NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Pracownik 2

Dzisiaj bylem jednym z około dwustu ludzi czekającym na pomiar temperatury aby wejść do zakładu. Wygląda to tak że jeden stoi na drugim w długim ogonie.bez żadnych odstępów nawet minimalnych przy odstępie metra brakło by parkingu.Czy w Dąbrowie Górniczej niema odpowiednich służb by zrobić z tym porządek .bo pracodawca zachowuje się skrajnie nieodpowiedzialnie . Udając że troszczy się o ludzi stwarza takie zagrożenie .Zagrożenie już jest praca w tak dużym skupisku.Takim pracodawcą wypadało by podziękować za współprace.Gratuluje rozumu ludziom którzy są za bezpieczeństwo w tym zakładzie opowiedziani,

Marian
@Pracownik 2

A kogo to jest wina że ludzie nie umia zachować odległość 1metra? Trzeba było zwrócić uwagę osobie z tylu i już. Sami nie dbamy o naszą przestrzeń. Jesteś takim (usunięte przez administratora) że co pracodawca ma co jeszcze namalować linie odstępu

Umysl
@Marian

Jak myślisz jak długo trzeba czekać aby przy tej liczbie pracowników ktoś zachorował ? Odstępy w kolejce to nic nie da. Po co mierzyć temperaturę jak bez gorączki też można zakażać. To kwestia czasu. Większość dużych fabryk na świecie jest czasowo zamykana. To ludzie myślący i przewidując. Ale NGK wie lepiej. Robole zdychać a zarząd i biuro w domciu. Ludzie zacznijcie myśleć o swojej przyszłości i postawcie sie. ZAMKNAĆ CZASOWO

Pioter
@Umysl

Co ty gadasz za (usunięte przez administratora) Jakie 200 osób ???????????? max ile widziałem to 20,osob i nie siej głupot i weź się za pracę a nie(usunięte przez administratora)

Magda

Jak wygląda praca na linii produkcyjnej?

@Magda

Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Ogólnie praca jest ok. Zależy na jakim dziale. Jednak polecam.

łał

Dobra dobra - czy to nie Ciebie widziałem ostatnio w Lidlu walczącego jak lew o ostatnie dwie paczki chusteczek? Pewnie teraz siedzisz i wycierasz w nie łzy o to, że nie pojawił się tutaj oryginał?

Woooooooooooooo

Winny się tłumaczy, wypisałeś tutaj swój życiorys? ciekawy, nie powiem nawet interesujący, tylko jakim cudem przyjęli Cię do NGK? Mam nadzieję, że nie proponujesz swoich doświadczeń kolegom? a no tak, wybacz, Ty nie masz kolegów, sam robisz na maszynie hahahaha

Bonzo

Wulgaryzmy kierowane do innej osoby to forma terapii, oczyszczenia wewnętrznego. To świetny, choć brutalny sposób, na odwrócenie uwagi od tego, co dzieje się w nas samych. Od naszych lęków, ograniczeń, niedoskonałości. Zamiast wziąć się w garść i zacząć pracować nad sobą, wybieramy łatwiejszą drogę, przerzucamy własne wady na barki innych i w krótkiej chwili zaczynamy się czuć lepiej. Niestety nie pomogę Ci, ale doradzę - pij meliske, i bierz nervosol.

Guguś

Byś trochę łbem poruszał to byś zauważył że to falsyfikat. Zachowanie dzięcioła, stuka stuka i łeb się lasuje.

dr house
@łał

27.03.2020 18:21 Ty na prawdę jesteś chorym na umyśle człowiekiem. Nikt z nas nie wchodzi na zydowskie fora żeby farmazony pisać i siać ferment. A Ty spać po nocach nie możesz i publikujesz tutaj całą dobę (usunięte przez administratora) a potem masz pretensje do całego świata że to usuwają. Jesteś chory psychicznie ale jeszcze nie jest dla Ciebie za późno, idź do psychiatry z dużym stażem to Ci jeszcze pomoże. Zadbaj o swoje życie bo masz je jedno. Idź na leczenie psychiatryczne jeszcze nie jest za późno

Jozek

Powtarzasz się, coś nowego daj a nie klepiesz starą płyte.

Porady

Dzień dobry. Jestem nowo przyjęta osobą na fabryce. Proszę o odpowiedzi na pytania: Czy miejsca parkingowe są przypisane do pracownika, pojazdu? Ostatnio zostałem opieprzony, ze zająłem komuś miejsce i mam tam nie parkować. Czy jeśli się spóźnię 20 min muszę to odpracować? Jeżeli zapomne karty, kluczy, czy sa zapasowe i jeśli tak to gdzie W czasie przerwy moge np wyjsc na chwile do samochodu? Dziękuję

MaP4
@Porady

Nie ma przypisanych miejsc parkingowych poza tymi gdzie są jakieś tabliczki z NGK, Jeśli się spóźnisz to zależy od przełożonego - mi się zdarzyło 2-3 razy, raz z powodu busa, który odjechał 5min przed czasem, drugi raz faktycznie zaspałem i przyjechałem do pracy 30min po rozpoczęciu zmiany - nie musiałem odrabiać Jeśli zapomnisz kluczy, karty to u ochrony można pobrać zapasowe W obecnej sytuacji do samochodu nie wiem puszczają, ale normalnie zdarzało mi się iść do niego, bo czegoś zapomniałem Pozdrawiam

Ok
@MaP4

Dziękuję za odpowiedź i cenne rady. Pozdrawiam

N.W.O

Heheheh i widzę ze owieczki ucichły. Taka ich rola, do roboty, mając wiarę w Tarczę Antyk.ryzysow.ą. Świat się wali. Miej się w opiece. Pracuj dalej, w końcu tak Cię zaprogramowano

W.Q.Q
@N.W.O

Czy to nie jest tak ze jak bedziemy pracowac to gospodarka dalej bedzie sie krecila? chyba se kazdy wie ze chodzac do roboty nie chodz sie za darmo. kazdy ma na utrzymaniu siebie albo rodzine. wiec w czym problem? urlopy sie biere dopiero w lipcu albo sierpien a nie teraz.

Taaa
@W.Q.Q

Taaaa, szczególnie ze nie będzie miał kto tego kupić hahahahaha

...
@Taaa

Chyba jakieś zamówienie wpadło bo w przyszlym tygodniu odpalamy 3 dodatkowe linie na P1 do tej pory jechała tylko 1

@...

Nie wiem czy nie jest to powiązane z tym co się stało w Gliwicach...

Wakacje
@W.Q.Q

Urlop w tym roku i tak jest o (usunięte przez administratora) rozwal. nie wiadomo jak dlugo se utrzyma ten coronawirus. sie jeszcze okaze ze nigdzie nie bedzie mozna wyjsc. hyhy jak zatrzymaja ludzi w doma jak na dworze bedzie 30 stopni. co do roboty to fajno ze jest, i nie trza szukac nowej bo np nie przedluza umowy. oby sie to dalej krecilo.

Noritake

Ogarnijcie się i zacznijcie pracować. Są nowi pracownicy co dają sobie radę i mogą nie tylko nauczyć was zaangażowania ale i pokazać co to jest życie. Skarżyć się i obrażać to możecie na podwórku. Pracą swoją wchodzicie w prawdziwe życie i mama babcia i wujek chrzestny nie będą za was pracować. Macie chęci do pracy a są jakieś pytania to do liniowego a gdy Cię zlekcewazy to zgłoś to kierownikowi lub agencji. Nie omijacie i nie udawajcie że wszystko potraficie bo każdy się uczy.

CZerwony
@Noritake

A co z firmami zewnętrznymi? Krew się leje gdy to się widzi. Jest pozwolenie na to co robią.? Mają też jakieś obowiązki za które płacimy jako pracownicy! Nikt nie mówi o nich a śmieją się nam w twarz. Wystarczy podejść o 24 pod okno podczyszczalni śpią jak susy i się z tym nie kryją. Następni pozamykani i opuszczone rolety. Kamery patrzą na nas na liniach a czy ktoś sprawdza pracę firm zewnetrznych. Podejrzalem polecenia pracy które robią firmy zewnętrzne i naprawdę ktoś powinien się za to wziąść. Czasy przeglądów i czyszczenia są jakieś z kosmosU. Proszę o raport na tablicy informacyjnej z pracy firm zewnętrznych sprawdzony przez kompetentnego pracownika NGK. Jak podwyżki są dyktowane utrzymaniem to proszę o sprawdzenie czy wasze utrzymanie nas za dużo nie kosztuje. Pozdrawiam

@CZerwony

A kto powiedział że zarobki pracowników są uzależnione od wydajności firm zewnętrznych. To zarząd ustala podwyżki premie, na podstawie zamówień i zysków. Pamiętajcie nikt nie trzyma pracownika na siłę, jeżeli jest gdzieś indziej lepiej to czemu tam nie pojdziecie? A byli pracownicy chcą wracać? Widocznie w innych zakładach nie jest tak kolorowo.

hmm

Napisz nam w jakiej firmie tak duzo zarabiasz?

Satanoto

Widać to. Niby nie tęsknisz za ngk A siedzisz na jego forum;) wrzuć zdjęcie swojego paska zobaczymy ile to zarabiasz o wiele więcej;))

Upierdliwy
@hmm

I wbiłeś gwóźdź do trumny a taki fajny amerykański byl

Aro
@CZerwony

Kolego CZerwony. Po pierwsze "wziąć". Po drugie, nie wiem po co ta agresja? Nie znam sytuacji, ale radzę najpierw rozejrzeć się na swoim podwórku... Pozdrawiam i polecam meliskę na uspokojenie

Uśmiałem SIĘ
@Satanoto

Daj emaila - zaraz Ci wyslę, a siedzę na tym forum bo uwielbiam czytać wasze gorzkie żale - lepsze od (usunięte przez administratora) Warto było.

Satanoto1
@Satanoto

No a zyski to nie czasami przychód minus zarobki firm zewnętrznych?

Santos
@Satanoto1

Dolicz do tego ZUSY i podatki, a takze ewentualne straty firmy i rachunki albo jak to se mowia koszty stałe wtedy ci wyjdzie dobra kwota

Pedwa

Myslicie że nowy kierownik weźmie się za rozwydrzonych czerwonych na p2? to jak ci ludzie się zachowuja, jak bardzo są bezczelni, chamscy, a do tego leniwi przechodzi moje pojecie w życiu czegos podobnego nie widziałem na 12h pracy 10 spędzaja na telefonach i jeszcze maja czelność pospieszać innych

Pustelnik
@Pedwa

Osoba, która jest tak nie zadowolona z mojej pracy proszona jest wstawić się w najbliższym możliwym dogodnym terminie u mnie przy biurku. Skoro moje poczynania się komuś nie podobają, chce to usłyszeć powiedziane prosto w oczy. Jeśli jest problem trzeba go rozwiązać, a nie załatwiać takie sprawy na gowork. Ze swojej strony mogę zagwarantować, że nie będę krzyczał. DOZOZBACZENIA Twój przełożony

sebastiann
@Pedwa

A Ty zamiast pracować to liczysz czas tym co na telefonach siedzą czy sam w tym uczestniczysz?

Operator
@Pustelnik

Ciekawe jak dostałaś czerwoną koszulkę. Zachowanie chamskie, kultury jakiekolwiek brak. Twarz nie wyjściowa (usunięte przez administratora)

Pustelnik
@Operator

Powtarzam, jeśli masz przysłowiowe jaja zapraszam do mnie na rozmowę, załatwiając takie rzeczy na gowork ukazujesz tylko brak szacunku do samego siebie. Uważasz, że żaląc się tutaj coś osiągniesz? Masz jakieś wątpliwości co do mojej pracy, to miej odwagę i powiedz mi to prosto w oczy albo eskaluj problem wyżej. Czekam z niecierpliwością.

Robol

Od 1kwietnia większość działów gdzie pracują mężczyźni ma postój , a P4 gdzie jest większość kobiet pracuje. Byki będą siedzieć w domu a kobiety będą zapiepszam

Oj
@Robol

I co mam Ci zaklaskać uszami? Klask, klask - pomogło? Dodam tylko, że w lidlu ostatnio przyszła dostawa papieru toaletowego - wykorzystaj to, będziesz mieć do czego płakać.

Koran
@Robol

Końcu bo tak na codzień to , kobiety kręcą bajere A za nie muszą robić faceci. Ile razy kobitki siedziały sobie ze zmianowym po kilka razy na kantynie?

Operator.
@Robol

Jak się nie podoba to się zwolnij.

Pobudka
@Operator.

łał, zabłysłeś inteligencją, jesteś mistrzem ciętej riposty, tyłek podcierasz papierem ściernym? Czy ilość parówek w mięsnym jeżu przełożyła się na zbyt duży cholesterol, który blokuje Ci kreatywność? Współczuję.

Ted
@Robol

to w koncu postoj czy dzielenie brygad na mniejsze i praca po 2 tyg?

Jarek
@Ted

Podobno będzie normalnie praca zdalna, będziemy robić filtry każdy w doma

Pomysł
@Ted

Uważam, że to pytanie powinieneś skierować do najwyższych władz NGK, wtedy dostaniesz konkretną prawdziwą odpowiedź, która mam nadzieję zaspokoi Twoją ciekawość. Z pozdrowieniami (usunięte przez administratora).

@Operator.

Dobra, ale najpierw zwalniam Ciebie misiaczku, rolka papieru na odchodne i do domu.

bastian
@Koran

Czekam aż ktoś się weźmie końcu za to nieróbstwo kobiet w tej firmie. Co niektóre to sobie z 4 godzinki postoją i poudają, a reszta bajerka z czerwonymi i zmianowymi i przesiadywanie w biurze albo na kantynie. Większość zapomina , że jest w pracy a nie na randce. Miętolić się i bajerować można po pracy.

Ciekawostka
@bastian

Nie zapomnę jak taka jedna z pelingu poszła na skargę, że chłopaki z P0 patrzą się na jej tyłek. Myślałem wtedy, że się połamię ze śmiechu. Strzała zamiast się cieszyć, że ktoś w ogóle na nią zwraca uwage poszła na skargę. Nie wiem czy za dużo telewizji, czy wzór katoliczki, ale z takim zachowaniem proponowałbym oddalić się do zakonu, albo założyć burkę (wtedy nikt nie będzie patrzył).

pozytywna
@Ciekawostka

Tak tak. Oczywiście to kobiety unikają pracy. Czy to moja wina, że 90% facetów w ngk szuka okazji? Jak ktoś głupi to ja korzystam.

lulek
@bastian

Ty jesteś jakimś szowinistą ???? Czy jak. Ciekawe które baby tak robią. podaj brygadę

A Ty jesteś plusem i masz kuuuuple siana i jesteś zadowolony z NGK i siebie ze tam pracujesz. Dałeś coś na walkę z covid-19? Jak nie to po co zbędny komentarz? odpowiadajac na twoje pytanie ktore rodzi ci sie w gowie - tak ja pomoglem.

Prawda

Kiedy zamkną ten inkubator COVIDA - 19 ???

Zorro
@Prawda

Czekają aż się to rozniesie czyli zaniedlugo...

@Prawda

Kiedy tobie sie będzie kończy umowa, aby powód nie przedłużenia moc dac redukcja etatu z powodu postoju fabryki

An
@Zorro

Czyli kiedy robią sobie z ludzi żarty

@An

Nie żarty, tylko dobrze się bawią. To prawie tak jakbyś chciał złapać dym i to gołymi rekami.

niebieski

Umowy sa przedluzane z automat Dla 1miesiecznych czy dla osob przechodzacych pod ngk(po18mcach pracy dla posrednika), czyli umowa jest, badania o prace sa odroczone.

Koń

Ale dowaliłeś, mmmm ten słownik i ta gracja w wypowiadaniu się. Pewnie od słuchania Twoich hipotez kwiatki więdną a woda w strumykach wysycha? Swoją droga nie powinieneś właśnie robić czegoś na maszynie? Więc odłóż telefon i rób tak jak Ci każe czerwony.

mundek88

Cieszcie się, że firma działa i możemy pracować a dodatkowo płacą 100%

Emq

Zrobi ktos w końcu z HR coś z panią ktora dowodzi na p4 zmiana c niejaka Magda ta kobieta traktuje ludzi gorzej jak bydło drze się na cały wydział to że ma męża na stanowisku i sama też zdobyła tylko poprzez niego to nie czyni z niej boga ludzie zróbta coś z nią.!

Ccc
@Emq

na jaką literke nazwisko tej Pani?

Proste
@Emq

Powiedz co o niej myślisz, (usunięte przez administratora) drzwiami idź złóż wypowiedzenie i papa (serio mówię) - tylko ten ruch zrób tylko i wyłącznie wtedy gdy będziesz miał nagraną nową robotę. Powodzenia!

Bo

Oceniam bo mam do tego prawo, a Ty co z rodziny ze ja bronisz? Koleżanka znajomego? Widać nie miałeś okazji z nią pracować. Więc Twoja odpowiedź jest pusta w środku. W tym przypadku trzeba działać, a nie tylko usprawiedliwiać działania osób, które myślą, że jak zjedzą chleb z nutellą to są lepiej postrzegani od innych. Umyłem zęby - czy teraz lepiej bedę pracował?

Emq

Tak się składa że z tego dzialu.

felek
@Emq

Co to za oszczerstwa. Przestańcie zmyślać!!!!!

majunia

Czy ktoś wie czy są lub będą przyjęcia dla kobiet?

Operator.
@majunia

Mam nadzieję że juz nie przyjmą więcej kobiet. Wystarczy nam nieróbstwo tych już zatrudnionych.

Growe

Witam. Czy jest w stanie sie ktos realnie wypowiedziec bez hejtu ani bez kolorowania jakie sa zarobki w tej firmie jako operator produkcji ? Jak wyglada sprawa z czysta wyplata , kiedy sa nadgodziny zrobione lub z jakimis dodatkami . Jest mi ktos w stanie mniej wiecej rzetelnie przedstawic ? Dziekuje .

Fajna

Witam czy są przyjecia teraz dla kobiet ? Czy ogólnie dużo kobiet pracuje w NGK D.G ?

@Fajna

NIE - mam nadzieje, że pomogłam. P.S Nie rób nam konkurencji.

OpErAtOr P2

Praca nawet spoko, jedyne co mnie śmieszy to ćiągłe straszenie dyrektorem, oraz kierownikiem. Chyba czerwoni którzy doszli do jakiegoś pułapu, jeżeli chodzi o zarobki uważają ze każdy operator boi się niemiłosiernie utraty tej „premiI” ponieważ od niej uwarunkowana jest, wysokość wypłaty. prawda jest taka ze nie każdy kto jest operatorem, boi się straty tej premi, ponieważ wcześniej osiągnął coś więcej niż, zarobki w ngk. No ale na tle czerwonych którzy w dużej mierze maja oprócz swoich zarobków , prywatne firmy, myślą ze są nie wiadomo kim. No cóż.... można tylko im współczuć, jak i jednoczesnie pogratulować toku myślenia :)

Kierownictwo
@OpErAtOr P2

Bo to wszystko zależy od dwujnajsub. Wiekowość operatorów sądzi, że mają rację. Jednak to technologia wyznacza zasady i kierunek działania. Każdy z operatorów wie co ma robić, aby wyprodukować najlepszy produkt. Rzeczywistość jednak pokazuje, że nie zawsze tak jest. Czasem zawini operator, czasem materiał, czasem maszyna. Nie szukam dziury w całym, chcę tylko powiedzieć że nasze działania przyczyniają się do poprawy klimatu. Dlatego w prawie każdym markecie możemy kupić świeże owoce wolne od zanieczyszczeń. To jest dobro dla którego chce się chodzić do pracy. Większość z was zapewne zgodzi się zemną, że nawet czas poświęcony na własne pasje czy hobby jest mało istotny w porównaniu z pracą 12h w naszej fabryce. Mimo to uważam, ba, nawet jestem o tym przekonany, że większość operatorów gdy wchodziła do NGK nie myślała, że tyle dobra ich spotka w NGK. Osobiście muszę przyznać, że nauczyłem się np kablować, i robić tak aby się nie narobić. Ta sztukę trenuje i ćwiczę codziennie

Czas

Nie wiem czy byłbyś taki heppy jak by Ciebie, lub kogoś z najbliższych ta cudowna chwila złapała. Wtedy też byś sie tak rozkoszował? Strachem?

Siekiera

Witam wszystkich Czy w tym momencie co się dzieje w Polsce i na całym świecie Nie jest wam wstyd pisać takie bzdury jak komuś nie pasuje to proszę bardzo idź na L4 zwolnij się bo wszystkie zakłady są już zamknięte A robicie sobie ze strony jaja to nie jest prywatna strona Facebook to jest strona o zakładzie i opinie a według mnie nie jest tak źle Jeśli chodzi o zakład

@Siekiera

A mnie się wydaje, że masz wirusa.

Podobno ten system ma już zostać przedłużony na 2 miesiące

Jozek
@345321

Jak dla mnie może do końca roku

Dom

Coraz więcej przypadków zakażeń w pracy. To info z dzisiaj "W dobrym stanie jest kobieta w średnim wieku, która, jak ustalił sanepid w Sosnowcu, zakaziła się w miejscu pracy.Również prawdopodobnie w pracy zakaził się mężczyzna w sile wieku, który w dobrym stanie zdrowia przebywa w domu. Sosnowieccy inspektorzy sanitarni ustalają dokładnie źródło epidemiologiczne."

No to jak

Piszcie do rzeczy a nie jakieś bzdury o papierze toaletowym... Postój czy dwutygodniowy system?

Ass

Wiadomo już coś wiecej o nowym systemie pracy ktory ma obowiazywac od kwietnia?

Kaizen
@Ass

Nowy system działa od 23.03 A nie od kwietnia

Zaciekawiony
@Ass

Jaki nowy system, co ma się zmienić?

Umowa

Mnie teraz przedluzyli umowe wiec nie siej fermentu I nie strasz ludzi

Mani

mnie sie kończy 3miesięczna z końcem marca, w przyszłym tygodniu napiszę czy przedłużyli, agencja PJ - ale to raczej bez znaczenia, bo to nie oni decydują

przestań siać defektyzm, nic takiego nie będzie mieć miejsca

Hhh
@406

to się wkrótce okaże, póki co NGK woli usuwać moje posty zamiast dać jasne info, że redukcji nie będzie

niebieski

Umowy sa przedluzane z automatu Produkcja dla dzialow P0 do P6 wylaczajac P2 czyli piece od kwietnia jest na dwie linie tylko. Hala A na jedna, hala B na jedna.

Zostaw merytoryczną opinię o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 225.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 163, z czego 20 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.