Efficient at work

Opinie o Efficient at work

Kto pyta nie błądzi

Czy jest praca całoroczna czy na sezon tylko?

@Kto pyta nie błądzi

Posiadamy prace całoroczne. Lecz można wyjechać też na krótszy okres. Minimum 8 tygodni.

Adela

pomocni i zyczliwi ludzie, praca fajna, mozna zarobic pod warunkiem ze sie jest sumiennym i chodzi sie systematycznie do pracy

@Adela

Możesz dać znać co konkretnie robiłaś, że oceniasz pracę jako fajną? Zarobki też spoko? :) wszystko było terminowo wypłacane?

@Adela

Dokładnie tak Pani Adelo. Sumienny pracownik zawsze może liczyć na nasze wsparcie. ????

Sara

Witam jak zarobki tygodniowo wyglądają na czysto po odliczeniu wszystkiego ?

Bożena
@Sara

No właśnie. To odliczenie. I ciekawa jestem właśnie, ile odliczają za transport, zakwaterowani itd.? Ktoś wie, jaki to są pieniądze miesięcznie odliczane od zarobków?

Świr
@Bożena

110 za domek(tygodniowo), transport darmowy. jak weźmiesz firmowe auto to placisz podatek od auta ( okolo 20 euro) i masz do wyjechania dla siebie 100 km

@Bożena

Pani Bożeno na dzień dzisiejszy koszty zakwaterowania (111,58€ tyg.) oraz ubezpieczenia (36,50€ tyg.). Transport do pracy jest darmowy.

Wokulski

Nigdy nie było problemu z płatnościami czy zakwaterowaniem. A jak miałem problem czy pytanie, to zawsze mogłem liczyć na pomoc. Do warunków tak zatrudnienia jak i samego mieszkania na miejscu nie mam żadnych ale, wszystko spoko. Nie jestem wymagający, w końcu jadę pracować, nie na wakacje, ale doceniam to, że nocujemy w spoko miejscu, że szanowany jest nasz czas i możemy też czasem odpocząć, zregenerować się.

Antoni
@Wokulski

A jakie to płatności firma zapewnia? Pytam o kwotę. I ile wynosiły wszelkie opłaty, w tym za lokal?

@Wokulski

Cieszymy się ,że ma Pan o nas tak pozytywne zadanie. Pozdrawiamy i życzymy dalszej owocnej współpracy.

Pracownik Produkcji

Dokładna rekrutacja. Oraz śmiało odpowiedzieli na moje pytania. A nie jakieś czarowanie jak w większych biurach w jakich niestety miałem przyjemność pracować.

nie mam

Kuba022

Cześć , widzę dobre opinie na temat tej firmy za niedługo będę chciał wyjechać i sprawdzić tą firmę jak i pracę. Dam znać dla wszystkich zainteresowanych tą agencją .

@Kuba022

Jak najbardziej zapraszamy do wyjazdu.

Norbert 86

Ja pracuje na sortowni i sobie chwale. Myk myk gruszki do skrzynki i dniówka zleci szybko :)

Emila
@Norbert 86

To ile tej dniówki teraz macie? Opłaca się na sortowni pracować? I ile godzin dziennie się pracuje? :)

Czarna
@Norbert 86

A przerwy jak są ustalone? Jak ktoś Pali to może robić sobie małe przerwy na ćmika? A w ogóle firma daje swoim pracownikom owoce jako deputat?

@Norbert 86

Cieszymy się ,że praca idzie dobrze :)

@Czarna

Przerwy są 3 w ciągu 8 godzin pracy. Przerwę można oczywiście wykorzystać też na zapalenie papierosa :) Niestety w czasie pracy nie można wychodzić na dodatkową chwilę na papierosa.

Ulala

Mam pytanie ile za godzinę netto i czy są tygodniówki

Aleksandra

Ale skąd pewność, że to przez tę sytuację, tak ci powiedzieli? No a co do tego odciągania pieniędzy za mieszkanie, to nie umawiali się z tobą na to, zanim podjęłaś pracę? Zazwyczaj takie kwestie się wyjaśnia.

Kika

Chcę wyjechać po nowym roku na sortownie albo pakowanie warzyw i owoców gdy do końca roku muszę zostać w obecnej pracy do ukończenia umowy

Grażyna
@Kika

Chyba nie rozumiem przesłania a raczej sensu tej informacji tutaj? To tak czysto informacyjnie dla ludzi czy coś w tym jest? Bo rozumiem, że kończysz jedną i lecisz na drugą, to tyle?

Witam czy ktoś pracował na Kwiatach AMARYLLISÓW pakowanie ścinanie i może coś więcej powiedzieć na temat pracy zakwaterowania i zarobków mam Zamiar jechać z koleżanką

Patryk

Ile za tydzień można zarobić? Około 400€ pewnie jak wszędzie?

vip
@Patryk

Chyba brutto

@vip

Chyba czy na pewno? Ktoś wie na sto procent jak te zarobki wyglądają?

vip
@Marta

Na pewno jak masz mało godzin to nawet 300 nie wyjdziesz a w niektórych firmachdo których Cię kierują nie ma nadgodzin i zarabiasz grosze

@vip

A nie można sobie wybrać firmy do której chce się iśc?

pytanie

Czy do kazdej oferty jest wymagane zaswiadczenie o niekaralnosci?

Nie polecam w dniu przyjazdu wszystkie pracownice tego biura miały czas by w końcu zająć się moim przyjęciem do pracy...po całej nocy podróży zmęczona musiałam czekać aż łaskawie ktoś podejdzie i to jeszcze z przymusu po podpisaniu umowy dowiedziałam się że nie ma klucza do mojego mieszkania i że mam czekać jak kierowca przyjedzie i może on ma śmiechu warte !!! Odradzam każdemu to tylko tak ładnie wygląda jak się rozmawia (usunięte przez administratora)a w Holandii już całkiem inny stosunek jest do pracowników...

Szybki

Czy lokalizację i przyjazd do firmy odbywa się w weekendy ?

Jolka Sz.

Byłam na cebulkach kwiatowych. Super ekipa :) pozdrawiam. Mam już 45 lat i cenie spokój na domku więc też cieszyłam się ,że mieszkam z normalnymi ludźmi. Domek na 6 osób :) Na pewno wrócę po nowym roku.

Marta K.
@Jolka Sz.

Witaj, wybierasz się znowu? Mam 43 lata, cenię sobie spokój i czystość. Szukam kogoś do współdzielenia pokoju.

Marzena
@Jolka Sz.

Witaj Czy można zarobić dobre pieniądze,? Dziękuję za odp.

Aga
@Marta K.

Planuje też jechać teraz i tak jak Pani lubię porządek i czystość...Mam 46lat

Marzena
@Aga

Aga wyjechałaś do pracy? Jak jest?

Izabela
@Marzena

A też tam może planujesz jechać? Wiesz może coś o zarobkach jakie są?

@Izabela

Czy któraś z Pań wyjechała teraz ?

Junior junior

Gdzie mogę znaleźć oferty pracy Efficient at work??? Z góry dzięki za pomoc

@Junior junior

Junior junior
@Nico

Dzięki ????????

Mirka

Niedawno wyjechałam i niema co się bać pracy na sortowni.

Izabela
@Mirka

A jak wygląda taki dzień pracy na sortowni? Ile macie przerwy i jakie zarobki?

Nico

Mam pytanie odnośnie konta walutowego.Czy Revoult lub Wise jest honorowany w firmie Efficient at work?Dzięki za info.

@Nico

Tak. Są to akceptowalne konta. Najważniejsze by konto było założone na pracownika.

@Efficient at work

Dzięki.Nie zostało nic innego,tylko aplikować.Pozdrawiam

Witam, czy był ktoś na zbiorach pomidorów i mógłby wyrazić swoją opinię? Po ile godzin pracy dziennie i ogólnie czy warto ????

flower

Jakie sa tygodniowki na kwiatach,juz po wszystkich oplatach?

Grażyna
@flower

No właśnie, na to dziewczyny jakoś nie odpowiadają, jest zakaz czy co? :) Ja bym jeszcze chciała wiedzieć czy jest wymagany język, podstawy angielskiego wystarczą?

Zostaw merytoryczną opinię o Efficient at work - De Lier

• Jak się pracuje w Efficient at work?

Zobacz opinie na temat firmy Efficient at work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Efficient at work?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 90 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Efficient at work?

Kandydaci do pracy w Efficient at work napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Efficient at work