Opinie o Securitas Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Securitas Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Securitas Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Securitas Polska w Warszawa

Poznaniak

(usunięte przez administratora)i tyle Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Traktowanie ludzi

Major
@Poznaniak

Zamknąć interes.

Loki

Securitas przegrał sprawę w sądzie Jest już prawomocny wyrok w sprawie nadgodziny teraz będą wypłacać kasę za wszystko przepracowane godziny zlecone. W kolejce jeszcze ok. 30 spraw i liczba rośnie. Securitas( żenada ) proponują pieniądze za wycofanie sprawy. Boją się cwaniaczki że będą mieli więcej wyroków na koncie taka wzorowa firma ha ha ha ciekawe co zrobią jak władze Amazona się dowiedzą z kim współpracują.

Gucio 1980

Dzien dobry od roku jestem pracownikiem ochrony securitas. Z przykrością muszę powiadomic ze bede musiał rozwiązać umowę ponieważ zostalem oszukany za nie wyplaconą wykonaną solidnie pracę. Początkiem września tego roku dostałem zlecenie w Nowym Sączu aby przez 4 dni obstawić 2 sklepy RTV EURO AGD Zapewniono mi stawkę 17 zł na godz. plus 150 za dojazd z miejsca zamieszkania oraz 50 zł z miejsca zakwaterowania do sklepow 8 Pazdziernika dostalem wynagrodzenie kwocie 409 zł po korekcie 22.10.2018 przelano mi 225 zł łączna kwota to 634 za same dniówki przez 4 dni po 10 godz. wychodzi 680 do wynagrodzenia za dniówki brakuje mi 46 zł a gdzie jeszcze obiecane 200 ? łącznie powinienem dostac 880 brakuje mi 246 zł dlatego jestem zmuszony rozwiąc umowę za nie wywiązywanie ze swoich obowiązkow jestem tez zmuszony powiadomic o tym incydencie inspekcje pracy. Chciałbym jeszcze dodac że w dniu wyjazdu z miejsca gdzie zakwaterowałem sie z Nowego Sącza musialem uciekakac poniewaz wlascicielka budynku chciala mnie obciązyc za pobyt bo przez caly tydzien nie mogla sie dodzwonic do koordynatora ktory byl odpowiedzialny za to.

janar
@Gucio 1980

To było zlecenie więc PIP to nie zainteresuje. Odrobinę znajomości prawa pracy nikomu nie zaszkodzi

Lech
@janar

Pip nie ale sprawe w sadzie mozna wygrac bez Pipu ;)

Lech

Ruszyly kontrole ZUS na firmie Securitas. Nie oplacali skladek! Sprawdzcie swoje!!

Pierwsze spotkanie miałam online, na którym mimo monitora poczułam bardzo pozytywna energię od rekrutujących, rozmowa była bardzo fajna, na wysokim poziomie, decyzja o kolejnym spotkaniu tym razem w biurze zapadła bardzo szybko. Podczas spotkania mogłam poznać cały zespół łącznie z przełożonym, rozmowa była bardzo miła, pytania nietuzinkowe szczególnie od przełożonego ????. Jedna z fajniejszych rekrutacji na jakiej byłam. Po rozmowie miałam do wykonania 3 zadania, były związane z pracą. Generalnie gdyby nie oferta z innej firmy jaką dostałam i wynagrodzenie jakie mi zaoferowano, bardzo chciałam zostać na stałe w takim zespole, widać zgranie, wspólny cel, życzę powodzenia osobie, która się tam znajdzie. Na korytarzach ludzie uśmiechnięci, biuro schludne. Pozdrawiam zespół i dziękuję za tą przygodę.

Jakie sukcesy ma Pani w pracy? Co ostatnio Pani czytała? Z kim lubi Pani pracować? Czy płakała kiedyś Pani w pracy i dlaczego? I kupa(usunięte przez administratora)ych pytań.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Ochroniarze tej firmy nadużywają swoich uprawnień.Chodzi konkretnie o Amazona we Wrocławiu.Sprawdzanie wykrywaczem metalu to pół biedy ale zmuszanie do pokazywania co jest w kieszeniach,podwijania rekawów ,sciagania butów to jest naduzywanie uprawnień.Tylko policja ma prawo to robić.Przy tym są chamscy,niemili.Tym ludziom wydaje sie że sa tam bogami.Powinni ponieść SUROWE KONSEKWENCJE DYSCYPLINARNE!!!.Dziwi mnie ze jeszcze nikt z tym nic nie zrobił. Moje sugestie dla Securitas Polska: Sugerowałbym przeszkolic pracowników do czego sa uprawnieni.I przy zatrudnieniu prowadzic jakas selekcje a nie brać ludzi z łapanki rodem z pod budki z piwem. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szkolenia szkolenia szkolenia!!!!!!!

@pracownik

Między okazaniem a przeszukaniem jest różnica. Ta strona nie jest dla takich uwag. Pozdrawiam.

taki tam
@pracownik

nie masz racji, co do uprawnień, ochrona nie ma prawa do przeszukania i to jest prawda, takie prawo ma min. policja czy żandarmeria, natomiast ma prawo poprosić żebyś otworzył torbę, pokazał co masz w kieszeniach itp to okazanie do którego ma prawo a na które Ty się możesz nie zgodzić, oczywiście może to skutkować tym że Cie nie wpuszczą na zamknięty obiekt, przy wyjściu po Twojej odmowie mają prawo Cie zatrzymać i muszą wezwać policję. To wszystko jest w ustawach o ochronie, zatrzymaniu obywatelskim, stanie wyższej konieczności i obronie koniecznej, wystarczy poczytać. Natomiast co do chamstwa to masz 100% racji, wszystko powinno się odbywać kulturalnie z poszanowaniem godności człowieka

Zorro real

proste, miał Ciebie w szeregach ahhahahahahah

Zorro
@Zorro real

W szeregach teraz to on sam stoi na zielonej trawce Karma wraca Securitas chociaż trochę odzyska utracony szacunek

Jaki Łukasz Ś.?

marek
@Zorro

Zorro a możesz rozwinąć temat czego szczególnie to dotyczyło

Seweryn Srocki

Pracuje w firmie rok nie mam żadnych zastrzeżeń co do tej firmy. Jeżeli jest prawda że likwidacji ulegają umowy zlecenia to uważam że Securitas Polska zasługuje na tytułu "Pracodawcy roku"

Miki

Securitas to zgraja oszustów Jedyny kodeks jaki uznają to ,, rączka rączkę myje albo już musi myć ,, Ludzie bez honoru w zarządzie, napisza wszystko by bronić firmy i swoich interesow . We Wrocławiu pracownicy ochrony securitas złożyli ponad 15 pozwów do sadu pracy o wypłatę nadgodzin . Pip oraz sąd uznał stosunek pracy , teraz firma zapłaci za swoje przekręty. Oczywiście Securitas już w tym miesiącu zlikwidował zlecenia na obiekcie Amazon . Oj czyżby się przestraszyli ??? Firma to żenada, kierownictwo brak słów

Krzysiek
@Miki

Miki jesteś żenujący,od 4 lat pracuje w Securitas i nidy nie spóźnili się z wypłatą.Pracuje na Amazon od trzech lat i zawsze wszystko było na czas i na miejsce niestety nie wszyscy potrafią to docenić .Zapewne zaliczasz się to tej elity która odeszła albo dostała kopa za przekręty i teraz wali w Solidzie i Konsalnecie na zlecenie milion godzin żeby wyciągnąć dwa kafle.Gratuluję jesteś świetny

AntyMiki
@Miki

@Miki Chyba nie dostałeś 7-8 tysięcy wypłaty i się żalisz że żenada, przekrety. Skończ waść wstydu oszczędź. Zlikwidowane zlecenia ? A napisałeś że firma jako pierwsza przechodzi na umowy o pracę z nadgodzinami bo to jest właściwa droga ? Pewnie pracujesz tylko na umowę zlecenie i sumienie nie daje Ci spokoju że miałeś godne warunki a teraz jedna wielka porażka. Wstyd że tacy ludzie pracowali w tej firmie !

@AntyMiki

Po o pierwsze BARANKU ja nadal pracuje w Amazonie dlatego wiem dokladnie co sie tam dzieje !! Po drugie BARANKU piszesz ze firma jako pierwsza pszechodzi na umowe o prace. Firma podwinela ogon i próbuje twarz zachować i kontrakt z Amazonem, bo wie że jest na przegranej pozycjii po sprawach w sądzie. Poza tym firma ,,Securitas jest największym na świecie koncernem zajmującym się usługami ochrony. Zatrudniamy w Polsce kilka tysięcy pracowników,, bla bla bla i pewnie ze 50 lat doswiadczenia iiiii dopiero teraz zrozumiala że łamie prawo i rezygnuje ze zleceń ?? zbieg okolicznosci ???? Po trzecie BARABKU skoro firma likwiduje zlecenia to niech to zrobi na wszystkich swoich obiektach a nie tylko na Amazonach. Dobrze że taki BARANEK jak ty pracuje w tej firmie takich ludzi tej firmie trzeba. A wstyd to praca dla oszustów Życzę kariery masz predyspozycje jako BARANEK

@AntyMiki
@Miki

Żalisz się jak jest fatalnie, firma to (usunięte przez administratora) a sam pracujesz w Securitas, nic więcej nie trzeba dodawać. Baranek z Ciebie Miki, skoro twierdzisz że firma tylko to robi na Amazonach. Nie wierzę że jeszcze są takie BARANKI hahahhaah

Kalimas
@Miki

Miki zapewne w żadnej innej firmie nie pracował i nie wie co z czym i dlaczego. Pracował w firmie "kogucik" przez 1 miesiąc i wszystko wiedzący dzieciak. Pozdrawiam i polecam bajki Tuwima !

bodyguard
@Kalimas

Kalimas ,masz rację.Jeżeli miałbym porównywać Securitas do innych to jak rower do roweru kilka firm przeszedłem więc wiem co mówię.Jeżeli przyjdzie czas na pożegnanie z Securitas to nie będę szukał nic w ochronie.Zresztą MIKI po prostu kłamie i jest oszustem i z tego co pisze raczej nie był zbyt długo pracownikiem

@bodyguard

No proszę mamy na forum prawdziwych ochroniarzy a reczej ochraniaczy . Bodyguard i Kalimas pewnie łącznie to ze cztery lata macie zaliczone w ochronce. Bodyguard przeszedł przez wiele firm pewnie dlatego że sie nie nadawales do niczego. Wiec weź swoj różowy rowerek zaproś Kalimasa posadz go na kierownicy i jedźcie na lody. Gdyby AntyMiki do was dołączył !!! no to panowie wasze doświadczenie w ochronce skacze od razu do 5 lat.

klimas
@Miki

Panowie i Panie, Nie traktujcie tego Pana "Mikiego" poważnie bo to BARANEK który służy tej stronie po to by wszystkich uciszasz i pokazywać jak niby jest mądry, elokwentny i wszystko wiedzący a nie ma pojęcia o większości rzeczy co zostało udowodnione. Proszę także wszystkie osoby wypowiadające się na komentarze Pana "Mikiego" o zaprzestanie i uczczenie minutą ciszy jego desperacji i głupoty. Bądźmy mądrzejsi od tego Pana. Dziękuję wszystkim osobom za zrozumienie.

Srocki Seweryn
@Miki

Nie pisz glupot firma jest uczciwa wobec pracow, pracuje rok nikt mnie nie oszukał

Obecnyyy.

Jedyny plus to taki, ze wypłata na czas i w sumie dają ekwiwalent za pranie (niecałe 30 zł) Mundur kiepskiej jakości, obiecują premię ale w zyciu jej nie dostałem. Umowa o pracę na minimalną płacę, a reszta na umowe zlecenie i innej spółce. A więc zapomnijcie o nadgodzinach i dodatkach za nocki. Nie zgadzajcie się na słuzby na sklepach EURO AGD, straszna kicha. Moje sugestie dla Securitas Polska: Przestańcie kantować pracowników poniewaz juz teraz macie problem z brakiem pracowników, szczególnie na sklepach EURO. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Weryfikujcie pracowników po 70 roku zycia. Mają juz problemy psychiczne. Zapominają, awanturują się z pracownikami klienta.

Miki

Dla fanatyków securitasa Piszecie o innych firmach i o zleceniach ,, 300 godz. żeby zarobić,, A sami robicie na zleceniu ile byscie zarobili bez zlecenia ?? Adam masz 5000 netto czyli 2100 na umowe o prace a reszta zlecenie. Wiec maly zaszczyk wiedzy : Wielu pracodawców, którzy preferują umowę-zlecenie, zapomina, że nie zawsze można ją zaoferować zatrudnionemu. Muszą zostać spełnione następujące warunki: - zleceniobiorca nie jest podporządkowany pracodawcy, nie podlega np. pod szefa działu, w którym pracuje, nie ma obowiązku stosowania się do jego poleceń - pracodawca nie może nałożyć na zleceniobiorcę osobistego obowiązku pracy - może ona zostać zlecona osobie trzeciej - pracodawca nie ma prawa żądać wykonania pracy w określonym miejscu i czasie, zleceniobiorcy nie obowiązuje stały grafik i narzucone z góry godziny pracy - zmiana obowiązków w trakcie pracy może odbyć się tylko za zgodą zleceniobiorcy. Pracujący nie dochodzą swoich praw . Jeśli te warunki nie zostaną spełnione, osoba powinna otrzymać umowę o pracę. Jeśli pracodawca uchyla się od zaoferowania takiej umowy, to łamie prawo. Co więcej, w takiej sytuacji umowa-zlecenie jest traktowana jak umowa o pracę i pracownikowi przysługują wszystkie prawa wynikające z kodeksu pracy. Większość pracowników nie decyduje się jednak walczyć o swoje prawa. Jednym z powodów jest NIEWIEDZA.

@Miki

I po raz kolejny zostałeś przyłapany zostałeś na kłamstwie.Nie znam osoby z Securitas na Amazon która by zarabiała 2100 na etacie ,jeżeli jesteś lub byłeś pracownikiem Securitas na Amazon powinieneś to wiedzieć.Tak więc nie sądzę abys był wogule związany z firmą skoro nie znasz podstawowych stawek wyjściowych dla pracowników.Pisząc w ten sposób w sposób jawny poświadczas nieprawdę a to nosi znamiona przestępstwa,tutaj należało by się zwrócić do Securitas o podjecie działań i administratora.Dalsza dyskusja raczej nie ma sensu.

@Adam

No to gratuluję skoro twierdzisz że masz 5000 netto bez zlecenia to jestes pewnie wyjatkiem . Ja nie znam nikogo kto zarabia tym systemem tyle co ty w Amazonie.

@Adam

Widzę że przeczytanie dluzszej ilosci tekstu ze zrozumieniem sprawia ci Adamie trudności i skupiasz sie bardzeiej na przeczytaniu góra trzech pierwaszych zdań niz analizie całości wypowiedzi. Dlatego pewnie nie zrozumiesz niczego i w tym przypadku. Jeśli taki dokladny jesteś to napisz że: Umowa o prace : kwota x Umowa zlecenie : kwota y Ilość godzin w miesiacu : zzz I będzie jasność dla zainteresowanych. Poświadczenie nieprawdy wsadź sobie w buty będziesz wyższy. Wyglada na to że zarzucisz to wszystkim kto myśli inaczej niz ty. Ale idąc twoim tropem i znirzajac sie do twojego poziomu umyslowogo można stwierdzić że w swojej wypowiedzi celowo nie wspomniałeś nic o zleceniu że twoje dochody to suma dwuch umów przez co celowo wprowadzasz czytelników w błąd . Cytujac ciebie ,,Pisząc w ten sposób w sposób jawny poświadczas nieprawdę a to nosi znamiona przestępstwa,, itd. Dalsza dyskusja napewno nie ma sensu.

Miki na prezydenta Jamazon
@Miki

hahhahahahahah jaki wszyscy mają na tej stronie ból (usunięte przez administratora) to masakra hahahhahaha idź miki zjedz sianka może nawet Ci się odbije i z brzuszka zejdzie powietrze skup się na jakiejkolwiek pracy jak potrafisz a nie wyżalaniem się jak to fatalnie. Nie pasuje to wypierpapier z tego Amazona jak najszybciej i wszystko.

Popolupo
@Adam

Oczywiście, że Miki kłamie. Na etacie zarabiamy 2050 netto. Wogule ...sic! Drogi Adamie - W OGÓLE !

Kutno strefa

Gumowe uszy /przykro patrzeć na takich zalosnych ludzikow/ku.wa dyrektorzy ,tępe łby po 500h pracować a gdzie rodzina ,dom,przyjaciele,wspolne rozmowy,odpoczynek z rodzinką dzieci ,żona zapomnieli -to bezdomni single

Matr

MIKI BRAWO!!! BRAWO !!! NARESZCIE ktoś kto napisal prawde o tej firmie Umowy zlecenia zlikwidowali tylko dlatego że przed sadem wyszedł fakt że securitas łamał prawo dzialal w brew prawu i oszukiwał pracowników i kontrahentów. Sam pracuje w tej firmie w Amazonie MIKI jest wiele osób ok. 30 osób, ktore tylko czekają na postanowienie sadu i też skladamy pozew KLINAS zegnij się w pół wsadz głowę miedzy nogi i pocoluj sie w (usunięte przez administratora) MIKI powiedzial prawde A WIDAĆ PO KOMENTARZACH ŻE PRAWDA W OCZY KOLE KTO MA JAJA TEN PISZE JAKA PRAWDA KTO NIE NIECH POMORZE KLIMASOWI SIĘ POCALOWAĆ

Robinson
@Matr

Pomijając Pana styl wypowiedzi (właściwie jego brak) coś mi nie pasuje. Umowy-zlecenie nie są chyba zlikwidowane, ponieważ widac to w ogłoszeniach. Nie rozumiem jeszcze jednej rzeczy. Po co pracuje Pan w frmie, która Pana "oszukuje" ? Firma jak każda w tej branży. Przędzie jak może. Jeżeli komuś pasuje taka forma zatrudnienia to po prostu pracuje, jeżeli nie to się nie zatrudnia. Wytaczanie spraw sądowych jak na mój rozum jest podcinaniem gałęzi, na której się siedzi, i na która nikt nikogo nie ciągnął na siłę. Ps. Proszę poprawic ortografię bo żenada.

@Robinson

No proszę inspektorowi wazeliniarze zaczęli się udzielać.

Robinson
@Obecnyy

Masz jakąś chorobę na głowe. Nigdny biedaku intelektualny nie pracowałem ani nie pracuję w tej firmie. Po prostu sobie tutaj zajrzałem bo w moim mieście ochraniają market. Ot tak z ciekawości. Jak widac, co niektórzy mają jakieś schizy i zakłócona percepcję pojmowania świata. hahahaha :) Żałośc bierze na takie komentarze jak twój. Dlaczego nie może wypowiedziec sie osoba spoza firmy ? Jak widac nierobów prawda w oczy kole :)

@Robinson

Ponieważ jest to forum dla pracowników i kandydatów. Jaki jest sens, zeby wypowiadała się osoba nie związana z firmą?

jakotako
@Matr

i co z tego że złożycie pozew ... 1. sami godziliście się na warunki zatrudnienia 2. nawet jak coś uzyskacie z tego tytułu to i tak stracicie bo skarbóweczka się zajmie gdzie są pieniądze dla nich... 3. Zblokujecie sobie scieżki w wielu firmach bo wbrew pozorom rynek ochrony jest mały i większość osób na konkretnych stanowiskach się wzajemnie szanują i wymieniają informacjami. Na siłe nie będą ryzykować gdzie ktoś składa pozew na pracodawcę bo to samo ich czeka przy odejściu pracownika... Zastanówcie się czy pewne kwestie są warte tego zachodu. Zaraz na mój wpis się odezwą że jestem lizodup.. już na to czekam :) Uzyskacie w sumie marne grosze a zrobicie sobie (usunięte przez administratora) w innych firmach ochrony, ale takim osobom mogę powiedzieć - powodzenia

zuende
@Robinson

A od kiedy, znawco, stawiamy specje przed pytajnikiem?

Aga

Od 01.01.2019r w Securitas tylko umowa o pracę i limit godzin. Czyli za wiele nie zarobicie.

Skąd takie informacje?

Skąd takie informacje?

mmm
@Obecnyy

raczej bzdury, za duże koszta dla firmy, musieliby bazowac tylko na niepelnosprawnych za ktorych dostaja kase z pfronu, u mnie na obiekcie jest sporo zdrowych ludzi ktorzy chcą tylko dorobić lub chwile popracować i im wystarcza umowa zlecenie, pewnie koszty od emeryta też są sporo wyższe nić od niepelnosprawnego

dziki
@Aga

Owszem, ale tylko dla pracowników w biurze.

Radek
@Obecnyy

W Wawie mówią o tym od dość dawna.

pancio

To Prezes będzie robił

kto pyta nie błądzi
@mmm

żadne bzdury, na obiektach Amazon w calej Polsce to jest juz standard i od maja-czerwca sukcesywnie jest to wdrażane. na razie uchował się tylko Sosnowiec, ale tylko do października

Arek
@Aga

Obecny rząd szuka kasy za zus

Lukas
@mmm

Co ty wiesz.

Guesttest

Czy oddział w Warszawie poszukuje ludzi na biurowce? Ponoć dużo tego typu obiektów potracili.

Bogdan

Amazon we Wroclawiu najbardziej przyjazny dla pracownikow. A to za sprawa Michała.K . Pozdrawiam Go serdecznie

Patryk

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata podpowiecie?

Agata

@Obecnyy sądząc po komentarzach jesteś pracownikiem Securitas Polska. Określ zatem jak z Twojej perspektywy wygląda tu praca i jakie warunki są oferowane. Jaki masz system pracy - 12/12 czy 8 godzin dziennie?

@Agata

System pracy 24/48 ale tak naprawdę to często 24/24. Umowa o pracę w Securitas Services za najniższą krajową a reszta na umowie zlecenie Securitas Polska. Mozna zapomnieć o nadgodzinach i dodatkach za godziny nocne.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

M@rianek
@Zainteresowany

Zawsze, nigdy nie mają nadmiaru pracowników. http://securitas.es-candidate.com/pl/jobs/offers/0/0/0/1,20/

Jeśli jest tak żle, bo oczywiście prawo pracy na to pozwala to dlaczego ten Szwed nie zrobi porządku w polskim oddziale?

@anonymous

Sprawa jest prosta Po prostu nic o tym nie wie Polaczki z zarządu zgrabnie to ukrywaja a wszystko co moze im zaszkodzić zamiataja pod dywanik. Ale nie mart sie informacja dojdzie i do niego i do kontrahentów razem z wyrokiem sadu w sprawie lamania prawa pracy . Myślę że media także zainteresuja się sprawa.

pancio

Proszę Państwa opinie o Securitasie Warszawa to prawda jeŚli chodzi o te negatywne od maja mamy upały regulamin przewiduje zaopatrzenie pracowników w wodę myślicie że Securitas dostarcza na obiekty ? pozostaje kran pan inspektor pienidze zostawia dla siebie ? Ostatnio zwolnił się z Securitasu pan insp. Kap. który zalega z wypłatani do dziś a go niema a maiał być menadżerem? Praca na obiektach ponad 24 godz. ciągiem bo nie ma zmiany albo lepiej oszczędzać bo jeden zrobi za dwóch, praca na nie swoich stanowiskach bez przygotowania chodzi o recepcje bo niema recepcjonistki to niech pracuje ochrona bez angielskiego i robi z siebie durnia i wielw innych

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Securitas Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Securitas Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Securitas Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 18 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Securitas Polska?

Kandydaci do pracy w Securitas Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Securitas Polska
2.1/5 Na podstawie 558 ocen.

Securitas Polska