Capital Service S.A.

Opinie o Capital Service S.A.

Witam. Firemka dla ludzi z max średnim wykształceniem. Żadne doradztwo tylko typowa windykacja oczywiście nie zgodna z prawem... Odradzam pracy w tym dziadostwie. Mega mi było wstyd że tam pracuje... Praca bez perspektyw. Dzień zaczynasz od nękania dłużników telefonicznie potem jeździsz do tej patologii do domów zakładów pracy. Klienci z nizin społecznych zresztą tak jak i pracownicy. Zero poziomu. Prostactwo i tyle.

były
@były pracownik

rano to kolego nie nękasz dłużników, tylko nękasz klientów którzy mają termin spłaty na dany dzień lub pod koniec miesiąca takich co mają do terminu nawet 5-6 dni, bo ci plan nie wychodzi

Kik

Dostaniesz ryze papieru do drukarki zaprojektujesz plakaty wydrukujesz . potem rozwiesisz zrobisz zdjecia... Tak to wyglada. Aha dostaniesz ryze papieru i plan 30 nowych umow. Bedziesz tez pisac wyjasnienia dlaczego nie piszesz min 1 nowej umowy dziennie.

piotr
@Kik

zajebista praca, czy ludzie chcą pracować w tej firmie,

jagon

Hej, cisza na tym forum zapanowała okrutna. Nie ma co poczyta, zlitujcie się, dajcie kilka niusów na temat tej firemki. Mnie ciekawi kto został strefowym za kolegę Tomasza S. Napisze ktoś,wiem kto chciał zostać, ale mu nie wyszło.

magda

ciekawa jestem jak capital service szykuje się do nowej ustawy

Recepcjonistka

Oj Kaziu, Kaziu... Dałeś im pracę, a oni chcą jeszcze wynagrodzenia

....

Nie płaciłaś i Cię odwiedził ? a czy to ni aroganckie nie płacić w terminie ? Czego oczekujesz że ktoś pogłaszcze Cię po głowie, poklepie w ramię i przytuli za to że nie wywiązujesz się z umowy i przetrzymujesz pieniądze?? żenada - zastanów się z czyjej winy Cię odwiedził ? czy zrobił to dla swojej przyjemności czy dlatego że nie wywiązujesz się z umowy ?

Anastazja
@ja

Jak już biorę pożyczkę to w normalnym banku a nie w takim straganie jakim jest CS dla sektora kredytowego, więc mnie nie odwiedził. Spłacam też regularnie raty bo działalność zobowiązuje. Miałam niestety okazję poznać jegomościa, a z racji tego że "niestety" to i opinię jaką sobie wyrobił wśród ludzi i jaka sie za nim ciągnie. Więc napisałam sobię opinię. A co, wolno mi! Hmmm...A czy to czasem nie sam jegomość kryje się za nickiem "ja"? Bardzo podobny styl wypowiadania się..

Ciekawa

A co takiego się tam dzieje kolego??

Tomasz

Kiedy centrala zaorientuje się co sie dzieje w Pile, zastanawiam się gdzie jest dział kontroli

warto

w mojej ocenie solidny i warty uwagi pracodawca na rynku bankowości

ali

Pracuje jeszcze dyr HR

czas na zmiany

skoro pana tomasza s zwolnili to czekam kiedy zwolnia pania balbine

karieraFtajera

No to do biegła do końca karierafrajera - juz nie ma tomasza s. :)

aga

co za kretyn

Centrala

Inny strefowy sie szykuje na vice. A na jegi miejsce. Kto zgadnie???? Jego podwladny rks.

megi
@Centrala

czyzby nasz narcyz chcialbyc vice prezesem, a jego ulubienica strefowym, no coz on zawsze mial rozbuchane ego i wysokie mniemanie o sobie

Robus

Meza to ona zastawila. Jest po rozwodzie. Tescie ja wyp..... z domu

Pozdrowienia dla strefowego i jego ukochanej... przesyla HOTEL RYDZEWSKI W EŁKU. .....ze zarzad na to pozwala?????.....

Rob

Daj sobie spokuj. Chyba ze masz noz na gardle. Przemysl to kilka razy.

ewka
@Rob

po co pisac o nieobecnych, nawet jak sa nieudacznikami i lubia lans, DW lansowal sie wspolnie z dyr SB, krotka to byla kariera, potem dlugo pracy nie mial, jak juz znalazl to dlugo miejsca nie zagrzal, zmienial prace juz kilka razy od odejscia z CS, no niestety przestal pic redbul i na efekty dlugo nie czekalismy, a co do prostakow w srod strefowych to na pewno prym wiedzie Tomadz S, jak dlugo ta firma bedzie trzymac tego idiote, moze niech go awansuja na vice prezesa

koala

Witam Jestem zaproszony na szkolenie do Ostrołęki, czy ktoś może doradzić czy warto jechać....

ewka
@koala

ja tez jestem zaproszona i nie wiem czy mam jechać czy nie. ;/

aga
@ewka

zarzad, jak zarzad ale co mąż na to tej pani, ciekawe czy wie? obstawiam ze nie wie bo dziewucha cwana, niebawem zostanie strefowym bo beda zmiany ... i pomyslec wiedziala komu dac, kariere robi

ela
@aga

co prawda to prawda

DK
@koala

Każdy twierdzi ze RKSów czy Doradców pozwalniali, a nie przyszło Wam do głowy ze firma się rowija, są otwierane kolejne oddziały i są zapotrzebowania na odpowiednie stanowisko.

karol
@DK

nie wierzę w to, że zwolnili Tomasz S, niby za co?

silny rozwój
@DK

dokładnie ta. Silny rozwój.

Dareczek

Już nie tacy zapatrzeni w firmę wizjonerzy w niej pracowali i ich nie ma wielkie zmiany i tak dalej i Kazik się na nich wypiął -hah wystarczy wspomnieć dyrektorow rafała.P , vice dyr marzene ( nie pamiętam jak jej szło) i samuela.r

piotr
@Dareczek

Czyżby Daruś z Kalisza przemówił- wielki nieudacznik, a przede wszystkim pajac do potęgi, co ty człowieku wiesz o tej firmie, tacy ludzie nie powinni zabierać głosu na forum, w nowej firmie liże d..e prezesowi i myśli że karierę robi, żenada

Sylwek
@piotr

Dareczek, hah niudacznik myślał ze jak kolega jest na samej górze to go awansuje na RKS , prostak o rozbuchanym ego. Biedaczek z liczeniem ma nawet problemy a teraz się lansuje.Niestety takich prostaczków jest jeszcze w firmie nawet na stanowiskach dyr strefy

Warszawiak

straszna cisza zapanowała, może coś ciekawego ktoś napisze, ilu jest teraz strefowych i kto nimi jest, a ilu jest RKS- słyszałem że dużo zmian w firmie, czy ze starej gwardii to jeszcze ktoś pracuje?

warte polecenia

trwa rozwój. Niedługo będzie 6 strefowych.

coś w tym jest
@warte polecenia

Fakt, tez coś słyszałem na ten temat. Dobry moment aby wsiąść do tego pociągu

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Service S.A. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Capital Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capital Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Capital Service S.A. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capital Service S.A.