Securitas Polska

Katowice

Opinie o Securitas Polska

Karolina

@adamzobek07@gmail.com a na które ze stanowisk? Możesz też od razu coś więcej na jego temat powiedzieć? Jak wyglądają obowiązki? Dlaczego tylko jedno polecasz? Co Ci się w nim spodobało? Każda dodatkowa informacja może pomóc komuś w podjęciu decyzji o pracy w Securitas Polska.

Karolina

@ewa widzę, że nadal brak odpowiedzi na Twoje pytanie. Czy sama postarałaś się o odpowiedź? Jeżeli tak to podzieliłabyś się nią z nami? Ja osobiście myślę, że różnica jest taka, że kwalifikowany musi mieć wpis na Listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony. Aktualnie w Securitas Polska w Katowicach poszukiwane są osoby na stanowiska: Kwalifikowany Pracownik Ochrony )http://www.gowork.pl/praca/inne;b/sosnowiec;l?oferta_opinie=pracuj.pl5485252) i Menedżer Ochrony Fizycznej (http://www.gowork.pl/praca/inne;b/sosnowiec;l?oferta_opinie=pracuj.pl5485252). Firma oferuje umowę o pracę na cały etat. Czy ktoś jest chętny do pracy?

adamzobek07@gmail.com
@Karolina 21.08.2017 08:56

Praca - TAK ,na jedno ze staniwisk.

Karolina

Zgłosił się ktoś do pracy na stanowiskach, które wcześniej wymieniłam? Możecie coś powiedzieć o rekrutacji? Myślicie, że na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży może ona wyglądać w podobny sposób? Jednak to praca w biurze firmy Securitas Polska, dlatego jestem ciekawa czy są różnice, czy może jednak wszystkich pracowników firma pozyskuje w ten sam sposób.

ewa

@były_pracownik a może po prostu nie byls wystarczająco dobry? a czym różni się pracownik ochrony opd kwalifikowanego pracownika ochrony jeśli chodzi o pracę?

były pracownik

zgadam się z przedmówcą. Pracowałam kilka lat w Securitasie i w inncyh firmach ochroniarskich, niestety nie miałam szans na awans, a moim CV tylko się wstydziłam. Młodzi, kochani szukajcie innej pracy, bo tu nie nabierzecie doświadczenia. Co do samej firmy wypłata na czas, ale na śląsku Securitas trochę obiektów potracił. Pieniądze jak to w ochronie marne. Pozdrawiam

jak to nie???
@były pracownik 13.05.2016 13:29

Zwieracza mam tak luźnego, że na luzaka moga mnie dymać bez gumy we wszystkie dziury...i najbardziej zwariowane fanaberie są na porządku dziennym... Tego sie tu nauczyłem. Strata czasu i pracy. Im więcej się pracuje, tym więcej Ci ukradną(pardon- ODDASZ IM)

Były SECURITASEK

Szymek,w cieciowaniu się nie rozwiniesz a na pewno się cofniesz. Szukaj normalnej pracy,ta jest dla emerytów,rencistów i ludzi którzy nic innego w życiu nie potrafią robić czyli takich lewusów.W takich firmach kasę zarabiają tylko Ci na najwyższych stołkach.Pozdrawiam.

Vomvel

Tak dużej i renomowanej firmy jak Securitas nie znajdzie się nigdzie indziej. Mają znaczny udział w rynku ochroniarskim, co jest naprawdę niezłym wynikiem zważając na fakt, że sporo firm powstało/powstaje świadcząc te same, bądź okrojone usługi monitoringu, ochrony, audytu, konsultingu czy chociażby zabezpieczenia technicznego.

Jozek

Oklamuja ludzi ci,ktorzy najwiecej gadają o tym,ze ludzie są najwieksza wartoscia. W podły sposób zbierają haki na tych,których chcą się pozbyć, choćby nie miały one nic wspólnego z prawda. Dno.

witajcie

Narzekania i narzekania . Staje się to nudne,a nie tak znów jest,jak piszecie .Przykładowo pracując na ob. przemysłowych[na bramie] do perfekcji można opanować kontrole bagażników samoch..Jest to temat z którego niejeden ochraniarz może pokusić się o napisanie pracy magisterskiej.Przysłowiowa mysz w bagaż. nie przeciśnie się.Reszta samochodu jest nieważna .Podstawowy wymóg zawsze jest spełniony i o to chodzi.Gorzej gdyby producenci sam. zaprzestali konstrukcji bagażników w swoich pojazdach .Niektórzy wyrwali by sobie żyły.Wszystkie ustalenia , nakazy ślag by trafił ,a to dla naszej firmy żle.Pracując z kolei jako ochron. liniowy widzę same zalety. polega to tylko na perfekcyjnym zaliczaniu punktów kontroli(liczy się czas-ok 5 minutek)od punktu do punktu.Wspaniała rzecz.Reszta cię nie interesuje.Czy było włamanie ,czy nie dowiesz się na drugi dzień , ale w tym wszystkim najważniejsze jest że tam byłeś . Czy to nie jest wspaniałe ?Firma nasza to opanowała , a Wy narzekacie.Nasze grupy szybkiego reagowania - wzór do naśladowania. Działają w pojedynke , ale jak skutecznie.Dobrze uzbrojeni , wyszkoleni ,zdeterminowani, a strach mają wpisany w oczach.Możemy być z nich dumni.Jeśli chodzi o osoby z rentami, niepełnosprawnymi - tacy obecnie na rynku są najlepsi .Nie boją się niczego , ból im nie straszny , mają go na codzień.Jedna śrubka w nodze więcej lub płytka w głowie to nic .Co ich nie zabije to ich utwardzi. Zastanówcie się nad tym wszystkim , przestancie narzekać bo to nie przystoi pracownikom ochrony. LINIOWIEC

olki - 2009-05-15 22:48:24 zarobki przeciętne, za to szefostwo bardzo dba o siebie i raczej na pamięć o Tobie braknie szarych komórek, na badania lekarskie też nie licz prawda....

t@deo

Zgadzam się, że Securitas to jedno wielkie [usuniete przez admina]Mówią że są światowym koncernem, który dba o jakość i standardy ochrony. Ciekaw jestem dlaczego więc ostatnio pojawiają sie coraz częściej ogłoszenia że zatrudnią niepełnosprawnych i rencistów. Jednocześnie w prasie oficjalnie krytykują ZPChry i płaczą że to nieuczciwa konkurencja. Na domiar co świadczy o ich obłudzie kupili udziały w firmie ochrony Pórzeczko, która jest ZPChrem...

Obserwator

Bardzo dobra firma ochroniarska,dbająca o pracowników(czytaj w folderze) kadra menadżerska powinna być poddana poważnemu audytowi,śmiem wątpić czy przejdzie 1/3,aroganci ludzie bez kultury osobistej, miernoty nie potrafiące zarządzać zasobami ludzkimi,spośród pracowników na liderów wybierają imbecyli którzy wprowadzają [usunięte przez moderatora] pracowniczy,poprzez kablowanie wazelinę etc.Dlatego nie dziwi mnie masowa utrata obiektów w woj.Ślaskim firma nie jest zła ale ryba psuje się od głowy Warszawo przejrzyj!!!!!!!!!!!!!

olki

niewidoczny - 2008-10-13 20:03:52 Bardzo dobra firma. jak na swoją branżę dość dobrze płacą. fajni ludzie i fajna atmosfera chyba o dobrych zarobkach nie słyszałeś .

niewidoczny

czy zarobki na poziomie 5 zł/h to rewelacja? Raczej jałmużna.

Zostaw opinię o Securitas Polska - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Securitas Polska