NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

"Zły czerowny"

Cześć, jestem jednym z tych "złych czerwonych" poszukuje informacji na temat naszego działu, jedyne co znalazłem to podobno nie myjemy się po 12h pracy ???? A mowa tu o dziale P1. Chętnie posłucham co Wam leży na sercu. Oceńcie pracę na naszym dziale, jak traktują Was czerwoni. Mało jadu jest posłane w kierunku P1, czy to oznacza że dobrze Wam się pracuje?

Ola

Czy są jakieś przyjęcia do biura ? Finansowy, księgowość ?

zgrzew

co to "czerwoni" ? Przewija sie to określenie na forum :)

@zgrzew

Line leaderzy i shift leaderzy

@zgrzew

liniowy, brygadzista, lider, majster - ogolnie twój przełożony, chodzą w czerwonych koszulkach, zwykli pracownicy w niebieskich...

Ciekawa

Witam, są aktualnie przyjęcia dla kobiet?

stoper
@Ciekawa

niby nie ma, ale w grudniu też nie bylo a pojawiło sie kilka nowych pań- dzwoń do agencji i pytaj, najlepiej do każdej po kolei... każda agencja ma swoją pule etatów.

Nowymłody

Wie może ktoś kiedy będą jakieś przyjęcia jako operator liniowy ??? Złożyłem CV ,byłem na rozmowie kwalfikacyjnej u pani w agenci -powiedziała mi żeby czekać .Ma ktoś może jakieś info???? Byłbym bardzo wdzięczny :)

Interesujący

Witam Mam pytanie jak wygląda praca na P0? Jak oceniacie brygadzistów i majstrów? Praca ciężka i monotonna? Jak z zapyleniem i ciekawymi składnikami? Atmosfera między pracownikami? O stawkę i dni pracy nie pytam - poniżej dużo o tym piszecie. Czerwoni na P0 przeszli z Gliwic?

@Interesujący

Pierwsze majstrów nie ma ,to nie budowlanka. Drugie ciekawych składników nie ma bo to nie mięsny .Praca monotonna jak wszędzie.

Interesujący
@43421

Jeśli u was nazewnictwo jest inne - ok szanuje. Majstry tylko budowlanka? widać małe masz doświadczenie. Ciekawe składniki w mięsnym? Widocznie masz w tym duże doświadczenie :] Czyli z mięsnego do NGK? I jak wrażenia?

@Interesujący

Majster to zazwyczaj kojarzy się w pierwszej chwili z budową i panem Heniem od 6 biegającym na gazie. No błagam cie tu nawet nie ma wypisanych nazw tylko numery. Wrażenia ? lepsze od ciebie bo pewnie i tak nie przyjmą XD

Wtrące
@4352134

Widać mało zakładów zwiedziłeś, pytanie kolegi wyżej nie jest z palca wyssane. Również pracowałem w zakładzie gdzie nie było liniowych, zmianowych, tylko byli team liderzy, majstry, sekcyjni (kierownik sekcji). Co do nazw - owszem są wewnątrz zakładowe powiedz mi jeszcze, że nigdy się nie dopytywałeś co to za składnik/ciecz itp? Mnie to bardzo interesowało, przez co wiem przy czym robimy.... Wrażenia na P0 są takie - lepiej odpuść. Nie ma z kim tam robić.

Zainteresowana

Witam, są przyjęcia dla kobiet?

Franek

Powiedzcie czy firma rekrutuje i jak to przeprowadza? Jakieś wskazówki dla chętnego zostawicie na forum?

@Franek

rekrutuje caly czas, tu na gowork w zakladce 'rozmowy kwalifikacyjne' jest wszystko opisane... wskazówki? tylko jedna, nie przejmować się testami bo nawet ludzi ktorzy zdobyli 5pkt na 15 przyjmują...

Ja Nie Wiem...

A zarobią z 3,5 tyś chociaż? Tylko szczerze bez farmazonów proszę ;) Dziękuje

@Ja Nie Wiem...

2900 +nadgodziny oraz dodatki za nocki

Stary Pracownik

Witam chciałbym się dołączyć do tematu o Liniowych.... pracuję w NGK już pare dobrych lat.. prawda jest taka że "liniowi nieroby" SĄ!! Potwierdzam..... ale nie mierzymy wszystkich jedną miarą... jest kilku takich którzy naprawde zaprrraaalllają.... ale maksymalnie zdarzy się po jednym na zmianę (mówię tu o dziale P4 DG bo tam pracuję).... może ktoś by się temu przyjrzał?? Docenił... same oceny są nie adekwatne... wystaczy dziękuję od kogoś z "góry".... lepsze jest klepnięcie w plecy i słowo dobra robota dzięki... niż plusik w KOJO który jest warty 0,08 do średniej :D a może wartoby wrócić do podwyżek uznaniowych....?!

Wasacz swiniak

Za takie grosze skosnookie to sobie same róbcie 12 h na nogach to nawet 10euro na godz to malo

Ika

Widzę że tu jak i wszędzie układy ukladziki a na układy nie ma rady Pozdrawiam

James

Witam Mam doświadczenie jako Lider zespołu i Kierownik zmiany w zakładzie Automotive. Czy jest szansa dostać się na podobne stanowisko? Jak wyglądają zarobki na takich stanowiskach? Proszę o informację czy warto składać papiery?. Mam kilka lat doświadczenia w zarządzaniu praca ludzi.

@James

od razu na ojca chrzestnego cię wezmą i do yakuzy

Bond
@James

Myślę że masz przyszłość w tej firmie skoro ludzie na drugiej hali po gimnazjum zostają czerwonymi to ty z takim doświadczeniem myślę bez problemu się dostaniesz aa i bym zapomniał używki również mile widziane.

Robol
@Bond

To że jest po gimnazjum to nic ale zero kultury osobistej i jakiego kolwiek wychowania i obycia. Taki człowiek ma oceniać i być przykładem dla pracowników normalne kpiny. Gratulacje dla tych co go wybrali.

Buba

ile premii mieliście? na p1 tylko 6%... najmniej z calego roku, cóż dali świąteczną to gdzieś musieli uciąć : /

greg
@Buba

Anomus
@greg

10%

Dariusz

Cześć.Niedługo będę przyjmował się do Ngk .Jak wygląda atmosfera w pracy ,wiadomo nie wszędzie jest tak samo ale ogółem jakie jest podejście kierownictwa ,brygadzistów do nowych pracowników ? Jaka atmosfera jest między pracownikami ? są pomocni nowo przyjętym? Z góry dzięki .Pozdrawiam

Ccc
@Dariusz

wszyscy są pomocni, kazdy mowi sobie na 'ty' - taka polityka firmy, liniowi też ok, oczywiscie ludzie sa różni i żadne regulaminy nie zmienią ich natury, nie mniej atmosfera dobra

@Ccc

Ok dzięki kolego za odpowiedź. Pozdrawiam

musk

Witam Jak sa liczone nadgodziny wynikające z systemu pracy? 50% dzień? 100% noc? ile godzin z 12 liczone są jako nocki? z góry dzięki za odpowiedź

@musk

nadgodziny są obecnie tylko z grafiku i tylko nocki ,są liczone jako dodatkowe 100 %

Jou

Nadgodziny z grafika to 100% Pora nocna w godz 22-6

Bombonierka
@Jou

Pora nicka w godzinach 23-7 Jest bodajże od sierpnia. Była zmiana i było to ogłaszane

Krystian
@musk

Szkoda ze przez rok pracowaliśmy i byliśmy oszukiwanie bo mieliśmy płacone 50% powinni to zwrócić...

bolojank
@Krystian

Udowodnij w jaki sposób byłeś oszukiwany.

Dariusz

Część .Niedługo zamierzam się przyjąć do NGK ,jak wygląda atmosfera w pracy ? wiadomo że nie wszędzie jest tak samo ale ogółem jakie jest podejście Kierowników ,brygadzistów do nowych pracowników ,jaka jest atmosfera między pracownikami ? są pomocni dla nowo przyjętych.? Z góry dzięki

Nowymłody

Witam, czy napisze mi ktoś jak wygląda praca przy piecu????, w sensie czy praca tam jest ciężka? jakie zapylenie? Są nadgodziny?

@Nowymłody

Witam, pracowałem na tym dziale przeszło kilka lat, praca jak na produkcji monotonna, czy ciężka zależy ile jest w stanie Twój organizm wytrzymać... jest to po prostu określenie zbędne, ja pracowałem w czasach gdzie w DG było 3 pracowników na linii... albo i więcej ponoć się zmieniło, więcej linii pracuje a zapewne obsady ledwo koniec z końcem wiążą to i pewnie nadgodziny są... zapylenie masz raczej znikome, chyba że dochodzi do awarii i otwarcie pieca następuje to i zapylenie się zwiększa....

@były pracownik

Ok dzięki za odpowiedz ,jestem bardzo zainteresowany pracą w NGK wydaje mi się że to jedno z lepszych zakładów w DG (mimo niektórych negatywnych opinii) jestem dobrze nastawiony .Zawsze warto spróbować

Ted

Witam Pani z agencji twierdzi, że 2900zl netto to minimum jakie zarabia sie na produkcji, ktoś może potwierdzić?

Koran
@Ted

Policz sobie. Podstawa 3200 brutto Dodatek za pracę 12h - 200zl Jak pójdziesz na p2 piece- 240 zł 8dni dniowki, 8 dni nocki. Max 10% premii czyli 320 brutto. Spokojnie 2900 netto zarobisz.

minimum to 3400 brutto ,a wychodzi to 2 414 zł

Hhh
@Koran

czesto bywa premia 10%? w amazonie teoretycznie mam 15% ale jeszcze nigdy nie słyszałem żeby ktoś tyle dostal...

Jou
@Koran

Podstawa to 3400 brutto

Bombonierka
@Ted

Podstawa 3400 brutto premia 10% wypłacana przeważnie w całości albo jakieś minimalne braki, premia za 12h tryb pracy 200 brutto i jak ktoś na piecach pracuje to chyba dalej jest premia 200 za warunki pracy. No i wiadomo jak trafi nadgodziny to więcej

Dominika

Firma oceniana dobrze pod wieloma względami ale niestety zawsze znajdzie się osoba niezadowolona!

@Dominika

Dobrze oceniana pod jakimi względami?

Klaudia
@Anonim

Ogólnie, NGK ma w okolicy opinię najlepszego pracodawcy. Ludzie wysoko cenią system czasu pracy, wynagrodzenie (sporo dodatków do podstawy+benefity), stabilizację, możliwość rozwoju, bezpłatne dojazdy z wielu lokalizacji.

@Klaudia

Mogłabyś wyszczególnić jakie benefity oferuje firma i czy w skład dodatków wchodzą premie lub możliwość dodatkowego wynagrodzenie pracując w nadgodzinach?

MarcinP4
@Klaudia

Kto sobie wysoko ceni system czasu pracy? Mów o produkcji a nie o biurach. Bo oni to sobie cenią, od pon do pt 7-15 lub 8-16 za wiele wyższe wynagrodzenie. Dopiero kiedy oni się podzielą, to potem płacą operatorom. Jaka możliwość rozwoju? Gadasz o Dojo? Kiedy to po dwóch zrobionych modułach nie masz szans bez znajomości się dostać na kolejny? Dopiero po czasie? Mówisz o tych ustawionych rekrutacjach wewnętrznych? A zapomniałem o stabilizacji. Jaką to masz stabilizacje, jak z każdej strony dowiadujesz się, że masz iść na noxy, gpf bo nie wiadomo co z dpf. Hala A stoi, niedługo zamkną halę B, będą produkować tylko wielkogabarytowe, ale Ty chwalisz się stabilizacją w firmie? Nie wspominając o umowach, a dokładniej o przedłuzaniu lub nie umowy. I dowiesz się 5 min szybciej. Nie życzę Ci źle i nikomu innemu. Ale na moim przykładzie powiem Ci jak wygląda ta stabilizacja. Po prawie 5 latach pracy w zakładzie, na dpf, w kwietniu dostałem podwyżkę z oceny B, a w Maju, nie przedłużono mi umowy. O czym dowiedziałem się przed godziną 6 rano, pracując do 7. MarcinP4

Qwr
@MarcinP4

Nie miałeś wcześniej propozycji bądź wręcz sugestii żeby iść na Dąbrowę ?

MarcinP4
@Qwr

Witaj, nie miałem takiej propozycji a gdyby taka padła to po przemyśleniu bym odrzucił i liczył na zwolnienie. Kwestie dojazdu. Do NGK w Gliwicach miałem 30 km dokazdu, do dąbrowy dwa razy tyle w jedną strone

qwerty
@MarcinP4

No co ty? U nas są osoby z Zabrza które twierdzą,że to prawie ta sama droga co mieli do Gliwic. Tylko parę kilometrów więcej:)

15 lat
@Klaudia

Głupia firma Wieleton zapewnia dokladnie to samo a nawet wiecej

@Klaudia

Jak dobrze że pracownicy biura wtrącili się do dyskusji

Zostaw merytoryczną opinię o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 225.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 163, z czego 20 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.