,szkoda czasu ,oszukana two i tyle .....

@....

Z jakiego powodu tak negatywnie wypowiadasz się o pracodawcy? Wiele osób pisało wcześniej, że dobrze pracuje im się w Securitas Polska - czy zechcesz przedstawić konkretne sytuacje, które sprawiły, że jesteś niezadowolony? Chcielibyśmy, aby opinie pojawiające się na forum były bardziej merytoryczne. Wcześniej ktoś wspominał, że pracodawca oferuje dwie umowy - jak było w Twoim przypadku? Jaką umowę zaoferowała Ci firma Securitas Polska?

Zaza

Securitas przegrał sprawę w sądzie o uznanie godzin zleconych jako nadgodziny z umowy o pracę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

warszawiak
@Zaza

daj wiecej danych .numr sprawy sadowej itp .l ,lub kto moze udzielic wiecej informacji .TO MOZNA ZROBIC POZEw ZBIOROWY !!

Kama
@Zaza

I bardzo dobrze Teraz każdy będzie mógł odzyskać pieniądze które zarobił

Zbyszek

Mam pytanie,czy Securitas odpowiada na formularz zgłoszeniowy.Za odpowiedź z góry dziękuję.

@Zbyszek

Czy pytasz o rekrutację do Securitas?

Pip

Nie Do Toyoty baranie !!!!

Byniek

Ja dostałem odpowiedz mailem. :P

@Byniek

Proszę Cię, żebyś napisał nam co dalej. Podjąłeś zatrudnienie w Securitas Polska? Jeżeli tak, to podziel się z nami informacją, czy jesteś zadowolony z pracy. Każdy komentarz napisany na bazie osobistego doświadczenia jest na wagę złota dla osób, które rozważają wysłanie do tej firmy swojej aplikacji.

Byniek
@Agata

Agata, jest ok. W porownaniu z innymi firmami ochroniarskimi w porzadku.

walcz i walcz
@Zbyszek

Dajcie informację na temat ludzi z Wrocławia którzy złożyli pozwy sądowe. Pracując na zleceniach świadomie wnuioskowali podobno o nadgodziny, ile na łapę dostali siana z wygranej? Podeślijcie info, ważne jak nie wiem co

Aqua
@walcz i walcz

Chodzi o tych z Amazonu? Podobno zmienili całą ekipę.

Naro

Pracuje od niespełna 3 Miesięcy na moim obiekcie mamy zgraną ekipę i bardzo w porządku szefa ochrony który traktuje nas jak kolegów, Jest to moja 3 firma ale zdecydowanie Najlepsza,cieszę się,że mogę pracować w dobrej firmie ;) Wszystko zależy od Szefa Ochrony jeśli traficie na takiego jak Ja to miło się przychodzi do Pracy :)

Lech
@Naro

Szef ochrony.... super,ze na to patrzysz. Ale szefem ochrony nie zarobisz na emeryture ;) Dwie lipne umowy... jak niektorym niewiele trzeba do szczeecia.

Naro
@Lech

Mylisz się kolego, nie piszę tego bo dostałem premię piszę to co zaobserowałem jednak mogę, powiedzieć,że po przegranym przetargu atmosfera stała się gorsza.

@Lech

Bardzo Cię proszę, żebyś napisał coś więcej o umowach. Dlaczego określasz je w ten sposób? Rodzaj zatrudnienia jest dla pracownika jedną z najważniejszych rzeczy. Osoby zainteresowane złożeniem CV do Securitas Polska będą zainteresowane realiami, jakie aktualnie panują w firmie. Z chęcią przeczytają więcej na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Securitas Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Securitas Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Securitas Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 18 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Securitas Polska?

Kandydaci do pracy w Securitas Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Securitas Polska
2.1/5 Na podstawie 558 ocen.

Securitas Polska