Opinie o Securitas Polska Sp. z o.o w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Securitas Polska Sp. z o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Securitas Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Securitas Polska Sp. z o.o w Kraków

Ted

praca na umowe zlecenie, stawka minimalna godzinowa, niepelnosprawni umowa o pracę na minimalna+ umowa zlecenie, wychodzi ok1zl wiecej na godzine od tych pierwszych, zero dodatkow za nocki, zero za nadgodziny, mundur za free (ktos wczesniej pisał, że placil) liczba godzin i atmosfera zależy od obiektu, u mnie byly zmiany po 12h robilem ok 190h miesiecznie, rekordzista u nas mial 240h podobno niektórzy emeryci robia po 300h i nie narzekają, sama praca nudna, monotonna... jak to cieciowanie, mlodym nie polecam.

Ochroniarz
@Ted

U nas na obiekcie 240 to norma, 196h to mają emeryci itp.

Jak tam atmosfera w tej firmie ?

Jarek79
@Michał

wszystko zależy od obiektów, póki co nie słyszałem nic złego

Helmut

Może konkurencja zainspirowała? Ogólnie dobry pracodawca i dobra firma i to przeszkadza pewnie innym

były_pracownik

Kadra w Krakowie jest słaba skoro boss Ł.Chodkowski stracił obiekty jak Angel City czy Angel Wawel. Na Angel City na ul.Szlak pracownicy pili alkohol, nawet 2 wyleciało , porażka wizualna na całej linii a najlepsze jest to, że biuro Securitas Kraków było w tych owych budynkach!

Mola
@były_pracownik

Ciekawość co to za pracownik były to pisał... ha

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Securitas Polska Sp. z o.o się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Hanna

@anonymous, rozumiem i dziękuję za sprecyzowanie. Jeżeli możesz, to napisz, jak wygląda z Twoich doświadczeń możliwość awansu w strukturach firmy ochroniarskiej Securitas Polska? W ogóle są szansę, aby z czasem otrzymać wyższe stanowisko i co za tym idzie wyższe wynagrodzenie? Zdarzają się takie przypadki?

Hanna

@RPS, dziękuję za Twój emocjonalny wpis na temat pracy w firmie Securitas Polska. Wspomniałeś o odebraniu przez pracodawcę umowy o pracę, którą posiadałeś. Czy możesz przybliżyć jaki był motyw takiej decyzji szefostwa? Jesteś teraz zatrudniony na podstawie umowy zlecenie? Przedstaw, proszę, jak wygląda obecnie Twoja sytuacja pod tym względem.

@Hanna

Mnie się zbliżał 36 pracy w Securitas Polska, a jak każdy wie to nowe prawo powoduje pracę na stałe , a securitasowi nie na rękę. Zresztą jak wszystkim firmą ochroniarskim. Teraz mam zlecenie to jak są godziny to jest praca. Są menadżerowie którzy nie mają pojęcia o byciu kierownikiem np M. P z Krakowa dostał laptopa samochód i wszystko mu wisi. Ulizany wiecznie chodzi bo uważa się za super kierownika. A tak naprawdę to firma powinna go trochę poganiac po Krakowie.

Securi Mateusz

Zgadzam się , że Mariuszowi P powinna Warszawa się dobrać do tyłka . Zero szacunku dla pracownika kłamstwa, nie róbstwo , mądrowanie się , i ciągle zapomniałem albo gdzieś mi zginął adres e -mail pana. Dostał laptopa samochód i już ma wszystko w du..e . Na ubrania czeka się rok. Ogólnie to w ogóle o coś go poprosić to graniczy z cudem że pomoże i załatwi . I jego sosy proszę o pomoc na obiekcie. Dużo by tu wymienić. A i co najciekawsze to jak jak komuś j kończyła się umowa o pracę i pytał czy zostanie przedłużona chodzi tu o umowę która trwała już jakiś czas. Odpowiadał źle Panu w firmie Securitas? A później przyjechał nie przedłużamy. A za dwa miesiące dzwoni i pyta się czy na umowę zlecenie chce się pracować. Również mówił że firmie teraz jest tak forma umowy żeby wprowadzić konkurencję. Bzdura taka że szok. Prezes Securitas w Polsce , jak i również Pan Kowalski powi wziąć się mu się za (usunięte przez administratora) Żucić go na lidla niech się wykaże .

RPS
@Securi Mateusz

Stary to czytam to mnie dobija i mam coraz większą ochote aby się zwolnić bo mam tego dość!.Pracuje 13 lat w tej firmie i nic nie dostałem od securitas oprucz munduru.(Żart!).Mało tego odebrano mi umowe o prace tyram po 300 gdz bo musze aby utrzymać rodzine.Przy czym wyjazy na inne obiekty przedewszystkim na obiekty obowiązkowe bo co!?.Bo się ma pozwolenie na broń!.MENADZER TO (usunięte przez administratora)

Securi Mateusz

A i jeszcze jedno powini też przyzeć się jak z niektórymi pracownikami spouchwala . Np chodzi o jednego z Kielc . Który nigdzie nie chce jeździć na żadne obstawy, tylko inni jeżdżą . Było otwarcie w Kielcach to my z Krakowa musieliśmy przyjechać. Wystarczy poczytać FB jaka jest między nimi relacja, a o innstagram nie wspomnę. Nawet sami z Lidla opowiadają o nich.

Mariusz

W Katowicach,tez dobre ziolka,mobbing,chamstwo,brak,wychowania i kultury,ukladziki,koligacje.Gowniarz Lukaszek i jego koledzy,Darus,Jan,i inne prostaki tez,sa dobrzy.Chodzi o Zabierzow-HCL.

Hanna

Securitas Polska Sp. z o.o na swojej stronie internetowej zamieścił informację, że pracownikom, którym zależy na rozwoju zawodowym, może zaoferować stypendia oraz inne możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji. Czy ktoś z Was korzystał z takiego stypendium proponowanego przez tę firmę? Jakie wymogi należy spełnić, aby otrzymać je od pracodawcy?

Były naszczescie pracownik
@Hanna

Oczywiście ze zostało zaproponowane a gdy już otrzymałem papier ze szkolenia co miesiąc pan Ł. Ch odbijal mi z pensji tłumacząc ze nie ma szkolen za darmo. Zanim skończyłem spłacać juz mnie tam nie było

Lidl

> A co tam ,slychac u,"Wyzelowanego",dalej nie > ma czasu ,dla pracownikow?zabiegany,z laptopem,w > trasie,samochodem sluzbowym?Dalej > sluzbowym,autem,wozi,zonke,do pracy,do Strazy > Pozarnej?Ciagle zajety,zabiegany,ale tak naprawde to swoim > ,prywatnym zyciem ,i robieniem kariery,przedtem bylo > mieszkanko w Wieliczce-przeprowadzki,urzadzanie,przetarg na > auto sluzbowe,a co teraz??.Skad taki mlody,"kot",jest > kierownikiem,na skroty do kariery,uklady?konekcje > rodzinne?protegowany?A moze,by tak zaczal od linii,kas w > ,"Lidlu",?jakies ujecia,smak prawdziwej pracy,ochroniarza > ,sklepowego?czy tylko ,wyklepane formulki,na pamiec,z > "Securitasa",i pranie mozgu,pozostalym pracownikom.Stara > kadra sie wykruszyla,ludzie ,ktorzy charowali,na jego > premie,ryzykowali,wlasnym zyciem i zdrowiem.Zostala mu tylko > ,mundurowa ,"wtyczka,na ,"Strusia",i Wiesio z," pomnikiem",na Kocmyrzowskiej.Elita,ktora > cos,znaczyla,i naprawde,cos robila ,dla firmy,juz tam nie > pracuje,badz odeszla,i stracila zdrowie,"na tym > chlebusiu","Warszawo Ma,w Twym Oku ,jest lza,i ty patrzysz i nie, grzmisz na to wszystko,ulico .Cybernetyki 21,obudz,sie,i zrob czystki ,w Krakowie,w Malopolsce,juz najwyzsza,pora..Niezniszczalni...

Hanna

@były_pracownik, rozumiem, że Twoim zdaniem wizerunek krakowskiego oddziału Securitas Polska uległ nadwerężeniu. Czy nadal współpracujesz z tą firmą? Jak mimo wszystko ją oceniasz? Czy aktualna sytuacja tego pracodawcy wpływa na Twoje zatrudnienie?

Hanna

@Były securitas, nie polecasz ubiegania się o zatrudnienie w Securitas Polska. Wypowiedziałeś się na temat środowiska, w którym pracowałeś. Jest to również ważny aspekt miejsca pracy jakim jest Securitas Polska. Co jednak możesz więcej powiedzieć o samych warunkach zatrudnienia? Z takimi informacjami zapoznają się chętnie inni użytkownicy tego forum.

Były securitas

Krakow śmiech na sali, pan(usunięte przez administratora)traktował ludzi jak tania siłę roboczą na swój koszt,nie wiem czy jeszcze pracuje , ale jak chcecie się zatrudnić w securitas przemyslcie dwa razy. Pozdrawiam wykonanego Roberta przez Łukasza ten pierwszy był szefem człowiekiem i przyjacielem

GUJON

Uwaga na KRO z południa Polski ( m.in. Zakopane). Nabór na obiekty w tym rejonie trwa znowu. Doradzam wszystko co obiecuje , brać na piśmie, bo potem okaże się, że nie pamięta, albo kręci. To w ogóle człowiek nieodpowiedni na tym stanowisku, psuje renomę firmie. Pracownicy LIDL-a i Securitas w duchu śmieją się z niego, odpowiednio go oceniają, wolą jednak dla świętego spokoju nic nie mówić. cdn.

Al pacino

Witam Pan Mariusz? a to juz wszystko wiadomo w temacie. Obiecanki cacanki a później? Pytanie do was czy zgadzala sie wam wyplata? Pozdrawiam

Hanna

Zauważyłam, że zaprzestaliście prowadzenie dyskusji na tym forum. Proszę obecnych pracowników Securitas Polska Sp. z o.o o pozostawienie opinii dotyczących Waszej współpracy z tą firmą. Jeżeli zaszły jakieś ważne zmiany w niej, które dotyczą warunków pracy, to również proszę o udostępnienie takich informacji. Przydadzą się wszystkim zainteresowanym zatrudnieniem w tej firmie.

Hanna

@Bodyguard, jesteś zadowolony z terminowej wypłaty. Jakie plusy możesz jeszcze wymienić, które są rezultatem zatrudnienia w Securitas Polska Sp. z o.o? Na jakich warunkach zatrudnienia opiera się Twoja współpraca z tym pracodawcą?

Bodyguard

Wynagrodzenie zawsze na czas!!! Nie tak jak w innych firmach

Robotbooy

Zgadza się kadra Kraków to dno , a wszegolnosci ten co jest o sklepów od Niemca , , Lil, ,dostał samochód laptopa i telefon. I już mu wszystko wisi. Warszawa powina mu się przyjrzeć. Bo jest mnóstwo rzeczy o których szefowie nie wiedzą.

Szpila

Kadra Kraków to dno. Pracowalem w Krakowie i w Katowicach i niebo a ziemia. Katowice - konkretni ludzie, wszystko da sie dogadac, ustalic, wszystko gra jak w zegarku. Firme jako firme polecam, kadre Katowice rowniez. Natomiast Szlak odradzam kazdemu, dosc nerwow i szarpaniny z niekompetentnymi ludzmi ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas Polska Sp. z o.o - Kraków

• Jak się pracuje w Securitas Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Securitas Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Securitas Polska Sp. z o.o?

Securitas Polska Sp. z o.o