NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Ass

Wiadomo już coś wiecej o nowym systemie pracy ktory ma obowiazywac od kwietnia?

Kaizen
@Ass

Nowy system działa od 23.03 A nie od kwietnia

Zaciekawiony
@Ass

Jaki nowy system, co ma się zmienić?

Umowa

Mnie teraz przedluzyli umowe wiec nie siej fermentu I nie strasz ludzi

Mani

mnie sie kończy 3miesięczna z końcem marca, w przyszłym tygodniu napiszę czy przedłużyli, agencja PJ - ale to raczej bez znaczenia, bo to nie oni decydują

przestań siać defektyzm, nic takiego nie będzie mieć miejsca

Hhh
@406

to się wkrótce okaże, póki co NGK woli usuwać moje posty zamiast dać jasne info, że redukcji nie będzie

niebieski

Umowy sa przedluzane z automatu Produkcja dla dzialow P0 do P6 wylaczajac P2 czyli piece od kwietnia jest na dwie linie tylko. Hala A na jedna, hala B na jedna.

niebieski

Praca od 7 do 18.15(19 do 6.15) dzialy P0-P6 18.30(6.30) ma nie byc nikogo z brygad, by nie bylo stycznosci. Dzial P2 na swoich zasadach. Reszta informacji podawana jest na biezaco na spotkaniach z brygadzistami czy liniowymi. Busy odwolane od poniedzialku.

Głos prawdy

Ludzie omijajcie NGK z daleka jak kiedyś dobra firma co dba o pracowników tak teraz ma ludzi głęboko w ...... ważniejsze dochody od zdrowia .

Satanoto

Miała 2 pomiary 38,2 stopnia 3 pomiar 35,5 stopnia i wypuszczono ja na zakład

czerw
@Satanoto

W mojej brygadzie wszyscy mieli po 35 i pare kresek, nikt nie przekroczyl 36... dziwny ten termometr

Szymonek

Wirus jest? Czy poszedł?

Szymonek2
@Szymonek

Lata już po hali

Łysy

Kiedyś miałem szacunek do tej firmy i wydawało mi się że to działa w dwie strony. Dokładnie tak WYDAWAŁO mi się, bo teraz w stanie epidemii oczy szeroko się otwarły. W okolicy inne firmy wstrzymują produkcję zważając na zdrowie i życie pracowników oraz ich rodzin. Ngk wprowadza prowizoryczne zarządzenia, smutne, liczy się tylko haaaajs. Moja ocena to mniej niż zero.

Jj

Czy to prawda że z pieców zabrała kogoś karetka podejrzenie korona?

P1 Tadziu
@Jj

Niestety to prawda. Podejrzenie Korona. Ale będzie ok. Sanepid zrobi kontrole i tyle ...

Prawie OK
@Jj

Prawda jest taka, że to piec zabrał karetkę z podejrzeniem o Coronę na głowie.

AdrianP2
@Jj

Ano zabrała, na dwóch zmianach była interwencja - podejrzenie koronawirusa. Jeden był z Zawiercia a drugi z Chorzowa, żeby było ciekawiej. I tak nas w NGK pozarażają bo przy tylu pracownikach i długich zmianach się zarazimy na 100% nie pytam czy sie zarażę tylko KIEDY się zarażę. Pozdrawiam P2 na nowej hali tam się niczego nie boją.

Marian
@Jj

Z pieców 3 osoby w szpitalu z podejrzeniem P6 2 osoby z podejrzeniem Ja się pytam co innego dlaczego ludzie nie idą na l4. Jednak te 20% to dla was dużo;) Dlatego potrzebujecie aby był postój bo wtedy 100%

Hhaaaa
@AdrianP2

Ale jakby zarząd miał trochę rozumu to poszedł by za przykładem Fiata i Opla i też by zamknęli fabrykę ale oni mają nas w (usunięte przez administratora) bo wazne sa targety a nie pracownicy. Oby sanepid zamknął to bude i wtedy będą mieli większe straty .

jJ
@Jj

I to nie jednego tylko trzech, i było to było LPR. Dla nie wiedzących co znaczy ten skrót: Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

Ręczniczek
@AdrianP2

Na P2 na nowej hali się nie zarazisz ponieważ są nowe roboty????

Kaizen
@Hhaaaa

Po 2 tyg postoju wrócisz do pracy i co wtedy? Myślisz że przez 2 tyg polska wytepi wirusa? A co jak za 2 tyg znowu ktoś przyjdzie do pracy z gorączką? Znowu postój?

Stary
@Prawie OK

Ludzie, nie idźcie do pracy !!!! Przeczekajcie ten czas - na 100% osoby z pieców były chore, nie chcą tego ujawnić. Sanepid zaraz zamknie fabryke Prosze WAS

@jJ

Och dziękuję Ci, że mi to wyjaśniłeś - jesteś taki bezwzględny - Ty tu rozdajesz karty ojej

Iiiii
@Stary

A skąd Ty o tym wiesz?? Przecież jeśli byliby chorzy to już sanepid by zamknął zaklad nie czekali by tyle bo jest tu dużo ludzi którzy wracają do swoich rodzin i by zarazali dalej.

Pan
@jJ

Od kiedy LPR jest wzywany do zarażonego?

Bo jak nie my to kto

Na wczorajszą nockę nie została wpuszczona kobieta ktora jechala zabrzanskim busem. Już coś wiadomo?

Motywator

To co dzis ogłosił zarząd to kpina piece od 8 do 20 po 12 h normalnie gdzie reszta zakladu bedzie robic po 11:15 h a czas liczony tak samo . Powinni im przesunac czas na 8 .

@Motywator

Piece tak mają bo tam juz jest ktoś zakazony i nie chcą zeby wirus rozprzestrzenił sie dalej

Ur2
@Jose Armando Garcia

To skandal. Narażanie ludzi na koronę. Telewizja i prasa już wie. Sanepid naraża ludzi będzie afera. I pozwy do sądu. Polski zarząd Bernie za to. Tylko szkoda zarażonych.

KoronaPiecuch

Teraz Wam wesoło - do pierwszego zarażonego ... Miłej pracy zarażajcie dalej... (usunięte przez administratora) . I dalej robić robole

Tramwajarz

Wykańczania ludzi, 15km dziennie na nogach przez 12h (biegasz wyłączać alarmy ponieważ pseudo nowe roboty są zwichrowane totalnie). Systemy kar a nie nagród i ciagłe patrzenie na ręce przez kamery, przymuszanie do nadgodzin. Porażka. Narazie, znikam a tym co myślą podjąć tu prace szczerze odradzam. Opinia wyrobiona po 7dmiu miesiącach pracy. Nie jeden tu Tobie napisze że SUPER ale nie jest super. Wierzcie w co chcecie, nie wszystko złoto co się swieci. Pozdrawiam potencjalnych przyszłych (usunięte przez administratora);)

Sparzony
@Tramwajarz

A powiedz mi co sądzisz o przyjęciach do pracy przez np Manpower .próbowałem a oni tak Podgórne i likwidują bo to filtr 1min sprawdzać.przeciezez nie można to obejrzeć .Ta NGK to powinna bezpośrednio przyjmować.przeciez to praca fizyczna dla słabo myślących sory nikogo niechce obrazić.Ta Firma to dla mnie się wydawała Piękna duża fabryka ale to fikcja...

Bogin
@Sparzony

To wszystko zależy czyja chcieć wypłaty na bank konto. Pieniądze to nie są zdrowie, czasem lepiej biegać po rozum do czaszki. Ja rozumiem, że brak finansistów daje problemy, że nie idzie nic kupić. Ale benzyna i tak potaniała, więc jest góra radości. Teraz wiem, że jest o co walczyć, ponieważ pracy dajemy ją rozwijać jak tylko chcę mieć chęci.

Ccc
@Sparzony

'próbowałem a oni tak Podgórne i likwidują bo to filtr 1min sprawdzać.przeciezez nie można to obejrzeć' lol tytan intelektu z ciebie, nie idz do ngk bo to praca 'dla slabo myślących'

Ccc
@Bogin

o czym ty piszesz chłopie, bez ładu i składu, wytrzeźwiej a dopiero potem pisz..

Bogin
@Ccc

Proszę nie być miły. Ja z Ukrainą i dobrze polski nie mam. NGK pracuje i to jest ok. Tylko że boję się o rodzinne. Ja pracuję i mam finansistów, tylko czy to pomoże w leczyć tego wirusa choroba 19? Cieszę się że NGK się stara bo to dla mnie ważna sprawy.

Jestem

Co Ty gadasz? Sam jestem tego przykładem jestem Ukraińcem i robię w D.G - coś złego?

alf2

Aktualizacja są Ukraińcy w D.G

Hhh
@alf2

Podaj dzial i zmiane

Na gotowe
@Hhh

Już lecę----------------------------- sam poszukaj - i dowiedz się, więcej samozaparcia kolego. W końcu pracujesz w NGK a to już wiele znaczy xD

@Tramwajarz

Jak się nie chce pracować to się szuka dziury w całym. Niestety co niektórzy już tak mają.

Tramwajarz

Naprawdę bardzo wyszukany wniosek... Jak by się nie chciało pracować to by się w ogóle do pracy nie szło, może o tym pomyśl hmm? Napisałem to co doświadczyłem i tyle.

Nie zgodzę sie

Nie zgodzę się z Twoją wypowiedzią że co niektórzy już tak mają - oni się z tym urodzili i to promują. Z tym bym się zgodził :)

Prawda jest taka, że ludzie na tym zakładzie nie umieją dbać o higienę, co by się nie robiło to znajdzie się za przeproszeniem "świnia" która będzie miała to w (usunięte przez administratora) Z resztą sami piszecie, że są tacy ludzie, to potem wszyscy nie narzekajcie, że tragedia.. wszyscy pracujemy na swój los. A Ci którzy są "nad" nami naprawdę mają nas gdzieś, bo nikt z nich teraz na halę nie wyjdzie. Niech to zamkną (usunięte przez administratora) jak większość, albo niech powiedzą prawdę, jakie mamy zagrożenie i gdzie idziemy do pracy każdego dnia. Bo mimo wszystko z tej niby "zarazy" robi się INKUBATOR na tych halach i tego nie ominiemy. Fabryka zarabia miliony złotych dziennie a nie dba w ogóle o bezpieczeństwo swoich pracowników, ciekawe ilu po tym wszystkim się po prostu zwolni ze strachu przed chorobą swoją, bądź chorobą swoich bliskich. Gratuluję podejścia, rozsyłanie emaili, żeby mieć czyste konto to dobra strategia, róbcie tak dalej, mógłbym powiedzieć więcej, ale nie piszę tu matury, tylko to co widzę, pozdrawiam cały team NGK Ceramics, a najbardziej osoby, które W TEJ CHWILI pracują z domciu :)

Home office
@123456789

Ja pracuję z domu i dziękuję za pozdrowienia. Fajnie się leży w łóżeczku/na kanapie i wykonuje swoją robotę. Tego mi trzabyło

Tiki

Witam. Interesuje mnie praca jako mechanik na UR. Czy jest na forum ktoś kto może mi powiedzieć jaka panuje atmosfera? Czy zarobki są takie jak obiecywane na rozmowie kwalifikacyjnej? I czy da się coś dychnąć? Wiadomo 12h nocki to trochę długo i pytanie czy trzeba cały czas biegać? Bede wdzięczny za informację. Bo nie wiem czy jest sens się przenosić z obecnej fabryki.

Nicky
@Tiki

Zarobki takie jak obiecują, z premiami różnymi raczej na plus idą, są miesiące że wypłata jest większa niż brutto, pensja pewna, raz była wypłata 10 i poszły oficjalne przeprosiny. Nocki generalnie spokojniejsze, ale spania nie ma, dniówki zdarzają się że 12 godzin biegania, tylko z przepisowymi przerwami. Duża ilość papierów to podstawowy minus. I uważaj na którą brygade chcą Cię przydzielić, brygada A to 90% samozwolnień z UR (na reszcie prawie nie obecne).

Szymonek

Pod Twoją obronę, uciekamy się Świeta.... Rodzicielko. Tylko Matula Maryja nas uratuje, przed śpikami i kaszslkami, jedzmy więc do Częstochowy, tam obrazek i uklęknij. Kaszelek masz? Rutino scorbinek weeeez. Filtry! Pracuj. Leniu. Ale mamusia ładna jest w biurze, oj moja, moja mamasita. Uwielbiam Cie Blondi.

Jose Armando Garcia

Dział p2 ma zakaz spotykania się z innymi działami. Reszte sobie sami dopowiedzcie.... Przestancie usuwać niewygodne wpisy.....

Jose Armando Garcia

Dział p2 ma zakaz spotykania sie z innymi działami z powodu zakażenia koronawirusem. Co jeszcze musi się stać?

niebieski

Od poniedzialku sa zawieszone kursy busow. Pracujemy od 7 do 18(mniejwiecej). Brygady sie mijaja miedzy soba. Stolowka dziala w okreslonych godzinach. Bez stresu dla wszystkich. Bedziemy dzialac jak Owsiak. Do konca swiata i jeden dzien dluzej.

mrw

Wczoraj na kantynie D jeden grubas kaszlał i smarkał, na dodatek twierdził, że wrócił dwa tygodnie temu z Włoch, albo chory albo kretyn śmieszkował...

Uważaj
@mrw

Uważaj co mówisz, bo publicznie obrażasz kolegę, który na takie traktowanie nie zasłużył tylko BÓG może nas osądzać!

Mati

Ludzie zaraz sanepid zamknie to wszystko - ryzykujcie dalej - miłej pracy

@Mati

Oby zaczęli racjonalnie myslec ci na górze lecz raczej nie ma na co liczyć że przejmą się takimi szaraczkami jak my na produkcji ważne że oni każą wszystkie sprawy załatwiać telefonicznie i e mailami nie chodzić do biura bo dbają tylko o swoje cztery litery A resztę mają gdzieś.Zastanowcie się kadro zarządzającą że my też mamy rodziny i boimy sie o ich jak i nasze zdrowie a wasze targety to nie jest teraz najwazniejsze!!!!!!!! Jak ktos przywlecze to do zakladu to i tak bedziecie musieli to zamknac i ciekawe ile wtedy stracicie na tym!!!!!!!

szarak

Dyrektorzy mają za najwyższy priorytet zdrowie pracowników, a piszą o tym z prywatnego maila leżąc pewnie pod ciepłą kołderką w domu. Porażka

Fiat w Tychach zawiesza produkcję przez koronawirusa !!! Brawo dla kierujących zakładem i szacunek za zrozumienie .

Koran

Nie siej (usunięte przez administratora) plotek. Fiat działa normalnie, zamykają zakład na 2 dni 16,17 marzec tylko po to aby dezynfekcja przeprowadzić.

Jjjjj

Czekają aż ktoś przyniesie to (usunięte przez administratora) i pozaraza ludzi wtedy będą myslec co dalej

@Koran

Nikt nie sieje plotek Fiat się zamknął. Początkowo miało tak być że zamkną się tylko na dwa dni ale podjęli decyzję o zamknięciu na dłużej. Oni przynajmniej myślą o swoich pracownikach

AdrianP2

Bo trzeba mieć (usunięte przez administratora) żeby to zrobić. W NGK będziesz chory na koronawirusa do końca marca na 100% a najgorsze jest to że przywleczesz chorobę do domu, tylko dlatego że chodziłeś na swoje zmiany do pracy gdzie 80% siorba nosem i kaszle nie zatsawiając ust, a przy tej liczbie ludzi wystarczy jeden chory i dalej poleci. Niestety taka prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 225.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 163, z czego 20 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.