NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Opinie o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Piszę się opijie nic nie daje, chodzi się do hr zgłasza też to nic nie daje , najwyższy czas zgłosić to do Pip wszelkie działania góry i czerwonych, oni już sobie znajdą rzeczy na waszą niekompetencje

Czlowiek

Jak ja czytam te pozytywy i liniowych którzy tu piszą pozytywne komentarze to aż żal mi się robi , jedyna normalna zmiana to D piece albo p4. Czekam aż napiszą jak to się mylę. Zmiana A i B to hity na skalę światową, mobbing, molestowanie i wszystko zamiecione pod dywan albo upieczone w piecu na p5 , więc jak lubisz takie ekscesy to jest praca dla ciebie !

Haja
@Czlowiek

Prawda i dodatkowo Niema czegoś takiego jak L4 jak ci urwie nogę masz przyjechać na wózku i zapierniczac

J23

W firmie musi być chyba bardzo niebezpiecznie skoro każą nosić okulary ochronne wszędzie. Tak dla osób chcących się przyjąć do pracy to takie info, że okulary ochronne nosimy nawet w drodze do kibla. BHP dostało polecenie z Japan i każdy grzejący stołek boi się odezwać w tej sprawie że ludzi oczy bolą i głowa od tych gogli. Za dwa lata ludzie bedą przez to ślepi. Każdy z Białych poparaduje po hali 20minut w okularach i będzie ci mówił że 12h w tym dziadostwie jest dla twojego zdrowia. Niech są te okulary dla jakiś tam prac niebezpiecznych ale nie do wszystkiego, no ludzie opamiętajcie się!!!

Pracownik.

Chciałem przedstawić aktualną sytuacje która ma miejsce na dziale P2:) Czerowni wogole nie pilnują swojej linii, co należy do ich obowiązków, i za co biorą pieniądze :) wszystkie obowiązki związane z pilnowaniem linii, jak również kasowaniem alarmów, pozostaje po stronie operatora, który i tak ma już dużo obowiązków na swojej głowie…. Czerwony ma czas na siedzenie na każdej przerwie po godzinie…. Jak również na przesiadywanie w biurze…. Mam nadzieje ze nowy dyrektor przyjrzy się dogłębnie temu co się aktualnie dzieje….. bo skoro ktoś ma czerowną koszulkę, to chyba powinien wykonywać obowiązki które do niego należą….. bo za to bierze wypłatę…. Taka moja mała sugestia…..

Ktoś
@Pracownik.

No chyba ze ma się wujka u góry:))) tak jak pewien ktoś…. W końcu dzięki temu można być gościem na swojej linii:)))

xXX
@Ktoś

Nie długo dojdzie do tego ze zostaną w tej firmie sami waszego pokroju…. Czyli same (usunięte przez administratora)tak wiec ludzie w czerwonych koszulkach… bo każdy kto ma trochę oleju w głowie i widzi co się tutaj dzieje, to się stad zwolni….

Lakita25
@Pracownik.

Czerwoni też co miesiąc powinni być oceniani ... ale nie przez PLUSA tylko pracowników i to anonimowo

Polanda
@Lakita25

Jeśli liniowy oceniany będzie przez pracownika to niech ce wiedzieć jakie ty byś miał oceny bo napewno nie takie jak masz teraz tylko jeszcze nizej

@Pracownik.

cześć - a mógłbyś coś więcej opowiedzieć? waham się bardzo nad przyjściem tu ale sądząc po tych komentarzach nie jest różowo.

@P77

Jeśli Ci serio zależy to nie myślałeś, żeby pójść na rozmowę i samemu to sprawdzić? Bo opinie przeczytane to już masz, więc wtedy sobie to jakoś podsumujesz?

@Zuzanna

Chłopie, co mu da rozmowa ? Tam trzeba iść i cały ten zakład zobaczyć, kurwidolek taki ze się patrzeć nie da , nic te ku**y czerwone nie robią tylko odgradzanie się i nic więcej, dobrze mają tylko osoby które wchodzą do (usunięte przez administratora) , przykład z B zmiany p6 , kolezaneczka dostała umowę na stałe i chleje , same Nki i l4 tata Ernest załatwił i teraz broni (usunięte przez administratora) jeszcze się kilku znajdzie np. Iwonka z wyrywki , lebioda która nic nie potrafi tylko strzelać ludzi z ucha i plotkować, liniowi Sławek albo Rafał, dwaj koledzy z osiedla oczywiście Ernesta bez podstawowej wiedzy że jak alarm jakiś wyje to uciekają z chali albo czekają aż operatorzy to ogarnął. (usunięte przez administratora) jakich mało nie mogę się doczekać aż ktoś się wkoncu temu przyjrzy , zresztą ile było już sytuacji że ludzie się zwalniali , mówili dlaczego , że wina liniowych bo się pastwią i stosują mobbing, myślicie że ktoś się tym zainteresował? A w życiu ludzie dlaczego tam wiecznie brakuje ludzi , ktoś znajdzie nawet nie koniecznie lepiej płatna pracę ale traktowani są jak ludzie a nie jak te mopy śmierdzące to idą w cholere z tego (usunięte przez administratora) Najlepszy wymyśl jeszcze to Notatki służbowe, świstki które nie powinny mieć prawa bytu a najlepsze jest to że nawet biura nic o tym nie wiedzą i się na to godzą, spróbuj nie podpisać to cie zgnoją tak że się sam zwolnisz. MASAKRA , nikt o zdrowych zmysłach i wiedzy jaka daje ta strona nie pójdzie tam robić za żadna kasę z chyba że zrobią z tymi czerwonymi fletami porządek, i zajmą się swoimi obowiązkami bo już nawet operatorzy im kawki robią. Na wszystkich działach tam jest fajna praca i mówię to z czystym sumieniem naprawdę fajna praca gdyby tylko te śmierdziele zostali ukruceni , to złota robota , targety porobione nie ważne czyim kosztem ważne że są to się góra nie interesuje a najwyższy czas , nie raz ani nie dwa któraś dziołcha ryczała przez tych patafianow w toalecie , bo nawet z ludźmi rozmawiać nie potrafią czy to pierwsza czy druga hala na B zmianie . Zresztą czemu się dziwić też jak Plusowi dostali w Gliwicach koszulki za wrażenie w (usunięte przez administratora) , za nic innego bo nie raz pozwolili zauważyć że wiedzy to oni nie mają, chyba żeby kogoś zgnoic albo upokorzyć na forum całej zmiany albo i zakładu do tego to są pierwsi . Przykład jakich wiele na każdej zmianie , hali czy brygadzie

LiniowyP7

Gratuluje pomysłu na podkładkę żeby bliskiej mi osobie nie przedłużyć tam teraz umowy nawet się uśmiałem, po drugie na zmianę A nie powiem złego słowa co innego o twojej zmianie czerwona osóbko miałbym dużo ciekaszych tematów tutaj do opisania bo to tylko 10% prawdy o was kolesiostwo to jest wszędzie. Serdecznie pozdrawiam autora kłaniam się po same kule i czekam z popcornem na kolejne wpisy.

Zawodowiec
@LiniowyP7

Sylwuś, twoja Emilka wylatuje całkowicie zasłużenie. Dziwne że za taka liczbę notatek szybciej nie wyleciała ( w dodatku czerwoni się zlitowali nad nią i z 2 razu po premii dostała by nie mieć kolejnej notatki).

LiniowyP7
@Zawodowiec

O jejku naprawdę straszne co ty myślisz że ona sobie z tego sprawy nie zdawała? Wez się rozbiegnij i przywal barana w ścianę i mnie nie rozśmieszaj bo sami się pogrążacie teraz .

@LiniowyP7

Podejrzewam że wszystkie osoby zainteresowane bacznie obserwują teraz wpisy na tym forum. Możemy dla państwa zorganizować spotkanie, tym również się zajmujemy, aby mogli państwo wyjaśnić sobie niejasności i "zakopać topór wojenny". Czekam na propozycje jeśli są państwo zainteresowani.

Czlowiek

Szkoda ze uczepili się jakieś ortografii a ani słowa żeby zdementować jakoś te plotki , pani Emilka przynajmniej się dowiedziała że może sobie szukać pracy , podejrzewam że odetchnie z ulgą, ale robienie dochodzenia i nerwy większość ludzi pokazała jaki kruchy lód jest pod wami i się boicie teraz żeby czasem hr nie zaczęło zadawać nie wygodne pytania, już za późno postaram się o to . Słodkich snów

@Czlowiek

Witam Panie Sylwestrze, bo podobno tak ma Pan na imię. Ludzie którzy zwracają uwagę na pisownię oraz wymowę są osobami dobrze wykształconymi i dlatego "rzuca" się im to w oczy. Na forum wypowiedziała się tylko jedna osoba pod pańskim postem. Więc podejrzewam że Pana oskarżenia co do pracowników są nie do końca prawdą. Oczywiście Pan może to zweryfikować. Jako pracownik medialny proszę o weryfikację i podstawy do zarzutów które Pan wniósł. Jest dużo niezgodności w Pana wypowiedziach.

Dildo
@Pracownik medialny

Wypiszcie mu notatkę ????

@Dildo

Notatek nie wpisujemy. Wyłapujemy tylko pracowników którzy kłamią albo nie zdają sobie sprawy z tego co piszą. I pokazujemy pracownikom nowym jak i starym że staramy się poznać prawdę i zadbać o dobre imię zakładu bądź pracownika. Pan Sylwester niestety chyba przesadził w opinie i wyrażaniu uczuć.

Artur

Dzień dobry, mam pytanie czy na terenie zakładu działa u Państwa związek zawodowy? Jeśli tak to proszę o odpowiedź z jakimi efektami?

@Artur

Żadnymi

Olis
@Artur

Dokladnie

TakaJa

Witam, czy ktoś może mi udzielić info gdzie w Chruszczobrodzie staje bus do ngk? Z góry dziękuję.

RRRRR
@TakaJa

Obok Baru Senior

TakaJa
@RRRRR

Dziękuję.

Mario

Hej szukam stałej pracy czy dają umowę po jakimś czasie pod zakład i czy zwalniają? I na jaki najlepiej dział iść? Nie ukrywam fajnie by było mieć w końcu stałą robotę a nie szukać co jakiś czas bo przez biuro...

Abc
@Mario

Tak, po przepracowaniu 18 miesięcy prawdopodobnie dostaniesz umowę pod NGK. Jak sobie na to nie zapracujesz, to na pewno nikt cię nie zwolni. Co do działu, to raczej nie będzie to kwestia Twojego wyboru.

Kuba
@Mario

Najlepiej się tam wogole nie zatrudniaj

@Abc

Cześć , skoro pracujesz w NGK to możesz mi coś powiedzieć o dziale P6 ? Bo praca wygląda banalnie tylko czy oprócz oglądania tych filtrów trzeba jeszcze coś się nauczyć

@Mario

Tam już się na stałe nie dostaniesz , chyba że masz pojemne gardło

Qwerty

Witam jak wygląda sytuacja teraz firmie widzę ogłoszenia że szukają pracowników i jak wygląda sytuacja zarobkami.

WACEK
@Qwerty

4 tys brutto na start ale praca dobra na chwilę i szukanie czegoś na poważnie.... Jak chcesz usłyszeć od przełożonego że nie możesz chorować no to raczej poważny zakład nie jest... powodzenia nowym rekrutom będzie potrzebne :)

Blabla
@WACEK

Dokładnie. Praca dobra na chwilę, ciągle braki ludzi i wieczne pretensje o to, że się czegoś nie zrobiło, bo pracujesz na 2 stanowiskach.... GORĄCO NIE POLECAM. Trzeba się z zwijać z tego zakładu

@WACEK

co człowiek wchodzi na P0 to albo śpią albo grają na telefonach... a spróbuj cement zamówić...

Agnieszka
@WACEK

na jakim stanowisku dostaje się takie pieniądze na start? ;)

@Agnieszka

Jak wejdziesz w ofertę manpower lub power jobs masz wszystko napisana jasno i czytelnie ile i co

inkwizytor
@2143

Bluźnisz przeciw Panu . głupcze , głupcze . Po trzykroć głupcze !

ściema
@inkwizytor

Robiłem kiedyś na P0 i to ty bluznisz. kazdy kto przychodzil i chcial zamowic cement był tym niedobrym. a juz na koniec dniowki jak trzeba bylo dokrecic 1-2 sztuki to wielki lament bo ktos musi robic. pupilki mialy dobrze przy biurku bajerka sie krecila, pogaduszki, telefony, ale robic nie bylo komu. zas ci co robili za innych ostatecznie stary jeszcze karal gorszymi ocenami, bo wiadome jak to nie pupilek to mozna go odpowiednio potraktować. i takie to zycie na tym p0.

tolek
@Qwerty

ludzie zaczynają uciekać jeśli chodzi o zakład w DG

samuraj
@WACEK

Eksperci szacują wysokość minimalnego wynagrodzenia na 2023 r. prawdopodobnie na co najmniej 3 416,30 zł, czyli o 406,30 zł więcej niż obecnie (minimalne wynagrodzenie w 2021 r. wynosi 3010,00 zł).

Agnieszka
@Blabla

W umowie ma się jedno stanowisko, a normalnie trzeba pracować na dwóch? Dlaczego tak jest? Na każdym stanowisku jak się jest to się tak ma, że koniec końców jest się na dwóch? :/ Da się tak wyrobić wtedy z robota?

@Agnieszka

No jasne , na p6 w 3 osoby gdzie pracuje się w 4 ludzie robią targety po 700/900 sztuk , liniowy w tym czasie pije kawę albo bajeruje z plusem albo ciul wie kim , w między czasie przyjdzie i się przywali że linia nie jedzie , na przerwach ściąga filtry na stolik , a gdy operatorzy wracają z 15 minutowej przerwy on idzie i go nie ma ponad godzinę czasu . Ale operatorzy sobie radzą, tak , bo nie mają innego wyjścia, ocena 3.0 i liczą ze jeszcze im kawę zrobisz

P77

Cześć wszystkim. Jak wygląda aktualnie sytuacja w firmie tak od strony pracownika? Rozważam pracę ale się waham czytając różne komentarze. Chcę się dowiedzieć jak to wygląda na serio a nie na papierku. Czy ktoś mógłby o tym więcej opowiedzieć na żywo albo emailem (kr.pawlak1977@gmail.com)? Mile widziane wszystkie opinie.

Xx
@P77

Robię 5 lat i się zwalniam, nie polecam nikomu.

@Xx

Po takim stażu? :( Czyli żadnych profitów za niego nie masz, że uciekasz?

Ggggg
@Xx

Najlepsza i szczera opina tyle w temacie

Rem
@Xx

Hej. A może byś napisał na jakim dziale pracowałeś oraz powody odejścia?

Xx
@Ggggg

P6

nowy123
@Xx

cześć, a moglibyśmy się zdzwonić. wolę po ludzku podpytać o prace niż tu przez pisanie.

Otwarte oczy

Szmatki dopiero na jesieni więc pan wymyślił niewolnikom okulary dla jego "bezpieczeństwa" (bez-pieczy) żeby mieli o czym pamiętać i można było za coś przywalić. Wielu ludzi zadało konkretne pytania odnośnie tego pomysłu, zobaczymy jakie i czy będą w ogóle odpowiedzi bo wątpię w to :)

Teresa
@Otwarte oczy

Czemu uważacie to za taki zły pomysł?

adff
@Otwarte oczy

A czemu nie przyłbice? Od razu problem covida by się ogarnęło

@adff

A to one w ogóle coś dają?

doktor
@Zuzanna

dają, zrobiono mnostwo badań i są one potwierdzone testami że zakryta twarz daje większe szanse udania się na randke :D

P2 to jakiś żart

Przestrzegam przed podjęciem pracy na dziale P2. Ciągłe braki w obsadzie, o wolne musisz wręcz skamleć u zmianowego na kolanach bo wiecznie "nie mam ludzi". Pupilki mogą biegać na krew kiedy im pasuje i brać wolne wtedy kiedy chcą, reszta uznawana jest za drugi sort. (usunięte przez administratora)od alarmu do alarmu za trzech ludzi. Czerwoni albo po szkole specjalnej i nie umieją najprostrzych czynności na swoim stanowisku, albo pupilki przesiadujące w biurach, na kantynie albo palarni jak już łaskawie przewiną się przez swoją linię to dra mordy na operatorów że wszystko stoi, wyje i cykle przedłużone. Od tego czerwony (usunięte przez administratora)jesteś żeby pilnowac swojego stanowiska!! Awanse rozdawane po znajomości a nie za umiejętności!! Ciekawe czy góra kiedyś w tej kwestii się obudzi? Oceny? Smiechu warte!!! Kolegujesz się z czerwonym to możesz liczyć na średnią w okolicy 4, mówisz co myślisz i nie odwalasz za liniowego roboty to wiedz że skończysz z 3,3. Oni się jeszcze dziwią wszyscy że nikt do pracy tu przyjść nie chce? Śmiechu warte. Omijajcie ten dział szerokim łukiem!!

@P2 to jakiś żart

Kierownicy to też byli pupilki białych z Gliwic cholota

PRACOWNIK
@P2 to jakiś żart

Dobrze Wam... Macie szansę na 4.

@P2 to jakiś żart

siema - a jak wyglądają zmiany? i czy coś się zmieniło od października czy sytuacja taka sama?

Leonardo

Witam jakie są zarobki w NGK i jak praca w zakładzie wygląda i jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna??

@Leonardo

W zależności na jaki dział trafisz będziesz miał lepiej albo tragicznie. Najbardziej męczące działy to Piece i Assembling resztę da się przeżyć. Płaca bez względy na dział I płeć 4000 podstawy 225 za prace w trybie 12h dodatek nocny jakieś 70zl za miesiąc + premia 10% od podstawy. Premia za wyniki tyle że firma za punkt honoru obrała sobie uwalenie jej tak bardzo jak się da. By dorobić przychodzisz na nadgodziny bo obecnie firma Cię potrzebuje ale jeśli przestanie to dostaniesz kopa w (usunięte przez administratora) Zapylenie dosyć istotny problem w szczególności na dziale P4 ponieważ kondycja maszyn działu P5 jest ważniejsza niż twoje zdrowie wiec cała siła odciągów przekierowano na dział P5 (Mazak) by nie zajechać tamtych maszyn a ty na P4 stoisz w pyle i wszyscy maja w (usunięte przez administratora) ze za 5 lat dostaniesz raka. Ale ogólnie spoko lepiej mieć prace niż siedzieć w domu ????.

Leonardo

Można wiedzieć ile dostajesz na konto tak szczerze??

Świerku
@Leonardo

Nie przychodź jeśli nie potrafisz policzyć brutto - netto.

@Leonardo

Ja tutaj pracuje ponad 10 lat i widzę jak ten zakład się stacza, co do moich zarobków ciężko porównać moje i nowej osoby. Ale jako nowy jeśli zrobisz z 24 h nadgodzin to w okolicach 4000 zł powinieneś wyjść.

Swierku

Kolejny co nie potrafi policzyć :) :)

Jokipoki

Co ty pitolisz jakie 10 lat tyle to ta fabryka nie ma.nastepny co nie potrafi liczyć

@Jokipoki

NGK DG jest oddziałem fabryki z Gliwic wiec jest opcja pracy nawet 15 lat.

Nowa

A czy mogła bym się dowiedzieć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna ? Słyszałam , że jakieś testy trzeba przejść? Czy ciężko przejść te testy ? Albo chociaż w skrócie napisać jakie testy ?

Nowa

A po co te testy matematyczne do produkcji ? Bo nie do końca wiem jak wygląda praca ?

Jokipoki

Wow to ja mam więcej pozdrawiam dezerterów i nieudaczników co uciekli z Gliwic dla koszulki hehe (usunięte przez administratora)

Zofia

A te nadgodziny o których piszesz, sa płatne jakoś ekstra czy po normalnej stawce godzinowej?

Szotsi
@Zofia

Gdyby były na zwykłej stawce to chcialabyś poświęcać dzień wolny?

Ppp4

Ty chyba z(usunięte przez administratora)Spadłeś, piszesz takie głupoty ze brak słów, ciekawe czy wiesz co to w ogóle jest "odciąg" bo prawdopodobnie nie masz o tym zielonego pojęcia jak i o zapyleniu.

Popo
@Ppp4

Kim jesteś szeryfie?

ja wiem wszystko
@Ppp4

Zapylenie - wtedy kiedy osa naparza w kielichu kwiatowym i dochodzi do zapylenia =====> poprawna odpowiedź! Odciąg - czynność należąca do tych łatwych, odciągasz gile z nosa, albo odciągasz innych od złych nawyków = odpowiedź zła! Ja to umiem rozwiązywać krzyżówki. 100, 200 300 500 i 1000 panoramicznych.

wiśnia

tragedia

@wiśnia

A wiadomo czemu te zarobki tak trudno porównać ze sobą?

Hm

Jaka jest stawka na godz na rękę i czy dojazd organizuje firma

Szerlok
@Hm

Wszystko jest leganckie, i że tego będziesz zadowolony, a autobusy pieknie oklejone, że az się zyć się chce.

@Szerlok

Co?xd A czym oklejone są, logo firmowe? I płacicie za to?

pytanko

Witam co tak się tak dużo pracowników zwalnia z firmy czyżby złote czasy mineły ?

@pytanko

Już chwilę temu

Chciałem zapytać tak bez ściemy jak wygląda praca na tym P0 dużo nauki itp czy po trzech miesiącach prubnych da się to ogarnąć ?

zorgman

robota taka super że nie ma kto jej wykonywać. Obecnie chodzą i szukają na "dobrowolne" nadgodziny bo jak nie przyjdziesz to masz po ocenie :)

PO
@zorgman

Ale nie na PO.Tu robotę robisz nawet w 3/8.Da sie.Co z tego że 12 h cały czas pracujesz i jeszcze na koniec oczywiście 5S a w czasie produkcji TPM

antyreklama
@PO

Nie promuj tego p0 bo nic dobrego z tego działu nie ma, Szczegolnie na zmianie gdzie + jest słynny Pan B, który to doszedł do stanowiska dzieki wchodzeniu w *****. Kapowanie ma opanowane do perfekcji....jak byl jeszcze operatorem to na skarge jak przedszkolak latal do brygadzistów. Dalej tak beczysz?

who
@antyreklama

chyba działy ci się pomyliły

P6

Na drugiej hali na kantynie jest grupa której przewodzi ' migotka' i ' obelix' . Którzy non stop narzekają jak to oni muszą robić za kogoś i jak to jest ciężko i wszyscy są źli. 'Migotka' to taka chłopczyca , rzuca wiązankami jak z dobrej (usunięte przez administratora) jest chyba przywódczynią tej grupy no i rzecz oczywista 'miga' się od roboty , Obelix to taki typ który jest rzucany z działu do działu, może gdzieś zabawi na dłużej , podstawowe rzeczy do przyswojenia przychodzą mu z trudem, no chyba że obgadywanie MZ, ML a nawet kierowników. Ja to się pytam z czystej ciekawości jak tak jest źle to czemu jesteście tutaj?

P4

Ludzi z około 3 letnim stażem są poszkodowani co do podwyżek . W moim przypadku jestem stratny 400 zł. A cały rok starałem się jak głupi a dostałem tyle samo co nowy pracownik . Czy ktoś coś z tym zrobi ?

Tak ma być
@P4

O gorzkie żale to nie te forum

P4
@P4

No widzisz Adi po co się starać ? Widzisz za kogo cię mają !

Nowy pracownik 92

Witam jutro mam rozmowę przez agencje pracy tymczasowej gi Group i moje pytanie brzmi : czy ktoś wie co za testy matematyczne się tam wykonuje ??? Z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam.

Algebra
@Nowy pracownik 92

Jak boisz się prostych testów z matematyki, to współczuje.

Nemo
@Algebra

Kolega napisał w poście jakie będą testy matematyczne a nie że się boi co będzie. Widać masz problem z przeczytaniem i zrozumieniem o czym tutaj się pisze co mnie nie dziwi.

Nemo
@Nowy pracownik 92

Testy są takie same jak w agencji pracy np odejmowanie/dodawanie do 3 miejsca po przecinku np 1,012-0,022. Odczyty z manometrów ale najpierw będziecie podzieli na dwie grupy z czego jedna grupa będzie układać wieżę z klocków według tego co jest napisane w instrukcji a druga grupa będzie budować ogrodzenie. W ten sposób sprawdzają czy umiesz pracować zespołowo. Oczywiście nie daj Boże abyś stał i się przyglądał jak inni pracują bo masz pozamiatane. Po układaniu wieży i pisemnych testach będzie wycieczka na dział na którym będziesz pracować. O tym gdzie trafisz decyduje HD, który zgłasza zapotrzebowanie na pracowników na dany dział. Trzeba uważnie słuchać i zapamiętać jak najwięcej co mówi osoba, która będzie cię oprowadzać. Potem będą cię z tego odpytywać. Pamiętam że były również pytania czy odpowiada ci praca w systemie 12 godzin? Pytanie o znajomość obsługi komputera oraz dlaczego chcesz pracować w NGK?. Na końcu nie udzielą ci odpowiedzi czy zostałeś przyjęty czy też nie info o tym otrzymasz telefonicznie. Jeśli twoja kandydatura zostanie odrzucona możesz się starać powtórnie ale nie wcześniej niż za 12 miesięcy.

Darek
@Nemo

Aż HR musi pomagać nowym w zadaniach rekrutacyjnych :) jak miło

Pppppp
@Nowy pracownik 92

Poszukaj innej pracy naprawde chyba ze lubisz stać na lini produkcyjnej robic ciagle to samo przez 12h jak te roboty

Zostaw merytoryczną opinię o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 223.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 20 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 75 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.