Opinie o Securitas Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Securitas Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Securitas Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Securitas Polska w Warszawa

Amazon

Szkoda czasu na pracę w tej firmie, naprawdę szkoda. (usunięte przez administratora) to mało powiedziane. Wyzysk pracownika. Kadra kierownicza bez pojęcia. Darujcie sobie pracę w rej firmie

andre

Ja już pracowałem w tej firmie , pełno donosicieli , nie ciekawa atmosfera , omijać szerokim ukiem.

Miruś

Witam czy coś wiadomo czy securitas w Warszawie wprowadza nowe umowy że będzie można pracować tylko na jednym obiekcie na etacie słyszałem że maks 180 godzin będzie i można będzie na innym obiekcie pół etatu robić??

@Miruś

Tak to prawda. Max od stycznia będziesz musiał wybrać albo umowa o pracę (168 h) za najniższa krajową lub umowę ryczałtową (nie myl z umową o pracę, to zupełnie inna forma zatrudnienia) z ustaloną jedną "wypłatą" za ustalone godziny, max 190 h czy 180 h. Dodatkowo możesz dorobić 1/2 lub 1/4 etatu w drugiej spółce i na innym obiekcie.

Kamila
@Miras38

Super, że dosyć szybko zareagowałeś na pytanie @Miruś. Muszę zatem przyznać, że w Securitasie zajdą całkiem spore zmiany. Jak myślisz, czy właśnie tego typu zmiany, są zmianami na lepsze czy niekoniecznie? Jestem ciekawa Twojego zdania.

@Miras38

Wasz "managment" w regionie podał taką informacje. Bo u nas w Gdańsku nikt nic nie mówi.

STREFA Q

I TAK TRZYMAĆ !!!!!!

@Obecnyy

Z nami oficjalnie jeszcze też nikt nie rozmawiał... w/w info wiemy od szefa obiektu i również czekamy na konkrety od osób z głównej siedziby.

@Kamila

Duże zmiany owszem... czy idzie to w dobrym kierunku? Myślę, że to sprawa indywidualna co kto woli-kasa czy czas z rodziną np. Na pewno osoby pracujące po 300 h, a nawet więcej, mogą zapomnieć o takiej praktyce.

@Miras38

Miras38. Mam rozumieć że teraz będziemy pracowzć tylko za najniższą krajową tj 1634 zł????? Przecież to nie jest możliwe!!!! Przy dwuch umowach ciężko związać koniec z koncem!!! Przy tylko jednej to nierealne, to jałmużna - dojeżdzam do pracy sporo km, ponosze dodatkowe koszta.

@Piotr

Emeryci nie narzekają.

@Kamila

Kamila ja uważam że zmiany nie są zle ale płacą jest za mała do tych zmian .Jeżeli będziesz pracowała max 190 godzin to więcej jak 2200 nie dostaniesz na obiekcie szału nie ma ,A na zleceniu zawsze można było sobie dorobić A już te 3 tyś można było mieć spokojnie przy 260 godzinach także myślę że firma powinna znacznie podnieść płace tzn etat 2600 netto i reszta jakieś dorobki małe na innym obiekcie

Kamila
@Miruś

Rozumiem. Bardzo dziękuję Ci za tak merytoryczną odpowiedź. Muszę powiedzieć, że poczułam się trochę zachęcona do aplikowania. Powiedz mi zatem jeszcze, czy Securitas zapewnia nowym pracownikom odpowiednie przeszkolenie przed podjęciem pracy?

Beata45
@Kamila

Kamila, możesz mnie oświecić co zachęca Cię do pracy w tej firmie??? 1600 zł za etat??? To śmieszne jest, a nawet żałosne. W innych firmach na 2 umowach zarobisz 2800 za 240 h, co szczerze mówiąc d. py nie urywa :(

Niedoszły pracownik
@Miras38

na Amazon Sosnowiec. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Wyglądało pięknie: 2850 zł brutto + premie!. Wstępnie zaproponowano mi spotkanie na obiekcie z Szefowstwem Amazona czy mnie zaakceptują. Jednak dzień wcześniej spotkałem kumpla, który właśnie zrezygnował z tej "intratnej" pracy. A w zasadzie nie pracy tylko (usunięte przez administratora). 12h non-stop na nogach. Siądziesz - kara, zapalisz-kara,brak części munduru(w upałach tego lata!)-kara, zjedzenie batonika - kara! Tam NIKT nie wytrzymuje dłużej niż góra dwa tygodnie!Nic dziwnego, że bez przerwy mają ogłoszenia o szukaniu kolejnych naiwnych. Ja sobie dałem spokój i nie żałuję. Natomiast szkoda mi ludzi, którzy idą tam pracować. Opinię o pracy w Amazon pewnie wszyscy znają: jeden wielki (usunięte przez administratora). Securitas musi się im podporządkować.

@Kamila

To wszystko zależy gdzie trafisz i jakiego inspektoratu zazwyczaj przeszkolenie wygląda tak że pokażą Ci co masz robić ja tak bynajmniej miałem i koniec .Najważniejsze to trafić do dobrego Managera i inspektora

@Kamila

Oczywiście, że jesteś szkolona. Każdy obiekt, ma swoje procedury.

Kris

W Securitas Polska i Services pracowałem pół roku. Zwolniłem się i nie było mowy o zwolnieniu za porozumieniem stron - brak ludzi do pracy. Najpierw zrezygnował z umowy zlecenie żeby mi w okresie miesięcznego wypowiedzenia nie wciskali na siłę dodatkowych godzin. Dzięki temu wyrobiłem tylko normę. Problemy pojawiły się wówczas gdy wziąłem jeden dzień urlopu na żądanie - oj wielka tragedia się stała bo jak ja mogłem coś takiego zrobić. Druga kwestia to tydzień zwolnienia lekarskiego - to już była przesada i celowe moje działanie. Tym zwolnieniem można śmiało powiedzieć sobie przegralem, szczególnie u szefa ochrony obiektu ale i podobno u współpracowników którzy musieli mnie zastąpić w okresie zwolnienia. Powody dla których rozstałem się z firmą Securitas - dwie umowy o pracę i zlecenie na tym samym obiekcie i dotyczące tej samej pracy. Częste zmiany grafiku z dnia na dzień bez informowania pracownika o zmianach. Duża ilość godzin pracy. Reasumując - w Securitasie nie możesz chorować, nie możesz korzystać z urlopu na żądanie i nie możesz wnosić sprzeciwu jeśli chodzi o czeste zmiany grafiku bez uprzedniej informacji o zmianach czy zapytaniu szefa o możliwość zamiany dyżuru na np. zaplanowany wcześniej dzień wolny od pracy. Im mniej pytasz i upominasz o swoje tym lepiej. Ogólnie - NIE POLECAM.

@Kris

Szczegółowo przedstawiłeś to, jak wyglądała Twoja praca w firmie Securitas Polska. Oczywiście dziękuję Ci za to, ponieważ dzięki Tobie wiele się dowiedziałem, jednak chciałbym prosić jeszcze o informację dotyczącą oferowanych zarobków. Mógłbyś napisać, jak one się kształtują?

Kris
@Antoni

@Antoni coż zarobki takie jak w większości firm ochrony. Szału nie ma i nigdy nie będzie. Niemniej jednak to za co można pochwalić Securitas to płacą na czas albo nawet przed czasem. Wszystko jest czytelne i przesyłane co miesiąc na email. Nawet jeśli zdarzy się pomyłka to wszystko jest wyrównane.

@Kris

Tak zgadzam się. Pensja jeśli można to tak nazwać. Jest przelewana nawet przed czasem. Ogólnie powiem tak. Nie wiem czy ktoś z wad dostał już dokumenty z ZUS-u. Dotyczące odprowadzanych składek przez firmę, zaniżonych czyli potocznie mówiąc owalonych. I tak, ZUS przeprowadził kontrolę dużej ilości pracowników, okazało się że tak właśnie robiła firma. Dostałem pierwsze pismo z ZUS-u, później drugie a za już trzecim szlag mnie trafił i to na dobre. A teraz szykuje się rozprawa w sądzie, bo Securitas oczywiście wszytkiego się wypiera. Bo ZUS przeprowadził złą kontrolę. Kolejny punkt, jest taki iż. Umowa o pracę jest na jednym obiekcie ze zleceniem. Co kategorycznie nie ma być prawa. Sprawa będzie w dniu 29 października. Jeśli chodzi o mojego KRO to jest super. Dyrektor hm? Odkąd awansował, ani razu nie zainteresował pracownikiem na rejonie. Bo jest dobry prac. No to po co się interesować. Po za tym mają ciągłe braki kadrowe, bo nikt rozsądny, nie chce pracować za takie pieniądze. Więc biorą, byłych trepów wojskowych,strażaków, policjantów+byłych MO, górników itd. A 80% nie nadaje się do tej pracy. Bo jak się ma zlecenie a jest się emerytem, to można lagę kłaść. Albo śpiochy, albo radio maryja, albo interesują się nie tym co trzeba. Szwedzka światowa, korporacja. W Szwecji prac ochrony zatrudniony w tej firmie, zarabia na złotówki jakieś 15 tyś. W Niemczech jakieś na rękę np 3000 tyś euro. Wiadomo zależy od stanowiska. Ogólnie firma na pewno plasuje się wysoko, jeśli chodzi o pozostałe firmy. Np Solid, który nie umywa się do Securitasa. Ale tych plusów jest tylko parę. Ja osobiście straciłem całkowite zaufanie do firmy. Po tych aferach z ZUS-em. Aha i jeszcze opinia dla tych pań z kadr. Bardzo miła obsługa,zawsze jak coś potrzebuję nie ma żadnego problemu. Pełna kultura. Pozdrawiam te panie. Reasumując... Szkoda marnować czasu za takie pieniądze.

lolek
@Assasin

Przyznam rację wypłata jest nawet trochę przed czasem każdego miesiąca z tym nie ma żadnego problemu. Co do ZUS też nie ma żadnego problemu jest odprowadzana pełna składka.Pracuje od 5 lat w firmie na G.I woj.Podlaskie.....

kasia
@Kris

A można wiedzieć w jakiej miejscowości tak było?

Pierwsze spotkanie miałam online, na którym mimo monitora poczułam bardzo pozytywna energię od rekrutujących, rozmowa była bardzo fajna, na wysokim poziomie, decyzja o kolejnym spotkaniu tym razem w biurze zapadła bardzo szybko. Podczas spotkania mogłam poznać cały zespół łącznie z przełożonym, rozmowa była bardzo miła, pytania nietuzinkowe szczególnie od przełożonego ????. Jedna z fajniejszych rekrutacji na jakiej byłam. Po rozmowie miałam do wykonania 3 zadania, były związane z pracą. Generalnie gdyby nie oferta z innej firmy jaką dostałam i wynagrodzenie jakie mi zaoferowano, bardzo chciałam zostać na stałe w takim zespole, widać zgranie, wspólny cel, życzę powodzenia osobie, która się tam znajdzie. Na korytarzach ludzie uśmiechnięci, biuro schludne. Pozdrawiam zespół i dziękuję za tą przygodę.

Jakie sukcesy ma Pani w pracy? Co ostatnio Pani czytała? Z kim lubi Pani pracować? Czy płakała kiedyś Pani w pracy i dlaczego? I kupa(usunięte przez administratora)ych pytań.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska

Witam mam pytanie czy tak jak mam w umowie min 160h Zawsze sie wyrabia to minimum czy często jest mniej Pozdrawiam

krol julian
@Nowy

bez obaw wyrobisz wszystko. goraco polecam ja mam norme 300

@krol julian

Dzieki za odpowiedz Mam nadzieje ze bedzie dalo sie to wszystko pogodzic z studiami w weekend podobno nie robia problemow zobaczymy jak to wyjdzie w praniu

breslau
@Nowy

bedzie ok wystarczy osobie robiacej grafik o tym wspomniec kiedys byl wymog zeby udokumentowac kiedy sa zajecia nie wiem jak jest teraz ale grafik jest elastyczny i da sie cos napewno sensownego dla ciebie ulozyc zeby nie kolidowalo z zajeciami

Krzyś

Panowie z Securitas z angielskim na Dowódce w Amazonie w Gliwicach bedzie ciężko znaleść , powiedziałem wam to rok temu.A tak wogóle to jest śmieszne , bo szef niech zna angielski i pisze raporty, pozdrawiam

@Krzyś

Znajomość języka angielskiego jest częstym wymogiem w większości ofert pracy. Obecnie Securitas Polska szuka recepcjonistki i język angielski w stopniu komunikatywnym jest konieczny. Napisz, czy firma przyjmuje także osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności i czy tacy pracownicy mają udogodnienia związane ze swoim orzeczeniem? Czekam na Twoją wypowiedź.

@Karol

I bardzo dobry temat został poruszony , tak nie powinno byc aby niepełnosprawni pracowali w ochronie , oczywiście niech bedą warsztaty do tych ludzi, ale nie ochrona, to jest specyficzna praca gdzie wymaga pełnej sprawności fizycznej i psychicznej, myslę że Polski Rząd już nie długo się pochyli nad tym tematem , przy zmianie ustawy o ochronie .

@Karol

Masz trochę racji, ale osoby niepełnosprawne potrzebują aktywizacji zawodowej, a udogodnienia i dofinansowania z PEFRONU sprawiają, że pracownicy z ustalonym stopniem niepełnosprawności są chętnie przyjmowani. Czy w firmie Securitas Polska pracują osoby z orzeczeniem i mogłyby wypowiedzieć się o udogodnieniach jakie oferuje pracodawca?

HAHA
@Karol

Ludzie jakie udogodnienia dokładają jeszcze więcej pracy.coraz więcej godzin a jak nie to na bruk

Flustrat
@Karol

Pracując na jednej z wiekszych fabryk produkcyjnych jako '' ochroniarz '' z grupą nie mam żadnych udogodnień, ba często wykonuje więcej pracy niż pracownicy ze zmiany gdyż w większości są to ludzie nie kompetentni ale dla '' góry'' liczy się to ze te osoby biorą dodatkowe etaty na bankach i sklepach i wszyscy w koło są zadowoleni godziny nocne nie są wypłacane należycie i co miesiąc trzeba się upominac o swoje pieniądze

Cienki
@Karol

Przyjmują z grupą bo dostają pieniądze i dofinansowanie dlatego szukają takich pracowników.

@Cienki

Oczywiście pracodawca dostaje dofinansowanie do stanowiska osoby z orzeczeniem w zależności od rodzaju stopnia niepełnosprawności. Jednak powinien też respektować udogodnienia dla pracownika, które wynikają z jego orzeczenia. Twój przedmówca dodał, że są z tym problemy. Należałby o tym porozmawiać z pracodawcą gdyż siedmiogodzinny dzień pracy jest zagwarantowany przepisami dla takich pracowników. Napiszcie jak wygląda sprawa z premiami i innymi bonusami do wynagrodzenia w Securitas Polska.

@Karol

Dlatego poza umową o pracą jest umowa zlecenie. By omijać 7 godzinny dzień pracy dla niepełnosprawnych. Udogodnienia? TO jest ochrona. Więcej zależny od klienta niż pracodawcy.

Deo
@Karol

Niepełnosprawni niech się aktywizują tam, gdzie są w stanie rzetelnie pracę wykonać. Co kogoś obchodzi aktywizowanie niepełnosprawnych, skoro chce profesjonalnie wykonać usługę ochrony? Problem w tym że profesjonalnie nie chce, to raz, a aktywizowanie go nie interesuje, tylko zysk z PFRON.

@Krzyś

Nie długo zaczynam tam pracę na razie wszystko wygląda w porządku ale jak by co to będę pisała

Grzegorz
@Tomek

Na jakim stanowisku będziesz pracować i jakich kwalifikacji wymaga od Ciebie pracodawca? Opisz swoje doświadczenia i pierwsze dni pracy. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/securitas-polska-sp-z-o-o,12220 można znaleźć aktualne oferty zatrudnienia. Firma oferuje profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe oraz pakiet benefitów pozapłacowych. Może ktoś podpowie jak to wygląda w rzeczywistości?

@Grzegorz

Ten pakiet benefitów to karta fitsport i ubezpieczenie NW.

johny inglisz
@Krzyś

we wroclawiu nie znaja angielskiego na wro1 i jakas idzie zmiana kali pic spac mowic

breslau
@Krzyś

hejo u nas we wroclawiu moze ze dwie osoby znaja ang z dowodcow na wro1 na wro2 juz lepiej w tej kwestii a raporty to na zasadzie kopiuj wklej szablony sa

Pracuję w SECURITAS w Łodzi od 3 lat i nie narzekam kasa na czas robię normę godzin i jest ok pokażcie mi drugą firmę co zwraca pieniądze za badania psychologiczne i organizuje szkolenia doszkalające na KPO jak komuś nie pasuje firma zawsze może się zwolnic pozdrawiam.

Tymoteusz

Witam, czy wiecie może ile płaci Securitas na Lidl-ach w województwie Lubelskim? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Straznik.
@Tymoteusz

Na sklepach Euro dają 14 na rękę.

Tymoteusz
@Straznik.

Dziękuje za odpowiedź. Konkretnie chodzi mi o Lidl a nie Euro. Czy wiecie coś?

@Tymoteusz

Powinieneś umówić się na rozmowę kwalifikacyjną, wtedy dowiesz się dokładnie ile wynosi stawka godzinowa i będziesz mógł zdecydować, czy warunki pracy Ci odpowiadają. Jeżeli interesuje Cie zatrudnienie takie rozwiązanie byłoby najlepsze.

FCWRO2

3,50

@FCWRO2

3,50? Nie pomyliłeś się czasem? Wątpię, że firma Securitas Polska oferuje taki poziom wynagrodzenia, dlatego proszę, abyś go sprecyzował i przedstawił konkretnie, co chciałeś przekazać.

hajs ma sie zgadzac

3.50 na godzine chyba

Ireneusz

Miejsce pracy: biurowiec w dużym mieście Ilość godzin miesięcznie: ok. 200 h (UoP + zlecenie) Zarobki: trochę powyżej minimalnej (w skali etatu wychodzi jakieś niecałe 200 zł więcej) + dodatkowe parę stówek ze zlecenia. Przepracowałem niecały rok. Czy mogę polecić tę pracę? Zależy czego się oczekuje. Obiekt na którym pracowałem był bardzo lajtowy, samo przyjście na zmianę to było jakieś 80% sukcesu. Większość obowiązków na dniówce dało się wyuczyć w ciągu kilku pierwszych dni (nocka była już zupełnie luźna). Osoby z zespołu w porządku, zawsze dało się dogadać jak ktoś chciał się zamienić, podobnie nie było problemów ze współpracą z ludźmi z ochranianego obiektu. Menago też w porządku, choć czasami irytował telefonami z pytaniem o dodatkową służbę, gdy ty odsypiałeś po zmianie 24 h. Dobre zaplecze socjalne na obiekcie, trochę szło przyoszczędzić na darmowej wodzie czy owocach. Podsumowując - jeśli się nie miało jakichś wielkich ambicji to można było spokojnie spędzić w Securitasie kilka lat, choć ja traktowałem tę pracę bardziej "na przetrzymanie", wiem też, że dużo zależało od obiektu na którym się wyląduje.

irku poczytaj
@Ireneusz

sama prawda napisana a jeszcze mozna u dowodcow cala zmiane przesiedzieci nic nie robic aby dostep do kompa miec i wystarczy zmiana zleci ja jestem mezczyzna wiec na alarmy i asysty chodzilem oczywiscie a osoba co kolo wodza siedzi absolutnie nic nie robi co jest smieszne bo kase mamy ta sama dlatego nie przedluzylem umowy dopoki cos z tym nie zrobia ludzie beda odchodzic okres probny ewentualnie tydzien i koniec potem idzie opinia dalej to jest wlasnie prawdziwa przyczyna odejscia pracownikow co do wielu godzin pracy niektorzy lubia i pan od grafikow juz wie na kogo mozna liczyc bo nie zawioda jak ktos nagle wyskakuje z nieobecnoscia sam chcialbym na jego miejscu miec taka osobe , takze na sile nie sa dawane godziny nie przesadzajmy

Obstawiacz.

Ktoś ma jakieś informacje o PPK u nas w firmie? U mnie biura nie jest chętne to dzielenia się informacjami.

PPK
@Obstawiacz.

Wysyłają informacje mailem lub listownie. Sprawdź pocztę mailową albo wyślij pytanie do: ppk@securitas.pl

@PPK

Możesz napisać jakie benefity obowiązują w firmie? Mam na myśli premię lub bony na święta. Czekam na komentarz.

@Antoni

Jedynem bonusem to jest karta multisportu czy tam fitsportu.

Obstawiacz.
@PPK

Wysłałem im maila i cisza. Szef też udaje, ze nic nie wie.

@Obstawiacz.

Nigdy nie na Amazon Sosnowie pracowalam tam pol roku Atmosfera tragiczna a szef obiektu to nie znajacy zycia dzieciak

PPK
@Obstawiacz.

Słabo jeżeli nie otrzymałeś odpowiedzi. Z tego co wiem, to odpowiadają, ale mogło być jakieś opóźnienie. Teraz rozsyłają kolejne informacje w których jest: 1 informacja ustawowa o zawarciu umowy o prowadzenie PPK 2 deklaracja wysokości wpłaty dodatkowej 3 deklaracja obniżenia wysokości wpłaty podstawowej 4 deklaracja o rezygnacji. Sam decydujesz co chcesz z tym zrobić.

mikolaj
@Antoni

nigdy nie bylo zadnych bonow na swieta pisze zebys nie byl rozczarowany

Andre

PRACA JAK PRACA , DUŻO DONOSICIELI

skarzypytalski
@Andre

tu kolega ma racje niestety tez nie bede z imiienia nawet wymienial kto jest najbardziej donoszacym na 1 a kto na 2 dziecinada jak w przedszkolu

Serdecznie nie polecam. Brak terminowej i pełnej wypłaty wynagrodzenia (Brak połowy wynagrodzenia). Nie polecam nikomu tej firmy.

Antoni

Wypowiadasz się jako były pracownik, dlatego odpowiedz, proszę, jaki był powód tego, że pracodawca nie wypłacił Ci pełnej wypłaty? Chciałbym poznać powody takiej decyzji.

hajs ma sie zgadzac

potwierdzam wyrownania po terminie jak sie ludzie zaczeli upominac. wstyd

Czarek

Dobra firma dla dobrego pracownika, któremu chce się pracować!

MoniWawa
@Czarek

Witam. Możesz udzielić info ile zarabia w firmie Securias dobry pracownik i ile godzin trzeba przepracować? Czy dostajecie premię za dobrą pracę? Jeśli tak to jakie to kwoty?

@Czarek

Śmieszny jesteś. Mi się zawsze chciało pracować i zawsze się starałem. I nic i nikt mnie nie docaniał. A odwalałem im dobrą robotę. A teraz jeszcze te owalone składki ZUS. Śmieszny jesteś. Mógłbym ci opowiedzieć dużo ciekawych rzeczy. Ale nie ważne.

Gosc

Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w kółko ukazują się te same ogloszenia(Co parę dni to samo).Wysyłam CV, spełniam wymagania i nic żadnej odpowiedzi. Za trzy dni znowu te same ogłoszenia i znowu.I tak w kółko.

@Gosc

Dlatego kolego bo nikt myślący logicznie nie chce przyjść do pracy. Więc łapią się w większości emeryci na zlecenie.

Waldi

Czy ktoś się orientuje czy na trasie Siedlce Warszawa są jakieś obiekty ,słyszałem o Lidlu w Kaluszynie tylko?

Amazon sosnowiec

Jedyny plus to wypłata zawsze przed czasem i uczciwie policzona. Umowa o pracę. Z 2 dniami nadgodzin, jako szeregowy pracownik spokojnie 3000zl netto/msc. Atmosfera pracy kuleje. Przełożeni nieskupieni na pracownikach. Nie mają pojęcia o tym jak pracuje się ludziom bo ich to zwyczajnie nie interesuje. Panowie dowódcy nadmiernie wysztywnieni, sprani gadka o niesamowitej odpowiedzialności ich pracy, trzesacy się o byle bzdet. Jakby pół Sosnowca miało popaść w ruinę, bo patrol był o minute przesunięty w czasie???? praca nie jest skomplikowana, nie wymaga specjalnej wiedzy ani umiejętności. Ceni się umiejętność bezproduktywnego stania przez 12h. Jeśli chcecie coś robić... To nie tu. Ogromna monotonia. Umundurowanie bardzo słabej jakości. Zimą chodzi się na mrozie w cienkich spodniach i kurtce z waty... Rzeczywistość w pracy bardzo mocno rozmija się z tym co jest przedstawiane na rozmowie kwalifikacyjnej. Rotacja na obiekcie jest olbrzymia - nie bez powodu. Zmiany grafiku dokonywane praktycznie każdego dnia, często bez konsultacji z pracownikiem... Zupełny brak szacunku do czasu wolnego zatrudnionych ludzi, argumentowany w śmieszny sposób, iż "zwiazales się z nami umowa i musisz być do dyspozycji przełożonego". Brak premii za wyniki czy jakość pracy. Jedynie premia absencyjna w śmieszne kwocie 200zl brutto. Która oczywiście nie przysługuje jeśli pracownik np śmie złapać grypę i pójdzie do lekarza. Ogólnie, miejsce dobre na jakiś czas, dla ludzi odpornych na kiepska atmosferę pracy i przedmiotowe traktowanie. Jako miejsce, z którym można wiązać dłuższe plany, zdecydowanie się nie nadaje.

Mam zamiar pracować w Amazonie Sosnowiec jako ochrona Sekuritas , czy faktycznie warunki pracy są takie fatalne. Trochę już pracuje w tej branży na zleceniu , tu miałbym dobry dojazd z Sosnowca Powiedz coś więcej o pracy ale proszę o rzetelną wypowiedź.

szczerze mówiąc - firma jest ok, wypłaty na czas, zadnych problemów nie ma - niestety pracownicy juz gorzej, a amazonie m.in - szczucie na siebie, kablowanie przelozonym, podpierdzielanie za to ze koledzy z pracy zrobili sobie przerwe itd - na porządku dziennym, nie polecam dla tych, dla ktorych wazna jest atmosfera w pracy - jesli ktos jest z natury gnojkiem, ktory lubi pognoic innych i absolutnie nie chce się z nikim tam zakolegowac - jak najbardziej się wsrod podobnych sobie odnajdzie, inni niestety nie maja tam czego szukac, atmosfera pracy tragiczna niestety, 12 H w ciężkich buciorach stojac na bramkach doslownie caly cza i jeszcze wyzwiska ze strony pracownikow... niestety o ile firma securitas jest jak najbardziej wporządku czyli wypłaty na czas i dobre premie, tak samej pracy zdecydowanie nie polecam, jedna z gorszych niestety.

@Andrzej

Przedstawiłeś zupełnie inny obraz poziomu wynagrodzenia niż inne osoby, które wypowiadały się w tym wątku. Jeden z użytkowników napisał, iż stawka wynagrodzenia jest najniższa krajowa. Mógłbyś potwierdzić, że rzeczywiście tak jest? Oceniłeś wynagrodzenie jako pozytywne, dlatego zaciekawiło mnie to.

Emili
@Jarosław

Zależy, u mnie w świętokrzyskim najniższa krajowa, rozmawiam z Radom, Tarnów to samo. Pieniądze zawsze na czas szkoda że stawki śmieszne.

Heniutek

Dzisiaj jest swieto Pracownikow Ochrony wiekszosc firm otym nie wie albo wiedziec nie chce wiec Panowie Panie podwyzek plac ,bezpiecznej pracy ,i humoru duzo ; Henryk z Radomia. ]

Superdziadek

Ja również mogę pochwalić tego pracodawcę jako pracownik ochrony. Pracuję tak jak mi płacą. Podczas godzin pracy urzędu oglądam sobie (usunięte przez administratora) i filmy z netu. Na monitoring mam centralnie wywalone. Nocki? Miłe spanko od 22.00 do 5.00. Na resztę wywalone w końcu za minimalna niech się cieszą że przychodzę do roboty. Naprawdę bardzo miły pracodawca polecam wszystkim.

Marzena
@Superdziadek

Śmiem twierdzić, że Twoja wypowiedź ma charakter ironiczny. Jest ona jednak zupełnie niepotrzebna, ponieważ nie wnosi nic wartościowego do bieżącej dyskusji. Zachęcam Cię, abyś jeszcze raz spróbował wyrazić swoją opinię o Securitas Polska jako o miejscu pracy - tym razem w sposób rzetelny. Powiedz na przykład, jak kształtuje się w tej firmie system wynagrodzenia pracowników. Możemy na Ciebie liczyć w tej kwestii?

Superdziadek
@Marzena

System wynagradzania? Przecież napisałem że płacą minimalną krajową . Na resztę mają wywalone tak jak i ja za ich płacę.

FCWRO2
@Superdziadek

O HO CHYBA KTOS Z JARDA :)

Joe
@Superdziadek

no jak ktos jest normalny to pracuje na tym nieszczesnym jardzie, bo tam mozna siedziec w spokoju - jak ktos woli stac w hałasie w ciezkich spoconych buciorach i słuchac obelg na swoj temat na bramkach to ma cos chyba z garem...

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Securitas Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Securitas Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Securitas Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 18 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Securitas Polska?

Kandydaci do pracy w Securitas Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Securitas Polska
2.1/5 Na podstawie 558 ocen.

Securitas Polska