Securitas Polska
counter
2 503 1100 5 1
Nowy86 Nowy wpis
Nazwa działu: Ochrona

Zacząłem pracę w securitas na amazon w Sosnowcu.Pracuję kilka miesięcy,udało się awansować.To co mogę powiedzieć to są możliwości,zrobiłem kurs kwalifikowanego(usunięte przez administratora)Dlatego że mieli mniej godzinek.Marudzą jak cięzko bo muszą stać.Na dziś jest spoko i chcę pracować dalej,wypłata na czas.IN charakterny gość,dostaje pociski za plecami od maruderów,trzyma ich krótko.Dowódcy git ludzie.Zobaczymy czy będzie jakaś podwyzka jak na poczatku roku bo to zacheca.

Pomocna?
Tak4Nie3
Zgłoś2
Pracownik Nowy wpis
@Nowy86

Nie podniecaj się tym cieciowaniem tak bardzo bo dostaniesz wrzodów albo żyłka ci pierdyknie ! Jaki awans w cieciowaniu ! Chyba ci dali grafiki robić albo zwracają się do ciebie drużynowy jak w harcerstwie ! Cieć to cieć i żadne nazwy tego nie zmienią ! Oto FAKT a nie MIT ZACHWYCONY ! Czuwaj cieć ! Pozdro !

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
ciekawy Nowy wpis

Czy mają oferty 24h co 72? Jako cieć? Pozdrawiam

Pomocna?
TakNie
Zgłoś2
Pytanie
 Pytanie

Czy firma Securitas Polska w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Straznik. Nowy wpis
@Pytanie

Szkolenie bhp odbywa się w biurze, więc kasy za to od ciebie nie będą brać.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Jaro
 Pytanie

Pracuje w Securitasie w ochronie Lidla w Warszawie. Mam pytanie i nadzieje, że ktoś z Dyrekcji Securitas lub Menedżer od Lidli to przeczyta.Kiedy dostaniemy maseczki ochronne ? O rękawiczkach jednorazowych nawet nie pisze Ja dziś musiałem za swoje pieniądze zamówić przez internet bo wchodzi obowiązek noszenia. Czy tak postępuje dobry pracodawca? Dlaczego nie zapewniacie ochrony pracownikom, którzy na was pracują?

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Eve
Nazwa działu: Ochrona
@Jaro

Jaro, czy Securitas tylko chroni Lidle czy też montował kiedyś systemy kamer i cały monitoring? Poszukuje Tomka z Radomia, który pracował w Securitas i pracował dla Lidla w Kielcach przy ul. Krakowskiej. Czy ktoś może go kojarzy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Sławek
Nazwa działu: Ochrona

Za 216 ha mam 4500 PLN brutto kto tyle płaci umowa o pracę i nadgodziny jest ok

Pomocna?
Tak5Nie2
Zgłoś
filantrop
@Sławek

Slawku ale ty piszesz o sekuritas czy o m2c bo to jest roznica? stawka co prawda sie nie zmienila ale logo. pochwal sie gdzie sekuritas tyle placi? na jakim obiekcie? boz tego co slyszelismy mieli chronic bunkry we francji

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
Maximo
Nazwa działu: Ochrona
@Sławek

Jakim cudem u gdzie tak płacą..? Za 228h mam zaledwie 2900 na rękę jak nie mniej... Coś mi tu ściema wali

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś
Ochroniarz
@Sławek

No właśnie gdzie tak płacą bo na pewno nie u mnie

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
scups

Witam, może ktoś podzieli się informacja na temat ochrony transportów kolejowych, ponieważ pokazują się takie ogłoszenia z Securitas. Jak wygląda ta ochrona? Jaki system pracy? Jakie zarobki?, itp. Dziękuje za odpowiedzi.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Dejwid
Nazwa działu: Ochrona

Securitas rozwój :D Napiszę krótko i zwięźle o tej firmie światowej :D Pracowałem w firmie securitas na obiekcie Amazon w Sosnowcu na ul. Inwestycyjnej. Nie polecam pracy w securitas, ponieważ firma nie dba o szkolenia nowo przyjętych pracowników, gdyż nie mają na to czasu, a pracownicy długim stażem nie pomagają, przeszkadzają, wyśmiewają się z nowych, bo nie doleciał tam, gdzie miał dolecieć z powodu braku odpowiedniego szkolenia. Myślę, że o tym fakcie nie wiedzą szefowie ochrony co dzieje się na obiekcie ochrony i czego dokonują starzy pracownicy wobec nowo przyjętych. Wielokrotnie słyszałem w tle rozmowy starych pracowników, że przyjęli dużo nowych pracowników, aby zabrać im nadgodziny i dlatego nowi są przez nich traktowani, tak jak są. Mam nadzieje, że problem zostanie rozwiązany wobec pracowników ochrony.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Xaomi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 68 dni.
Nazwa działu: Ochrona
 Pytanie

Czy ktoś wie czy to normalne pracować non stop bez dnia przerwy, dzień noc, dzień noc? Jak wy pracujecie macie jakieś dni na odpoczynek czy raczej można o tym pomazyc?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Lala
Użytkownicy czekają na odpowiedź 84 dni.
 Pytanie

Jest tu ktoś z Podlasia? Jak w Suwałkach czy w Augustowie się pracuje? Jaka kasa? Pozdrawiam

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
ijkjow
Nazwa działu: Ochrona
 Rekomendacja

Od kilku miesiecy pracuje we Wrocławiu na obiekcie biurowym. Wynagrodzenie na czas, mila atmosfera, młoda ekipa, solidne ciuchy robocze, duzo godzin dla chętnych. Inspektor profesjonalny i przyjazny, ze wszystkim mozna się dogadać. Problemy jeśli są to z niektórymi nowymi pracownikami, często przeraża stopień ich nieogarnięcia. Z perspektywy osoby która w ochronie pracuje po raz pierwszy mogę zdecydowanie polecić.

Pomocna?
Tak9Nie3
Zgłoś
Strefa
 Pytanie

Jestem kierowca od kilkunastu lat już. Jeśli jestem na obiekcie a potrzeba skorzystać z WC no to problem tak było na metalowej ciec mówił że niema ani kibla ani wody no cóż koronawirus pewny dziękuję

Pomocna?
Tak1Nie12
Zgłoś4
Ktos

To jest prawda siedzą w budach bez toalet bez wody bez środków dezynfekcji a ciec to wydaje mi się nie jest ublizeniem sami tak się nazywają ale dobrze ze ktoś zareaguje

Pomocna?
Tak1Nie5
Zgłoś
PPK
@Ktos

Znam trochę obiektów w Warszawie i nie widziałem takiej sytuacji. Podaj jakieś konkretne aktualne przykłady. Inaczej takie wpisy nic nie dają ...

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
PPK
@Strefa

Nie pamiętam obiektu na metalowej w Warszawie, a może to inne miasto? Jak to było dawno, to nie wiem czy warto o tym pisać teraz, bo to już pewnie inna firma tam jest. Znasz teraz jakiś obiekt, gdzie nie ma sanitariatów itp.?

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Nl
@PPK

Kutno

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
WP
@Strefa

Wiem coś nie coś o dawniejszym Kongskilde wiem że koledzy i koleżanki po fachu nie mają zapewnionych toalet nie mówiąc o bieżącej wodzie wstyd dla zakładu a Wy no cóż mosicie się borykać z tym problemem a tak propos szef też nie robi nic w tym kierunku

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Michał

W Warszawie Dyrektor Regionalny i jego Menedżerowie zaszyli się w domach a pracownicy ochrony na obiektach muszą pracować a nie mają środków zabezpieczenia przed koronawirusem. Jest totalny brak masek, rękawiczek . Pracuje na obiekcie handlowym a moja dziewczyna w biurowcu na recepcji oboje się boimy o swoje zdrowie i życie. Gdy poprosiłem Menedżera o zaległy urlop kazał mi pracować albo zostane zwolniony. To hańba, tak reaguje Dyrektor Regionalny firmy i jego kadra kierownicza . Gdzie jest Kodeks Etyki, którym chwali sie Securitas?

Pomocna?
Tak11Nie3
Zgłoś
Wolny
@Michał

Michał ja pracuję w innym obszarze ale u nas inspektor dostarczył na obiekt płyn,rekawice i kupe instrukcji. Druga sprawa - klient gdzie pracujemy również zabezpiecza nas w tym temacie. Warszawa

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Michał
@Wolny

To Twój obiekt to wyjątek. U mnie wszystko dostarcza kontrahent, ale też zaczyna go to już denerwować

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Wolny
@Michał

Michał z tego co nasz inspektor mówił rozwoził też na inne obiekty. Pracujemy u menago Z. D / insp. P. B Myślisz że każdy inspektorat funkcjonuje na innych zasadach? Może to tylko podejście osób funkcyjnych i ich dobra wola? Generalnie jeśli coś potrzeba załatwić tak aby nie jechać na Postepu zgłaszamy naszemu inspektorowi i dowozi na obiekt.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Michał
@Wolny

U tego samego menago na dużym obiekcie przemysłowym w Garwolinie pracownicy ochrony muszą pracować mimo że są przeziębieni, mają stan podgorączkowy i kaszlą . Ja jestem z Dęblina moja koleżanka tam pracuje, nie może iść na zwolnienie dlatego od 1 kwietnia ucieka na opiekę na dziecko. U mnie na obiekcie handlowym dalej nie ma zabezpieczeń dlatego uciekłem na zwolnienie lekarskie. Jak zachoruje to firma na mnie się zwyczajnie wypnie. Securitas schodzi na psy. Gdzie etyka i ludzkie podejście?

Pomocna?
Tak5Nie2
Zgłoś
Wolny
@Michał

A kto ich zmusza do pracy? Czy kontrahent nie widzi w jaki stanie sa pracownicy ochrony? W takim okresie raczej nikt by ni bagatelizował widocznych objawów przeziębienie lub ptencjalnej korony. Wystarczy iść do lekarza i zwolnienie masz od reki. Zgłaszał ktos menago jaka jest sytuacja? Nasz obiekt jest raczej dobrze zabezpieczony w srodki ochrony dla nas, z drugiej strony kazdy z nas sobie liczy ile zarobi na zwolnieniu a ile normalnie wyrabiajać godziny - rachunków nie przeskoczymy. Ciekawostka - dzisiaj solidziakom na bramie dalismy byle rekawiczki bo oni nic nie mają, zero kontaktu z kontrolnumi leca chyba siłą rozpedu - na weekend pracują bez zmian bo nie ma ludzi

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Ochrona
@Michał

Chyba posiadasz Michale złe informację od koleżanki z Dęblina która ucieka na opieke od 1 kwietnia i wszyscy włacznie z menago wiemy o kim jest mowa. Pozdrawiam :-) najpierw niech koleżanka zastanowi się co mówi a pożniej ty zastanów się co piszesz. Jesteśmy zdrowi.

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
W
@Michał

Do jednego z ważniejszych takich aktów należy ustawa Kodeks Karny, gdzie określono odpowiedzialność karną dla pracodawcy, który nie stosuje się do obowiązującego w tym zakresie Prawa. Jest ona określona w artykułach 220–221, zgodnie z którymi osoba odpowiedzialna za stan bhp, która nie dopełnia swojego obowiązku, przez co naraża pracownika na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
W
@Michał

Do jednego z ważniejszych takich aktów należy ustawa Kodeks Karny, gdzie określono odpowiedzialność karną dla pracodawcy, który nie stosuje się do obowiązującego w tym zakresie Prawa. Jest ona określona w artykułach 220–221, zgodnie z którymi osoba odpowiedzialna za stan bhp, która nie dopełnia swojego obowiązku, przez co naraża pracownika na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Michał
Nazwa działu: Ochrona
@Ochrona

Kto każe pisać wam Takie bzdury wczoraj byłem w Dęblinie i przy okazji rozmawiałem z kilkoma osobami z Garwolina. Dalej Securitas nie zapewnia środków ochrony swoim pracownikom. A ludzie są przemęczeni i zastraszeni przez przełożonych że zostaną zwolnieni. Mimo tego i tak zaczynają chodzi na zwolnienia lekarskie, bo za minimalną krajową nie opłaca się narażać zdrowia a może i życia.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
wolny
@Michał

A kto tobie każe pisać nieprawdziwe informacje? jaki w tym masz interes? Tak się składa że mamy kolegę który pracuje w Garwolinie i nie jest prawdą co piszesz.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś1
Michał
Nazwa działu: Ochrona
@wolny

To niech wam kolega potwierdzi, że wszystkie środki ochrony daje Kontrahent a nie Securitas, którego to jest obowiązkiem bo to my jesteśmy pracownikami tej firmy to w jej obowiązku jest zadbanie o bezpieczeństwo swoich pracowników. Kierownictwo i Dyrekcja naszej firmy obecnie umie pisać tylko maile z domowych zaciszów bo w obawie o zdrowie siedzi w domach. U mnie też Inspektor pojawia się raz na dwa tygodnie.na chwile i ucieka do domu bo ma opiekę na dziecko

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Assasin

Witam. Hm? Jest tylko jedno określenie tego wszystkiego. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Żadnego zainteresowania pracownikiem. Gdzie rękawiczki ochronne, gdzie płyny dezynfekujące, gdzie maseczki. Obłuda wysłanie meili z informacją jak należy postępować, takie rzeczy to dziecko małe wie. Panowie dyrektorzy i managerowie, zdalnie pracują w domach. A szary pracownik,.... A niech sobie radzi. Dobrze że. Chodź przełożeni bezpośredni na wagę złota. Wielki,, Szumnu i dumny Securitas " w tym kraju.

Pomocna?
Tak5Nie3
Zgłoś
Piotr
 Pytanie

Mam pytanie do was koledzy i kolerzanki pracujący w securitas polska czy w związku z zaistniałą sytuacją koronawirusa my pracownicy ochrony tak samo narażeni na to paskudstwo tak samo jak i personel lidla od firmy dostaniemy premie. Pracownik lidla ma prawo nie przychodzić do pracy w takiej sytuacji a wynagrodze otrzyma ale bez premi a czy ochrona ma takie prawo czy jesteśmy tylko siłą roboczą utrzymującą............

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Michał
@Piotr

W Securitasie masz jedno prawo pracować i nic nie mówić. To my pracownicy ochrony pracujemy na Dyrekcje i Menedżerów

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś1
PPK
@Michał

Jeżeli jest jakiś problem i nie można porozumieć się z Menedżerem, to zawsze można zadzwonić do kadr. Trzeba opowiedzieć jaka jest sytuacja. Oni reagują na takie zgłoszenia i pomagają.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś1
monia

aż żal mi Was czytać,za takie świnie które podkładacie kasjerkom to kokosy musicie zarabiać,bo nie wierze że robicie tak z własnej przyjemności,kim trzeba być żeby człowiek czlowiekowi tak robił?i nie odpisujcie że taka praca,bo ,,, bo już mi się nie chce pisac co,,świnie i tyle i to do Was wróci,to zło,

Pomocna?
Tak6Nie6
Zgłoś
Gruby Zenek
@monia

Ale o co chodzi? Na forum nie znalazłem nic takiego. Możesz podać jakiś przykład?

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
makczupikczu
@Gruby Zenek

na marketach są od czasu do czasu robione tzw. zakupy kontrolowane ,sprawdzanie wybranych operacji kasjerskich.Domniemuję że na polecenie przełożonych ordynarnych ,,kołordynatorów" ochrona podkłada świnie jak pisze Monia,specjalnie żeby się do czegoś przypier....ć,że niby ochrona jest skuteczna.Za te grosze co dostają robią dziewczynom z którymi pracują na co dzień takie rzeczy...A jak trzeba zareagować to ochrona robiła właśnie co innego,pożałowania godnego. Jeżeli komuś chce się pracować i lepiej zarabiać,to szkoda życia na ślepnięcie na monitorach i zdeptywanie się po 12 godzin,pozdrawiam.

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gruby Zenek
@makczupikczu

Ciekawe kto im nadał takie uprawnienia? Słyszałem, że ABW robi jakieś zakupy kontrolowane ale ochrona? No cóż, Securitas schodzi na psy. Ludzie wartościowi poodchodzili gdzie indziej a w firmie został same dzięcioły, nieuki, kaleki pod takimi samymi inspektorami. Smutne, firma traci obiekty i brzydko się chwyta.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
makczupikczu
@Gruby Zenek

siema Gruby Zenku! Prawdę piszesz,firma traci obiekty ,dziś kolega z branży powiedział że kolejną fabrykę Sekuritas ma opuścić do kwietnia,wchodzi solid.Niezmienną wartościa są nadal ludzie i ich ,,kaliber'' ,a to co się dzieje to owoce i cena zatrudniania na ,,kołordynatorów'' i managierów nadąsanych i napompowanych buców co jak dać im władzę to kał spod siebie by zjedli i oblizali za to żeby być na stołku,nie licząc z nikim.W tym miejscu chciałbym (nie )pozdrowić jednego z takich z Białegostoku,wkrótce będzie szukał roboty......Pozdrawiam.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Leszek Flak
@Gruby Zenek

Świń raczej nikt nikomu nie podkłada- zbyt dużo czasu spędza się na handlówkach-więcej niż z rodziną w domu... Towarzystwo rozumie się bez słów... Chyba,że robią to ludzie z tzw grupy kontrolnej na zasadzie audytu... im też trzeba patrzeć na ręce. Dyrekcji i kierownikom nic nie robią, chociaż mają materiały obciążające niejednego starego pracownika wyższego szczebla... Ot, takie trochę może koleżeńskie stare układziki... Zdarza się, że ktoś sam bezceremonialnie ładuje się na minę... Wtedy albo rżniesz głupa, albo nie masz wyjścia.. Kolega po fachu- koledze minę- owszem tak. Stąd dziwne premie dla ludzi, którzy złodziei nie widzą u siebie a lepiej wiedzą co dzieje się na drugim końcu miasta, i ich brak dla wyróżniających się pracowników... Kiedyś były jasne zasady- jak jest dwóch- lepszy dostaje premię.. Można było pokusić się o staranie... Teraz nawet jak jest 2 dobrych, to premia idzie do trzeciego lub siódmego w kolejce... Podwyżka niby była... i co z tego... i tak ochrona będzie najsłabiej zarabiającą grupą społeczną.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
priwiet
@makczupikczu

przyjnuja kierownikow, koordynatora, inspektora, ktorzy mysla o niebieskich migdalach i jednorozcach - to jest dopiero powazne! w zespole twarze ktorych juz dawno nie ma, pozarastali na tych stolkach z pasibrzuchami, parodia - HBO na stojaka!!!

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
A ja się zesrałem przez sen
@priwiet

A ja się zesrałem przez sen... zaschło i przyspawało mnie do stołka.. teraz ani rusz z tej ochronki :-)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
A ja się zesrałem przez sen
@priwiet

A ja się zesrałem przez sen... zaschło i przyspawało mnie do stołka.. teraz ani rusz z tej ochronki :-)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
КАТЮША
@priwiet

кот вы??? говорите!!!

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Lufa
@makczupikczu

Kolejna osoba co nic nie wie na temat A się wypowiada. Tak są robione ALE : kasjerzy nie mają przez to większych problemów Te zakupy mają cel aby wykazać kasjerow którzy nie potrafią spojrzeć w wózek zakupowy przez co wyjeżdża duża ilość towarów. I tyle nie ma haczyka. Żenada jest to co tu czytam.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Piotr
@makczupikczu

Pracuje dopiero ponad rok i nikt mi o takim czymś nie mówił żebym robił przed przeprowadzką w Warszawie też nikt nie wymagał aby jakieś świnie podkładać po prostu mamy wykonywać zadania związane z ochroną ludzi i mienia. Owszem przyjerzdza tajemniczy klient ale to nie securitas go wysyła. A co mnie boli to to że nie dostajemy żadnych bonów na święta. Wymawiają się tym że mamy ubezpieczenie a ubezpieczenie nas to ich obowiązek.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
strefa
@Pytanie

na obiektach brak podstawowych srodkow ochrony,brak biezacej wody,brak toalet ,żenada

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś
S.Q
Nazwa działu: Bhp
@strefa

TAK -- brak sanitariatów,bieżącej wody.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
PPK
@strefa

Trochę w tej firmie pracuję i dotychczas nie spotkałem się z taką sytuacją. Podaj w których obiektach tak jest, to może zareagują.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Obstawiacz.

Ktoś dostał jakies informacje z biura o procedurach w czasie pandemii albo jakąś odzież ochronną?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Grzegorz
@Obstawiacz.

Pełna informacja poszła pocztą elektroniczną. Mam pełne zestawy na każdej wartowni. "Zaatakuj" Szoo, IN lub menago żeby uzupełnili. ????

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Gość

Koronowirus panuje w Polsce.,pandemia ogłoszona przaez WHO a na pradze w Koneserze recepcjonistka muszą wydawać karty wstępu dla gości.zamiast minimalizować kontakt z ludźmi to wydają karty A ta procedura jest od dwóch tygodni. Zamiast ja zawiesić to trwa. Wstyd i żenada. Gdzie jest szef ochrony i inspektor .napewno bezpiecznie siedzą w swoich pomieszczeniach.

Pomocna?
Tak8Nie3
Zgłoś3
Trajan

Firma kreuje sie na przyjazną dla pracowników w rzeczywistości zaczynając od menedżerów na dyrekcji kończąc wszyscy wyzyskują pracowników, nie dbają o pracowników z długim stażem, totalne kolesiostwo

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
nova

Pracuję w tej firmie już od roku jako konwojent i służba patrolowa na nocki jestem zadowolony. Zarobki wieksze jak u konkurencji nowe samochody z bogatym wyposazeniem. Fajna atmosfera i zgrany zespół, pieniadze zawsze na czas lub przed czasem. Pozdrawiam

Pomocna?
Tak3Nie5
Zgłoś
lolek
@nova

A w jakim mieście pracujesz?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas Polska - Warszawa

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Securitas Polska
2/5 Na podstawie 503 ocen.
Securitas Polska