Opinie o Securitas Polska w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Securitas Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Securitas Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Securitas Polska w Katowice

I tak właśnie firma przyjmuje patologie do pracy brawo

Katowiczanin

Dlaczego w tej firmie na Gliwicach pracują ludzie bez kwalifikacji czegoś tu nie rozumie

Inzynier
@Katowiczanin

Idealne spsprzeżenie :D

@Inzynier

Kasa dla prezesa hahah

Katowiczanin
@Inzynier

Ciekawe kto na to pozwala . Jeszcze teraz te 2 co tam pracują to są dopiero artystki

Adriano

Dodzwonić się do księżniczek z Katowic graniczy z cudem, albo nie odbierają lub odrzucają.

pracownik handlówek

Bardzo polecam pracę w tej firmie. Pomimo koronawirusa nie straciłem pracy, wypłata jest ta sama, a kierownicy w porządku. Cyba póki co jedyna firma co daje bez robienia problemu umowę o pracę

Pracownik Ochrony

Bardzo miłe Panie z rekrutacji. Pomocne i uśmiechnięte

dużo pytań o dyspozycyjność i o to czy pracownik da radę

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
logo firmy Application Specialist (Field)
Alpha Omega Engineering
ochrona

w katowicach na ul.rozdzienska 49/45 najgorsza praca i atmosfera rynsztokowa amsame kapusie a szef zwalnia za bele co nie polecam zyją tam w zakłamaniu i (usunięte przez administratora)a pieniędzy też nie widać!!!!

byłypracownik
@ochrona

pierwsze słyszę.. akurat jeden z lepszych obiektów na jakich byłem.

lukas

Czy jakieś zmiany pod kontem pandemii firma wprowadziła?

Bolololo

Pracowalem. Wyplata na czas to plus. Minus to taki ze robia na godzinach, nie robisz to tylko minimalna. Ludzie? Bywa roznie. Sa normalni i lizacze albo tac co w deklu nic nie maja.

Anatol

Firma dobra ale wymaga dobrej pracy i z pewnością nie wszystkim się to podoba?

Misio

Daremne. Robią na płacach przekręty jak mogą. Stawka i nic innego.

Zlota
@Misio

Jakie wy bzdury piszecie o nich przecież to (usunięte przez administratora) chami i tp ludzie opamiętajcie się psychol zawsze w każdej firmie będzie zadowolony bo ma etat wszystko może bo kasa za niego leci robiłam u nich żenada ogórek jebniety kierownik jak cała reszta na obiektach jak wszedzie (usunięte przez administratora) maja cię za nic co tu chwalić nic jakby byli w porządku toby ludzi nie poczebowali taka jest prawda tam tylko psychole mogą wszystko

Henryk

Rzadko tu zamieszczacie aktualne informacje. Może ktoś słyszał czy potrzebują teraz pracowników?

agent

Firma OK.Jak na razie jestem zadowolony Pełny profesjonalizm.Wszystko na czas . Szefostwo OK.

aaaa

Zgadzam się z wypowiedzią poniżej szkoda czasu i benzyny na ich rozmowy.Ludzie tam są nieodpowiedzialni kierownik na rozmowie rekrutacyjnej nie patrzy nawet w oczui zadaję pytania z kosmosu jak by praca nie wiadomo za ile płatna była.oszukują że zadzwonia a jak minie czas nie racza nawet zadzwonić że nie chcą czy coś innego im nie pasuje w innych firmach piszą e-mail czy sms o rekrutacji.mimo że ma się orzeczenie o niepełnosprawności i mają duże dopłaty nie wiadomo czego i kogo szukają mimo też dużego doświadczenia w ochronie.Kierownik i całe sprawy kadrowe nieodpowiedzialne wezerowane!!!proponuje inne firmy które z orzeczeniem biorą z otwartymi rękoma.

@aaaa

Chciałabym się Ciebie zapytać, czy w czasie rozmowy kwalifikacyjnej do Securitas Polska, zostały przedstawione Tobie ewentualne początkowe warunki zatrudnienia? Jest to istotna kwestia, która w czasie niektórych rozmów o pracę w firmach jest pomijana.

@Karolina

Nie nic mi nie zostało przedstawione...pozdrawiam

@Karolina

Dopiero gdy sam się spytałem

@aaaa

Zatem proszę, podziel się informacją dotyczącą początkowych warunków zatrudnienia oferowanych przez Securitas Polska. Czy firma zaproponowała umowę o pracę? Zachęcam Ciebie do odpowiedzi na powyższe pytanie. Masz duże doświadczenie związane z rekrutacją do firmy, zatem Twoje wpisy będą cenną wskazówką dla ewentualnych przyszłych kandydatów do niej.

@Karolina

Mam orzeczenie to łaski nie robią ;)umowa o pracę za najniższą krajową a reszta godzin na zlecenie 13,70brutto;)ale do dziś nie dzwonili chyba nie zadzwonia zresztą nie ma co sie przejmować z orzeczeniem w innych firmach biorą z otwartymi rękoma ;)pozdrawiam i życzę powodzenia

Heniu Portier
@aaaa

Nie dzwonili i nie zadzwonią bo nie są Tobą zainteresowani. Sorry, ale taka jest prawda. Widocznie nie jesteś Asem Wywiadu... ;)

Heniu Portier

Krzysiek

PUP sfinansował mi licencję POF w 2009r. Mój pierwszy pracodawca Securitas Polska dał mi zatrudnienie. Tak trafiłem na obiekt Lotos Czechowice. Securitas dał mi już od pierwszego dnia pełne umundurowanie letnie i zimowe i doposażył w w ŚPB. Moje początkowe wynagrodzenie to ok 9 pln netto (2008), po pół roku po awansie na dowódcę zmiany stawka poszła na ok 12 pln. plus dodatek funkcyjny ok 200 pln. Uważam, że Securitas w porównaniu do innych pseudo ochraniaczy w powiecie bielskim to jednak wciąż stanowi górę. - Wypłata regularna co miesiąc na koncie, - Pełne umundurowanie, - Zatrudnienie na pełen etat + zlecenie (robisz etat, a jak chcesz więcej to idzie w zlecenie) - system pracy 12/12/24 (12 dzień/12 noc/24 wolne) Tak przynajmniej mnie potraktowano - Dziś już mam inną profesję i karierę zakończyłem w roku 2014.

@Krzysiek

Czy posiadasz jakieś informacje odnośnie obecnych warunków zatrudnienia oferowanych przez Securitas Polska? Jeżeli tak, to podziel się nimi z obecnymi na forum. Dzięki temu umożliwisz im wyciągnięcie wniosków na temat zmian zachodzących w niej.

Rafal

Pracowałem w securitasie w sklepie w tychach w agd dostałem ubranie wyplata na czas,nie narzekam na ta firme

@AR a możesz rozwinąć swój wpis? Co masz na myśli? Pamiętaj, że na forum można pisać tylko potwierdzone i prawdziwe informacje. @Olek jesteś zainteresowany pracą w firmie Securitas Polska i szukasz informacji? Chcesz być ochroniarzem?

Olek

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie? Miałem nadzieję na więcej informacji.

AR

Ta firma to jedno wielkie oszustwo,omijac z daleka!!!

@adamzobek07@gmail.com a na które ze stanowisk? Możesz też od razu coś więcej na jego temat powiedzieć? Jak wyglądają obowiązki? Dlaczego tylko jedno polecasz? Co Ci się w nim spodobało? Każda dodatkowa informacja może pomóc komuś w podjęciu decyzji o pracy w Securitas Polska.

@ewa widzę, że nadal brak odpowiedzi na Twoje pytanie. Czy sama postarałaś się o odpowiedź? Jeżeli tak to podzieliłabyś się nią z nami? Ja osobiście myślę, że różnica jest taka, że kwalifikowany musi mieć wpis na Listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony. Aktualnie w Securitas Polska w Katowicach poszukiwane są osoby na stanowiska: Kwalifikowany Pracownik Ochrony )http://www.gowork.pl/praca/inne;b/sosnowiec;l?oferta_opinie=pracuj.pl5485252) i Menedżer Ochrony Fizycznej (http://www.gowork.pl/praca/inne;b/sosnowiec;l?oferta_opinie=pracuj.pl5485252). Firma oferuje umowę o pracę na cały etat. Czy ktoś jest chętny do pracy?

adamzobek07@gmail.com
@Karolina

Praca - TAK ,na jedno ze staniwisk.

Zgłosił się ktoś do pracy na stanowiskach, które wcześniej wymieniłam? Możecie coś powiedzieć o rekrutacji? Myślicie, że na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży może ona wyglądać w podobny sposób? Jednak to praca w biurze firmy Securitas Polska, dlatego jestem ciekawa czy są różnice, czy może jednak wszystkich pracowników firma pozyskuje w ten sam sposób.

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas Polska - Katowice

• Jak się pracuje w Securitas Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Securitas Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Securitas Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Securitas Polska?

Kandydaci do pracy w Securitas Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Securitas Polska