NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Robol

Unikajcie tej firmy jak ognia. Szkodliwe warunki pracy - mega zapylenie i wiele innych. Układy, kolesiostwo, długie godz. pracy. Nie polecam !

Ktos

Witam dlaczego w NGK ludzie muszą wybierać między urlopem a l4 znam takie sytuacje że musisz. Wziąć urlop a plus czy czerwony pisze ci że no sorry ale zostaje ci L4

Rem
@Ktos

Nie ma ludzi do pracy więc nie ma kto cię zastąpić jak chcesz skorzystać z urlopu. Pozostaje ci zatem L-4 lub urlop na żądanie.

Anim

Czy obecne przyjęcia są tylko na okres wakacyjny czy są wynikiem zwiększonego zapotrzebowania ze względu na zamówienia?

Animator dobrego smaku
@Anim

Tam są co trochę przyjęcia. Przyjmują i zwalniają jak im się ktoś nie spodoba, chamstwo i (usunięte przez administratora) króluje. Szkolenia to jest fikcja, masz przyjśc i robić od razu dobrze. Wszędzie ten (usunięte przez administratora) ceramiczny, a już sama praca na zmiany jest uważana za kancerogenną i wpływającą na ukł krążenia. Pajaców wybieracie na polityków i potem macie pracę taką a nie inną...

piter
@Animator dobrego smaku

Choćby nie wiem ilu pracowników było na rynku pracy , to nie zdążą się rodzić kolejni jeśli będą zwalniać dobrych pracowników. A z nowymi to wiadomo jak to wygląda,przychodzą żeby się rzucić l4 i jazda na wakacje . No ale co się dziwić, robota za dwóch czasem nawet trzech, a wypłata jak za 2/3 pracownika

@Anim

Nie ma czegoś takiego jak "zatrudnimy na wakacje a potem podziękujemy". Jeśli nowy pracownik chce pracować i nie jest nierobem to zawsze dostanie u nas pracę na lata. Nie chcę wnikać w stawki. Są jakie są. Jeśli nie pasuje to każdy ma wolną wolę. Pozdrawiam

Rychu

Masz rację głupawy tekst jakby od czerwony plus albo i biały minus. Zdanie: stawki jakie są takie są to już prawdziwe kuriozum pasuje do jakiejś szemranej firmy a nie światowej korporacji lider.a branży automotive

Stawka

Stawki są jakie są, dlatego ciągle szukacie pracowników? Gdyby stawki były atrakcyjne to i rotacji by nie było. A tak Ci co mieli większe ambicje są już poza ngk.

Neville

Od dłuższego czasu firma stosuje różne taktyki jak zdemotywować pracownika łącząc stanowiska i redukując przy tym ilość operatorów bo przecież ludzi nie ma. Może zamiast tego należało by podnieść stawkę bo zaraz będziemy zarabiać 300 brutto więcej od najnizszej krajowej zamiast przedwczesna premie na święta by zamknąć ludzia buzię aby tyrali jakoś do świąt bo zamówienia wzrosły. Połączenie działów P4 i P5 odbija się na całej atmosferze i współpracy. Kiedy jest awaria na P5, P4 powinno również zostac zatrzymane a nie wcisnąć działom i tłumacząc to wspólnym OEE a nie później większość produkcji idzie do wyrzucenia na P6. Brak sprzątania Kiedy machining zatrzymuje maszynę i wyciąganie bloków na paletę bo OEE. Tych zabiegów jest mnóstwo jak dojeżdżanie maszyn do końca oraz wydłużanie czasu pomiędzy TPM. Gdzie ta japońska myśl technologiczna ? Kiedy pojawiają się problemy inżynierów brak bo nie potrafią nawet wypisać porządnej karty testu nie mylac taili między halami. Jeden wielki (usunięte przez administratora) Jak tak dalej pójdzie to pracownicy z Ukrainy wylądują na wszystkich działach aby łatać dziury. Tylko jak oni nie wyraża chęci to co wtedy bo doswiqdczonych operatorów ciągnących całą fabrykę jest coraz to mniej. Nic dziwnego skoro czasami Ukrainiec zarabia 100 brutto mniej od nich po 3-4 letnim stażu.

Kama

Kiedyś byłam pracownikiem ngk .Pracowałam na piecach były to początki tej firmy w tedy jeszcze byli japończycy którzy szkolili Polaków na liderów kierowników i tych innych (usunięte przez administratora) to były dobre czasy i pracownik był szanowany z czasem gdy ci (usunięte przez administratora) dostawali wolną rękę i część japońców zaczęła wyjeżdżać to zaczęło się (usunięte przez administratora)To my Polacy nie nadajemy się do takich ról jak lider kierownik i tp. Stanowiska bo się nam w główkach przewraca.Nie mamy szacunku do drugiego pracownika w przeciwieństwie do Japończyków. Tyle prawdy o ngk.

To co się dzieje w tej firmie i jak są traktowani pracownicy od dłuższego czasu to jest (usunięte przez administratora).Jak my Polacy możemy się na to godzić aby nas tak traktowano we własnej Ojczyźnie!!!Odmawianie uropów,zastraszanie że umowa nie zostanie przedłużona kiedy jest się na zwolnieniu lekarskim,nędąc chorym i wiele innych.Zarobki bardzo marne jak na dzisiejsze czasy.Pracownicy z kilkuletnim stażem zarabiają o 100 zł więcej od nowo przyjętych pracowników.Atmoswera panująca na niektórych działach jest straszna,ludzie przez to co się dzieje w firmie przestają się szanować,jest coraz więcej sytuacji nerwowych i stresujàcych.Piszę to aby dać do zrozumienia tym którzy zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie.Nie warto pieniądze przeciętne mnóstwo nerwów problemów i napiętych sytuacji.Zresztą ostatnie zwolnienia i rotacja pracowników mówią samo za siebie….

TOP G

Witam. Jak to jest z powrotem do NGK ? Słyszałem że trzeba czekać rok czasu ale ile w tym prawdy nie wiem

Nikt
@TOP G

W związku z tym że Firma sporo osób zwolniła na zasadzie nie przedłużania umów o pracę a bardzo duża ilość pracowników sama się zwolniła i nadal się zwalnia jestem przekonany że przyjmą cię z otwartymi rękami. Ja jako były pracownik stanowczo odradzam i nie polecam.

Rem

Jaki papier taka Firma. Pewno oszczędzają i na tym.

Uh

Dlaczego z brygady B z działu P4 zwalniali dziewczynę ? Bo często brała l4. A na tej samej brygadzie i dziale na linii nr. 5 pan czerwony też cały czas siedzi na l4 i go nie zwolnią. Dlaczego ? Czyżby czerwona koszulka była oznaką nietykalności ?

@Uh

Czy znasz jego sytuację? Dlaczego jest na L4?

aga

tak wszyscy narzekacie na prace ale nic nie piszecie ile można zarobić, interesuje mnie stanowiska dla kobiet. moze kto\\s się wypowie

@aga

Powiem tyle praca bardzo ciężka na P4 charujesz równo z chłopami ,stoisz na nogach 12 h na żadnym stanowisku nie usiądziesz ,może na oczyszczaniu ale nie bo musisz sprzątać bo nikt ci nie pomoże .Jak masz małe dzieci to nie wyrobisz po 12 h pracy padasz na ryj zasypiasz w busie .Po trzech nockach ból nóg i rąk jest okropny .

@aga

A co do zarobków to w Lidlu na kaie dostaniesz tyle samo bez nocek i se na kasie posiedzisz

Pulpet
@Kobieta

Na równo z chłopami? Zarabiasz mniej czy jak że takie oburzenie? Tyle lat walki o równouprawnienie a teraz płacz i lament. Praca jak praca idąc tu każdy liczy się z tym że system 4ro brygadowy nie należy do najłatwiejszych. Skoro większość kobiet pracuje tutaj po kilka lat i daje radę nie narzeka to może problem jest w Tobie? Nie ma siły do pracy to polecam bogato wyjść za mąż i problem zniknie.

Kibol ząb
@Kobieta

Prawda dodać trzeba jeszcze że (usunięte przez administratora) będą się ludzie przenosić już to robią

@Pulpet

Filozof się znalazł.

kasia
@Kobieta

widać ze w lidlu nie pracowałaś, ja niestety tak i jak większość moich koleżanek po kolei opuszczałyśmy pokład, przychodzisz na rano na 4.45 i nie wiesz o której wyjdziesz bo towar cały musi ranna zmiana rozładować, na nockach 2 osoby do pełnego tira, warzywa, owoce, pełne kartony piwa i wódki ... polecam jak chcesz zostać inwalidą zwłaszcza jak robisz je codziennie

KRYCHA
@Kibol ząb

Jakie są zarobki na rękę jaki system pracy i czy ciężko się pracuje gdzie może przyjść nowy pracownik czy można zmieniać dział

Kibol ząb
@Rick

Taki filozof już się zwolniło dużo ludzi z produkcji i biura i zwalniać się będę w koło o wiele większe zarobki i brak..........

@Kibol ząb

To niech odchodzą nikt nikogo tutaj na siłę nie trzyma. Życzę powodzenia.

rudy
@Rick

No,niech odchodzą. Tylko potem nie płacz że masz stawkę jak nowy ,bo sam wolisz żeby stary odszedl ,to nowego trzeba przyciągnąć. Tak samo nie płacz że nie masz uwalona premie za brak targetu,czy inne (usunięte przez administratora)wynikłe z tego że 90% twojej linii przyjęło się wczoraj

@rudy

Ja płaczę? Jesteś koleś śmieszny. Jak chcesz dam ci na namiary na moich byłych pracodawców. Przekonasz się co to głodowe pensje oraz normy nie do zrobienia.

@Rick

Widać ,że nic sobą nie reprezentujesz albo niedawno zacząłeś prace skoro takie bzdury piszesz. Nie chce mi się zniżać do twojego poziomu intelektualnego i komentować twoje wypociny.

@pracownik

Pracuje już ponad 30 lat i pracowałem w wielu Firmach i wykonywałem wiele różnych zawodów. W NGK nie jest może różowo i jak każdej Firmie są plusy i minusy. Na pewno praca dla mnie nie jest ciężka no i można zarobić konkretnie pieniądze czego nie mogę powiedzieć o moich byłych pracodawcach. A z takimi malkontentami jak ty miałem styczność wiele razy, tylko narzekać potraficie i nic poza tym no i wydaje wam się ze wszędzie lepiej. Zatem powodzenia. I przestań płakać i zmień pracę bo od narzekania chleba nie będzie. Powodzenia.

@Rick

30 lat pracy i nie zarobiłeś konkretnych pieniędzy to tylko świadczy o twoich umiejętnościach i co sobą reprezentujesz. A prawo do niezadowolenia, wyrażenia swojego zdania ma każdy. Ja nie narzekam pracując tyle lat mam swoje wymagania czego o tobie nie można powiedzieć. Cieszysz się ze wszystkiego jak przysłowiowa małpa z banana.

Dzięki
@Rick

Dzięki za radę, poszedłem za twoja radą i teraz elegancko 8 tys PLN netto wpada jak złoto. Było warto.

@Dzięki

Nie ma za za co. Służę uprzejmą poradą i to zawsze chętnie. Może jeszcze napisz gdzie pracujesz i tyle forsy zarabiasz. Na pewno innym się to również przyda i to bardzo. Pozdrawiam.

@pracownik

Czy ja napisałem że się nic w życiu nie dorobiłem i nie mam jakichkolwiek pieniędzy? Jeśli tak to gdzie? Piszesz kompletne bzdury nawet przeczytać dobrze nie umiesz postu i masz problemy z interpretacją tego co napisałem. Pytanie co ty sobą w takim razie reprezentujesz? Oczywiście każdy ma prawo napisać swoje niezadowolenie lecz co to zmieni? Nara

@Dzięki

Napisz gdzie pracujesz i co robisz. Na pewno wiele osób skorzysta jeśli można.

Rogol
@Rick

ej no przecież to ty mu doradzałeś, to doradzasz a sam nie ogarniasz? "Dzieki", mnie mozesz podać, nikt sie nie dowie, haaaaaaa

@Pulpet

Niestety do twojego (usunięte przez administratora) niech dotrze że według przepisów BHP kobieta nie może dźwigać tyle co chłop. Jak jesteś taki do przodu to sobie może dziecko urodzisz.

Mistrz ceramiki
@Kobieta

A co to za tekst w stylu „harujesz równo z chłopami” Masz taki sam wymiar pracy jak facet i pobierasz taka samą wypłatę, to (usunięte przez administratora) królewno.. Tak to jest właśnie równouprawnienie o które tak kapsztyle walczą

@aga

Zarobki różne zależy kto jaką ma stawkę. Wszystko jest zależne też od miesiąca ile godzin bo wtedy masz nadg i jak są tak zwane "Z " to też lepsza kasa. Dla kobiet ciężka praca na P4 i brudna. P6 jak trafisz na ciężkie filtry to ręce bolą.

Heyyou
@aga

Teraz stawka (od kwietnia)to 4600 przed podwyżka było 4000 wypłata zależała od grafiku ale wahała się 3800-4600 ja nie mam 26 lat więc jeśli ty masz więcej to będzie to trochę niższa wypłata

budziol
@aga

a mnie guzik interesuje co Cie interesuje ;] chcesz konkretne info to wyslij aplikacje i idz na rozmowe, a nastepnie na linie i robic, a nie bajere ciąc

Robertos16
@Heyyou

A ile można dostać na rękę bo planuje złożyć podanie a mało kto pisze o zarobkach na reke

Marian
@aga

Z tego co się orientuję kobiety systematycznie są usuwane z zakładu(nie podpisowanie umow na stale)a nowe nie są zatrudniane

Nela
@Heyyou

Stawki, które podałeś są brutto czy netto?

Ala

Jaka stawka na rękę dla nowego pracownika?

Młużyn z P5

Pracowałem 4 lata na dziale P5, sama praca bardzo mi się podobała i ją lubiłem, chociaż czasem bywa ciężka. Jednak ją rzuciłem, bo akurat (usunięte przez administratora) i kolesiostwo na mojej brygadzie przechodziło wszelkie granice. Nie dość, że przez większość czasu się obijali i młużyny musiały nadrabiać na normę, to jeszcze robili "przysługi" sąsiadującym działom rękami młużynów (np. moimi) za co nie mogłem się spodziewać jakieś wdzięczności, bo wdzięczność jest dla kolesiostwa, dla młużynów jest tresura. Jeśli się buntowałeś dostawałeś więcej pracy, albo obrabiali ci tyły. A zmienić dział jest bardzo trudno, wiem bo próbowałem. W moim przypadku wykazywali się jeszcze taką hipokryzją, że próbowali mnie jeszcze swatać z kimś z p6, który to dział nie dość, że mnie przy tym publicznie ośmieszył to potem robił mi problemy dopóki nie przegieli i nie interweniował plusowy z innej zmiany. Ludzie zaczęli się zwalniać a święte krowy jak były nietykalne tak są dalej a tacy aktorzy z nich, że mogli by dostać oskara. Pojechałem po nich i dziale p6 to potem czułem się wśród ludzi jak w sztuce "Proces" Franca Kawki. Dodatkowo plotkarstwo poziom pro. Sama praca spoko, tylko uważajcie na jakich wspópracowników traficie, jak widzicie święte krowy w niebieskich kolorach to lepiej podziękujcie.

Okok
@Młużyn z P5

Z ciekawości na której zmianie pracowałeś?

Z P5
@Okok

Wprost nie powiem. Na tej co zawsze ludzi brakuje, oficjalnie 3 osoby się w 2022 zwolniły (nie licząc mnie), 2 nowe osoby nie widziałem od miesiąca (myślę, że nie wrócą) a jedna przy mnie powiedziała, że idzie na l4 i nie przedłuża umowy. No i jeszcze 2 osoby się zastanawiają, w ostatnim dniu pracy były na l4. Wprost nie powiem jaka zmiana, bo po takich masowych odejściach muszą pójść po rozum do głowy i pewno się zmieni nastawienie, to nie będę z góry zniechęcał, ale po prostu uważajcie.

Nie przejmuj się Wojtek.

Ktos
@Młużyn z P5

Wiem kto pisze. I W KONCU KTOS NAPISAL PRAWDE! Brawo za odwagę i powodzenia na wolności.

P5 nic dodać.
@Z P5

Zapewne chala b zmiana A Nic się nie zmieniło i sie nie zapowiada na lepsze wrecz przeciwnie Dzis sie zwalnia kolejny mluzyn. Roku nie wytrzymał.

@P5 nic dodać.

Zapewne chala b...ale wiesz że hala się pisze przez samo h.

Paco P5
@Młużyn z P5

Miałem okazję mieć nadgodziny na brygadzie "A". Co się dzieje w podejściu przełożonych do operatorów, nie mieści się w głowie, i to bez różnicy która hala. Nie ma co się dziwić że ludzie nie wytrzymują i się zwalniają lub gdy są niewygodni, nie przedłuża się im umowy. Ciekawe jakie podwyżki dostaną czerwoni, za takie traktowanie ludzi, może nie będą musieli grać na giełdzie w godzinach pracy.

Paaaal
@Młużyn z P5

Pracowałem 1,5 roku na P5 i muszę się zgodzić że gdyby nie podejście do pracownika to byłaby to całkiem spoko praca (tak uważałem gdy jeszcze tam pracowałem), jednak nieprzedłużenie umowy okazało się najlepszą decyzją jaką mogłem podjąć. Tak więc jako praca tymczasowa jest ok, na dłużej jednak nie polecam.

A jak praca na stanowisku Asystent Kontroli Materiałowej? Jak zarobki, atmosfera? Czy na stanowisku pracują też kobiety?

Venom

Nie rozumiem naprawdę dzisiejszego świata. Dobre pieniądze, świetne jedzenie na kantynie, darmowy przewóz, możliwość rozwoju, nadgodziny płatne 100 bądź 50 procent, fajna ekipa, wakacje i święta Bożego Narodzenia wolne bez kombinowania, brak problemów z oddawaniem krwi, co rok podwyżki, A LUDZIE JESZCZE NARZEKAJĄ. ZMIENICIE PRACE I ZOBACZYCIE, ŻE NIGDZIE NIE BĘDZIE WAM TAK DOBRZE JAK W DOMU.OBUDŹCIE SIĘ, JESZCZE MACIE CZAS.

Były

Straszyć sobie możecie.Ludzi coraz mniej jeszcze trochę i będą czerwoni z kierownikami na liniach (usunięte przez administratora)????????.Za średnio 180 godzin w miesiącu płacicie średnio 4400 -5 tyś. zł. To jest kpina w tym pyle upale i w takim rygorze!!!Pracowałem w tym (usunięte przez administratora) prawie dwa lata teraz mam normalną prace 160 godzin w miesiącu a zarobiłam podobnie i praca po 8 godzin święta wolne niedziele wolne.Sam się zastanawiam dla czego zmarnowałem sobie prawie dwa lata życia w tym (usunięte przez administratora)!!!Traktujecie ludzi jak (usunięte przez administratora) dla tego obudzicie się za jakiś czas jak ludzie odejdą i będziecie wówczas w czarnej (usunięte przez administratora)

Bananowiec3.0

Idę na rozmowę o pracę do NGK. Mam dwa pytania. Czym jest dział P0? Jak się tam pracuje jaką jest tam atmosfera, ktoś wie dlaczego tam jest umowa bezpośrednio pod firmę. Ps. Wyciągnie się w NGK tak przynajmniej z 3,5 k?

@Bananowiec3.0

PO to pierwszy dział odważania materiału, spoko dział. Atmosfera jest taka na jakich trafisz ludzi.Ludzie tworzą atmosferę. Umowa pod firmę ze względów prawnych. Wyciągniesz 4000 a nawet więcej.W zależności od miesiąca. Polecam

@Bananowiec3.0

Dział PO to odważanie oraz mixing. Na odważaniu kręcimy materiał z którego na P1 wytlaczaja segmenty. Mixing czyli cementy. Mieszanie proszków w dzieżach.Jest też zasyp i tzw młyn ale tam pracują osoby z uprawnieniami.Sporo chodzenia fakt 25tys kroków można spokojnie zrobić. Czy ciężko. Zależy od zmiany. Odradzam B I C

Gilo
@Bananowiec3.0

Praca spoko tylko ludzie ...... część z Gliwic karierowiczów przeszła na dg i wielkich bosow udają. Pracownicy zależy z kim trzymasz. Ogólnie się nie narobisz, ale kariery to tam nie zrobisz. Chyba że będziesz (usunięte przez administratora) i zostaniesz pupilkiem. I bym zapomniał jeśli myślisz że swoją ciężka praca zyskasz uznanie to zyskasz jeszcze więcej pracy i to na tyle.

Johnny z Arizony

Dla mnie praca jest świetna. Fantastyczna atmosfera. Liniowi, Zmianowy do rany przyłóż. Brak jakichkolwiek problemów z urlopami. Pieniądze? BARDZO DOBRE. Stać mnie na jedzenie w mojej ulubionej restauracji i spełnianie swoich marzeń. Rozwijam się z każdym dniem, nie tylko dzięki swojemu zaangażowaniu, ale także dzięki zaangażowaniu przełożonych w mój rozwój. Świetny Pracodawca, świetna atmosfera i przede wszystkim świetne pieniądze. Polecam każdemu.

Remo
@Johnny z Arizony

Uważaj tylko aby po kilku latach pracy nie wyrzucili cię z tej Firmy na zasadzie nie przedłużenia umowy o pracę. Powód zawsze się znajdzie lub coś się wymyśli lub my nie mamy obowiązku przedłużania umów o pracę zawartych na określony czas. O tym możesz się przekonać w ostatnim dniu o godz 15.00 tej będąc oszukiwany i zwodzony do ostatniej chwili. Tak właśnie ostatnio wiele osób straciło pracę. To Firma wyjątkowo wrednych i fałszywych osób którzy sami nie wiedzą czego chcą. Życzę powodzenia.

Remo

Cieszę się że nie pracuje już w tej dziwnej Firmie z tak dziwnymi ludźmi. Proponuje jak zakończysz karierę w NGK iść do pracy w kabarecie. Tam się najlepiej nadajesz. Powodzenia.

$$$ piętnasty ranking
@Remo

@Remo "dziwnymi ludźmi"? Faktycznie. Wpisy kolesia który tu nie robi X czasu ale nadal mocno broni swojej opinii i komentuje wszystko i wszystkich są bardzo "normalne" ???? Widzę że na prawdę niektórzy mają fascynujące życie

Jestem z Gniezna
@Johnny z Arizony

Potwierdzam wszystko co piszesz, pracujemy razem na jednej brygadzie. Myślę że więcej osób z naszej brygady to potwierdzi. A wszystko dzięki tym tabletom, które regularnie bierzemy żeby być posłuszni.

I See Fire

Pracuje w firmie już około pół roku na dziale P2 ( Piece) To co się tam dzieje to jest dramat.... Jeden dzień pracujący to całe 12h w ciągłym biegu od jednego alarmu do drugiego z nieustanną presją czasu tych 17 minut... Co by się nie działo musisz zmieścić się w 17 minutach... Bo potem pretensje że stoi piec. Gdy coś się zepsuje niema postoju ... Wtedy jest dopiero akcja. Wszystko ręcznie , nosisz ciężkie stosy , czyscisz segmenty wdychając ten (usunięte przez administratora) Przerwy na tym dziale zależą tylko i wyłącznie od szczęścia czy akurat nic się nie dzieje i możesz iść na szybkie 15 minut. Mówi się że w NGK czerwoni nic nie robią , siedzą na (usunięte przez administratora) Dział P2 jest jedynym działem gdzie czerwoni zapierniczają najbardziej. Mnóstwo bezsensownych obowiązków , zdjęć i czepiania się o wszystko... No i ta praca w ciągłym biegu. Po 3 dniach nogi tak bolą że nie można chodzić. Nie mówię że wszyscy mają ciężko. Bo możesz udawać debila i jedyne co robisz to malujesz kreski na segmentach. Ale jak jesteś ogarnięty i chcesz pomóc czerwonemu to musisz liczyć się z brakiem przerw , ciągłymi bieganiem do alarmów. A uwierzcie Mi tam alarmy wyją non stop !!!!. Ciągły brak obsady sprawia że robisz za kilku robotę. Chcesz urlop ? Zapomnij .... Ciągły brak ludzi , urlop dostają pupilki zmianowego a teraz jakaś dziwna zasada że niema urlopów. Ciekawe jakby PIP zareagował na nową zasadę że nie możesz wsiąść swojego urlopu gdy potrzebujesz. Tylko żondlo..... I kolejne moje pytanie , Do czego służą kamery w pracy ? Do obserwacji pracy maszyn ? Czy niema wypadków ??? Oj nie... Służą tylko i wyłącznie do obserwacji - ciągłej obserwacji pracownika. Nawet w godzinach 3-4 rano wiedz że kierownik obserwuje. I potem pretensje. Bo np. tam w ogródku leży jeden segment.. Źle odłożyłeś kredę. Nie na to miejsce co powinieneś... No dramat.... Góra chyba cały czas myśli że my tam robimy tylko kreski na segmentach a wszystko inne jedzie i dzieje się same... No szczerze nie polecam pracy na P2. Jest to jeden z najcięższych działów i aż za 200 brutto więcej. Nie mając przerwy w święta itd jak inne działy. Lipa.... Na szczęście od Grudnia zmieniam pracę. Trzymajcie się ciepło i zdala od P2 pozdrawiam !!!!

@I See Fire

No i dlatego ludzie ze Śląska muszą tu przyjeżdżać do pracy bo miejscowi nie dają rady.

Operator X

Chwała Ślązakom !!! Bez nich ta fabryka by upadła

Operator Y
@Operator X

No i dzięki tym pracownikom jest bardzo dobra kadra zarządzająca.

Król

Chyba chciałeś napisać że miejscowi nie dają się szma cić za ochłapy wydawane przez żółtych. My w przeciwieństwie do was mamy resztki godności. Do doła fedrować a nie zwiedzać goowork śląskie gady.

Jerzy

Miejscowi mają inne alternatywy niż praca za grosze w takiej atmosferze. Wy ze Sląska, jak widać niekoniecznie, skoro chcę Wam się tyle dojeżdżać.

Operator X
@Król

Resztki Godności ????? Wy jesteście poprostu tępi jak but... Najprostsze czynności was przerastają ???? Setki razy wam się tłumaczy a to jak grochem o ścianę ????. Bo zawsze wiecie lepiej. Niby po studiach a śrubki wkręcić już nie umie ????????????????????

Operator Y
@Operator X

Nie od dziś wiadomo, że ludzie ze Śląska nie boją się ciężkiej pracy a ci z za Brynicy to raczej kombinatorzy. Mają to po warszawce.

Krystek
@Operator Y

Tak ludzie ze śląska maja we krwi (usunięte przez administratora):) jak (usunięte przez administratora)

@Operator Y

To chyba dobrze że ryl (bo tak was nazywamy) nie boi się ciężkiej pracy, w końcu do tego został stworzony. Większość z was to oderwani dynamitem od łopaty obiboki.

@Król

To my was bardziej pieszczotliwie nazywamy(usunięte przez administratora)i można do tego dodać na pole, do pługa. Po za tym jeszcze trochę i znowu będą nas wozić, bo nam się to po prostu należy.

Król

Mówiąc po waszemu. Ja ja ja, skończ dupic fleki. Będziecie mieli transport dopiero wtedy jak założycie związki zawodowe"solidarni ryle na usługach "albo" wydupieni przez żółtych" to może razem coś wywalczycie ale szczerze wątpię. Na tą chwilę zostaje wam jazda konno lub elektryczne hulajnogi. A jak już się tak upieracie to powinniście dostać autobusy na wongiel. Byście sobie najpierw wyfedrowali a później dojeżdżali. Perpetum mobile. A tymczasem do łopaty kopidole bo Pan skośny karze!

nick
@Operator Y

nie po warszawce tylko po krakusach bo zaglebie dawno temu nalezalo do malopolski. powtorz historie.

olek

zaraz wam górnicy pomogą hahaha

Kilof
@nick

A kogo to obchodzi, teraz jesteście w śląskim i basta i brać się do roboty.

Mayday
@I See Fire

ci (usunięte przez administratora)od kresek na segmentach śmieją się z ciebie, bo waflowałeś

Ona
@Kilof

Tu jest Zagłębie!. Mam nadzieję że zakład jak najszybciej pozbędzie się stąd hnysów.

robot
@Ona

Jakie zagłębie ? sosnowiec ?

Tak i Śląsk wrocław

Biurowy
@Ona

Hanysy chcą być jak Niemcy tylko że ich Niemcy nie chcą bo Niemcy mówią po niemiecku Polacy po polsku a hanysy mówią po psiemu ich nawet Chinczycy nie mogą zrozumieć i to jest u nich problem natomiast wy będziecie z nimi mieć jeszcze większy problem bo im likwidują kopalnie i będzie ich coraz więcej a oni są gorsi od Ukraińców i Turków bo nie mają honoru bo oni muszą ciulac na familia i będą wam podnosić normy żeby się pokazać co to oni nie są jeszcze lubią podpie...ac także czymta się ludziska........

Śląsk
@Biurowy

Co się tak czepiacie ludzi ze śląska ? Czy ludzie z zagłębia są lepsi ? wątpię...

@Śląsk

Oczywiście, że są lepsi, choćby dlatego że mówią po polsku. Ukraińcy przynajmniej jak my są słowianami, a hanysy, to nie wiadomo co to jest.

@Mak

Ślązak w czasie wojny sila byli wcielani wo Wehrmachtu ale się od tego migali jak się dało. Natomiast twoi ulubieni Ukraińcy mordowali Polaków na Wołyniu i w Piwsraniu Warszawakim. Służyli na ochotnika dla niemcow w obozach koncentracyjnych i wszelkich jednostkach pomocniczych. Dobry z ciebie Polak skoro tak ich popierasz

Śląsk
@Operator

on był taki dobry z historii.

@Operator

Siłą? Tak jak teraz robicie lache Niemcom, tak wtedy było. A jak ktoś dokładnie pozna historie wołynia, to wie dlaczego, takie straszne rzeczy się wtedy tam działy.

@Mak

Widzę że mam do czynienia nie z Polakiem tylko jakimś oszołomem. Pewnie twoja rodzina kolaborowala i sprzedawała Żydów i Polaków Niemcom za marne grosze.

@Operator

Oszołom, to Cię zrobił. Hanys będzie mi pisał o sprzedawaniu się Niemcom haha. Spójrz w lustro i powiedz tak po wasze u.

Mak

Jak by była teraz wojna, to byście hanysy pierwsi się sprzedali, bo tacy z was obywatele polski.

@Mak

Pewnie jesteś taki do pracy jak i do obrony naszego kraju. Zresztą jak większość z zaglebia. Żeby tylko 12 godzin przechodzić bez celu. W wojsku tez zapewne nie byłeś ponieważ tam taz się trzeba spocić. Żenada.

Operator

Super podejście do pracy. Jak jesteś takim patyjota to co robisz w japońskiej firmie. U naszego rodaka w firmie z takim podejściem pracowal byś tylko dwa dni. Pierwszy i zarazem ostatni. (usunięte przez administratora) Pewnie jestes do tego na utrzymanie mamusi i z nią jeszcze mieszkasz.

Operator

Ciekawa kombinacja. Przyjaciel wrogów Polski, nierob , rasista, mamisynek i ktoś kto nie byl w wojsku. Jestes bezwartościowym osobnikiem. Na twoim miejscu bym się powiesił.

Operator

Moi krewni tam byli kretynie za swoją działalność na rzecz polskości Śląska. Zle trafiłeś. Jestes żałosny.

Mak

No domyślam się, że tam byli, tylko w jakim celu.

Operator.
@Mak

Skoro nie umiesz czytać i nie wiesz co ta jest walka o polskość Śląska w powstaniach śląskich to wiem z kim mam do czynienia. Idź umyj rączki, pożegnaj mamusie i do łóżeczka.

Piec uszki
@I See Fire

Tsaaa przerwa 15 a na fajce co, chwilę są czerwoni z pieców, na kantyne co chwilę czerwoni z pieców więc co ty bredzisz za głupoty?

Kolo
@I See Fire

I bardzo dobrze ze odszedłeś w ngk uważają ze maja 4000 ludzi to mogą robić co chcą jeszcze się przekonają ze tak nie jest

przyjdz na P6 hala B zobaczysz dopiero co tam sie dzieje

Król

I co pracownik? Już trochę czasu minęło. Wożą was już? Obiboków i darmozjad.ów ze ślunska? :D P. U. S. T. A. K. U

Polać mu

Dobrze godo

Jorguś
@Król

Ja królewiczu, od września bedo nos wozić, jadymy durś

@I See Fire

Ktoś może mnie poprawić, ale obecnie prawo pracy przewiduje że to pracodawca dysponuje TWOIM urlopem w zakresie 100%, nie ma jak kiedyś ze dysponował 50% a Ty 50% i nie był w stanie odmówić teraz takie prawo ma.

X

Inni poprostu się szanują i nie będą się dawać ru chac za taką kaskę.

Xx
@Mak

A co ty byś do garnka włożył gdyby nie Śląsk ??? Żal mi się robi jak człowiek człowiekowi kłody pod nogi rzuca nasi dziadkowie nie za taką Polskę walczyli patrząc na wasze wpisy wcale mnie nie dziwi że w tym kraju jest jak jest…..

Czy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Darek

To nie jest system pracy dla studentów.

Ex-student

Utrzymanie ruchu bierze studentów automatyków i mechaników - dają umowę zlecenie i nieograniczoną elastyczność czasu pracy. Na koniec studiów oferują UoP jeśli jest miejsce na brygadach

Aktualność
Drodzy Państwo!

Z uwagi na pojawiające się komentarze skupiające się na konkretnych osobach, przypominamy i apelujemy o wyrażanie opinii na temat firmy oraz warunków pracy, zgodnie z celem przeznaczenia niniejszego serwisu, niezmiennie w sposób kulturalny i zastosowaniem się do obowiązujących przepisów prawa.

Zaznaczamy, iż wolność słowa ma swoje ograniczenia - nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności, a także do ujawniania informacji dotyczących konkretnych osób bez ich wiedzy i zgody. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Zwracamy również uwagę na obowiązujące nas wszystkich przepisy o ochronie danych osobowych. Komentarze łamiące prawo lub też będące niezgodne ze stanem faktycznym, będą usuwane przez administratora serwisu, a osoby naruszające dobra osobiste mogą zostać  pociągnięte do odpowiedzialności karnej.

NGK Ceramics Polska nie będzie akceptować i dawać przyzwolenia na komentarze obraźliwe lub krzywdzące osoby trzecie.

Z poważaniem,
NGK Ceramics Polska
Iks

Ale już na kolesiostwo,(usunięte przez administratora),obrażanie przez czerwonych obiboków w większości pozwolenie jest...i nie pomogło info do góry bo czerwoni dalej na swoich stołkach ,tylko ludzie presji nie wytrzymali i się zwolnili..

okok

Szkoda, że potraficie tylko straszyć i ustawiać po kątach zwykłych pracowników, a nie weźmiecie się za czerwonych np na P5, którzy robią sobie przerwę kilka razy 30-60 minutowe. Kolesiostwo, nepotryzm i sztuczne wartości to fundament tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 222.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 20 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 77 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.