Securitas Polska Sp. z o.o.

Sochaczew

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Securitas Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Securitas Polska Sp. z o.o.

Gosia

Mi wpadła w oko oferta pracy jako Recepcjonistka, oferują umowę o pracę i wypłatę do 10 tego ;) a tak serio to chyba porządna firma, z tego co się orientowałam, myślę, że warto spróbować :)

Oferty Pracy

Pracownik ochrony Securitas Polska Sp. z o.o. 2015-06-08 Żródło: Gowork.pl Białystok (podlaskie) Oferujemy pracę w charakterze pracownika ochrony w obiekcie handlowym na terenie Białegostoku. Zakres usługi: - ochrona osób i mienia w obiekcie handlowym Stanowiska: - detektyw sklepowy - pracownik ochrony sali sprzedaży Oczekiwania: - niekaralność - mile widziane doświadczenie Proponujemy: - praca w międzynarodowej firmie - umowa zlecenie - umowa ozusowana

+
@Oferty Pracy 25.06.2015 18:26
Pracownik ochrony Securitas Polska Sp. z o.o. 2...

przedstaw Się Kilku Letni Pracowniku

były pracownik

W augustowie rowniez mimo ze ochraniany obiekt Bat z wielka renoma i obsada ochrony 23 osobowa to wszystko jak widze bylo tak jak u kolegi.

gośka

w pile jest tak samo jak piszesz.

anonim

OSTRZEŻENIE!!! Witam wszystkich.Jako były pracownik na obiekcie P&G w Sochaczewie,ul.Olimpijska,chronionym przez Securitas Polska,chciałbym przestrzec wszystkich przed podjęciem pracy na tym obiekcie.Pracując tam przez kilka lat po około 300 godzin miesięcznie(istny obóz pracy) za niewielką stawkę,dopóki byłem pracownikiem,który przychodzi na każde żądanie szefunia to było w miarę ok gdy się zacząłem buntować to w nagrodę dostałem przeniesienie na obiekt na który nie miałem żadnego dojazdu i w ten sposób ta cwaniacka,pasożytująca na ludziach firma wymusiła na mnie rozwiązanie umowy.Firma Securitas wykorzystuje ludzi poprzez podstępne wymuszanie podpisania dwóch umów o pracętj.Securitas Polska i Services przez co unika wypłacania godzin nadliczbowych.Premia jest,ale tzw.uznaniowa dawana za lizusostwo i kapusiowstwo.Fatalne warunki pracy,brak dbałości o pracownika i toksyczna atmosfera wytwarzana przez szefa ochrony na obiekcie w Sochaczewie,mobing,zastraszanie pracowników pisaniem notatek do menadżera,nie danie premi,chamskie i prostackie odnoszenie się do podwładnych.Jedyny sposób na "awans" to donoszenie i wrabianie kolegów.Grafiki służby nie były i zapewne nie są ustalane z pracownikiem(robisz 24 na 24 a potem jeszcze nocka bo Securitas traktuje cię jak murzyna,totalny wyzysk dla nich jesteś tylo numerem na plakietce),płacenie najniższej składki.Takie działania powodują dużą rotację pracowników.Jednym słowem przestrzegam szczerze wszystkich przed podjęciem pracy na tym obiekcie a wnioskując z innych opinii z całej Polski to przestrzegam wogóle przed pracą w firmie Securitas!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Securitas Polska Sp. z o.o. - Sochaczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Securitas Polska Sp. z o.o.