Purzeczko – Grupa Securitas Sp. z.o.o.

Brodnica

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 5 ocen.

Purzeczko – Grupa Securitas Sp. z.o.o.
2 5 6 1

Opinie o Purzeczko – Grupa Securitas Sp. z.o.o.

Administrator

Opinie pracowników dotyczące pracy w Purzeczko – Grupa Securitas Sp. z.o.o. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

miki

anonim, tak istnieją to tak zwany securitas east, czyli oddział w Łomży. To dobra firma ochroniarska.

anonim

Securitas w Polsce już dawno przestał być "wielkim światowym koncernem" bo polactwo, które dorwało się do władzy urządziło sobie prywatny folwark, o którym centrala nie ma pojęcia. A Purzeczko to nic innego jak dwa byłe psy, które nie zdążyły się wyszumieć w resorcie zanim przeszły na emeryturkę po 15 latach. Założyły firemkę ochrony, a że cienko szło to sprzedały się Securitasowi i teraz wydaje im się, że trzęsą wszystkimi i wszystkim. Żal.

widoczny

(usunięte przez administratora) jak barszcz

Nick

Zgadzam się, że Securitas to jedno wielkie oszustwo. Mówią że są światowym koncernem, który dba o jakość i standardy ochrony. Ciekaw jestem dlaczego więc ostatnio pojawiają sie coraz częściej ogłoszenia że zatrudnią niepełnosprawnych i rencistów. Jednocześnie w prasie oficjalnie krytykują ZPChry i płaczą że to nieuczciwa konkurencja. Na domiar co świadczy o ich obłudzie kupili udziały w firmie ochrony Pórzeczko, która jest ZPChrem...

Zostaw opinię o Purzeczko – Grupa Securitas Sp. z.o.o. - Brodnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Purzeczko – Grupa Securitas Sp. z.o.o.