Felder Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Felder Group Polska Sp. z o.o.

LU

Jak jest w lubelskim? Ktoś coś podpowie. Widziałem prowadza nabór.

Roberto

Jestem pracownikiem firmy Felder Group Polska i zawsze będę chwalił sobie pracę tutaj. Firma nie potrzebuje nieudaczników ani obiboków a jedynie pracowitych. Dla takich to i zarobki są dobre, chociaż mogłoby być więcej!

@Roberto

Widzę, że kolega uprawia wazeliniarstwo w wersji PROFESIONALNEJ. Właśnie takich tam potrzeba do podnoszenia samooceny niektórym:)

Karol

Zastanawiam sie po co piszecie takie memoranda? Pewnie niektórzy chcą sobie poprawić humor po stracie pracy w Felder! Dla szukającego zawsze można znaleźć coś złego, jednocześnie przy dobrej woli znajdziemy pozytywne tematy. Felder ma wypracowaną pozycję na rynku, na szczęście.

Czeremcha

Nie chce mi się wierzyć że nie można napisać o firmie coś dobrego. Nie ma idealnej firmy, zawsze można znaleźć coś do poprawy lub zmiany żeby ulepszyć.

Ide na rozmowę, dajcie znać: -jaka podstawa na start - etat czy działalność - jakie auto i jak z urzywaniem go w celach prywatnych - jak z urłpem lub L4

Jarecki

Felder to normalna spokojna firma bez szumu idzie do przodu. Takie mam zdanie.

kai

Kolego Ty raczej nie pracowałeś w tej firmie jako kierownik. Mam rację? Pytanie czy w ogóle tam pracowałeś?

Moralista

Czy z całą pewnością nie można powiedzieć coś dobrego o firmie? Kilka osób z dużej firmy robi taką atmosferę. Nie ma idealnej firmy i zawsze coś może wyjść źle, ale wspólnymi siłami można problemy likwidować. Ale trzeba tego chcieć,to nasze miejsca pracy.

@Moralista

Z czałą pewnością nic dobrego o tej firmie nie mogę powiedzieć. Tu chyba wszystko poszło źle i nie tak jak powinno. Ja osobiście uważam przepracowany tam czas za stracony. Tam zatrzymuje się rozwój zawodowy a człowiek uczy się oportunizmu i lizusostwa.

kai
@Były kierownik

@Były kierownik

Dokładamy starań, aby nasi pracownicy posiadali fachowe kompetencje i pogłębiali swoją wiedzę na temat naszych produktów oraz specyfiki branży stolarskiej. Służą temu organizowane przez naszą firmę systematyczne szkolenia, począwszy od szkoleń wprowadzających nowo zatrudnionych osób, poprzez szkolenia już w trakcie pracy, jak również wsparcie ze strony managerów produktów. Uważamy, że oportunizm i lizusostwo nie służą nikomu, ani też nie przekładają się pozytywnie na wyniki pracy.

mp
@Felder Group Polska Sp. z o.o.

Tak, tak, gadka, szmatka a głupiemu radość. W ogłoszeniu wszystko pięknie, ładnie a jak już zaczniesz pracować to wychodzi szydło z worka. Nie dziękuję, pracuj sobie sam skoro tak tam wspaniale. Ja widziałem ta firmę od środka i pożegnałem się z nią przy pierwszej okazji. Nie polecam nawet zaczynać tam pracy.

Były kierownik

No przecież się pozwalnialiśmy i miejsce jest dla nowych. Tylko chętnych wciąż brak. Fachowiec na takich warunkach i za te pieniądze to nie fachowiec tylko desperat albo naiwniak.

Zaintet

Proszę o info o zatrudnienie gdyż jestem zainteresowany lecz słyszałem że we Wrześni niezbyt się dzieje a jestem z okolicy .

@Zaintet

Biuro we Wrześni zostanie zamknięte w związku z reorganizacją i przeprowadzką do nowych salonów. Obecnie szukamy osób, które chciałyby wesprzeć nasz zespół z okolicy Włocławka, Kępna i Konina. Jeśli te lokalizacje odpowiadają Pana oczekiwaniom prosimy o kontakt mailowy na info@felder.pl lub telefoniczny 32 453 14 72. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat warunków współpracy. Zapraszamy

Tanderek

Jeśli firma jest taka zła to zwolnijcie się a zrobicie miejsce dla nowych chętnych. Nie ma aktualnie żadnych ofert! Zadowoleni będą wówczas wszyscy i może firma zatrudni dobrych fachowców? Po co się denerwować?

Oceniacz

Taka firma jak Felder z całą pewnością poradzi sobie. Myślę, że niektórzy nie potrafią docenić gdzie pracują. Nie ma firmy idealnej ale tu są perspektywy spokojnej pracy nawet jeśli przychodzi kryzys.

Miły
@Oceniacz

Pamiętaj pracujesz w firmie jako handlowiec , więc jeśli jest kryzys nie zarabiasz i dopiero wtedy są nerwy i pytania , chyba że jesteś kierownikiem wtedy zawsze zarabiasz . Proszę nie pisz głupot jeśli nie znasz zeczywistosci .

Nielubięprostaków

Nic dodać nic ująć. Trafione w sedno problemu.

Były

Podstawowa zasada nie ma złych kierowników są tylko zli sprzedawcy , nawet jeśli przewyższają tych poprzednich wiedzą kulturą i zachowaniem.

Ferdynand

Szukając pracy byłem na wielu forach pracowniczych i powiem szczerze, że wszędzie z małymi wyjątkami ludzie oskarżają firmy. Może i tu nie jest idealnie ale wydaje mi się, że dla utrzymania miejsca pracy warto wiele poświęcić tym bardziej, że firma ma swoją pozycję.

Oświecony

Prawda jest taka i większość sie zgodzi procz Michaela i jego wcielen,ze bardziej dziadowej firmy handlowej nie znalem i mam nadzieje ze juz nie poznam.

Pracujący

Felder to jest bardzo dobry pracodawca. Płaci za każdą minutę w pracy, rozlicza się z każdej złotówki. W kwestii urlopu można się dogadać ze swoimi kierownikiem . Nie trzeba robić wiecznych nagdodzin, bo można się wyrobić, z tym czego ode oczekują w wyznaczonym czasie, czasem trzeba trochę zostać. W Żorach pracuje się dobrze , bo jest fajna atmosfera, nie ma zawiści i wyścigu szczurów. Pomimo tego, że jest sporo pracy pomagamy sobie nawzajem i między działami. W pozostałych przedstawicielstwach, to już zależy od ludzi, bo po prostu trzeba się umieć między sobą dogadać i chcieć współpracować. Rotacja w przedstawicielach handlowych się zdarza, ale to taki typ i rodzaj pracy. Nikt nie jest związany z jedną firmą na całe życie. Próbujesz, akceptujesz to czego oczekuje pracodawca, zostajesz. Jeśli coś jednak nie pasuje, to szukasz dalej.

Felek

Każdy ma prawo pisać swoją opinię bez względu na wszystko, to jest demokracja

Ten

Hobbystyczne wypisywanie głupot na temat byłego pracodawcy może się kojarzyć z tym, że ktoś jest chory psychicznie, albo dostaje za to pieniądze od konkurencji. Owszem, rozstania ze starym pracodawcą są ciężkie, czasem można się podenerwować. Ale potem każdy normalny człowiek odpuszcza i żyje szczęśliwym życiem.

KACY

Proszę o rzetelną informację jaki samochód otrzymuję Doradca Techniczno - Handlowy ? A także jakie są realne zarobki w tej firmie na powyższym stanowisku? DZIĘKUJĘ

adrian
@KACY

Jeśli ci zapłacą to między 1800 a 2000 na rękę po opłaceniu us i zus oraz rapid na gaz, 180000 - 200000 przebiegu w bieda edyszyn z szybami na korbę i z kratką... Tam szef ma starą E klasę i kupuje pasztet z promocji w biedrze, więc czego się spodziewasz?

Stary niedźwiedź mocno śpi
@KACY

Na poczatek Panda po gradobiciu a jak sie sprawdzisz to w nagrode zmienisz opony z letnich na zimowe i umyjesz grilla. Jak jestes specjalista o ktorych rozpisywali sie wyzej to bedziesz zarabial 5 tys. na reke po paru latach w najlepszym miesiacu.

@KACY

Nasi doradcy techniczni do dyspozycji otrzymują następujące samochody: Skoda FABIA lub RAPID, Peugoet 301 albo Mercedesy klasy A. Nasza firma kupuje wyłącznie nowe samochody, a obecnie w skład naszej floty wchodzą samochody 2-3 letnie lub młodsze. Chętnie udzielimy Panu szczegółowych informacji o warunkach zatrudnienia oraz wysokości wynagrodzenia podczas indywidualnej rozmowy kwalifikacyjnej, dlatego zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem info@felder-group.com lub telefonicznego 32/453 14 72

Janek

Przykład biuro we Wrześni ,które sie sypie.Ostatnio dwóch pracowników odeszło ,następny jest już jedną nogą w innej firmie więc zamykają oddział we Wrześni i może poszukają jakąś norę w okolicy.... Myśle ,że w innych oddziałach jest podobnie.

@Janek

Biuro we Wrześni nie jest zamykane, tyko zostanie przeniesione do nowej, lepszej siedziby z biurem dla sprzedawców, zapleczem socjalnym oraz salonem dla klientów. Faktem jest, że dwóch pracowników odeszło i jest nam bardzo przykro z tego powodu. O tym, że ktoś „jest jedną nogą w innej firmie” nic nam nie wiadomo. Jeśli tak rzeczywiście jest to prosimy, aby ta osoba zanim podejmie decyzję o odejściu skontaktowała się z nami. W rozmowie może uda nam się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony.

felierowiec
@Felder Group Polska Sp. z o.o.

to teraz komunikujesz się z pracownikami przez gowork? Dobry pomysł bo wszyscy tu i tak siedzą i szukają nowej pracy. (usunięte przez administratora) Tam większość jest jedną nogą w innej firmie a ich konta na pracuj, praca albo gowork nie stygną nawet na chwilę...

@felierowiec

Uważamy, że spotkania i osobista rozmowa to najlepsza platforma komunikacji z pracownikami, z której też na bieżąco korzystamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Felder Group Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Felder Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Felder Group Polska Sp. z o.o.