Capital Service S.A.

Opinie o Capital Service S.A.

sceptyk

Czytam forum i zastanawiam sie czy to nie jest tak ze CS zatrudnia jak leci, z lapanki. Mieszkam pod Kolobrzegiem zastanawialem sie nad skladaniem aplikacji - tym bardziej-ze biuro obok dworca. Ale przypomnialo mi sie, ze co jakis czas widze ogloszenia tego samego biura na to samo stanowisko - doradca klienta. Dlaczego tak sie dzieje?

Praca " kochani " jak praca ale ludzie są zaje... :) Ja miałem to szczęście pracować w tej firmie i wiem dobrze, iż raz jest lepiej raz inaczej :) Pozdrowienia dla dziewczyn z Suwałk i K... z Białego Trzymajcie się :)

pracownikCS

2300 w naszym regionie to norma. A znam biura które maja po 2500brutto podstawy. I sa 2"rodzaje premii. Za nowe umowy i za przychód.

pracownikCS

A co do tego GPS to faktycznie jest w samochodzie i może prezesi, dyrektorzy, rks sprawdzają czy ściemniamy czy nie ściemniamy. Ale czuje sie jakos bezpieczniej jak jadę do jakiegoś "dziwnego" klienta czuje sie bezpieczniej ze ktos moze sprawdzić gdzie jestem. A przynajmniej tez jest uczciwie z jazdami prywatnymi. I jezeli ktos jest fer wobec swojej firmy to nikt nie powie złego slowa jak w pracy podjedziesz i zrobisz sobie zakupy do domu czy z dzieckiem do lekarza.

Recepcjonistka

Oj Kaziu, Kaziu... Dałeś im pracę, a oni chcą jeszcze wynagrodzenia

....

pracownikCS

Normalnie umowa o prace na okres próbny na 3 miesiące, ale wydaje mi się ze to jest tylko fornalosc. Po okresie próbnym np. Nasz biuro dostalo podwyżkę. Firma inwestuje w pracownika. Fakt pierwsze tygodniowe szkolenie jest w ostrolece na "własny koszt". Firma oplaca nocleg, sniadania i obiady i nie placi za godziny spędzone na szkoleniu ale po zdanym teście, podpisywana jest umowa wszystko legalnie. A dla nas szkolacych sie bylo to plusem ze nie bylo kolachi bo sobie wychodzilismy gdzie chcielismy a nie marudzilisny ze to zle i to nie dobre. Kolejne szkolenie jest 2 tygodniow w placówce szkoleniowej, normalnie platne. A co do nagrywanych rozmów to są faktycznie ale na telefonie stacjonarnym z którego w sumie dzwoni sie czasami na centrale i czasem klienci. Tak to się z niego prawie nie korzysta.

Niczka
@pracownikCS

Chciałabym się dowiedzoecna czym polega i jak wyglada szkolenie. Pozdrawiam

xx
@Niczka

Szkolenie polega na tym, że jedzie się do centrali, gdzie zapoznaje się z produktem, systemem, a przy okazji załatwia się formalnosci takie jak badania lekarskie, szkolenie bhp itp. Na koniec jest egzamin, więc warto brac udział w szkoleniu w miare aktywnie. Kto zda i jest nadal zainteresowany podpisuje dokumenty i jedzie na szkolenie praktyczne, czyli do pracy w oddziale szkoleniowym. Potem już tylko praca...

pracownikCS

Pracuje w tej firmie okolo 7 miesięcy. Praca jak praca jakbym chciała iść pracować od 9-17 to poszłabym pracować na kasę w supermarkecie za 1750 brutto. W CS mam podstawę +premie to srednio 4000 brutto. Samochód do dyspozycji po godzinach pracy. Nadgodziny zawsze do odebrania na początku miesiąca wiec można sobie przedłużyć weekend. Mobbing ? W OBI tez byl nacisk na produkty kluczowe. Jezeli chodzi o windykacje to kwestia podejścia do wykonywanych obowiązków. Prace w tej firmie polecam. Fajne szkolenia, pomoc z centrali, dbanie o pracownika. Jeszcze jak sie trafi na fajnego partnera w biurze to na serio nadgodziny sprawiają przyjemność ponieważ ma sie wsparcie. Firma sie rozwija i polecam w 100%.

PotencjalnyDK
@pracownikCS

Witam serdecznie, pracownikuCS, zdradź jeżeli możesz jeden sekret: łącznie ok.4000 brutto, ale - jak to się rozkłada? Ile wynosi podstawa? Jest "negocjowalna", ale - w jakich zakresach? Będę zobowiązana za odpowiedź pozdrawiam

pracownica
@PotencjalnyDK

Podstawy dostaniesz 2100 no może 2200 brutto, premia zależna od realizacji planu przychodowego, jej wysokośc zależy od biura, bazy klientów, spłacalności. Sa biura które tyle wyrabiaja, zależy do jakiego miasta aplikujesz, premia liczona jest procentowo do przychodu

PotencjalnyDK
@pracownica

Pracownica-dzięki śliczne. No cóż, podstawa nie powala... Co do premii, to ona zależy w tym biurze od nowych klientów, a nie już obecnych. Mam nadzieję, że uda się tą premią chociaż trochę dobić do pensji...

Mała 11

Szkolenia,szkolenia... Wszędzie są... Jak nie on-line to trzeba zapitalac w Polskę... Nic nie poradzimy. Z drugiej strony większość z Was jest po szkole średniej,gdzie wy takie pieniadze zarobicie?! Narzekacie,ale nie bierzecie pod uwagę możliwości rynku pracy... Znacie swoich klientów , pracują po 12 godz za 1400 zł.... Szkoda słów. Więc szanujmy to co mamy,a myślę,że mamy dobrze... Raz lepiej,innym razem słabiej,ale wiemy na co pracujemy i za co. Weźmy się w grasc OK;-)

Lejla

Szkolenia

Cichy12

Większość szkoleń odbywa się w centrali... I nie ma znaczenia czy to windykacja czy techniki sprzedaży... w weekendy tez się szkolimy :) a co przeoczyłeś jakieś szkolenie? W zeszły weekend tez coś tam było....

Miły

Szkolenie windykacyjne było dzisiaj ;)

podpisywanie umów na szkoleniu wygląda tak że w czasie czy tuż przez zajęciami wpada Beatka z sekretariatu (całkiem sympatyczna foczka) i rzuca szybko do podpisania papiery, ogół podpisuje no bo przecież zaraz początek zajęć i nikt nie będzie teraz tego czytał

stary

mówicie że firma nagrywa rozmowy z telefonów komórkowych ?? każdy takie coś podpisywał ??

Ziutek

Przecież na szkoleniu wstępnym dostajesz do podpisania oświadczenie, że zostałeś poinformowany o możliwości nagrywania rozmów służbowych. Wystarczy czytać co się odpisuje ;D

soho

a ja z innej beczki; czy nagrywanie rozmów pracowników bez oficjalnego powiadomienia ich o tym fakcie, jest legalne ??? bo mam wrażenie że nie...

były "doradca"

nie ma żadnych lojalek, możesz iść z marszu do konkurencji i mogą Cię cmoknąć ...

Ben

Po szkoleniu podpisuje się lojalnościówke?? można sie zwolnic np po miesiącu czy dwóch bez zadnych konsekwencji??

Aśka

Nie ma możliwości aby Tomuś przeszedł rekrutację w banku. To nie CS gdzie biorą każdego aby tylko chciał jak np. w Ełku dzwonią po kilka razy do osób co złożyły dokumenty i proszą na litość żeby przyjść do pracy

xxxxx

Czy ktoś wie gdzie teraz pracuje Tomaszek ulubieiec większości... ???;)

znalazł swoje miejsce
@xxxxx

chyba kręci ostre biznesy w dużym banku.

nol
@znalazł swoje miejsce

żaden bank z dyscyplinarka i sprawą o mobing go nie przyjmie, więc bzdur nie wypisujcie, Tomaszek wyjechał z Polski - mieszka w niemczech, tu juz nic nie miał... ani pracy, ani rodziny, ani perspektyw, wrócił do Niemiec i pracuje znowu jako listonosz

pierwsze sukcesy
@nol

das ist unmoglich. Nie siedzi w Niemczech. Podobno kręci biznes dla jednego z Regionalnych Banków. I to z pierwszymi już sukcesami

panek
@pierwsze sukcesy

a co to jest regionalny bank? nigdy nie słyszałem takiego określenia, widać Tomuś sam o sobie pisze, a że jego intelekt nie najwyższy pisze bzdury - regionalny bank. Regionalny to może być przedstawiciel, kierownik, dyrektor... ale nie bank.

były "doradca"

świeżaki w CS mają 2200-2300 brutto co daje ok. 1600 z hakiem netto, nie piszcie bzdur, trolle ... wszytsko co ponad to pochodzi z premii, oczywiście jeśli wykonacie 90% często nieralistycznego i zawyzonego planu bo jak nie to jedziecie na podstawie ...

do Nowa

jakaś ty pusta, dostałas 2800 to siedź cicho, za chwile będziesz miała więcej wrogów niz ci zycia pozostało, inni doradcy po 1900 mają, więc jak trafisz do takiego biura to cie zjedzą, głupiutka jesteś jak cholera

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Service S.A. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Capital Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capital Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Capital Service S.A. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capital Service S.A.