NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Opinie o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Egon

Napiszcie jak jest na operatora wózka widłowego bo narazie sama produkcja sie wypowiada ..

Stary pracownik

W firmie zrobił się (usunięte przez administratora) a jak masz problem i pójdziesz z nim do kierownika to dostaniesz kopa w (usunięte przez administratora) tak się tu traktuje długoletnich pracowników ☹️ Masz pracować 12 h non stop na nogach i wszyscy mają to gdzieś że bolą wszystkie gnaty. Może niech zarząd też zacznie pracować po 12 h bez możliwości siedzenia i zobaczymy czy nadal będą twierdzić że to dobry system pracy

@Stary pracownik

Święta racja ! Ciekawe jak do naszych 12 i planowanych zetek ma się fakt że nadgodziny nie mogą wchodzić w standard grafiku tzn nie mogą być z góry zaplanowane ...?

Rys

Taki świetny system pracy że trzeba planować nadgodziny na rok do przodu . Do tego zetki płacone 50 %, a w UR zetki to 100 ...

Dora

Jaki to system pracy, ze pracujecie po 12 godzin?

Ona

Cześć! Mam ofert pracy w NGK i mam kilka pytań.Czy jest tutaj ktoś, kto jest w stanie przybliżyć to jak wygląda drugi etap rekrutacji (bezpośrednio na zakładzie) i jaki jest czas oczekiwania na rozpoczęcie pracy po nim? Czy są tutaj jakieś kobiety, które są w stanie wypowiedzieć się na temat pracy tam(chodzi mi tutaj głównie o rodzaj pracy jaki tam wykonują, czy nie ma problemów z przedłużaniem umów/ przejściem bezpośrednio pod firmę). Czy warto się tam wybierać w ogóle według was? Pozdrawiam :)

@Ona

Przy obecnej sytuacji w zakładzie i podejściu do pracownika nie licz na nic dobrego

Czternastka

Trochę was nie rozumiem,dlaczego nie poczytacie KP a szczególnie przepisow bhp i obowiazkow jakie powinienem spełniać pracodawca.Juz kiedyś pisałem że pracodawca ma OBOWIĄZEK zapewnić pracownikowi, którego specyfika pracy zmusza do ciągłego stania lub chodzenia miejsca i siedziska do tzw.odpoczynku spontanicznego.I nie chodzi tu o miejsce na stołówce gdzie idziemy na przerwę. To są zupełnie dwie różne sprawy.Przepisy ogólne BHP W par.49 bardzo szczegółowo to wyjaśniają. Przeczytać, wydrukować i zanieść do działu BHP. Niech się do tego ustosunkuja.Zawsze jeszcze jest PIP. (usunięte przez administratora)

John

Wesołych świat ! W pracy ????

@John

Jak tam Małpeczki kto w pracy w Wielkanoc i Majówke??

Hmmm
@John

Dziękuję;)

xD

Plugging GPF ma wolne :P

bolojank

To po co sie udzielasz na tym forum? Dla Twojej firmy nie ma? Czy tez tesknota ale polactwo nie pozwala przyznac sie ze gorzej zarabiasz ale wolnego masz duzo.

:D
@bolojank

"gorzej zarabiasz"Do czego się przyznać ze gorzej się zarabia niz w ngk czyli do najniższej krajowej?

@bolojank

jakbym miał gorzej zarabiać to bym się z tego syfu nie zwolnił.Ale to trzeba mieć jaja a nie dawać się (usunięte przez administratora)

@jokero

Zwolniłeś się z syfu ale bardzo tęknisz. Masz syndrom sztokholmski o ile wiesz co to takiego.

@bolojank

Nie tęsknie bo nie ma za czym.Lubię po prostu wejść na te forum i pośmiać się z takich nieudaczników jak ty:)ha ha..

Automatyk

Najpierw krótki test jednokrotnego wyboru (a, b, c, d). Pytania mocniej nastawione na wiedzę praktyczną, aniżeli teoretyczną (np kolory kabli za co przeważnie odpowiadają, charakterystyka czujnika, szybki dobór rezystora do układu elektrycznego). Po napisaniu testu sprawdzał go jakiś automatyk który dodatkowo zadaje pytania do testu z np. uzasadnij swoją odpowiedź. Poszło mi całkiem dobrze dlatego dostałem pare dodatkowych zadań do rozwiązania z programowania sterowników PLC. Pytania raczej tak ułożone że każdy kto ma już jakiekolwiek doświadczenie na takim stanowisku powinien sobie bez większych problemów poradzić. Dodatkowo oczywiście gadka szmatka o poprzednim miejscu pracy, wymaganiach finansowych itd.

Prawo Ohma, działanie silnika asynchronicznego, czujniki i ich rodzaje, falowniki, moduły bezpieczeństwa, schematy elektryczne...

Man_dat

Słyszałem fajny dowcip: Czym się różni pracownik NGK od balkonu? Balkon jest w stanie utrzymać całą rodzinę :D

Obormanstuhrmanfuhrer
@Man_dat

To jest prawie śmieszne tzn nie 'pracownik NGK' tylko powinno być 'pracownik produkcji NGK'. Wiem to z własnego przykładu. Patrzycie na (usunięte przez administratora) warunki tylko z jednej perspektywy. Więc powtarzam to co już tutaj nie raz padło: trzeba było się uczyć.

Ksztalconyglab
@Obormanstuhrmanfuhrer

Idac dalej po co ngk człowiek na produkcji?Mozę zatrudnić małpy będą tańsze...a może SA droższe :D?

@Obormanstuhrmanfuhrer

A ty taki wyksztalcony jestes?i taki madry pewnie...afiszujesz sie tym wyksztslceniem zeby sie dowartosciowac...tu mase ludzi jest wyksztalconych buraku ale inteligentni ludzie nie afiszuja sie tym obwiesiu ????

Obormanstuhrmanfuhrer
@Heniek z poczty

1. Tak, jestem taki wykształcony. 2. Nie muszę się dowartościować bo to nie ta liga. 3. Ukończenie uniwersytetu leserów na wydziale gier i zabaw nic nie znaczy. Tak czy siak nie rozumiesz w jakim kontekście użyłem wykształcenia a szczekasz.

@Obormanstuhrmanfuhrer

Szczekasz?faktycznie jestes wyksztalcony????w kazdym poscie zaznaczasz ze trzeba bylo sie uczyc skad wiesz ilu ludzi sie uczylo ilu nie?ty to chyba sie doktoryzowales conajmniej????dlatego widzac twoj styl i poziom napisze jak cie widze i twoje kompleksy...to ze udalo ci sie wyjsc ze wsi nie znaczy ze wies wyjdxie z ciebie buraku????

@Obormanstuhrmanfuhrer

Gier i laserow dobre????????????a ja bylem pewny ze SPZ zlotoryja????czyli szkole poszukiwaczy zlota...to do mojego poziomu wyksztalcenia nawet sie nie przyblizasz jak i do wielu innych a rozni cie tylko to od nas ze masz brazowy nosek od wchodzenia w (usunięte przez administratora) przelozonym????...taki awans ????????????...nie przejmuj sie nosek zawsze zapudrujesz????????????

@Heniek z poczty

Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać hał hał hał

@Tedeusz

(usunięte przez administratora).nie uzywaj zdan ktorych znaczenia nie rozumiesz...

Heniek z poczty

Jsk by nie tolerowali polglowkow to dawno bys byl na bezrobociu (usunięte przez administratora)...a wykrzykniki to sa emotikony ktorych ten portal nie wyswietla (usunięte przez administratora)...jeszcze czegos nie wiesz,?i masz amebo wykrzyknik...popisalbym jeszcze z toba ale nie(usunięte przez administratora)haha.

@Heniek z poczty

Heniek weź tabletki i zluzuj poślady. To był cytat. Fakt, mogłem dać to w cudzysłów. Jednak wiem, że i tak byś nie zrozumiał.

@Tedeusz

Cytat haha cytat z czego?psy szczekaja a karawana idzie dalej....skad w twoim cytacie karawan skad go kurla wzioles:) karawan masakra...(usunięte przez administratora)

@Tedeusz

Pewnie ze bym nie zrozumial twoj intelekt powala na kolana idlugo trzyma w tej niewygodnej pozycji.karawan.mistrz zlotych mysli konfucjusz z ngk haha...tak byl taki chinski wyczynowiec... S teraz ty tadzio i jego wysublimowane tyrady erudyczne.jesli nie wiesz czy teraz ucieszyc sie czy obrazic to pomagam obrazic sie haha.

@Heniek z poczty

Ponieważ dalej brniesz w swojej arogancji i ignorancji jestem zmuszony pokazać światu jak nędzą kreaturą jesteś. (usunięte przez administratora)

Anonymous
@Heniek z poczty

Heniek, takiś wyuczony a nie wiesz, że nie zamieszcza się swojego wpisu pod wpisem. Kiedyś takich nazywano "dzieci neostrady" a teraz trole albo dzbany.

Niechcemalemueszem
@Tedeusz

Co jedzie?Chyba autobus ngk do pracy na 12h. Nawet nie potrafisz kopiuj wklej?Później dziwicie ze tak was traktują a nie inaczej.

@Anonymous

A kto to ustalil te zasady?(usunięte przez administratora))trole?trol to twoj tate...zreszta pasujesz mi tadzio na takiego co sie kąpie z tatą...

@Tedeusz

Nie powtarzaj teho co polożna powiedziala jak sie urodziles cytuje tadziu,,musze pokazas swiatu jaka kreatura jestes" i wyfaje mi sie,nie jestem tego pewny ze polozna zamiast po urodzeniu klepnac cie dwa razy w pupe klepla cie dwa razy w glowe...a to wiele tlumaczy haha.

Anonymous
@Heniek z poczty

Fajne masz skojarzenia.... chyba z własnego doświadczenia

@Heniek z poczty

Okej, admini usunęli resztę wypowiedzi. Wpisz w google Tede - Kara'van Zobacz słowa. Cytować można nie tylko powiedzenia ale również piosenki. To, że czegoś nie wiesz albo nie rozumiesz nie oznacza automatycznie, że to jest głupie i bez sensu. Po prostu to Ty jesteś ograniczony. Mentalnie i intelektualnie

@Anonymous

Dokladnie doswiadczyli mnie w zyciu patafiany twojego pokroju...zgadzam sie.

@Tedeusz

Ograniczony mentalnie?to tez tekst piosenki haha....mam to wygooglowac?tede-karawan:)ha to naprawde wiele tlumaczy.z mamusia sie dalej mieszka oj...a kakao mama zrobila z korzuszkiem czy bez?biedny tadzio mentalno intelektualny...te trudne slowa od (usunięte przez administratora)z google czy mama bita zapodala hahaha.

Alex69
@Heniek z poczty

(usunięte przez administratora) Przebrnąłem przez te wszystkie komentarze i masz ewidentnie coś z głową. Chętnie bym cię poznał tylko żeby napluć ci w ryj. Przynosisz wstyd firmie. Tfu!

@Alex69

Ooo czlowiek lama????bedzie plul w ryj haha i caly twoj intelekt ze tak powiem kolokwialnie poszedl sie je....c.a co do spotkania wymysl co jestem na tak...dla ciebie zrobie wyjatek...zlamie zasade spotykania sie z cwelem.

@Alex69

I jeszcze male pytanko to 69 w nicku to takie demo jak spotykasz sie z chlopcami?nie obiecuj sobie za wiele najpierw trzeba zabrac mnie do kina:) :) ;)

Epicentrum
@Heniek z poczty

Koniecznie musisz zmienić firmę. Ta nie daje ci możliwości rozwoju. Huhta cię wzywa tam znajdziesz ludzi na swoim poziomie.

Obserwator
@Epicentrum

Najgorsze jest chyba to, że nawet nie wiadomo kim jest Heniek a on pracuje z nami. Mijamy go na korytarzu, podajemy rękę na przywitanie.

Alex69
@Heniek z poczty

Hahaha tu niby ublizasz i wyzywasz ale jednak bierzesz możliwość wyjścia do kina. Zapomnij.

@Epicentrum

O pan z dzialu kadr:)nie ty mi szczurku bedziesz mowil kiedy bede zmienial prace..a co do poziomu misiaczku jezeli chodzi o ciebie do poprzeczke mozna obnizac ale nie do (usunięte przez administratora) ja zakopywac na metr w ziemie.huhta co za dno:)

@Alex69

Czlowieku lamo to ty chciales sie spotkac by pluc ,,w ryj"cytuje:)wiec sie zdecyduj bo bez kins z cwelem sie nie spotkam.

@Obserwator

Henio jak wynika z nicku pracuje na poczcie i jedynie wysyla posty tym co go pierwsi zaczepili...takze jezeli parowka zaczepi Henio wysyla w koncu praca na poczcie zoobowiazuje...a skad wykminiles ze pracuje w takim syfir to juz wiesz tylko ty;)

Papa
@Man_dat

A wiesz czemu czerwoni nie chodzą do kina? Bo WKU.. Rwia ich że wszyscy siedzą

Stary pracownik

Rok temu umowa została mi nie przedłużona, czy mogę jeszcze raz się ubiegać o prace w tej firmie?

Nie bądz głupi

@pikuś

Ciężko znaleźć prace za taka stawkę, dlatego mnie interesuje powrót.

@Stary pracownik

Taka stawkę,czyli jaka?30zl podstawy godz brutto? Bo 20zl podstawyl brutto mając jakieś podstawowe kwalifikacje znaleźć nie trudno.

pikuś

Właśnie jak sie chce to się znajdzie.NGK to nie jest jakiś ewenement,poza tym robota w takim systemie jest więcej warta no i twoje zdrowie

Marian
@Stary pracownik

Na stare śmieci się nie wraca. Zakład cię olał a Ty dalej chcesz tam wracać. Za tą stawkę roboty jest dużo.

Papa

Nie taka polityka firmy

Alek90

Ta firma schodzi na psy! Po 3,5 roku pracy z L4 lącznie 11 dni, z oceną B, przenosząc sie na nowy biznes, mając L4 w ciągu 5 miesięcy 13 dni (problem zdrowotny), otrzymałem umowe, zamiast na 11 miesięcy to na...30 dni. Bez podwyżki! Co mi sie należy...

qwerty

Nie martwcie się, na GPF na pluggingu czerwony nas poinformował że jak coś to możemy się zwolnić bo i tak przyjda za nas ukraińcy, więc podejście do pracowników jest super, bardzo to zmotywowało ludzi, czasem ktoś usłyszy że jest idiotą więc bardzo polecam tą firme, brak szacunku dla drugiego człowieka, na szczęście ja już z tą firmą skończyłem także każdemu polecam ;)

Wolny i powolny
@qwerty

Jeśli dobrze rozumiem to brakuje ludzi więc obniżyli wymagania i osoby z IQ < 100 też się dostają Zatem nazwanie kogoś idiotą może akurat jest prawdą i nie powinien się obrażać.

Kleks
@Wolny i powolny

Nie wiem czy chciałbyś być tak "motywowany" do pracy przez swojego przełożonego ale nie wnikam. Jeśli rzeczywiście była taka sytuacja może warto iść z tym gdzieś dalej bo jak wszyscy wiemy w tej firmie co po niektórzy jak dostaną koszulki to odbija, a tym bardziej jak ludzi brakuje do pracy, dlatego nie mam zamiaru zapisywać sie na gpfy żeby być tak traktowanym, bo o waszym dziale już chodzą legendy

Jorg
@qwerty

Czerwony nie ogląda tv, bo jakby oglądał to by wiedział że Ukraińcy są już spakowani do Niemiec.

Qwerty
@Jorg

To tylko reklamy. W życiu liczą się fakty.

DPF 8 h

Prawda jest taka że 200 zł brutto dodatku za 12 h nie rozwiąże problemu, zdecydowana większość pracowników wolałaby tego nie dostawać ale pracować jak większość ludzi w tym kraju po 8 h i mieć wszystkie święta państwowe, kościelne i weekendy wolne, ludzie i tak się będą zwalniać a z naborem jak był problem tak będzie, tak dla przykładu w Lidl na starcie już dawają 3600 do 3700 brutto + dodatki także czym Ngk przebija konkurencję.

Obserwator
@DPF 8 h

To mam dla was wszystkich narzekających świetną propozycję. Zatrudnijcie sie w Lidlu. Będziecie się czuli jak pracownicza elita zarabiając na starcie te 3700brutto nie mając żadnych kwalifikacji.

@Obserwator

Dają 3700 i umowe na pół etatu. O tym nikt nie pisze hahaha

Pracownik z Gliwic
@DPF 8 h

Tylko, że fabryka w Gliwicach ma być wygaszana. A za obecną stawkę sporo kobiet się przyjmie. Na Dąbrowie dziennie kilkanaście/kilkadziesiąt osób na rozmowach i większość przyjęta. A jak wiadomo. Firma kombinuje by pracowników z Dąbrowy szkolić na Gliwicach + mają być Ukraińcy. Dlatego takie marne podwyżki dali(gorsze niż rok temu za oceny). A z nową stawką i premiami za 12 i tą 10% bez nadgodziny będzie około 3k na rękę. Więc chętni będą nawet na 12 za takie pieniądze. Niestety dla firmy priorytetem są nowi pracownicy na nowsze fabryki.

Annnaa11
@Pracownik z Gliwic

Ja jestem kobieta i czekam na tel z ngk ..3 tys bede mieć ????

Haniaaaaa
@Annnaa11

To nie ma co liczyć na 3 kółka???? Odpowie ktoś?? Bo wy piszecie 3200 brutto a ja slysze ze to na reke...wiec chyba ktoś nie odroznia bruttp od netto albo serio Ngk do duuuup....!!!

ToJa
@Haniaaaaa

3400 brutto plus 10% premia plus dodatek 200zł brutto i zawsze jakies z-etki wpadną i 3000 netto wyjdzie lekko.

Haniaaaaa
@ToJa

no a slyszalaam ze 3400 lekko na reke..a jak [praca kobiet wyglada? daja raDE robic po te 12 h???

Magnus
@ToJa

mam pytanka co to jest ta zetka i ile można dostać kasy z tej z-etki, Jakie wogóle są tam u was dodatki (w jakich kwotach), jak wygląda kwestia nadgodzin /rozumiem że przychodzi się w inny dzień (lub noc) a nie wali 24 h non stop/. Czy jest jakiś socjal w NGK? Czy te 10 % premii jest liczone od 3400 brutto? Jak często sa wypłacane premie za brak l4 itp i w jakich kwotach?

@Annnaa11

Godzin w roku przepracowanych z pewnoscia????bo za 160 pare godzin 300 tys nie bedziesz miala....ale raczej bedzie ich 200 a to juz inna rozmowa????

Annnaa11
@Heniek z poczty

3 tys chyba a nie 300 tys ????

For
@DPF 8 h

Nie na start a maksymalnie tyle możesz zarobić w Lidlu .Doczytaj ogłoszenie dokładnie to taki haczyk .

PytałemWLidlu
@For

W lidlu na start jest może taka stawka jak wszyscy tu piszą ale nie dostaniesz pełnego etatu haha. Pełny etat dopiero po przepracowaniu roku lub półtora :) czyli 3 tys nie zarobisz :)

Korek

Tu siedemdziesiątek jest sporo. Do emerytury dorabiają także czuj się jak w domu.

@Annnaa11

Oczywiscie chodzilo mi o 3 tys...

F14
@DPF 8 h

Pracowałem a raczej harowałem w magazynie Lidla ponad osiem lat temu i nawet za 5000 bym tam nie wrócił. Miałem w swojej ponad 30 letniej karierze zawodowej różnych przełożonych ale tych z Lidla jakoś mile nie wspominam. Najgorszy sort - zero szacunku dla pracownika. Jak było zebranie to tylko po to żeby pracownika zbesztać, zmieszać z błotem, poniżyć. Początek pracy o rożnych godzinach a o zakończeniu po 8 godzinach można było pomarzyć. Ubrania roboczego też człowiek nie dostawał o czym nawet nie raczyli poinformować. Szatnia bardziej przypominała dziuplę. Dodatki dziś to pewnie karta Multisport i Luxmed a to oferuje dziś bardzo wiele firm.

Nowa

Jak wygląda grafik w tej firmie? Ile dni pracujecie i ile wolnego? Bardzo proszę o odpowiedz

@Nowa

2 dni pracujesz na dniówki (7-19 pon i wtedy) 2 dni masz wolne i cały weekend jesteś w pracy od 7do 19 (piątek sobota niedziela) 2 dni masz wolne i idziesz w środę i w czwartek do pracy . Weekend masz wolny i zaczynasz od poniedziałku tak jak napisane na początku . 2 tygodnie masz nocek 2 tygodnie masz dniówek. Pracujesz 16 dni w miesiącu ale te dni masz wyjęte z życia , w domu nie zrobisz nic z rodziną się nie widzisz wcale . Po nockach musisz odespać więc też z Ciebie nic nie ma . A12 h w pracy tak wykańcza że nie wiesz jak się nazywasz .

@Nowa

Aaaa i jeszcze jedno bo zapomniałem dodać w NGK nie ma świat !! Zakład wykasował święta państwowe ,kościelne itd !! Jak chcesz mieć wolna niedzielę wielkanocna czy też poniedziałek to musisz wziąć urlop !! I tak w każde święto !!

śmieszek
@Nowa

jak to, przecież 12stki są (usunięte przez administratora) tak w gazetce zakładowej pisali, masz więcej czasu dla rodziny i możesz dzieci z przedszkola częściej odbierać xD aaa, i mniej wydajesz na dojazdy, no super sprawa, siedzieć w pracy 12 godzin, bajka, polecam każdemu xD

@Nowa

Pon, wtorek, piątek sobota niedziela na 7-19, drugi tydzień sroda i czwartek 7-19 i potem zmiana czyli pon wt pt sob i ndz 19-7 i kolejny tydzień środa i czw na 19-7

pikuś

Porażka.Dlatego się zwolniłem.W NGK poprostu jesteś niewolnikiem pracując w tym systemie

@Nowa

Chcesz być (usunięte przez administratora)zapraszamy !! Na gpf nie masz PRAWA nawet usiąść , żeby to do głowy nie przyszło nawet nie ma na czym !!

Dla Cesarza

Wstydu nie macie. Pracując tu robicie to dla chwały i dla Cesarza.

Nowa
@Nowa

Bardzo dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi.Ja jednak podziękuję za pracę w tym zakładzie.Mam rodzinę i nie mogę sobie pozwolić na takie godziny pracy.

P5machining
@Nowa

Soboty, niedzielę i święta kościelne i państwowe jesteś w pracy. Nie ma żadnego dodatku.

Magnus
@Alek90

Hej, Alek 90 słyszałem tu gdzieś na forum że w okresie bożonarodzeniowym zakład miał przestój i oprócz tych co są na piecach reszta miała wolne, druga sprawa pani z agencji na rozmowie mówiła mi że zakład robi przestój w lato (sierpień ?) i wszyscy (z wyjątkiem piecuchów) idą na urlop. Potwierdzasz to ?? I jeszcze jedno pani z agencji mówiła że N G K robi jakieś szkolenia dla pracowników (minimum po 6 miesiącach pracy) np na wózki widłowe (certyfikat U D T) itp. Czy faktycznie są takie szkolenia, a jeśli tak to jakie (poza tymi wózkami).

Jesli durnie uwazacie ze 2800 lub czy tam 2900 jest duzo to kretynami jestescie! mowie netto ! dla kawalera ktory z mamusia mieszka to ok ale dla czlowieka ktory rodzine ma?

@pracownik

Trzeba było się uczyć ;)

Czy można stać przez 12 godzin ??? Czy pracodawca może zakazać siedzenia ?? 12 lat pracy przejście na inny biznes i masakra . Robota nudna ale NAKAZ stania 12 godzin !!

Alek90

Na jakim biznesie tak masz?

Zawiedziony

Obiegówka podpisana, bye bye (usunięte przez administratora) Polecam zrobić tak każdemu bo się wykończycie prędzej czy później szkoda zdrowia.

Vatman

Ciekawe ilu teraz tak na prawdę się zwolni ,bo zapewne wszyscy szczekający że się zwolnią przy tych podwyżkach podkuli ogon i przeprosi taki wasz obraz

Biurwa
@Vatman

Osobiście w ostatnich dniach widziałem tylko jedną osobę z obiegówką. A gdzie reszta?

Sambo bambo
@Biurwa

Masz bardzo słaby wzrok

Prawde mówiący

Na obecna chwile FIRMA NGK(wliczajac jej wszystkie biznesy w GLIWICACH i DG) ma około 500 wakatów(który na 1000% nie bedzie wstanie uzupełnic) Ludzie sie zwalniaja na potęge. Najbardziej sie usmialismy gdy doszła do nas wiadomosc ze MENAGER ASSEMBLING-g zakazał przenoscic tzn uzupełniac braki na MASZYNINGU osobami z jego działu :d POWÓD:Takie osoby w 90% ida odrazu na L4 a nastepnie sie zwalniaja :d

@Prawde mówiący

To jak wygląda rynek pracy dobitnie widać np olx,płaszczą i proszą sie że juz przyjmą bez doświadczenia,opłacą kursy,dojazd do pracy i inne benefity haha więc gdzie leży problem?No niestety 17-20 zl BRUTTO nie będzie zachęcać do 0racy inteligentnych. A patolING też się wypnie....w Maju wychodzi kolejne 500+ na każde dziecko

@ToLubię

A ile jest warta praca dla kogoś bez kwalifikacji do przenoszenia gruzu? Powinien dostać od razu 10k bo ludzi brak? Tak to nie działa. Po za tym to inteligentni nie będą robili jako zwykły robol bo właśnie są inteligentni.

@Wszechwiedzący

Na tyle zeby umiarkowane GODNIE zyc a nie tylko na rachunki i podstawowe wydatki i caly miesiac dziadowac mając gdzie nie gdzie zadłużenia chociazby za televizor czy telefon to jest żałosne. Co do kwot nie wazne ile wazna sila nabywcza pieniądza(przed denominacją zarabiali kilka milionów i co z tego).Nie mozna sie oburzać o to ze pracownik fizyczny domaga sie zarobku powiedzmy z rzedu 4000zlnetto ale bez nagodzin i swiat bo ile jest dzis warte takie 4000zl netto w Polsce,he?Przecież to raptem nie jest nawet 1000€. I jeszcze jedna kwestia pracodawcy w polsce daja tylko i wyłącznie tyle ile musza i pozwala KP ale nic od siebie.

@ToLubię

Każdy jest kowalem swojego losu. O ile jestem w stanie zrozumieć osoby starsze,które nie miały takich możliwości to młodzi powinni już wcześniej pomyśleć o swojej przyszłości i odpowiednio się wykształcić. Jak ktoś tego nie zrobił to nie ma moralnego prawa narzekać na swoje nędzne zarobki.

@Wszechwiedzący

Czyli pozostajemy przy polskiej mentalnosci ze uzasadnione sa niebotyczne uposażenie prezesów/dyrektorów(czesto gesto nie sa warci takich kwot a co bardziej żałosne w żaden sposób nie ponoszą takiej odpowiedzialności zeby tyle zarabiać)a pracownika najnizszego szczebla karcic i gnoic poprostu podchodzi pod niewolnictwo . Co do losu nie kazdy byl/jest/ bedzie wykształcony ktoś musi wykonywać wszystkie prace i naprawdę ludzie nie wymagają zbyt wiele,wydaje mi sie ze problem ngk rozwiązała by dodatkowa kwota 10 000zl netto w skali roku dla kazdego. 10 000zl na rok czy to duzo?Niech każdy sobie sam odpowie.

Zig
@Prawde mówiący

Wątpię by szli tam na ochotnika. W chwili obecnej jest to najcięższy dział.

Sosna(wieś)
@ToLubię

No tak bo dzisiejszy mlodzieniec to w wieku 20 kilku lat ma kilka albo i kilkanascie tyś. dlugów bo jak tylko dostanie pracę to od razu kredyt na auto. Te auto za pare miesięcy rozbite a splacać trzeba. Do tego telefony na abo za 100 lub więcej bo trzeba się pokazać. No i te sławetne wolne weekendy i przewalanie kasy na bzdury. Dziś już mlody się nie dorabia ale od razu chce pod pysk wszystko to co rodzice dorabiali się latami. A że zmienia robotę co rok to nigdzie się nie dorobi więc jest roszczeniowy, że mu się należy.

@Sosna(wieś)

Sam bym lepiej tego nie ujął. Jednak dalej uważam, że najpierw trzeba było się uczyć.

czerwony
@Wszechwiedzący

Również potwierdzam trzeba było się uczyć!

@czerwony

Ale dyplom to nie wszystko..w pl.Nie gwarantuję sukcesu.Januszolandia to kraj nepotyzmu,kumoterstwa i wszelakich synekur. Nawet nie macie pojęcia ilu zacnych absolwentów politechnik czy uczelni ekonomicznych z racji braku zawodowwgo sukcesu zmuszeni byli opuścić ten cudowny kraj.

@ToLubię

Skończone studia nie są gwarancją dobrej pracy, nawet samego stanowiska gdziekolwiek. Mogą jedynie pomóc.

Smutasek
@Prawde mówiący

Mając w marcu 3400 i ocenę D, będziesz zarabiał tyle samo, co osoba z 3400 i oceną B. Kto to wymyślił? Po co było sie starać?

Zawiedziony
@Prawde mówiący

No racja, sam jestem tego przykładem :)

Bye Bye ngk

Nic w tej firmie się nie zmieni, dopóki nikt się nie postawi. Proponuję wywalić ten pseudo związek zawodowy z nic nie robiącym grubasem na czele i powołać nowy, taki jak powinien być. To jakaś kpina, że siedzą w tej swojej budzie dla psa i od czasu do czasu napiszą jakiegoś kreta. Prawdziwy związek powinien prowadzić rozmowy, a jak zarząd nie chce się zgodzić na warunki pracowników, wprowadzić akcje protestacyjną.

BVB
@Bye Bye ngk

No niestety,związki w tym zakładzie praktycznie nie istnieją.

@Bye Bye ngk

Nie nazywaj tego tworu "pseudo związek" bo to i tak za dużo. Jak by nie patrzeć to NIC nie zrobili dla pracowników.

Ryba
@Bye Bye ngk

Jaki związek taki dodatek za 12 h.

Loca
@Ryba

Kiedy nowe wydanie "Kreta"? Może napiszą coś ciekawego:)

Ola
@Loca

Pewnie będzie napisane o wielkim sukcesie naszego związku.

Tom Hanks
@Bye Bye ngk

Święta racja. Ale pseudo związki twierdza inaczej. Że nie od tego oni są. To ja się pytam od czego? Od czego w Oplu były związki, które przez lata "zalatwialy" pracownikom lepsze stawki, chronily przed bezpodstawnym zwolnieniem itd. Tam związki robiły bardzo dużo. Bo tam związki istniały. U nas tylko istnieje zabawa w związek kilku osób.

@Tom Hanks

No i gdzie dziś jest Opel?

jo
@Bye Bye ngk

to weź się za to a nie patrz ze ktoś za ciebie zrobi

@Bye Bye ngk

Zstrudniaja kobiety???? Jrst tu opinia jakiejs kobitki???? Jak ta robota tam wyglads i kasowo?

@Ola

Jakie zarobki na reke kobity zarabiaja ?

Hmmm
@Ola

Zapisz się jeden z drugim do związków to będą lepsze wypłaty...

Śmiać mi się chce z tych wszystkich płaczków pracują po 3-4 lata stawki prawie po 4tys i jeszcze źle jeszcze płacz bo co roku mają podwyzke...jak zakład ma przyciągnąć nowych jak nie godnymi zarobkami? Skoro wszędzie jest tak super to proszę bardzo droga wolna firm na strefie jest pełno za 2000-3000 brutto i wtedy zobaczycie co to jest ptawdziwa praca...mi podwyżka pasuje w sumie 450zl ,wskakuje na stawke 4500zl więc elegancko do tego w Lipcu 500+ i czego jeszcze wy chcecie?

Ggg

Chodzi chyba o to, że pracownik z trzy letnim stażem będzie musiał szkolić nowego mając o 150pln brutto większą podstawę. Jak są podwyżki to niech dają je wszystkim a nie wyrównania tylko dla nowych

ppp
@Ggg

Nie tlumacz mu tego.Nie warto dyskutowac z osoba majacymi ujemne IQ.

@ppp

Niech każdy patrzy na siebie co ma ,a nie zaglądacie drugiemu do stawki która powinna was (usunięte przez administratora) obchodzić...pracuj i patrz na swoje zarobki...równie dobrze mogli by nic nie dawac

ppp

Wlasnie,ze powinno obchodzic,bo pracujemy w jednej firmie i kazdemu nalezy sie sprawiedliwa podwyzka.Te podwyzki sa niesprawiedliwe i sa (po raz kolejny) policzkiem dla starych i dobrych pracownikow.Firma chce pozyskac nowych ( mam watpliowsci,czy az tak ich ta stwka zacheci ),a tych co pracuja ma w sumie w 4 literach.A to,ze ciebie nie interesuje,czy jestes traktowany w porzadku to twoja sprawa ;)

Zażenowany

Gościu ty to chyba gadasz o stawkach brutto, albo (usunięte przez administratora) jak potłuczony. Ja po 7 latach (krótko c+,z 5 lat b) mam stawkę 4100zl brutto. Więc (usunięte przez administratora) nie ściemniaj. 4 tysie netto, to mogłeś zarobić z setkami i o ile miałeś już jakiś staż pracy z min 4-5 lat

@Zażenowany

Pracuje 9 lat i mówię o stawkach brutto...mi pasuje ,a jak komuś nie to droga wolna w Lidlu dają 3200brutto hahahaha

pikuś

TYLKO ŻE W LIDLU NIE WDYCHASZ TEGO RAKOTWÓRCZEGO SYFU.ZRESZTĄ PRZYPOMNISZ SOBIE O TYM ZA KILKA LAT-ŻYCZĘ CI ZDROWIA

@Ggg

Wyszkoliłem na dpf kilku nowych, na dziale P1. Z każdego byłem zadowolony, i SL+ też. I dostałem za to ocene B. Co jeszcze mam oczekiwac? 1000 więcej? Ludzie jedziemy na jednym wózku. Nic jednym nie pasuje.

Ryś
@Alek90

Tak też może być

ANONIM

Haha magnat się znalazł haha 5000 brutto. Ludzie tyle wydają na szampana

Pracoenik
@pikuś

A w Lidlu będziesz miał odparzenia na (usunięte przez administratora) od pampersa i do tego stawy i kręgosłup do wymiany...także też życzę ci zdrowia za 3200 brutto

Grubyyy

Jak im tak zle to niech ida do Roca ....tam po 12latavh pracy masz bez nadgodzin 2800 ...3000 ....i(usunięte przez administratora)

Operator

Nowy 3400 brutto plus dodatek 200brutto nie wliczany do stawki. Starzy powyżej 3400 tylko 200 brutto i do stawki ocena. Nie ma wyrównania z 3400 na 3650. Jeśli dobrze to zrozumiałem nie jest napisane wyrównanie tylko wasza stawka bazowa nie będzie nizsza niż 3650 bo macie dodatek i ocenę. Także wszyscy o stawce 3400 lub wyżej zostali wyjeb.......

Ggg
@Operator

A ci z stawką 3380? Tak samo wyruchani...

No też hehehe

LSH
@Operator

O co chodzi z tym 3650 jak mają między tym a 3400? Bo ja to rozumiem że jak ktoś ma powyżej 3400 a 3650 to jego stawka bazowa będzie 3650 plus ocena ?

A
@LSH

Też mam taką nadzieję

Śmiech na sali
@Operator

Czyli mając stawkę 3380 , dostane wyrównanie całe 20zl brutto? Mając ocenę B Czyli moja stawka będzie wynosiła 3650 brutto + te 200 zł brutto Dobrze rozumiem ?

Kanciastoporty
@Śmiech na sali

Nie mniej niż 3650, oznacza że jak masz powyżej 3400, dostaniesz podwyzke z ocen. Jeżeli z ocen wyjdzie Ci poniżej tych 3650, dostaniesz wyrównanie do takiej stawki. Przykładowo, zarabiasz 3500, masz C+(czyli 160zl), otrzymasz stawkę 3660zl. Jeżeli masz 3450 i masz C+, wychodzi Ci 3610. Jest to mniej, więc zaokrąglają w górę i masz 3650. Jest to celowy zabieg żeby jednak nie kopnąć w cztery litery pracowników kilkuletnich. Kolega powyżej dostanie 20 zł brutto... Ale! Jeżeli posiada 10 ocen, dostanie dodatkowo podwyżkę z ocen, jeżeli posiada między 6-9, otrzyma 90zl(zgodnie z opcją 2)

Kanciastoporty
@Śmiech na sali

Ogólnie słabo to zrozumiałe w tym mailu bo opinie podzielone, ale wychodzi że z ocen mozna mieć powyżej 3650, ale i tak minimum to jest to 3650 dla każdego.

@Kanciastoporty

Nie ma żadnego wyrównania na 3650, panowie wasze wynagrodzenie bazowe nie będzie niższe jest napisane a nie wyrównanie do stawki 3650. Nie zarobisz mniej bo masz dodatek 200 i ocenę proste. Masz stawkę 3410 dostaniesz dodatek i ocenę tylko żadne wyrównanie na 3650

@Śmiech na sali

Dostaniesz wyrównanie na 3400 plus ocena do stawki i dodatek 200 za 12h do wypłaty nie wliczany do stawki

@Operator

czy dobrze zrozumialem majac stawke 3200brutto to dostane 200zl wyrownania do 3400 + 200zl dodatek za system 12h + 90zl za ocene c ? wiec łacznie dostane 490zl tak?

Operator

Tak tylko dodatek nie będzie wpisany na umowie. Na papierze będziesz miał 3490zl

@Kanciastoporty

Trzeba czytać ze zrozumieniem i tyle...

@Operator

3400 na rękę rozumir? Bo brutto to co 2500 ma rękę????????

DejBoMjeSieNależy

Wam się w (usunięte przez administratora) poprzewracało po tych 7 stowach podwyżki. W ciągu 2-3 lat stawka bazowa poszla o 1300 do góry, dają tysiąc więcej za brak l4, umowy pod firme po 18 miesiącach a nie po 9 lat pod agencją jak było kiedyś a i tak się znajda płaczki. Najbardziej szczekają Ci co najmniej robią. Jak ktoś chce zarobić w tej firmie to zarobi, a jak ktoś nie chce to będzie co 2 miesiące na chorobowym z podwyżką C mocno liczył na wyższa podstawę bo się czuje (usunięte przez administratora) Komu nie przedłużali umów? Tym lebrom co mieli 3.0 i hobby w postaci pseudo choroby 4x do roku. Nie ma co słuchać trolli, niech szukają roboty gdzie jawnie ktoś im pozwoli nic nie robić bo tylko na to liczą. ;)

@DejBoMjeSieNależy

No proszę, ktoś wreszcie szczerą prawdę napisał...

@Chatssss

Fakt to prawda kolejka chętnych do pracy w ngk sięga juz Rudy Śląskiej...a średnia iq pracowników ngk jest tak wysoka ze o członków prosi same towarzystwo mensa. BA do pracy w ngk ściągają juz sami pracownicy z doliny krzemowej.

Chatssss

A Ty masz jakie iq skoro się wypowiadasz i pracujesz w NGK?

@Chatssss

1)Iq 136 + stara matura(co kolwiek to znaczy :D;)) . 2)Nie nie pracuje w ngk. 3)Co tu robię?hejtuje w wolnej chwili.

Cokolwiek* panie z maturą i IQ 136 ;)

best
@DejBoMjeSieNależy

Jak byś miał dzieci w wieku przedszkolnym czy w żłobku to byś wiedział, że mieć 4 razy L4 w roku to tak jakby nic nie mieć. Ja na dzieci mam średnio w roku ok 50 dni L4. Tak 50 dni, dobrze czytasz. I nikt mnie nie zwalnia ani nawet się krzywo nie patrzy. Druga sprawa to zarobki. 3300 brutto za pracę po 12 godzin w święta i weekendy to jałmużna. Ja też tyle zarabiam, ale za pracę od pn-pt po 8h. W sobotę czy święta w pracy nie byłem od 1998 roku.

@best

I dlatego robisz za 3300 bo sie w życiu stawki nie dorobisz. 50 dni L4 rocznie nie jest normalne. I nie pisz, że tak jest bo dzieci chorują.

best
@bolojank

bolojank ja co roku mam wyższa stawkę. W regulaminie pracy mam zapisaną gwarantowaną podwyżkę inflacyjną i do tego podwyżkę za wysługę lat.

@best

Sam rozmawiałem z łebkiem z 21 lat, nie powiem z jakiego działu, który mi otwarcie powiedział ze on tak na dwa - trzy miesiące musi z 2tygodnie l4 walnąc bo przecież nie będzie się przepracowywał. I siedzi w domu wtedy i gra w gry.

@best

I ty średnio miesięcznie dostajesz z 2.5tys bo nie robisz w weekendy, nie masz nadgodzin, premii za brak l4 tez nie bo jesteś na chorobowym 50 dni w roku. Ile tej podwyżki dostajesz, ze masz 3300 brutto? To mnie bardzo interesuje. Ja mając stawkę 4 stówy wyższa nie dostałem w tej pracy mniej niż 3tys netto, a przeważnie od 3.5 w górę. Mój PIT kręci się w okolicach 70k brutto, twoj w okolicach 40. Faktycznie, subtelna różnica. Nie wiem czym się szczycić, skoro zarabiasz ledwo na tyle żeby te dzieci wyżywić, no ale jesteś co weekend w domu i możecie w niedziele całą rodzina posiedzieć i się poużalać nad sobą i wybrać wakacje na ogródku działkowym u teściów czy nad morzem we Władysławowie na 5 dni.

NauczycielNGK

Plus to ze 3300zl brutto to "godny" zarobek to dla gownarzeri co mieszkaja z rodzicami i nie ponosząc żadnych kosztów i czesto gesto zwłoki w stylu vw golf/audi a3/bmw 3 zapisane na rodziców włącznie z ubezpieczeniem. Ile kosztują życie i utrzymanie rodziny 2+2 z kredytem na mieszkanie nie bede pisać bo nie warto.Tylko dlaczego gownarzeria mieszka z rodzicami tak dlugo jak sie da,nie wiedzą gdzie sie idzie po kredyt hipoteczny haha?

@NauczycielNGK

Zanim narobiłeś dzieci trzeba było myśleć czy Cię na nie stać. Głupich nie sieją.

NauczycielNGK

Pewnie tak myślą twoi rodzice utrzymując starego pryka. Pochwal sie kawalaerze ile masz lat mieszkając z rodzicacmi? Z dziewczyną(jesli cie na nia stać) gdzie chodzisz do krzaków?

NauczycielNGK

Za kilkanaście lat best byc moze będzie odcinać kupony do emerytury,a Ty? Będziesz szukać ZDROWIA u specjalisty,będziesz zapier...w stresie w kolejnej korpo? Zapamiętaj życiową prawdę: "Baby nie wyruchasz,wódki nie przepijesz a pracy nie PRZEROBISZ

czarnyhumor
@NauczycielNGK

Wiecie dlaczego NGK otworzył fabrykę w Gliwicach? bo jest tutaj Szpital Onkologiczny

Dzejdzejkop
@bolojank

Ty qrwa jeba...ny cwelu nawet nie wiesz co dzieciaki mogą przynieść że żłobka albo przedszkola..To że qrwa siedzisz za biurkiem albo palisz jana w pracy to Cie ratuje no bo mama Cię w starych majtkach otula.Mnie dziwi to że L4 to zaraz zły bo coś itp..weź się ogarnij buraczany płodzie.

Tata
@Dzejdzejkop

Przecież bolojank,chatsss,tom hanks to polucja'nci.Nie ma sensu z nimi dyskutować.

Pracownik NGK

Krótkie masz horyzonty myślowe. Pamiętaj, że jak ktoś pracuje dziennie do godziny 15 i ma wolne weekendy, to ma dużo wolnego czasu i może faktycznie iść na ogródek do teściów, ale może też sobie gdzieś dorabiać, nawet pracując w domu. Po drugie 2500 netto + 2500 netto od żony do tego 500+, wyprawka szkolna. Wychodzi przy dwójce dzieci 6000 netto miesięcznie. Może się okazać że jesteś za swoimi 3500 netto jesteś jego ubogim krewnym. Ja chętnie bym oddał że swojej wypłaty nawet 500 zł żeby codziennie być o 15 w domu, a w weekend posiedzieć na ogródku przy grillu. Nie tylko kasa w życiu się liczy.

@Pracownik NGK

Kolejny dzban. Najpierw użalanie, że NGK mało płaci, potem po udowodnieniu, że niektórzy sami rezygnują świadomie z pieniędzy (premie, nadgodziny) gość udowadnia, że 2,5 tyś to dużo. No i najważniejszy argument ma w ch... wolnego czasu, który może przeznaczyć na dorobienie. Co za dzban. Bo najważniejsze w życiu jest posiedzieć w weekend przy grilu. Sport narodowy polaczków.

Rrrrr
@bolojank

Ha ha. Wspaniale sa te klotnie roboli, wchodzę ty zeby poczytac jak banda przyglupow sie obraza. Prawda jest taka, ze nie przedstawiacie zadnej wartosci i dokonacie żywota przy linii.

Ochronny napletek
@Rrrrr

Mam podobnie. Jest tu może kilka ogarniętych osób a reszta zarabia chyba za dużo względem tego, co sobą reprezentuje. A ich kłótnie są wyborne.

Chattts
@Ochronny napletek

Nie ma to jak nazwać się NAPLETKIEM i czuć się lepszym od innych.

Ochronny napletek
@Chattts

Żeby być słyszalnym na dnie trzeba zejść na dno i dostosować się do panującego tam poziomu. Stąd taki idiotyczny podpis, który jest właśnie tym na co zasługujecie :*

Niewolnik
@Chatssss

HR w akcji co dobrze pracować w HR

@Rrrrr

Nie banda przyglupow tylko dwie grupy:pierwsza grupa to grupa infantylna nomen omen gownarzeria i druga grupa to grupa pragmatyczna.

Psychopata praktyk
@Rrrrr

Uważaj żebyś ty nie dokonał żywota znacznie wcześniej niż Bóg to przewidział.

MałaMi
@bolojank

Nie samą pracą żyjemy a firmy potrzebują takich jeleni jak ty... Kasy do grobu nie zabierzesz ,a jak ci zdrowie podupadnie to firma Cię oleje a rodziny możesz nie mieć bo nie miałeś wcześniej na nią czasu pracując jak (usunięte przez administratora).

MałaMi
@Rrrrr

Zgadzam się w stu procentach.Przebijają się w wulgaryzmach i nie mają zielonego pojęcia o co w życiu chodzi.Tylko pogratulować priorytetów :)

Wania
@DejBoMjeSieNależy

350 zł podwyżki nie 700 zł nie zapominajmy że na poczet tego zabrali 2 premie w ciągu roku za tzw oceny więc pisz proszę prawdę a zarobić to można jako lekarz na produkcji dostaje się zapomoge na czynsz i tanie mięso z Lidla

@Wania

Oto (usunięte przez administratora) nr 1. Mam nadzieję, że w NGK nie pracujesz. Zabrali Ci dwie premie biedaku? No to wróć do szkoły i policz co jest korzystniejsze dla pracownika. P.S. albo odpusć sobie i tak nie ogarniesz.

Produkcja...
@DejBoMjeSieNależy

Jeśli chodzi o jawne pozwalanie na nicnierobienie to właśnie dobrze trafili...

L4 to spokój

Po 4 Latach pracy w tej firmie mogę śmiało stwierdzić że odkąd się zatrudniłem, ta firma idzie coraz niżej, z roku na rok jest coraz gorzej , a wprowadzenie przez Gamoni 12-stek to już był szczyt. Po tej zmianie wytrzymałem tak 1 Miesiac , za takie pieniądze nie warto sobie marnować życia . Pseudo czerwoni beda skakać z radości po tej podwyżce bo oni nic tam nie robią . Nie polecam tego syfu dramat , tragedia i wyzysk czlowieka . Nie popelniajcie tego błędu , nie kierujcie się tam . !!! DNO !!!

@L4 to spokój

Potwierdzam w 7 roku pracy jest coraz gorzej duza liczba wypowiedzen nie wziela sie z niczego...i jeszcze te Z tki ktore sa faktycznie nadgodzinami i to my sie musimy na nie zgodzic a nie oni pozwolic nam je wybrac...swoja drogs ciejawe czemu to 50 tki a nie setki...dzisiaj ide do radcy zapytac o podstawe prawna jak bede mual wrzuce na forum...odradzam tej firny

Czerwony jak skur*ysyn
@L4 to spokój

Czerwoni nie będą skakać z radości bo pracują na normalnej stawce nie na godnej serwisu sprzątającego i głodowe wyrównanie ich nie obejmuje :)

Produkcja...
@Czerwony jak skur*ysyn

Nie nadużywałabym tutaj słowa" pracują" ????

Zostaw merytoryczną opinię o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1061.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 940, z czego 128 to opinie pozytywne, 319 to opinie negatywne, a 493 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.