Opinie o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza ul. Ceramiczna 1

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza ul. Ceramiczna 1

I See Fire

Pracuje w firmie już około pół roku na dziale P2 ( Piece) To co się tam dzieje to jest dramat.... Jeden dzień pracujący to całe 12h w ciągłym biegu od jednego alarmu do drugiego z nieustanną presją czasu tych 17 minut... Co by się nie działo musisz zmieścić się w 17 minutach... Bo potem pretensje że stoi piec. Gdy coś się zepsuje niema postoju ... Wtedy jest dopiero akcja. Wszystko ręcznie , nosisz ciężkie stosy , czyscisz segmenty wdychając ten (usunięte przez administratora) Przerwy na tym dziale zależą tylko i wyłącznie od szczęścia czy akurat nic się nie dzieje i możesz iść na szybkie 15 minut. Mówi się że w NGK czerwoni nic nie robią , siedzą na (usunięte przez administratora) Dział P2 jest jedynym działem gdzie czerwoni zapierniczają najbardziej. Mnóstwo bezsensownych obowiązków , zdjęć i czepiania się o wszystko... No i ta praca w ciągłym biegu. Po 3 dniach nogi tak bolą że nie można chodzić. Nie mówię że wszyscy mają ciężko. Bo możesz udawać debila i jedyne co robisz to malujesz kreski na segmentach. Ale jak jesteś ogarnięty i chcesz pomóc czerwonemu to musisz liczyć się z brakiem przerw , ciągłymi bieganiem do alarmów. A uwierzcie Mi tam alarmy wyją non stop !!!!. Ciągły brak obsady sprawia że robisz za kilku robotę. Chcesz urlop ? Zapomnij .... Ciągły brak ludzi , urlop dostają pupilki zmianowego a teraz jakaś dziwna zasada że niema urlopów. Ciekawe jakby PIP zareagował na nową zasadę że nie możesz wsiąść swojego urlopu gdy potrzebujesz. Tylko żondlo..... I kolejne moje pytanie , Do czego służą kamery w pracy ? Do obserwacji pracy maszyn ? Czy niema wypadków ??? Oj nie... Służą tylko i wyłącznie do obserwacji - ciągłej obserwacji pracownika. Nawet w godzinach 3-4 rano wiedz że kierownik obserwuje. I potem pretensje. Bo np. tam w ogródku leży jeden segment.. Źle odłożyłeś kredę. Nie na to miejsce co powinieneś... No dramat.... Góra chyba cały czas myśli że my tam robimy tylko kreski na segmentach a wszystko inne jedzie i dzieje się same... No szczerze nie polecam pracy na P2. Jest to jeden z najcięższych działów i aż za 200 brutto więcej. Nie mając przerwy w święta itd jak inne działy. Lipa.... Na szczęście od Grudnia zmieniam pracę. Trzymajcie się ciepło i zdala od P2 pozdrawiam !!!!

Pogoda

Naprawdę dobry pracodawca

aga

tak wszyscy narzekacie na prace ale nic nie piszecie ile można zarobić, interesuje mnie stanowiska dla kobiet. moze kto\\s się wypowie

Czlowiek

Jak ja czytam te pozytywy i liniowych którzy tu piszą pozytywne komentarze to aż żal mi się robi , jedyna normalna zmiana to D piece albo p4. Czekam aż napiszą jak to się mylę. Zmiana A i B to hity na skalę światową, mobbing, molestowanie i wszystko zamiecione pod dywan albo upieczone w piecu na p5 , więc jak lubisz takie ekscesy to jest praca dla ciebie !

Bella Nowy wpis

Dzień Dobry czy to prawda ,że na zakładzie są szczury ? Podobno raz jedna pracownica widziała i goniła szczura po dziale P4

Bestia Nowy wpis
@Bella

Tak, to prawda. Zwykle chodzą w niebieskich koszulkach ale jest też ich pełno w czerwonych i zielonych.

Zuzanna Nowy wpis
@Bestia

Czy to jest sugestia do stroju pracowników z jakiś działów? Są przypisane kolory?

ikonka

Sprawdź 25 opinii klientów firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza.

Sprawdź
Ergonom
Kandydat

Jeżeli chodzi o firme. Ich ostatnie działania są wymierzone przeciw ludziom. Nakazują nosić pracownikom okulary ochronne przez 12h, kiedy nie ma zagrożenia na dziale. Wyobrażacie sobie co to za praca z plastikiem na nosie? Mega wyczerpujące. Mają to gdzieś, że wzrok ci się pogorszy i sprawiają one ból głowy. Wprowadzają modernizacje po "konsultacji" z pracownikami, a w istocie razem z BHP wdrażają keizeny, których nikt nie pożądał. Sam dział BHP nie dba o pracowników. Robią wszystko by bolały plecy, nogi i żeby w ogóle nie mieć 5 minut na dychnięcie. Spotkasz też różne patologie, nepotyzm. Mąż zmianowy, to żona liniową, ale na innym dziale, dla niepoznaki. Osoby bez kompetencji, kolesiostwo, przykład? Dział planowania produkcji. (usunięte przez administratora) afera, zatrudnili zboczeńca na p6.W ramach nagrody stawiają pizze, zamiast dać premie.

Ło panie
@Ergonom

A co w tym złego, że mąż zmianowym a żona liniową na innym dziale?

Agent
@Ło panie

To że stwarza to podstawy do patologi ,i podejrzeń że jedno z nich nie awansowało z racji posiadanej wiedzy ,tylko dzięki dobrym układom drugiego ,a takich przykładów tu jest ogrom ,daleko nie szukać omawiany niedawno z nowych nox ,gdzie pani pracując niewiele ,zostaje dziewczyna czerwonego i zaczyna się piąć ,a w tej chwili choć niewiele umie jest już z czerwoną koszulka ,co dla drugiego pracując ,mając wiedzę x lat jest po prostu nieporządku...

janos Nowy wpis
@Ergonom

No nie zgodzę się w tobą, że okulary plastikowe nie są potrzebne. Nie pracuje u was ale w naszym zakładzie był przypadek, ze dziewczynie w archiwum wpadł do oka jakiś paproch i oczywiście musiała się leczyć. Ona zwyczajnie układała na półki segregatory jak do tego doszło. Po tym wprowadzono obowiązek noszenia w archiwum okularów ochronnych. Uważam że jeśli pracodawca taki obowiązek nakazał to musi mieć powody. A oczy są najważniejsze

Tu czy tam
Kandydat

jest jakaś różnica pomiędzy Gliwicami a Dąbrową Górniczą, bo słyszę różne opinie? jeżeli tak to jaka - proszę o serio info

Trok
@Tu czy tam

Gliwice wymyślają utrudnienia dla pracowników a Dabrowa klaszcze :)

PO
@Trok

W Dąbrowie ludzie z innych działów muszą chodzić na P4.Szału też nie ma

Aaa
@Tu czy tam

jest, w D.G zakład bardziej zautomatyzowany, trochę inaczej podzielone działy, mniej ludzi na liniach, lżejsza robota...

Hmm
@Aaa

Ciekawe, lżejsza to może jest ale na P6 reszta działów ma zdecydowanie więcej pracy niż Gliwice. Większa automatyzacja = większa awaryjność.

Aaa
@Hmm

na P1 też... alarmy usuwasz i maszyna jedzie dalej, jak coś poważnego się wywali to UR i wywalone, siedzisz i patrzysz jak chłopy walczą, a w Gliwicach jest np. stanowisko gdzie stoisz 12h i układasz segmenty na palety, typowo fizyczna robota...

Gliwice
@Hmm

Kolega dobrze prawi. Pracuje w Gliwicach i widzę jak się automatyzują. Kolejna linia w automacie = kolejne problemy, kolejne "ulepszenia" = więcej ganiania + mniej ludzi do tej samej pracy. Co za łeb wpadł na montaż tych robotów....

NGK łamie prawo

Dlaczego NGK bezczelnie łamie prawo i dalej nakazuje swoim pracownikom noszenie maseczek. Było rozporządzenie, że od 28 obowiązek maseczek zniesiony poza placówkami medycznymi. W tym momencie NGK nie ma żadnych podstaw prawnych do nakazywania noszenia maseczek pracownikom. Na Gliwicach ludzie już to do PIP-u zgłaszają, może na Dąbrwowie też trzeba im się do (usunięte przez administratora) dobrać.

Lolek
@NGK łamie prawo

Dziś już szanowny strażnik na bramie spisywał osoby bez masek. Ciekawe co teraz ? Premie nam zabiorą ? Śmiech na sali

J23
@NGK łamie prawo

Widocznie rozporządzenie zarządu NGK jest ważniejsze od rządu RP. Ktoś się wybiera do PIPu?

Ruby beret

Tak jest to problem. Łamanie prawa to zawsze ejst problem. Ale jak widać są covidianie w tej firmie. Chcesz to noś i 5 masek na raz, ale innych zgodnie z prawem nie można do tego przymuszać

Kumaty

Tak spadnie.Chcesz to sobie noś nawet kombinezon OP1 obsrańcu

Maski off
@NGK łamie prawo

Oficjalnie bez maseczek w ngk

Ppp4
@NGK łamie prawo

Nie znasz się na prawie ale wielce komentujesz, takich ludzi powinni wywalać z tego zakładu. Zacznij od zapoznania się z przepisami i zasadami jakie może wprowadzać pracodawca na swoim zakładzie a potem komentuj

Elbro
@NGK łamie prawo

Nadal karzą wam nosić maseczki? Wiem że Japończycy mają swoje fetysze ale dobrze jakby je zostawili u siebie w kraju. Prawo jest po waszej stronie(pracowników) róbcie zdjęcia, zbierajcie dowody. Owszem można nosić ale to raczej na P4 gdzie przeokrutny smród z kadzidła i zapylenie które przyniesiesz ze sobą do domu...

logo firmy Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Majątkiem
Dąbrowa Górnicza
Air Liquide Polska Sp. z o.o.
(155 opinii)
logo firmy ПРАЦІВНИК НА ПРОДУКЦІЇ
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
(232 opinii)
logo firmy Ochrona działu ogród w markecie budowlanym - Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza
Seris Konsalnet Holding S.A.
(5108 opinii)
logo firmy Magazynier
JassBoard Sp. z o.o.
(399 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
aga

@aga

Powiem tyle praca bardzo ciężka na P4 charujesz równo z chłopami ,stoisz na nogach 12 h na żadnym stanowisku nie usiądziesz ,może na oczyszczaniu ale nie bo musisz sprzątać bo nikt ci nie pomoże .Jak masz małe dzieci to nie wyrobisz po 12 h pracy padasz na ryj zasypiasz w busie .Po trzech nockach ból nóg i rąk jest okropny .

@aga

A co do zarobków to w Lidlu na kaie dostaniesz tyle samo bez nocek i se na kasie posiedzisz

Pulpet
@Kobieta

Na równo z chłopami? Zarabiasz mniej czy jak że takie oburzenie? Tyle lat walki o równouprawnienie a teraz płacz i lament. Praca jak praca idąc tu każdy liczy się z tym że system 4ro brygadowy nie należy do najłatwiejszych. Skoro większość kobiet pracuje tutaj po kilka lat i daje radę nie narzeka to może problem jest w Tobie? Nie ma siły do pracy to polecam bogato wyjść za mąż i problem zniknie.

Kibol ząb
@Kobieta

Prawda dodać trzeba jeszcze że (usunięte przez administratora) będą się ludzie przenosić już to robią

@Pulpet

Filozof się znalazł.

kasia
@Kobieta

widać ze w lidlu nie pracowałaś, ja niestety tak i jak większość moich koleżanek po kolei opuszczałyśmy pokład, przychodzisz na rano na 4.45 i nie wiesz o której wyjdziesz bo towar cały musi ranna zmiana rozładować, na nockach 2 osoby do pełnego tira, warzywa, owoce, pełne kartony piwa i wódki ... polecam jak chcesz zostać inwalidą zwłaszcza jak robisz je codziennie

KRYCHA
@Kibol ząb

Jakie są zarobki na rękę jaki system pracy i czy ciężko się pracuje gdzie może przyjść nowy pracownik czy można zmieniać dział

Kibol ząb
@Rick

Taki filozof już się zwolniło dużo ludzi z produkcji i biura i zwalniać się będę w koło o wiele większe zarobki i brak..........

@Kibol ząb

To niech odchodzą nikt nikogo tutaj na siłę nie trzyma. Życzę powodzenia.

rudy
@Rick

No,niech odchodzą. Tylko potem nie płacz że masz stawkę jak nowy ,bo sam wolisz żeby stary odszedl ,to nowego trzeba przyciągnąć. Tak samo nie płacz że nie masz uwalona premie za brak targetu,czy inne (usunięte przez administratora)wynikłe z tego że 90% twojej linii przyjęło się wczoraj

@rudy

Ja płaczę? Jesteś koleś śmieszny. Jak chcesz dam ci na namiary na moich byłych pracodawców. Przekonasz się co to głodowe pensje oraz normy nie do zrobienia.

@Rick

Widać ,że nic sobą nie reprezentujesz albo niedawno zacząłeś prace skoro takie bzdury piszesz. Nie chce mi się zniżać do twojego poziomu intelektualnego i komentować twoje wypociny.

@pracownik

Pracuje już ponad 30 lat i pracowałem w wielu Firmach i wykonywałem wiele różnych zawodów. W NGK nie jest może różowo i jak każdej Firmie są plusy i minusy. Na pewno praca dla mnie nie jest ciężka no i można zarobić konkretnie pieniądze czego nie mogę powiedzieć o moich byłych pracodawcach. A z takimi malkontentami jak ty miałem styczność wiele razy, tylko narzekać potraficie i nic poza tym no i wydaje wam się ze wszędzie lepiej. Zatem powodzenia. I przestań płakać i zmień pracę bo od narzekania chleba nie będzie. Powodzenia.

@Rick

30 lat pracy i nie zarobiłeś konkretnych pieniędzy to tylko świadczy o twoich umiejętnościach i co sobą reprezentujesz. A prawo do niezadowolenia, wyrażenia swojego zdania ma każdy. Ja nie narzekam pracując tyle lat mam swoje wymagania czego o tobie nie można powiedzieć. Cieszysz się ze wszystkiego jak przysłowiowa małpa z banana.

Dzięki
@Rick

Dzięki za radę, poszedłem za twoja radą i teraz elegancko 8 tys PLN netto wpada jak złoto. Było warto.

@Dzięki

Nie ma za za co. Służę uprzejmą poradą i to zawsze chętnie. Może jeszcze napisz gdzie pracujesz i tyle forsy zarabiasz. Na pewno innym się to również przyda i to bardzo. Pozdrawiam.

@pracownik

Czy ja napisałem że się nic w życiu nie dorobiłem i nie mam jakichkolwiek pieniędzy? Jeśli tak to gdzie? Piszesz kompletne bzdury nawet przeczytać dobrze nie umiesz postu i masz problemy z interpretacją tego co napisałem. Pytanie co ty sobą w takim razie reprezentujesz? Oczywiście każdy ma prawo napisać swoje niezadowolenie lecz co to zmieni? Nara

@Dzięki

Napisz gdzie pracujesz i co robisz. Na pewno wiele osób skorzysta jeśli można.

Rogol
@Rick

ej no przecież to ty mu doradzałeś, to doradzasz a sam nie ogarniasz? "Dzieki", mnie mozesz podać, nikt sie nie dowie, haaaaaaa

@Pulpet

Niestety do twojego kapuścianego łb.. niech dotrze że według przepisów BHP kobieta nie może dźwigać tyle co chłop. Jak jesteś taki do przodu to sobie może dziecko urodzisz.

Mistrz ceramiki
 Problem
@Kobieta

A co to za tekst w stylu „harujesz równo z chłopami” Masz taki sam wymiar pracy jak facet i pobierasz taka samą wypłatę, to (usunięte przez administratora) królewno.. Tak to jest właśnie równouprawnienie o które tak kapsztyle walczą

Kandydat

Witam, czy na dziale P6 jest dużo rzeczy do nauki i zapamietania ?

Jessika
@Nowa

Dużo. Do ogarnięcia.????

@Jessika

Co na przykład? Motywuje to jakoś do działania? ;)

@Zuzanna

Odpuść sobie, szkoda twoich nerwów zobaczysz na własne oczy to uciekniesz z krzykiem , albo od wejścia zakumpluj się z plusem i liniowymi a operatorów na dystans i ich podpierdzielaj to coś ugrasz.

Zawodowiec
@Czlowiek

Tego pana o pseudonimie człowiek nawet nie słuchaj jeden z największych laserów jaka ta firma widziała teraz nie potrafi nigdzie zagrzać miejsc a w pracy. Ile firm z Ciebie zrezygnowało przez ten rok ostatni co odszedłeś z NGK? 4-5??

@Zawodowiec

Żeby zwiedzić tyle firm to bym musiał w NGK nie pracować

@Jessika

Jakieś przykłady, coś dokładniej?

@Czlowiek

Słaba porada... Fajnie jakby jednak nie była taka słuszna. :/ w czym tu niby donosić, za co? Chyba jak każdy skupia się na swojej pracy to nie powinno być żadnych problemów?

@Zuzanna

No jak to za co , za wszystko i za nic , ja mówię idz sobie zobacz na własne oczy posłuchaj co ludzie mówią na palarnii , wszystko będziesz wiedzieć. Jakby się tam ludzie skupiali na swojej robocie a nie na donoszeniu właśnie czy wchodzeniu w 4 literki to by lepszego zakładu chyba nie było

Twój stary
@Nowa

(usunięte przez administratora) zasady klejenia taśmy w odpowiednich miejscach i kontrolnego koloru naklejania naklejek również w odpowiednich miejscach zrobisz coś źle to się prują o byle co, przerwy tam to żart nie zdążysz zjeść napić się odpocząć zajarac i wysrac w te 10 min które tam jest. A oglądanie tych filtrów non stop i naprawianie ich to jest jakaś paranoja po godzinie się to (usunięte przez administratora) w oczach już

Jakieś szczegóły??

Qwerty

Nowy pracownik ma praktycznie taka sama stawkę co stary pracownik raptem kilka stówek mniej albo tak samo więc coś w tej firmie jest nie halo nie dziwię się że się ludzie zwalniają i mają w du*** targety skoro trzeba tyrać za trzech! Pranie mózgu robią obserwatorom i czerwonym.

Conesser

Dzień Dobry , co wyprawia się na tym dziale P4 , szczególnie na brygadzie B , przecież to ludzkie pojęcie przechodzi ?

Pablo
@Conesser

Nic nowego, dzień jak co dzień, tydzień jak tydzień. Kręci się w kółko to co było zawsze.

Pitbull
@Conesser

To zmień dział a najlepiej brygadę.na innych zmianach jest mniej pracy i wszyscy żyją dlugo i szczęśliwie.

Piszę się opijie nic nie daje, chodzi się do hr zgłasza też to nic nie daje , najwyższy czas zgłosić to do Pip wszelkie działania góry i czerwonych, oni już sobie znajdą rzeczy na waszą niekompetencje

Stefcia

Wy chcecie dowody na kolesiostwo to sobie obejrzyjcie nagrania z kamer , jedni zapierniczają a drudzy siedzą pół dnia przy biurku

Aa
@Stefcia

Typowa sprawa na P6

Haja
@Czlowiek

Prawda i dodatkowo Niema czegoś takiego jak L4 jak ci urwie nogę masz przyjechać na wózku i zapierniczac

J23
Kandydat

W firmie musi być chyba bardzo niebezpiecznie skoro każą nosić okulary ochronne wszędzie. Tak dla osób chcących się przyjąć do pracy to takie info, że okulary ochronne nosimy nawet w drodze do kibla. BHP dostało polecenie z Japan i każdy grzejący stołek boi się odezwać w tej sprawie że ludzi oczy bolą i głowa od tych gogli. Za dwa lata ludzie bedą przez to ślepi. Każdy z Białych poparaduje po hali 20minut w okularach i będzie ci mówił że 12h w tym dziadostwie jest dla twojego zdrowia. Niech są te okulary dla jakiś tam prac niebezpiecznych ale nie do wszystkiego, no ludzie opamiętajcie się!!!

Pracownik.

Chciałem przedstawić aktualną sytuacje która ma miejsce na dziale P2:) Czerowni wogole nie pilnują swojej linii, co należy do ich obowiązków, i za co biorą pieniądze :) wszystkie obowiązki związane z pilnowaniem linii, jak również kasowaniem alarmów, pozostaje po stronie operatora, który i tak ma już dużo obowiązków na swojej głowie…. Czerwony ma czas na siedzenie na każdej przerwie po godzinie…. Jak również na przesiadywanie w biurze…. Mam nadzieje ze nowy dyrektor przyjrzy się dogłębnie temu co się aktualnie dzieje….. bo skoro ktoś ma czerowną koszulkę, to chyba powinien wykonywać obowiązki które do niego należą….. bo za to bierze wypłatę…. Taka moja mała sugestia…..

Ktoś
@Pracownik.

No chyba ze ma się wujka u góry:))) tak jak pewien ktoś…. W końcu dzięki temu można być gościem na swojej linii:)))

xXX
@Ktoś

Nie długo dojdzie do tego ze zostaną w tej firmie sami waszego pokroju…. Czyli same (usunięte przez administratora)tak wiec ludzie w czerwonych koszulkach… bo każdy kto ma trochę oleju w głowie i widzi co się tutaj dzieje, to się stad zwolni….

Lakita25
@Pracownik.

Czerwoni też co miesiąc powinni być oceniani ... ale nie przez PLUSA tylko pracowników i to anonimowo

Polanda
@Lakita25

Jeśli liniowy oceniany będzie przez pracownika to niech ce wiedzieć jakie ty byś miał oceny bo napewno nie takie jak masz teraz tylko jeszcze nizej

@Pracownik.

cześć - a mógłbyś coś więcej opowiedzieć? waham się bardzo nad przyjściem tu ale sądząc po tych komentarzach nie jest różowo.

@P77

Jeśli Ci serio zależy to nie myślałeś, żeby pójść na rozmowę i samemu to sprawdzić? Bo opinie przeczytane to już masz, więc wtedy sobie to jakoś podsumujesz?

@Zuzanna

Chłopie, co mu da rozmowa ? Tam trzeba iść i cały ten zakład zobaczyć, kurwidolek taki ze się patrzeć nie da , nic te ku**y czerwone nie robią tylko odgradzanie się i nic więcej, dobrze mają tylko osoby które wchodzą do (usunięte przez administratora) , przykład z B zmiany p6 , kolezaneczka dostała umowę na stałe i chleje , same Nki i l4 tata Ernest załatwił i teraz broni (usunięte przez administratora) jeszcze się kilku znajdzie np. Iwonka z wyrywki , lebioda która nic nie potrafi tylko strzelać ludzi z ucha i plotkować, liniowi Sławek albo Rafał, dwaj koledzy z osiedla oczywiście Ernesta bez podstawowej wiedzy że jak alarm jakiś wyje to uciekają z chali albo czekają aż operatorzy to ogarnął. (usunięte przez administratora) jakich mało nie mogę się doczekać aż ktoś się wkoncu temu przyjrzy , zresztą ile było już sytuacji że ludzie się zwalniali , mówili dlaczego , że wina liniowych bo się pastwią i stosują mobbing, myślicie że ktoś się tym zainteresował? A w życiu ludzie dlaczego tam wiecznie brakuje ludzi , ktoś znajdzie nawet nie koniecznie lepiej płatna pracę ale traktowani są jak ludzie a nie jak te mopy śmierdzące to idą w cholere z tego (usunięte przez administratora) Najlepszy wymyśl jeszcze to Notatki służbowe, świstki które nie powinny mieć prawa bytu a najlepsze jest to że nawet biura nic o tym nie wiedzą i się na to godzą, spróbuj nie podpisać to cie zgnoją tak że się sam zwolnisz. MASAKRA , nikt o zdrowych zmysłach i wiedzy jaka daje ta strona nie pójdzie tam robić za żadna kasę z chyba że zrobią z tymi czerwonymi fletami porządek, i zajmą się swoimi obowiązkami bo już nawet operatorzy im kawki robią. Na wszystkich działach tam jest fajna praca i mówię to z czystym sumieniem naprawdę fajna praca gdyby tylko te śmierdziele zostali ukruceni , to złota robota , targety porobione nie ważne czyim kosztem ważne że są to się góra nie interesuje a najwyższy czas , nie raz ani nie dwa któraś dziołcha ryczała przez tych patafianow w toalecie , bo nawet z ludźmi rozmawiać nie potrafią czy to pierwsza czy druga hala na B zmianie . Zresztą czemu się dziwić też jak Plusowi dostali w Gliwicach koszulki za wrażenie w (usunięte przez administratora) , za nic innego bo nie raz pozwolili zauważyć że wiedzy to oni nie mają, chyba żeby kogoś zgnoic albo upokorzyć na forum całej zmiany albo i zakładu do tego to są pierwsi . Przykład jakich wiele na każdej zmianie , hali czy brygadzie

LiniowyP7

Gratuluje pomysłu na podkładkę żeby bliskiej mi osobie nie przedłużyć tam teraz umowy nawet się uśmiałem, po drugie na zmianę A nie powiem złego słowa co innego o twojej zmianie czerwona osóbko miałbym dużo ciekaszych tematów tutaj do opisania bo to tylko 10% prawdy o was kolesiostwo to jest wszędzie. Serdecznie pozdrawiam autora kłaniam się po same kule i czekam z popcornem na kolejne wpisy.

Zawodowiec
@LiniowyP7

Sylwuś, twoja Emilka wylatuje całkowicie zasłużenie. Dziwne że za taka liczbę notatek szybciej nie wyleciała ( w dodatku czerwoni się zlitowali nad nią i z 2 razu po premii dostała by nie mieć kolejnej notatki).

LiniowyP7
@Zawodowiec

O jejku naprawdę straszne co ty myślisz że ona sobie z tego sprawy nie zdawała? Wez się rozbiegnij i przywal barana w ścianę i mnie nie rozśmieszaj bo sami się pogrążacie teraz .

@LiniowyP7

Podejrzewam że wszystkie osoby zainteresowane bacznie obserwują teraz wpisy na tym forum. Możemy dla państwa zorganizować spotkanie, tym również się zajmujemy, aby mogli państwo wyjaśnić sobie niejasności i "zakopać topór wojenny". Czekam na propozycje jeśli są państwo zainteresowani.

Czlowiek

Szkoda ze uczepili się jakieś ortografii a ani słowa żeby zdementować jakoś te plotki , pani Emilka przynajmniej się dowiedziała że może sobie szukać pracy , podejrzewam że odetchnie z ulgą, ale robienie dochodzenia i nerwy większość ludzi pokazała jaki kruchy lód jest pod wami i się boicie teraz żeby czasem hr nie zaczęło zadawać nie wygodne pytania, już za późno postaram się o to . Słodkich snów

@Czlowiek

Witam Panie Sylwestrze, bo podobno tak ma Pan na imię. Ludzie którzy zwracają uwagę na pisownię oraz wymowę są osobami dobrze wykształconymi i dlatego "rzuca" się im to w oczy. Na forum wypowiedziała się tylko jedna osoba pod pańskim postem. Więc podejrzewam że Pana oskarżenia co do pracowników są nie do końca prawdą. Oczywiście Pan może to zweryfikować. Jako pracownik medialny proszę o weryfikację i podstawy do zarzutów które Pan wniósł. Jest dużo niezgodności w Pana wypowiedziach.

Dildo
@Pracownik medialny

Wypiszcie mu notatkę ????

@Dildo

Notatek nie wpisujemy. Wyłapujemy tylko pracowników którzy kłamią albo nie zdają sobie sprawy z tego co piszą. I pokazujemy pracownikom nowym jak i starym że staramy się poznać prawdę i zadbać o dobre imię zakładu bądź pracownika. Pan Sylwester niestety chyba przesadził w opinie i wyrażaniu uczuć.

Artur

Dzień dobry, mam pytanie czy na terenie zakładu działa u Państwa związek zawodowy? Jeśli tak to proszę o odpowiedź z jakimi efektami?

@Artur

Żadnymi

Olis
@Artur

Dokladnie

Qwerty
Kandydat

Witam jak wygląda sytuacja teraz firmie widzę ogłoszenia że szukają pracowników i jak wygląda sytuacja zarobkami.

WACEK
@Qwerty

4 tys brutto na start ale praca dobra na chwilę i szukanie czegoś na poważnie.... Jak chcesz usłyszeć od przełożonego że nie możesz chorować no to raczej poważny zakład nie jest... powodzenia nowym rekrutom będzie potrzebne :)

Blabla
@WACEK

Dokładnie. Praca dobra na chwilę, ciągle braki ludzi i wieczne pretensje o to, że się czegoś nie zrobiło, bo pracujesz na 2 stanowiskach.... GORĄCO NIE POLECAM. Trzeba się z zwijać z tego zakładu

@WACEK

co człowiek wchodzi na P0 to albo śpią albo grają na telefonach... a spróbuj cement zamówić...

Agnieszka
@WACEK

na jakim stanowisku dostaje się takie pieniądze na start? ;)

@Agnieszka

Jak wejdziesz w ofertę manpower lub power jobs masz wszystko napisana jasno i czytelnie ile i co

inkwizytor
@2143

Bluźnisz przeciw Panu . głupcze , głupcze . Po trzykroć głupcze !

ściema
@inkwizytor

Robiłem kiedyś na P0 i to ty bluznisz. kazdy kto przychodzil i chcial zamowic cement był tym niedobrym. a juz na koniec dniowki jak trzeba bylo dokrecic 1-2 sztuki to wielki lament bo ktos musi robic. pupilki mialy dobrze przy biurku bajerka sie krecila, pogaduszki, telefony, ale robic nie bylo komu. zas ci co robili za innych ostatecznie stary jeszcze karal gorszymi ocenami, bo wiadome jak to nie pupilek to mozna go odpowiednio potraktować. i takie to zycie na tym p0.

tolek
@Qwerty

ludzie zaczynają uciekać jeśli chodzi o zakład w DG

samuraj
@WACEK

Eksperci szacują wysokość minimalnego wynagrodzenia na 2023 r. prawdopodobnie na co najmniej 3 416,30 zł, czyli o 406,30 zł więcej niż obecnie (minimalne wynagrodzenie w 2021 r. wynosi 3010,00 zł).

Agnieszka
@Blabla

W umowie ma się jedno stanowisko, a normalnie trzeba pracować na dwóch? Dlaczego tak jest? Na każdym stanowisku jak się jest to się tak ma, że koniec końców jest się na dwóch? :/ Da się tak wyrobić wtedy z robota?

@Agnieszka

No jasne , na p6 w 3 osoby gdzie pracuje się w 4 ludzie robią targety po 700/900 sztuk , liniowy w tym czasie pije kawę albo bajeruje z plusem albo ciul wie kim , w między czasie przyjdzie i się przywali że linia nie jedzie , na przerwach ściąga filtry na stolik , a gdy operatorzy wracają z 15 minutowej przerwy on idzie i go nie ma ponad godzinę czasu . Ale operatorzy sobie radzą, tak , bo nie mają innego wyjścia, ocena 3.0 i liczą ze jeszcze im kawę zrobisz

Kandydat

Cześć wszystkim. Jak wygląda aktualnie sytuacja w firmie tak od strony pracownika? Rozważam pracę ale się waham czytając różne komentarze. Chcę się dowiedzieć jak to wygląda na serio a nie na papierku. Czy ktoś mógłby o tym więcej opowiedzieć na żywo albo emailem (kr.pawlak1977@gmail.com)? Mile widziane wszystkie opinie.

Xx
@P77

Robię 5 lat i się zwalniam, nie polecam nikomu.

@Xx

Po takim stażu? :( Czyli żadnych profitów za niego nie masz, że uciekasz?

Ggggg
@Xx

Najlepsza i szczera opina tyle w temacie

Rem
@Xx

Hej. A może byś napisał na jakim dziale pracowałeś oraz powody odejścia?

Xx
@Ggggg

P6

nowy123
@Xx

cześć, a moglibyśmy się zdzwonić. wolę po ludzku podpytać o prace niż tu przez pisanie.

Otwarte oczy

Szmatki dopiero na jesieni więc pan wymyślił niewolnikom okulary dla jego "bezpieczeństwa" (bez-pieczy) żeby mieli o czym pamiętać i można było za coś przywalić. Wielu ludzi zadało konkretne pytania odnośnie tego pomysłu, zobaczymy jakie i czy będą w ogóle odpowiedzi bo wątpię w to :)

Teresa
@Otwarte oczy

Czemu uważacie to za taki zły pomysł?

adff
@Otwarte oczy

A czemu nie przyłbice? Od razu problem covida by się ogarnęło

@adff

A to one w ogóle coś dają?

doktor
@Zuzanna

dają, zrobiono mnostwo badań i są one potwierdzone testami że zakryta twarz daje większe szanse udania się na randke :D

Czy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

P2 to jakiś żart

Przestrzegam przed podjęciem pracy na dziale P2. Ciągłe braki w obsadzie, o wolne musisz wręcz skamleć u zmianowego na kolanach bo wiecznie "nie mam ludzi". Pupilki mogą biegać na krew kiedy im pasuje i brać wolne wtedy kiedy chcą, reszta uznawana jest za drugi sort. (usunięte przez administratora)od alarmu do alarmu za trzech ludzi. Czerwoni albo po szkole specjalnej i nie umieją najprostrzych czynności na swoim stanowisku, albo pupilki przesiadujące w biurach, na kantynie albo palarni jak już łaskawie przewiną się przez swoją linię to dra mordy na operatorów że wszystko stoi, wyje i cykle przedłużone. Od tego czerwony (usunięte przez administratora)jesteś żeby pilnowac swojego stanowiska!! Awanse rozdawane po znajomości a nie za umiejętności!! Ciekawe czy góra kiedyś w tej kwestii się obudzi? Oceny? Smiechu warte!!! Kolegujesz się z czerwonym to możesz liczyć na średnią w okolicy 4, mówisz co myślisz i nie odwalasz za liniowego roboty to wiedz że skończysz z 3,3. Oni się jeszcze dziwią wszyscy że nikt do pracy tu przyjść nie chce? Śmiechu warte. Omijajcie ten dział szerokim łukiem!!

Jokipoki
@P2 to jakiś żart

Kierownicy to też byli pupilki białych z Gliwic cholota

PRACOWNIK
@P2 to jakiś żart

Dobrze Wam... Macie szansę na 4.

@P2 to jakiś żart

siema - a jak wyglądają zmiany? i czy coś się zmieniło od października czy sytuacja taka sama?

Zostaw merytoryczną opinię o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 16 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o., to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii