Purzeczko Grupa Securitas Łomża

Łomża

Purzeczko Grupa Securitas Łomża

Opinie o Purzeczko Grupa Securitas Łomża

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Purzeczko Grupa Securitas Łomża o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

eryk

to fakt, jako ochroniarz musisz być żywy i żwawy. Jedyne o co ja bym walczył, to wyższe stawki, przydałyby się :)

jan
@eryk 03.05.2016 20:19

A propos żwawości, zgodzę się - przełożeni powinni dawać przykład nam, pracownikom niższego szczebla i np. nurkować, biegać, strzelać, uprawiać jakikolwiek sport, a nie zarastać brzuchem i tluszczem na tylku jak na scenie z tv i wcinać sezamki. Niestety, nie ma wojska - tam byłby wycisk. Ale od czegoś są nadzorujący - mają na zawołanie odbierać telefony, wozić pracownika kiedy on chce do pracy, dostosowywać się do niego, mają być elastyczni, zgarniają opieprz, itp.,itd, także fizyczna forma aktywności jest potrzebna - czy dla zdrowia, rekreacji czy nerwów. :) Trzeba być wyrozumiałym.

Eugeniusz

Chcialbym nadal pracowac w tej firmnie , bo jest to firma ktorej zależy na dobrym wizerunku swoim i pracowników . Byłem pracownikiem i jeżeli będzie taka możliwość to wrociłbym i nadal wykonywałbym swoje obowiązki tak aby firma mniala dobra opinie .

kazik

Jedna wielka banda, traktują pracownika jak psa, nie jeden raz w pokoju pozal sie boze prezesa- slychac byl [usunięte przez moderatora] stad. taka to kultura a sam sie nie ume zachawac, ta firma to jedne wielkie [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Purzeczko Grupa Securitas Łomża - Łomża

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Purzeczko Grupa Securitas Łomża