Capital Service S.A.

Opinie o Capital Service S.A.

nowa

a mnie sie podoba , 2800 brutto na początek to dobre pieniądze po 3miesiacach 3000brutto + premia to jest OK,nawet jeśli trzeba plakaty wieszać

panek
@nowa

do Nowa, widać że centrala się odzywa, 2800 na początek śmiech w bialy dzień, jak dziewczynko dostałaś 2200 to sukces, zatem głodne kawalki wciskaj gdzie indziej

k
@panek

Pracowałem 4 lata i przed odejsciem mialem 2600 brutto... 2800 chyba z roczna premia

StuPT

Fakt ...ja mam 2600zł brutto na okres 3-mc więc jest to realne,trochę kierownik się czepia ,ale da się za tą kasę przeżyć te jego humory

szczery

Osobiscie nie wiem nic o oddziale w Pabianicach, ale jesli nikt nie pisze o Nim, ani o RKS z tego regionu to raczej dobrze o Nim świadczy, bo tu pisze sie tylko o zlych rzeczach. RKSa z tego regionu znam tylko z widzenia i trochę z opowiesci i raczej cieszy sie dobrym zdaniem i szacunkiem swoich DK. Jest juz RKSem chyba ze dwa lata, wiec chyba coś sobą rezprezentuje, choc podkreślam, ze osobiscie go nie znam.

adam

rozumiem, że nikt nicnie potrafi napisać na temat pracy w Pabianicach, no cóż i tak bywa, tyle opini rożnych kto je zamieszcza? na temat miasta które mnie intetesuje nikt nic nie wie, nikt z was nie wie o regionie, bardzo dziękuję

~Zainteresowana

Do zainteresowanego zainteresowaną: czas na przemyślenia upłyną - i decyzja zapadła o pracy w innej firmie, również z branży finansowej. Zatem nikt za mnie decyzji nie podjął :) dziękuję wszystkim za opinie dialog.

Recepcjonistka

Oj Kaziu, Kaziu... Dałeś im pracę, a oni chcą jeszcze wynagrodzenia

....

adam

aplikuje do Pabianic na doradcę, czy ktoś może napisać jak sie pracuje w tym BT, w regionie, pisaliście że RKS sa różni, kto tam jest regionalnym. Jak wygląda takie spotkanie rekrutacyjne, kto ze strony firmy w nim uczestniczy, regionalny, dyrektor czy ktos z działu HR, będę wdzięczny za odpowiedź

zainteresowany zainteresowaną

żeby za Ciebie nie podjęto decyzji :-)

~Zaintersowana

Dziękuję za opinię i odpowiedź. Znam tę branże - już wspominałam o tym - i czytając powyższe nie widzę jakiś rzeczy, które odbiegałyby od rynkowycch standardów. Plakatowanie/Sprzedaż/Windykacja (czyli tzw. 3 w jednym) - to rynkowe realia. Praca na więcej niż 8h - to u konkurencji też jest. Ludzie - zwłaszcza tworzący ten business - to jest słaba strona i jeśli nie ma tam nigdzie kogoś z empatią, ale nie względem pożyczkobiorców, ale ludzi goniących za wynikiem - to może być słabe. Wynik wynikiem, ale k..wienie na lewo i prawo atmosfery pracy nie buduje, a czytając posty powyżej odnoszę wrażenie, że to podstawowy mechanizm jakim niektórzy RKS dążą do realizacji planów. Nic - jeszcze raz dziękuję - gdyby jeszcze któs chciał podzielić się swoją opinią będę wdzięczna. Wciąż jestem przed podjęciem ostatecznej decyzj.

~Zaintersowana

Prześledziłam cały wątek (35stron) - część to typowa agitacja ze strony centrali, ale na drugim końcu - frustracja osób, którym nie udało się - ja to tak odbieram. Świat chwilówek jest mi znany - pracowałam w konkurencji - i praca na trzech (jak piszecie) etatach to wciąż nie szczyt zapędów konkurencji, bywa gorzej... Mnie bardziej interesuje PRACA z perspektywy DK, jak w ten obraz wpisuje się RKS, jest jakimkolwiek wsparciem, czy tylko egzekutorem? I jak działa Centrala (słynny Kazik i pozostałe towarzystwo Dyrektorskie - Strefowi, bo tak się chyba nazywają) są jakimkolwiek wsparciem, czy poznać ich można z maili (o ile w ogóle), bądź na jakiś wyjazdach podsumowujących ??

były "doradca"

zainteresowana, jeśli przeczytałaś cały ten wątek to ta wiedza powinna Ci wystarczyć do podjęcia decyzji czy warto pracować w CS czy nie. Jakby co to pytaj, odpowiem szczerze

~Zaintersowana

All, a ja właśnie zamierzam podjąć się pracy w tej firmie. Obiektywnie napiszcie proszę na co mam zwracać uwagę, gdzie są mocne/słabe strony pracy. Jest jakiś system budowania bazy kontaktów, a dalej weryfikacji pracy, rozliczania - czy RKS jest od j...nia wszystkich a na niczym sie nię zna (no... czytając wyżej - niektóre Panie powinny zmienić profesję, przynajmniej zarobiłyby, bo awans rzecz ulotna:)). Zależy mi na szerych wypowiedziach - więc w miarę możliwości o takie proszę...

ZdruzgotanyPoziomemCS

były"doradca" dzięki. Rozumiesz.

pracuś

czytam i czytam i oczom nie wierzę :)moim zdaniem firma jak firma plany są również realne do wyrobienia bez naciągania- tylko trzeba trochę popracować nad bazą, a odnośnie patologi to również nie mogę się zgodzić ponieważ nie należy szufladkować wszystkich, każdy jest inny ale te same problemy zapędziły tych ludzi do takich firm. Jestem pracownikiem i nie ze wszystkimi wpisami jestem w stanie zgodzić się ponieważ uważam, że są naciągane. Bez dyskusji zgadzam się natomiast z wpisem odnośnie RKS-ów, brak kompetencji tych osób jest naprawdę żenujący, w naszym regionie "pani", która pełni tę funkcję jest zaj.... przykładem jak można awansować w strukturach naszej firmy nie mając wiedzy i doświadczenia ale za to jak wie się komu trzeba dać :)Tak trzymać

heh

Drogi kliencie, tym sposobem tzn koszt + 30 zł kapitału do spłaty będzie około 1800 zł albo i więcej. to jest liczone w przybliżeniu. samych kosztów wyjdzie koło 1300 zł, licząc to na około 16 miesięcy. a wiec nie polecam !!!!

klient

zagadka: biorę w Kredyt OK odnawialkę na 500 zł (prowizja 29%/m-c jak by ktoś nie wiedział) a ponieważ jestem solidnym i uczciwym pożyczkobiorcą obiecuję każdego miesiąca terminowo spłacać prowizję + 30zł więcej aby schodzić z kapitału. Pytanie: jak długo będę spłacał i ile wyniesie łączna suma moich terminowych wpłat bez żadnych kosztów windykacyjnych ??? :-)

kty

Wspomniał ktos o pisaniu wyjaśnień? NP. Dlaczego w 30000 cznej miejscowości nie znalazł sie dzisiaj klient na pożyczkę? Nigdy sie to nie zmieni jezeli będą awansować na wyższe stolki np. Warm-maz. Woźna z basenu. Bez doświadczenia. Niby potrzeba roku doświadczenia aby awansowac na rks a tu niespodzianka. Pani rks. Awansowala po 8 msc. Odnośnie premii. Masz plan np. 30000 a gdy kazdy klient ci wplaci to wyrobisz 25000 i skąd wziasc 5000zl. Z windykacji. Do dzisiaj mam maile rks gdzie każe na 1dpd doliczac klientom 33zl. Umażać max 5zl.itd itp. Mam tego cale archiwum... Mysle ze UOKIK bardzo sie tym zainteresuje.

aster

Uważajcie na tą (usunięte przez administratora) audytu. Łazi po pokojach i pdsłuchuje wszystko Oszukują na potęgę o on bezradny nic nie widzi więc podp.....em nadrabia

aśka

a który to region 16 ? kto nim kieruje? przecież Tomasza S już nie ma, ktoś w końcu poszedł po rozum do głowy i zwolniono tego skur...a Ale zanim to uczyniono przez dobrych kilka miesięcy stosował zakazane metody motywowania ludzi, mobbing to delikatne słowo w jego przypadku, on nawet wymuszał na pracownicach usługi ... nie będę pisać jakie, bo administrator i tak usunie, w Białej w biurze działo się, działo, ostro było inne Panie też musiały się od niego opędzać.Zatem co cię dziwi kolego, że firma toleruje zachowania rks z regionu 16.

amando

żadną, a co mogą odpowiedzieć ... kiedyś swojemu RKS-owi wspomniałem o tym to tylko głupkowato usmiechnął się pod nosem i wyszedł. W wielu miastach naklajki na słupach zakazujące plakatowania zawierają juz tę klauzulę z KW a nie oszukujmy się: 99% osyfionych słupów ulotkami to robota firm pożyczkowych w tym CS

Uuuu

Ciekawe jaką odpowiedz da centrala na ten post.?

obecny

Ale część z byłych pracowników co tu piszą to są ignoranci i ludzie o niespełnionych ambicjach. Gdyby CS rzeczywiście było taką do D...y firmą to nie otwierałaby 40 nowych oddziałów w tym roku, nie pojawiłaby się na giełdzie i nie byłoby emisji obligacji. A co? Żaden z was Matołków/Cymbałków nie wpadł na pomysł, że rekrutacje do starych oddziałów to są trzeci doradcy do tych oddziałów? Po prostu nie wiecie co się tu dzieje i pier....licie głupoty mili państwo. Jesteście żałośni, bo odeszliście niby do lepszych firm a wcale szału nie ma -co? hehe, albo firma z Was zrezygnowała bo byliście pożal się boże pozerami. Ja ze swojej stromy mogę powiedzieć: Capital Service to super pracodawca, co daje możliwości rozwoju, stałego zatrudnienia i godziwej pensji - ZDECYDOWANIE POLECAM!!! A frustratom co byli niegdyś pracownikami firmy - dziękujemy ;P

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Service S.A. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Capital Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capital Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Capital Service S.A. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capital Service S.A.