Opinie o Securitas Polska Sp. z o.o w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Securitas Polska Sp. z o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Securitas Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Securitas Polska Sp. z o.o w Kraków

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Securitas Polska Sp. z o.o? Chętnie zatrudniają?

Pracownik Nowy wpis

Tak chętnie zatrudniają osoby ze statusem studenta

Adam Nowy wpis

Pracuję a securitas od 2 miesięcy na obiekcie handlowym Primark w Krakowie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą. Terminowe wypłaty, nawet przed 10. Panuje tu bardzo dobra atmosfera zarówno między szeregowymi pracownikami, jak i dowódcami.

Zbulwersowany Pracownik Nowy wpis

Nie liczą nadgodzin do pensji w pełni tylko ile uznają, np: możesz dostać o kilka godzin za dużo, a częściej dostaniesz o 1 lub 2 dni za mało. Więc i tak wychodzą na plus. Proszę nie pisać, o żadnym zgłaszaniu, na umowę zlecenie nic nie możesz zrobić, podskoczysz, lub się upomnisz to wylecisz.

Pracownik Nowy wpis
@Zbulwersowany Pracownik

Skoro nie prowadzisz ewidencji czasu pracy, to tak może być ????

Praca w miarę przyjemna, niezłe zarobki. (usunięte przez administratora) co do ilości godzin, bo nie liczą minut które musisz zostawać dłużej w pracy (30-50 dziennie).

KPO 2016

Nie słyszałem o takich praktykach, w którym obiekcie tak jest - taką sprawę można zgłosić do Kadr i zostanie wyjaśniona.

@KPO 2016

Słusznie do kadr... Codziną rozpoczęcie pracy nie jest czas przyjścia do pracy tylko czas "włączenia tokarki" ????

@KPO 2016

Było zgłaszane i nic z tym nie zrobili.

@KPO 2016

Na każdym obiekcie tak robią, więc jeśli nie słyszałeś o takich praktykach, to pewnie nie pracowałeś u nich.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Securitas Polska Sp. z o.o się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Nie ma to jak (usunięte przez administratora) pracowników co do ilości godzin, podczas gdy dowódcy wpisują sobie tyle ile przepracowali, nieraz nawet więcej.

Najlepsza ochrona e jakiej pracowałem co do zarobków, jednak (usunięte przez administratora) co do ilości godzin, bo wpisują mniej.

Dałbym pozytywną opinię, gdyby nie (usunięte przez administratora)co do ilości godzin, które się przepracowało, wpisują mniej niż jest w rzeczywistości. Np robisz 13h i 25 min wpisują 13.

Porażka, naciągają pracownika wpisują, że przepracował 24 a tak naprawdę robił więcej, bo zmuszają do zostawania dłużej charytatywnie i przychodzenia wcześniej też za (usunięte przez administratora)

Stawka godzinowa jak na taką pracę dobra. Typowa ochrona każą charytatywnie przychodzić 10 minut przed i zostawać 15 po pracy, jak będziesz walczył o swoje to cię zwolnią. (usunięte przez administratora) co do ilości przepracowanych godzin, więc wychodzi że na godzinę zarobisz dużo mniej.

Jak w Securitas Polska Sp. z o.o wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

KPO

Nie ma reguły, ale generalnie w Securitas promuje się "swoich" pracowników

Jaki dress code obowiązuje w Securitas Polska Sp. z o.o?

PO

W biurze czy na obiektach? Dla inspektora nadzoru czy pracownika ochrony?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Securitas Polska Sp. z o.o?

sas

Głównie o to, czy jesteś w stanie tyrać przez 360 godzin w miesiącu za najniższą możliwą stawkę ;))

Ted

zadnych, biorą w ciemno każdego

Alice
@sas

Ludzie opamiętajcie się, przecież nikt do niczego was nie zmusza.chcesz pracować podejmujesz pracę,nie chcesz nie podejmujesz i szukasz dalej.

Baks

Stanowczo odradzam komukolwiek wiązanie się z tą firmą. W ogóle nie szanuje się tam człowieka – kandydata do pracy, a co dopiero pracownika? Po rozmowie rekrutacyjnej w siedzibie firmy pańcia która prowadziła rozmowę dała słowo, że oddzwoni z informacją co dalej i… zero kontaktu. Takie kłamstwa w stosunku do ludzi, zwłaszcza w trudnych czasach na rynku pracy i pandemii, świadczą o zwykłym chamstwie i nieliczeniu się z drugim człowiekiem.

@Baks

W jakim mieście starałeś się o pracę, w Krakowie jest Ok

Były praco,,,,

Securitas jako firma jest ok ale w Krakowie zarząd jest tragedia P. Łukasz Cho .To gość z którym nie da się współpracować Fałszywy (usunięte przez administratora) zero kultury potrafi tylko tracić obiekty i nic nowego zyskiwać ale przyjdzie i na niego czas stawki wyżyłowane i (usunięte przez administratora) w Krakowie ludzi traktuje się jak furę (usunięte przez administratora)

@Były praco,,,,

To że pan Łukasz mało interesuję się pracownikami to prawda ale koordynatorzy o to dbają uzupełnią brakujące rzeczy długopisy papier do drukarek wodę w lecie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Securitas Polska Sp. z o.o? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

zapraszają Cię na rozmowę i jak zostaniesz zaakceptowany umawiają Cię na podpisanie dokumentów. Etapów jest w zależności od stanowiska. Na ochronę jest jeden.

Jagoda

najczęściej podczas rozmowy rozmowy otrzymujesz odpowiedź

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Securitas Polska Sp. z o.o?

Jagoda

Tak firma organizuje kursy Kpof i angielskiego

Jaka jest kultura pracy w Securitas Polska Sp. z o.o?

Zależy gdzie (Inspektor, obiekt) trafisz

Iwona
@KPO

A Ty gdzie trafiłeś? Podziel się proszę swoją opinią

Jagoda

zależy od obiektu i współpracowników pracowałam na biurowcach kilka lat temu byłam bardzo zadowolona

Rekrutacja bardzo prosta, w zasadzie można mieć mieć wrażenie, że biorą każdego. Na plus to, że odpowiedź dostaje się szybko i od razu można się umówić na podpisanie umowy, dostaje się umundurowanie itd., a co później to już zależy od tego gdzie się trafi. Po zwiedzeniu kilku obiektów widać, że w niektórych miejscach brakuje po prostu ludzi ciężko o zorganizowanie jakiegoś zastępstwa czasem i w ogóle organizacyjnie firma słabo wypada. Co do szefów ochrony to w Krakowie jest chyba akurat ok, na to ludzie raczej nie narzekają. Pieniądze na czas zawsze. No i co tu dużo mówić ochrona jak ochrona duża rotacja, bo ludzie szukają lepiej płatnej pracy

Olga

A to jest jakaś rozmowa o pracę w ramach rekrutacji? Jeśli tak, to o czym tam się rozmawia? Jakieś specjalne tematy, przepytywanie? Czy raczej tak na luzie? :D

@Olga

Raczej na luzie, zapytają cię gdzie pracowałaś, czemu chcesz u nich pracować, kiedy możesz zacząć, najlepiej od zaraz pewnie. Niby na niektóre obiekty trzeba znać angielski ale mnie akurat nie pytali nic

Joanna

A nie wiesz na które obiekty trzeba znać? Ewentualnie gdzie można to sprawdzić?

Jagoda

Pracowałam w firmie przez kilka lat byłam bardzo zadowolona, firma słowna pieniądze wypłacane zawsze na czasie można dodatkowo pracować na umowę zlecenie, polecam

@Jagoda

angielski trzeba znać na recepcji i biurowcach

Operator

Czy można zrobić kurs za lojalkę?

KPOF
@Operator

Tak

@KPOF

A jakie kursy tu wchodzą w grę w ogóle?

Operator
@KPOF

A jest możliwość zatrudnienia i żeby między czasie zrobili kurs? Ale tak od razu a nie za pół roku albo rok. A praca np jeździć w patrolu interwencyjnym jako np sztuka

A oprócz stawki minimalnej jakieś dodatki do wypłaty są?

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas Polska Sp. z o.o - Kraków

• Jak się pracuje w Securitas Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Securitas Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Securitas Polska Sp. z o.o?

Securitas Polska Sp. z o.o