Opinie o Securitas Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Securitas Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Securitas Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Securitas Polska w Warszawa

Pracownik byly

@Pracodawca Odszedłem , nie zapytałem dlaczego tylko na handlowkach była umowa o pracę a wszędzie gdzie indziej proponowano tylko zlecenie ? Czułem się na gorszej pozycji więc odszedłem

Obiektywny

nie jest tak jak niektórzy piszą że jest cudownie . Generalnie charakter pracy jak i obowiązki zależą od obiektu na który trafi się. Ale skupiając się na wynagrodzeniu - Socjalu praktycznie nie ma. Zatrudniony na umowę zlecenie nie ma dodatków do godzin nocnych, nie ma płatnych urlopów, nie ma dodatku za pranie odzieży. W skali jednego roku jest to jakieś 5 tys PLN do tyłu. Po upływie 5 lat już się robi całkiem niezła sumka. W dodatku zleceniobiorca nie ma żadnych badań kontrolnych. Nikt się tym nie interesuje czy zdrowy czy nie. Właściwie on sam nawet tego nie wie. Tak to właśnie wygląda. Więc o jakim raju tutaj piszecie? Wszystko fajnie, dopóki zdrowie dopisuje . Pozdrawiam

Ikk
@Obiektywny

Jednak więcej. Zakładając że praca jest w systemie pół na pół, tj połowa dniówek i połowa nocek, w skali roku jest koło 600h nocnych. Dodatek do godziny wynosi około 3.3 zł netto więc na umowę o pracę jest 2 tys dodatku za same tylko nocki. Teraz urlopy. Przy 26 dniach jest 208h płatnego urlopu a więc około 3500 zł na rękę.Ekwiwalent za pranie odzieży groszowe sprawy, jakieś 200-300 zł miesięcznie więc łącznie mamy już około 5700zł netto różnicy między umową o pracę a zleceniem. A teraz jedziemy dalej. W innych branżach , nawet przy najniższej krajowej ludzie mają premie frekwencyjne po 200-300 zł co miesiąc, więc w skali roku jest to około 3 tys zł netto . Mają również po 1.5 tys premii świątecznej, więc w skali roku jest to dodatkowe 3 tys w kieszeni. REASUMAJĄC między najniższą krajową na umowę zlecenie a najniższą krajową potrafi być aż 12 tys zł różnicy w skali roku. Zlecenie, tak jak wspomniano,nie ma płatnych urlopów, dodatków nocnych, chorobowe zależne od składki, nie ma badań lekarskich ,ale trzeba też wziąć pod uwagę że są problemy przy zaciąganiu kredytów. Banki nie traktują na poważnie zleceń . Także taka różnica

polakmaly

https://securitas.integrityline.com/frontpage serio nie chce się trochę poczytać,w powyższym linku jest strona główna i niezbędne informacje jakie mogą być pomocne

A widzieliście te ofertę do biura na staż? właśnie szukam czegoś w swojej okolicy i wyskoczyło mi ogłoszenie na Strzegomską. Jest tu ktoś kto ogarnia biuro? Jaka mam szanse na późniejszy rozwój? i czy stawka wtedy będzie jakaś większa może? teraz piszą, że płacą 26 zł od godziny

Pierwsze spotkanie miałam online, na którym mimo monitora poczułam bardzo pozytywna energię od rekrutujących, rozmowa była bardzo fajna, na wysokim poziomie, decyzja o kolejnym spotkaniu tym razem w biurze zapadła bardzo szybko. Podczas spotkania mogłam poznać cały zespół łącznie z przełożonym, rozmowa była bardzo miła, pytania nietuzinkowe szczególnie od przełożonego ????. Jedna z fajniejszych rekrutacji na jakiej byłam. Po rozmowie miałam do wykonania 3 zadania, były związane z pracą. Generalnie gdyby nie oferta z innej firmy jaką dostałam i wynagrodzenie jakie mi zaoferowano, bardzo chciałam zostać na stałe w takim zespole, widać zgranie, wspólny cel, życzę powodzenia osobie, która się tam znajdzie. Na korytarzach ludzie uśmiechnięci, biuro schludne. Pozdrawiam zespół i dziękuję za tą przygodę.

Jakie sukcesy ma Pani w pracy? Co ostatnio Pani czytała? Z kim lubi Pani pracować? Czy płakała kiedyś Pani w pracy i dlaczego? I kupa(usunięte przez administratora)ych pytań.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Fajny obiekt

Pracuję krótko na obiekcie Securitas w Sekocinie Starym ale polecam wszystkim zainteresowanym. Bardzo fajna ekipa, spoko szef, dobre pieniądze i fajna robota!

Czy w obecnej chwili są jakieś wolne miejsca w systemie 24/48 na osiedlach ? Ogłoszeń w tym systemie pracy nie widać z wyjątkiem ochrony magazynu w Sokołowie a to za daleko. Czy w ogóle Securitas oprócz handlówek i biurowców( niestety chcą zaawansowany) chronią jakieś osiedla ?

A nawet nie udało mi się ogarnąć jak tam ludzie mieli. Opiszesz mi? Jakie spoko alternatywny się znajda? I w ogóle z jakich przyczyn współpraca ma zostać przerwana? Gdzie ludzie przejdą?

ziz

Nie polecam firmy.Godziny nadliczbowe, ktore wypadaja z grafika,są zdejmowane tak aby był sam etat. Obgadywanie innych pracowników,donoszenie do szefa.Kontrole nocne,czy spisz czy nie.Grupa trzymajaca wladze.

kret
@ziz

powierdzam , dlatego są dwie umowy jedna umowa o pracę druga umowa zlecenie i te nadgodziny idą na zlecenie, , Popularny myk wsród firm ochroniarskich .

Celina
@kret

Jak to jest opisane na tych umowach, bo ciekawa jestem? Dałoby radę na spokojnie to inaczej ugrać, że przy tych dwóch opcjach szłyby one z UoP? Chyba, że stwierdzacie, że to po to są te umowy właśnie w tej formie? Nie można tego obejść?

kret
@Celina

mysle ze mozna by pracowac przy jednej umowie , ale masz placone tylko minimalne i godziny standardowe , a przy dodatkowej umowie na zlecenie mozesz dorobić jeszcze pare dodatkowych godzin

Samanta
@kret

I to na każdym stanowisku mogę tak robić? I czy zatrudnienie występuje tylko w jednym obszarze w związku z tym dorabianiem? Wpadła mi w oko oferta dla operatorki monitoringu, jest teraz dostępna na takim portalu. I tu tez tak da rade sobie dorobić czy jedna musiałabym zmienić stanowisko?

ziz
@kret

Tylko ,że jest jedna umowa o prace.Wiec myk jest taki ,ze te godziny sa zdejmowane tak aby był etat.

Maria
@ziz

Ale to nie na każdym stanowisku jeśli już? Od jakiegoś tygodnia wisi oferta dla specjalisty ds. zleceń serwisu. Tutaj jasno wpisana jest umowa o prace. Proszę wiec o potwierdzenie perspektywy pracy w biurze. w tym przypadku żadnej drugiej umowy nie będzie? A ta pierwsza teraz to na jaka stawkę jest?

Sporo opinii odnosi się do pracowników ochrony na obiektach, a czy widzieliście może te ofertę w internecie dla pracownika ochrony w „prestiżowym biurowcu” wraz ze znajomością angielskiego? Zobaczyłam, ze podawane są stawki do 8.600 zł wiec się zaciekawiłam. nie pytam dla siebie, ale czy ktoś na tej lokalizacji był i mógłby ocenić? Niedawno jeden pan pisał o braku godzin, tu wole mieć pewność, bo chyba mam odpowiedniego kandydata

Tomasz

Od dawna uważałem Securitas za firmę z profesjonalnym podejściem do pracownika. Niestety pomyliłem się. W zeszłym tygodniu zostałem zatrudniony na obiekt logistyczny pod Warszawą w systemie 24/48.Odbyłem 6-cio godzinne szkolenie BHP w siedzibie firmy jak również 12 godzinny dyżur. Do dziś nie otrzymałem jednak żadnej informacji kiedy mam się stawić kolejny raz w pracy. Otrzymałem natomiast informacje od "szefa obiektu" że nie ma dla mnie godzin w tym miesiącu. Pytanie do koordynatora i szefa obiektu.Po co zatrudniacie ludzi skoro nie jesteście w stanie zapewnić im godzin???Szczerze mówiąc. Pierwszy raz spotykam się z takim czymś. ŻE NA DA.

Ten Taki

Oto firma na miare czasow! Jesli czujecie pociag do zakladow, gdzie branch nie potrafi usunac ze stanowiska STMa ciula stosujacego mobbing - jest to cos dla was. Jesli nie przeszkadza wam, ze rzeczony STM szuka na was brudow i wzorem dawnych sluzb - ma na was "teczke", ktorej zawartosc niekoniecznie musi miec za wiele wspolnego z prawda, ale dla wlasnej wygody wyciagnie ja w dowolnym momencie - koniecznie sie zatrudnijcie! Jesli kreci was, ze branch udaje jak bardzo pragnie usunac tego czlowieka ze stanowiska, a zaslania sie procedurami i sledztwami, ktore przeciez moga ciagnac sie w nieskonczonosc, byle tylko ladnie udawac jak bardzo sie staraja - to jestescie idealnymi kandydatami. Dalej! Posadka np. pod Jankami w Warszawie tylko na was czeka, musicie tylko ladnie donosic, plaszczyc sie, i bron Boziu nie krytykowac Wielkiego Wladcy, bo jego nie ruszy nikt, nawet jego przelozeni. Nieudolnosc kadr, mobbing, strzelanie z ucha, kumoterstwo i kolesiostwo - to tylko nieliczne znaki firmowe Securitasu. "Polecam".

polakmaly
@Ten Taki

Widać,że gość zna to .... coś od kuchni i zakrystii i ma rację, w kilku słowach tak można opisać ten cud biznesu i parodię ochrony

ktoś kto miał tam juz dośc
@Ten Taki

Zgadzam się z przedmówcą , pracowałem tam 3 lata i szczerze , wolę już na produkcji pracować i mieć to wszystko w (usunięte przez administratora)niż pracować w securitas

M
@Ten Taki

Niestety kolego opisujesz swoją sprawę ze swojego punktu widzenia. Sam dawałeś z ucha i się płaszczyłeś żeby być najbliżej żłóbka Stm-a, a gdy zobaczyłeś, że obiecanki-cacanki i nie będziesz "kierownikiem" i wóda wygrała, to wymyśliłeś sobie mobbing. Liczyłeś, że Securitas uwierzy alkoholikowi? A teraz żal

@M

Jakie w tej firmie panują relacje i zasady odnośnie awansu? Co lub kto o tym decyduje?

M
@Paweł

Niestety z roku na rok jest to coraz bardziej ... NIEJASNE! W zależności od od ludzi na górze decydują o tym układy prywatne, przypadek, coraz rzadziej profesjonalizm. Dużo zależy od branczu, gdzie się pracuje. Jaki dyrektor, taki menadżer, inspektor, dowódca itd. jedno jest pewne - jak jesteś dobrym pracownikiem, to zostaniesz na obiekcie, będziesz do ROBOTY bo o takich ludzi coraz trudniej. Do awansu będą inni ;) życie

XMan
@Ten Taki

jako były pracownik nie polecam obiektów Data center i biurowych SECURITAS meneger adamski to porażka, (usunięte przez administratora)przemoc psyhiczna i konflikty. (usunięte przez administratora) Sama firma lepsza nie gorsza niż konkurencia ale kierownictwo obiektu (usunięte przez administratora)i muł

GK
@Ten Taki

Osoby które nie chcą pracować, zawsze muszą dużo szczekać

@Ten Taki

Brawo !!! nic dodać, taka (usunięte przez administratora) jest we wszystkich oddziałach securitas.

Śmigły
@Ten Taki

Ale skąd tu jakiekolwiek zdziwienie? Facet, o którym mówisz od zawsze, kiedy lądował na obiekcie na stanowisku kierowniczym - podmieniał pracowników, którzy nie chcieli mu włazić w (usunięte przez administratora) swoimi kolesiami. Cała obstawa się zmieniała, wszyscy lecieli, a na ich miejsce lądowali koledzy i znajomi królika. Bo on nie potrafił nigdy zjednywać sobie ludzi w inny sposób, niż przekupstwem (nadgodzinami na ten przykład) albo przysługami. Tak to jest jak się nie ma nawet najdrobniejszych pozytywnych cech charakteru: trzeba albo przkupić, albo zastraszyć. A branch tu nie ma nic do gadania. Oni by pewnie bardzo chcieli go z obiektu wywalić, bo nie wyobrażam sobie sytuacji, kiedy ktoś miałby nie chcieć go usunąć, ale najzwyczajniej w świecie nie mogą. I nie wynika to z żadniej nieudolności, to jest kwestia tego, że ten facet ma w Irlandii swoich kolejnych koleżków. Po prostu ma za mocne plecy. Irlandii zresztą nie interesuje, jakie nastroje panują na obiektach - jak robota jest wykonana, to znaczy, że jest dobrze, kogo obchodzi reszta? W poważaniu to mają.

Zastrzał
@Śmigły

Prawda. Pracuję w tej firmie już kilka lat, byłem już na kilku obiektach i miałem okazję oglądać Andrzejka przy pracy. Mały Książe jeszcze w zeszłym roku się "zwolnił" bo znalazł lepszą fuchę, a wtedy wszyscy odetchnęliśmy z ulgą. A jak wrócił bo tam go jednak nie chcieli, to wkręcił się po chamsku na jedyne wolne stanowisko blokując je jedynemu kompetentnemu człowiekowi (jedynemu o którym mi wiadomo). Krzywda wielka się nie stała, bo teraz ten kimpetentny zajął stare miejsce po Andrzejku, ale chłopaki z dwóch czy trzech obiektów, którymi Książe teraz zawiaduje muszą się z tym niewydarzonym kierowniczkiem męczyć. Niepojęte dla mnie jest, że ten paproch zarządza zasobami ludzkimi!

Polakmaly
@Zastrzał

Nie znam,chyba,człowieka, ale zgadzam się z przedmówcą, (usunięte przez administratora) z mlekiem pod nosem udają kierowników, firma udaje że jest ok,klient płaci i to jest najważniejsze, że nie wymaga to jeszcze lepiej,więc kręci się maszyna do lodów...

Tuitam

A skąd masz informacje , że w konkurencji go wyśmiali?

GK

Kłócicie się miedzy sobą w tych postach heheh, nagadujecie na temat tego typa już nie wiadomo co. Ja uważam, że ten typek to prawdziwy profesjonalista w tym co robi. Pracuje na tym obiekcie od roku i jestem mega zadowolony. A podejscie przelozonego jest mega zajebist**e. Czytajac wszystko powyzej to widze same kłamstwa. Przedewszystkim on nigdy nie odszedł z Securitas. Przyszedł tutaj bo byla okazja. Sprawdzcie fakty przed pruciem (usunięte przez administratora). A najlepsze ze wasza praca i podejscie do reszty zespolu na obiekcie bylo masakryczne, traktowaliscie innych nie swoich kolegow jak gorszej kategorii ludzi, i nagadawaliscie na szefa aby go zwolnili bo bedziecie zadzic obiektem i nikt was nie ruszy a tu sie zesralo hehe. Praca z wami bylo najgorszym co mnie w zyciu spotkalo....

Kabriolet
@Ten Taki

Czytam i czytam ten "temat" od kilku miesięcy, i mam wrażenie, jakbym oglądał kiepską telenowelę w telewizji. Dorośli ludzie obsmarowują kogoś bo im źle, bo im szaro, bo im coś w kimś nie podpasowało. Ja rozumiem, że można mieć opinię na temat swojego przełożonego, czy innego pracownika, też jakąś tam mam, bo pracowałem na pierwszej budowie, potem na datacenter, a teraz znów na budowie, i to wszystko w tej samej lokalizacji. Tyle, że o ile się orientuję, to na Goworku chodzi o opinię pracownika na temat jego obecnego lub byłego pracodawcy, t.j. o firmie zatrudniającej, w tym przypadku o Securitasie. Pan A., na którego temat tu się rozpisujecie tak kwieciście, nie jest całą firmą, niezależnie jakie zdanie o nim macie, on nie jest jej jedynym przedstawicielem. Obrabianie mu rzyci jest niepoważne, cokolwiek ktokolwiek o jego podejściu do życia i pracy myśli, i troszkę nie przystoi. Rzekłbym, że jest to zachowanie godne smarkacza, za przeproszeniem. Nie chcę nikogo urazić, ani nikogo tu nie bronię, stwierdzam fakt. A co do firmy: Securitas nie kiwa na kasie, oferuje umowę o zlecenie jak i o pracę. Obiektów sporo, do wyboru, stawki też nie są najgorsze, jak na rynek ochrony, choć nie powalają. Warto wiedzieć, że można wyrobić sobie przez firmę KPOFa, a obsada na Postępu jest mocno w porządku. Ja nie narzekam.

Sekocin

Pracuje w sekocinie w serwerowni. Bardzo fajny obiekt, bardzo fajna załoga na obiekcie, koleżeńscy, pomocni, mili, pracowici ludzie z którymi praca to czysta przyjemność. Obecny szef spoko. W mojej opinii, bardzo polecam to miejsce do pracy. Gratulacje dla tego co budował ten zespół.

Zadowolony pracownik

Cześć, Pracuje w firmie od kilku miesiecy, obiekt w sekocinie starym Datacenter to rewelacyjne miejsce do pracy. Super fajna atmosfera w pracy, świetny zespół kolegów i koleżanek (zawsze pomocni i zaangażowani), bardzo dobry kierownik Andrzej ktory przejmuje sie praca i pomaga wszystkim jak może, bardzo dobre wynagrodzenie za powierzone obowiązki. Jedyny minus to słaby kontakt z kierownikami z Securitas o wszystko trzeba kilka razy się prosić i przypominać. Ogólna ocena super 8/10, gorąco polecam.

Firma beznadziejna kadra zarządzająca nie mająca pojęcia o kierownictwo. Grafik robiony po złości, kontrolę na obiektach jak (usunięte przez administratora) Nie polecam firmy stracisz stanowisko to siedzisz miesiącami w domu niby w firmie ale dyrektor dzwoni aby załatwić sobie zwolnienie, dramat. Urlop najlepiej wykorzystać na już abyś puźniej był na ich zawołanie. Dzień wolny wcześniej zgłoszony kierownikowi nie uwzględniane w grafiku po złości, chcesz dzień wolny wypisujesz wniosek urlopowy. Nie polecam tej firmy

Robercik

Opiszę zamość na Lubelszczyźnie . Zatrudniane są tam są różne osoby do ochrony obiektu. Były takie (i to ostatnio), które rzeczywiście swoją postawą, charakterem, wyszkoleniem nabytym w innej ochronie czy tam pracy oraz tężyzną fizyczną odstraszały potencjalnych złodziei jak i przeciwdziałały wybrykom chuligańskim. Przy nich pracownicy czuli się bezpiecznie. Osoby te zostały zwolnione bez powodu. Dla własnego widzimisię kontrolującego ten teren kierownika R. Niby jakiś tam powód podał w smsie ale nie sprawdził czy jest zgodny z prawdą. Nie spytał i nie porozmawiał. Dosłownie wywala ludzi pisząc do nich smsy. Gdy takowy pracownik do niego dzwoni z pytaniem dlaczego go wywalił to wprost mówi "nie mamy o czym rozmawiać" i tyle. Boi się rozmowy bo musiałby podać powód o którym nie ma pojęcia. Potem wymyśla taki powód dla swojego przełożonego, którego pracownik nie może nawet podważyć. Na ich miejsce zatrudnił młodych - nie mających kompletnie żadnej znajomości na temat ochrony, przeciwdziałaniu kradzieżom czy innym wybrykom. Po prostu dzieciaków. Malutkich co to nikt się nie obawia i wszyscy pseudo (usunięte przez administratora) ich olewają w żywe oczy im to mówiąc i nie reagując na żadne polecenia czy prośby. Zero doświadczenia, zero wyglądu po prostu dzieciaków. Być może po znajomości- tego nie wiem. Ten zatrudniający gość nie zna się na ochronie. Dla niego liczy się niby prewencja- chociaż myślę że nawet nie wie co to słowo rzeczywiście oznacza- ale akurat nawet tutaj przy takich ochroniarzach Prewencji nie ma. Mówi wprost że ochrona nie jest od łapania złodziei. Panie pracujące w sklepie wprost mówią, że same musiałyby bronić tych ochroniarzy. Dla niego nie liczy się poziom jaki reprezentują ochroniarze przy tym dbając o poziom jaki powinna reprezentować firma. Lecz liczy się przemiał ludzi. Niby wtedy jest dobrym nadzorcą skoro wywala. Nieważne że mają więcej doświadczenia w ochronie niż on oraz nie obawiają się podejść nawet do kilku naraz agresywnych ludzi. Ważne że na górze jego przełożony widzi że wyrzuca ludzi podając jakiś tam swój wymyślony powód, którego nikt nie podważy bo już nie pracuje. Dzięki właśnie takim ludziom nawet mający być pod ochroną pracownicy sklepów czy innych obiektów tracą zaufanie do firmy securitas. Ja przykładowo nigdy bym tej firmy nie wziął skoro nadzór sprawuje taka osoba jak w Zamościu. Zero zaufania, zero współpracy, zero doświadczenia. Dziwię się firmie że zatrudnia na takich stanowiskach osoby nie mające pojęcia o tym co robią. Na miejscu firmy @securitas porozmawiałbym z każdym z osobna wyrzuconym niedawno pracownikiem ochrony na ten temat. Może by i wrócili mając nad sobą kierownika co się zna na robocie. Lepiej by się sprawdzili na jego stanowisku niż on sam. @Pracodawca Dowiedzieliby się coś na temat polityki jaką prowadzi ten ich kierownik. Robi co chce bez kompletnego nadzoru. Pozdro dla ciężko pracujących. Ps. Nie Pracuje już w tej firmie bo mam swoją działalność ale nie zazdroszczę pracownikom którzy w każdej chwili mogą dostać smsa. :).

Wojtek
@Robercik

Ja tam też zostałem zwolniony i nie wiem za co ale nie mam pretensji. Umowa zlecenie to niestety dziś praca jest a jutro nie ma. I nie dostałem smsa tylko zadzwonił do mnie kierownik i poinformował. Poza tym zaznaczył że nie będę miał złej opinii u niego więc nie mam również pretensji. Taka jego robota. Może ktoś coś złego na mnie powiedział. W sumie to wiem że trochę agresywny byłem wobec tych co to chcieli coś kombinować. Mój błąd że do tej pory nie mam wyrobionych papierów kwalifikowanego pracownika. Tak czy tak to securitas zapewne mnie już nie zatrudni. Trudno. Jestem w tym dobry. Jedyny ich minus to że właśnie praca polega na umowie zleceniu. Do reszty nie mam pretensji. Wszędzie jest tak samo. Będę robił teraz kwity bo na emce jestem i z nudów padnę. :). Pozdrawiam.

Awe

Nienormalne jest to ,że zatrudniają kobietę jednego dnia i zwalniają też tego samego dnia. Powód? Nie ma zgody na zatrudnianie kobiet ,gdyż jak to pan Luka stwierdził ,liczą się wyniki ....czyli co dyskryminacja !!!!(usunięte przez administratora)

Masny Ben

Pracownik w dziale IT Generalnie jestem niezadowolony - dyrektor IT nie zainteresował się moim odejściem, a byłem cenionym przez użytkowników pracownikiem. Plusy: + spore uprawnienia jak na początkujący etap Minusy: - brak możliwości rozwoju - słaba kadra zarządzająca - niskie zarobki - za dużo obowiązków Jeżeli nie masz doświadczenia to jest dobra firma na początek (w CV dobrze wygląda taka firma "międzynarodowa"), popracować rok a później poszukać sobie innego miejsca.

Witam ,czy ktoś wie jak się dostać do pracy w ochronie?

Mariusz
@Zainteresowany

Najlpierw sie zatrudnij jak normalny ochroniarz, bez kwalifikacji, Ja w Securitasie zrobiłem uprwnienia na KPO.

laki 66

Też jestem pracownikiem securitas, ale wy wszyscy inni co tu robicie przynajmniej ci którzy są zdrowi. Ochrona to nie praca dla zdrowych ludzi przynajmniej u nas , za granicą tak ale nie u nas. Ochrona to ostatnia robota która bym podjął a pracuje tu dlatego że mam II grupę inwalidzką i fizycznie to już nie mogę poza tym karierę zawodową to mam już za sobą. Napewno jest w każdej ochronie tak jak tu piszecie.Ochrona to nie praca to cieciowanie.Jest jak jest lepiej nie będzie wszystko zależy od tych którzy tu pracują jak mają pół mózgu to tak się zachowują.Przykre to ale prawdziwe.Najlepiej robić tak jak to mówi w reklamie Wojtek Mann jak ci nie pasuje to ją zmień póki jest czas oczywiście.

Krzysiek

Rachunki na e mail przyszły a kasa przed świętami gdzie ? Ktis dostał przelew ??

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Securitas Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Securitas Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Securitas Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 18 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Securitas Polska?

Kandydaci do pracy w Securitas Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Securitas Polska
2.1/5 Na podstawie 558 ocen.

Securitas Polska