Efficient at work

Opinie o Efficient at work

Ola

Cześć, Ile godzin tak średnio się pracuję?

Aga P.

Dokładnie tak Iwona. Dołączam się do komentarza.

Justinka

Pracuję od roku i mogę śmiało polecić.

janko

Ok.

Pracownik Produkcji

Dokładna rekrutacja. Oraz śmiało odpowiedzieli na moje pytania. A nie jakieś czarowanie jak w większych biurach w jakich niestety miałem przyjemność pracować.

nie mam

Janusz Tracz

To moje trzecie biuro. Więc mam porównanie. Są ok. Kasiora na czas i mieszkania na nie dużo osób. Niema tu co więcej wymagać. Pracować robić swoje.

Pawełek

Pracuje już rok. Atmosfera w pracy jest ok. Ale też w biurze jak mam coś załatwić to nigdy pod górkę mi nie robią.

Patryk

Zastanawiam się nad pracą przy produkcji kiełbasek czy byłby ktoś chętny na wspólny wyjazd? Zapewne jechałbym swoim autem z okolic Wrocka, pozdrawiam ;)

Kamil

Witam. Agencja w porządku, nie ściemniają, mówią jak jest. Wypłatni, jest zawsze kontakt, pomagają ogarnąć busa. Ogólnie co do biura nie mam zastrzeżeń.

Piotr Pękala

Byłem ,widziałem. OK

Adrian Bogusz

Wysokie zarobki w NL już dawno się skończyły. Chyba ,że jesteś specjalistą. Mają ok ofertę na lakierni samochodowej ja tam sobie chwalę :) pozdrowionka.

Patryk Wrona

Byłem krótko z powodów rodzinnych ale prze te dwa miesiące zawsze się z nimi dogadywałem.

Judyta Nedz

Mają fajną prace na storczykach. Pozdrawiam ekipę z linii :)

Pawełek

Pracuję. Jest ok. Kasa zawsze na czas.

Emilia Majchrzyk

Bardzo fajna agencja. Dziewczyny w biurze przemiłe. Zawsze uzyskałam od nich pomoc. Po Świętach wrócę z pewnością.... Pozdrawiam

Michałek

Są ok. Duży + za ok mieszkania.

Patrycja Baran

Byłam w okresie wakacyjnym. Fajna praca przy bukietowaniu. Jak ktoś był z naszej ekipy to pozdrawiam :)

Mario

Spoko biuro bez większych ale. Chyba jedne z nielicznych które wymaga zaświadczenia o niekaralności. I bardzo dobrze bo pełno tej (usunięte przez administratora) się po biurach szwenda.

Paulina Piwowarska

Pracowałam. Byli ok wobec mnie. Więc i ja śmiało mogę dobry komentarz wystawić.

Porucznik Borewicz

Ja pracuje już ponad dwa lata i jestem zadowolony. Mieliśmy wprawdzie kilka spin lecz ogólnie luźna guma :)

Tajny Nick

Ja pracuje na krojeniu warzyw i sobie chwalę choć trochę chłodno na hali. Dobre tygodniówki przytulam i to najważniejsze :) Ps: mieszkania ok

Zostaw merytoryczną opinię o Efficient at work - De Lier

• Jak się pracuje w Efficient at work?

Zobacz opinie na temat firmy Efficient at work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Efficient at work?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 90 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Efficient at work?

Kandydaci do pracy w Efficient at work napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Efficient at work