Capital Service S.A.

Opinie o Capital Service S.A.

dobrzepoinformowany

aplikuj, firma ma się dobrze aby będzie bardzo dobrze

dobrzepoinformowany

RKS Łódź - ok bo ma duży potencjał. Dyrektor Strefy - to już większe wyzwanie i odpowiednio większa kasa.

true life

cena praktycznie ta sama a skoda mniejsza mniej awaryjna nizsze zuzycie paliwa czyli same zyski jak bedzie jakis mniejszy i tanszy samochod napewno bedziemy nim jezdzic

karola

zauważyłam coraz to więcej nowych aut w placówkach. Skoda citigo czy lepsza od pandy ? ;)

fan

Konkurencja coraz mocniejsza oraz tańsza.

Recepcjonistka

Oj Kaziu, Kaziu... Dałeś im pracę, a oni chcą jeszcze wynagrodzenia

....

Dok

A niby gdzie te ogloszenia?

trrala
@Dok

w du..ie tępaku...jesli nie wiesz gdzie są ogłoszenia to kule w łeb proponuje.

gonzo

A co to? znowu szukają na stanowisko Regionalnych Kierowników na mazowiecke, warmińśko mazurskie itd...i jest ogłoszenie na Strefowego Dyrektora Sprzedaży na pół-wsch Polske? Kto poleciał? co się dzieie?

soho

bardzo mało wiarogodne to forum skoro każdy może tu napisać cokolwiek bez zalogowania nawet bez widocznego IP

rekrutacja woj zachodniopomorskie p.dyrektor wielce oburzona była na zadawane pytania przez zainteresowanych pracą mianowicie co chcecie wiedzieć po pierwsze. Należy dojechać na własny koszt na pierwsze szkolenie bo ponoć to inwestycja w siebie aby po egzaminie w tejże firmie pracować po drugie jak już dostaniesz tę prace to będziesz w niej doradcą w biurze oraz w domu u klienta oraz windykatorem nie tylko telefonicznym ale także terenowym masz do czynienia z pieniążkami za które odpowiadasz w oddziale pracuje dwoje ludzi samochód służbowy jeden do podziału umowa próbna na 3 m-c a potem się zobaczy firma specjalizuje się w pożyczkach chwilówkach przepraszam teraz to nazywają odnawialnymi itp...płaca niby stała plus prowizja od oddziału całości zespołu nie indywidualnie taka to praca

obserwator

chyba wszystkich ludzi pozwalniali bo cisza na forum...

starszy

Dawno tu nie byłem. Podobno dyrektorzy strefowi pojawili się w firmie ? Jakie osoby zostały ,, nominowane" na to stanowisko ? Co jeśli chodzi o rksow ? Ciągle ta sama śmietanka czy znów kolejne zmiany ? Czy Pani Balbinka nadal robi to co umie najbardziej ? czyli przekręt za przekrętem ?? a co u Tomaszka cudaka ?

nick

szkolenie tygodniowe w centrali zakończone testem oraz kolejny tydzień szkolenia w innym biurze terenowym. Zakres obowiązków jest spory bo i pozyskiwanie klientów, windykowanie klientów, ulokowanie, itp.

Doradca Klienta - jaki ma zakres obowiązków? czy jest jakieś szkolenie przygotowujące?

gonzo

A co tam w dziale Audytu się dzieje? szukają widzę nowych pracowników...

karola
@gonzo

Kazik poszedł po rozum do głowy, będzie nowy audyt, bo ten na czele z Sylwestrem nic nie robił, miał sygnały o licznych nieprawidłowościach szczególnie w zakresie wpłat na KP w ostatnim dniu miesiąca, wykładaniu za klientów kasy żeby wykonać plan.... proste do sprawdzenia, należało obdzwonić klientów i zapytać kiedy dokonali wpłat. Ale Sylwek nic z tym nie robił, ostatni dał ciała jeszcze w innej ważnej dla Kazika sprawie to się doigrał i wyleciał frajer. Brawo Kazik nareszcie eliminujesz ludzi którzy Ci szkodzili. Nie ma już Trutnia oraz szefa HR - Wojsława, teraz pora na Audyt, jak myślicie kto następny?

Warszawiak
@karola

moim zdaniem Radca Prawny do zmiany, robi więcej złego niż dobrego

janek

Jest nabór na informatyków do problemów z komputerami i z siecią, oraz dla programistów. Czy warto sobie tym zawracać głowę? Ile można zarobić w tej firmie? Coś słyszałem ze trzeba jakieś weksle podpisywać, czy to prawda czy plotka?

były

napisz coś więcej o tych emerytach i łapaniu się na tzw. pożyczke ratalną

Czyżby kolejna ekipa z Płocka została rozwalona ?

pytanko

technicznie, warto próbować dostac się na stanowisko dyrektora strefy? Dużo jeżdżenia? Jakim autem? Czy to znaczące stanowisko w firmie? Będę wdzięczny za sygnał

ina
@pytanko

czy warto nie wiem, auto to pewnie mocno wysłużona skoda fabia, czy znaczące stanowisko chyba nie skoro jednym ze strefowych jest były listonosz, psychopata Tomasz. Jeżeli osoba jego pokroju pełni taką funkcję to znaczy że to żadne stanowisko, zatem moja odpowiedź brzmi nie warto, ja bym nie chciała pracować na stanowisku równorzędnym z tym kretynem, podle bym się czuła, nie po to studia kończyłam, ileś lat pracowałam na pozycję zawodową... ale czego oczekiwać po firmie gdzie ludzi rekrutuje niejaki Pschemo co dywany w Komforcie sprzedawał, a teraz HR-owiec pełna gębą. Ta firma to syf, nie warto w niej pracować, pracownik nic nie znaczy, kolego szukaj pracy u konkurencji, tam jako doradca więcej będziesz znaczył niż w CS jako strefowy

@ina

ukończone studia to żaden chyba argument w konfrontacji, że ktoś jest dyrektorem a Ty koleżanko po studiach nie.. Pytałem poważnie. Jak wielu ludzi ma pod swoimi sterami strefowy? CZy może liczyć na octavie? Jakiś pakiet managerski? Szkolenia? A co osoby, która kiedyś sprzedawała wykładziny. Słuchaj? Czy uważasz, że powinna całe życie sprzedawać dywany dlatego, że kiedyś to robiła? Pewnie wiesz już, że studia niczego dziś nie gwarantują. Uczelnie prywatne, z odsetkiem osób które nie bronią dyplomu na poziomie 0,96 procenta spowodowały degradację znaczenia tytułów. Zwłaszcza tych z uczelni prywatnych. Oczywiście pomijam np. Koźmińskiego ale już nawet MBA można zrobić na popularnych pryatnych uczelniach. I co magiczne wręcz - w języku polskim bez znajmości certyfikoanej angielksiego :-) wracając, czy zawodowo można się rozwinąć na stanowisku strefowego i o ile mniej więcej można zarobić niż jako ten kierownik regionu?

pytanko

Czy nie rozsądniej skupić się na sobie? Na swoich warunkach pracy? Ewentualnie postarać się zmienić zakład pracy po uprzednim zdobyciu doświadczenia lub nowych twardych kompetencji (choćby na prywatnej uczelni)? Lepiej w sensie niż czuć się niedocenioną czy pokrzywdzoną, że na takim stanowisku pracuje były listonosz, introligator lub wulkanizator? Nie zrozum mnie źle ale tylko dlatego, że jest się z dyplomem pierwszeństwo w pracy zapeni Ci ylko obecnie duża sieć restauracyjna z literką M w nazwie.. Wracając, 4 do 6,5 tysiące na rękę już?

Baga
@pytanko

Człowieku straszne frustracje toba targają, coś się uczepił, zadowolę cię tak skończyłam wyższe studia kilka lat temu, uczelnie państwową - uniwersytet, jak wiesz co to, kompetencje mam bo zdobyłam dużo wcześniej, niedoceniana czułam się w CS bo tam się ludzi nie docenia i nie szanuje, od ponad 3 lat tam nie pracuję i jestem szczęsliwa, pracuję w korporacji na dobrym stanowisku, mam szacunek, jestem doceniana i jako specjalista zarabiam samej podstawy 5300 zł miesięcznie, ale żeby tam pracować i zarabiać studia są wymagane i do tego właściwy ich kierunek... A ty nie epatuj wszystkich swoim rozbuchanym ego, chęcia bycia strefowym, w tej firmie zaczyna sie od doradcy i pnie po szczeblach kariery :) chcesz być strefowym składaj CV, tylko o czym mowa skoro rekrutacji na to stanowisko puki co nie ma

tttttttttttttttttttrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
@pytanko

Firma dobra dla studentów i osób ze średnim wykształceniem. Większość osób to tacy pracownicy. Stąd można za 1450 zł+500 zł (lub po kilku m-cach ok. 1200 zł) premii (nie dla każdego, po wyrobieniu 90% normy)tutaj pracować w oddziałach. Praca 8,5-9 godzin dziennie (tyle średnio wychodzi w miesiącu). Szkolenie merytoryczne+"praktyka" w 1 z oddziałów. Duża odpowiedzialność za wszystko.

Eleonora

1250netto+ewentualna marna premia=system zmianowy plus nocki...

jadziunia

powiedzcie mi jak wyglada praca w telefonicznej obsludze klienta, jakiej pensji mozna sie spodziewac, z gory wielkie dzieki za odpowiedz

obserwator

Ludzie skoro pracujecie i narzekacie to zmieńcie prace i będzie dla was lepiej, a nie tylko gadacie, ze to złe i tamto... kasę wykładacie, według kodeksu pracy nie pracujecie. nawet nie wiecie ile osób zrezygnowało z pracy tutaj i wiedzie im się o wiele lepiej i na pewno są zdrowsi.

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Service S.A. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Capital Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capital Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Capital Service S.A. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capital Service S.A.