NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

3Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

P6

Na drugiej hali na kantynie jest grupa której przewodzi ' migotka' i ' obelix' . Którzy non stop narzekają jak to oni muszą robić za kogoś i jak to jest ciężko i wszyscy są źli. 'Migotka' to taka chłopczyca , rzuca wiązankami jak z dobrej (usunięte przez administratora) jest chyba przywódczynią tej grupy no i rzecz oczywista 'miga' się od roboty , Obelix to taki typ który jest rzucany z działu do działu, może gdzieś zabawi na dłużej , podstawowe rzeczy do przyswojenia przychodzą mu z trudem, no chyba że obgadywanie MZ, ML a nawet kierowników. Ja to się pytam z czystej ciekawości jak tak jest źle to czemu jesteście tutaj?

P4

Ludzi z około 3 letnim stażem są poszkodowani co do podwyżek . W moim przypadku jestem stratny 400 zł. A cały rok starałem się jak głupi a dostałem tyle samo co nowy pracownik . Czy ktoś coś z tym zrobi ?

Tak ma być
@P4

O gorzkie żale to nie te forum

P4
@P4

No widzisz Adi po co się starać ? Widzisz za kogo cię mają !

Nowy pracownik 92

Witam jutro mam rozmowę przez agencje pracy tymczasowej gi Group i moje pytanie brzmi : czy ktoś wie co za testy matematyczne się tam wykonuje ??? Z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam.

Algebra
@Nowy pracownik 92

Jak boisz się prostych testów z matematyki, to współczuje.

Nemo
@Algebra

Kolega napisał w poście jakie będą testy matematyczne a nie że się boi co będzie. Widać masz problem z przeczytaniem i zrozumieniem o czym tutaj się pisze co mnie nie dziwi.

Nemo
@Nowy pracownik 92

Testy są takie same jak w agencji pracy np odejmowanie/dodawanie do 3 miejsca po przecinku np 1,012-0,022. Odczyty z manometrów ale najpierw będziecie podzieli na dwie grupy z czego jedna grupa będzie układać wieżę z klocków według tego co jest napisane w instrukcji a druga grupa będzie budować ogrodzenie. W ten sposób sprawdzają czy umiesz pracować zespołowo. Oczywiście nie daj Boże abyś stał i się przyglądał jak inni pracują bo masz pozamiatane. Po układaniu wieży i pisemnych testach będzie wycieczka na dział na którym będziesz pracować. O tym gdzie trafisz decyduje HD, który zgłasza zapotrzebowanie na pracowników na dany dział. Trzeba uważnie słuchać i zapamiętać jak najwięcej co mówi osoba, która będzie cię oprowadzać. Potem będą cię z tego odpytywać. Pamiętam że były również pytania czy odpowiada ci praca w systemie 12 godzin? Pytanie o znajomość obsługi komputera oraz dlaczego chcesz pracować w NGK?. Na końcu nie udzielą ci odpowiedzi czy zostałeś przyjęty czy też nie info o tym otrzymasz telefonicznie. Jeśli twoja kandydatura zostanie odrzucona możesz się starać powtórnie ale nie wcześniej niż za 12 miesięcy.

Darek
@Nemo

Aż HR musi pomagać nowym w zadaniach rekrutacyjnych :) jak miło

Pppppp
@Nowy pracownik 92

Poszukaj innej pracy naprawde chyba ze lubisz stać na lini produkcyjnej robic ciagle to samo przez 12h jak te roboty

Dinozauro

Jest juz info 500+za oceny. Oceny od 250 do 500. Wszyscy będziemy zadowoleni. Nowi 4000 tys na start.

Nico
@Dinozauro

Słuchaj no informator! Jak nowi 4000 to wielu pracownikom musieli by zrobić wyrównanie stawki.O tym zapomniałeś pisząc te bzdury!

poprawka
@Nico

ja no sory pomyliłem się no masz rację nie 4000 ino 5000. Dzięki za czujność

Marian
@Nico

Jeżeli wszyscy by dostali po 500 to ci co mają 3500 dostali by też i mieli by 4k plus ocena więc nie musieli by robić wyrownania

Opel
@Dinozauro

No i Dino właściwie miał rację... Na brygadach roznica pomiędzy ludźmi pracujacymi 2-3 lata a 2 tygodnie wynosi do 150 zł. Większość ma kilkanascie złotych więcej... Pytanie kto będzie szkolił swiezakow? Skoro zarabiają tyle samo to tyle samo powinni posiadać umiejętności.

otwarte oczy

kto to, jaka brygada i dział ?

Xd

Dzięki swojej masie osiągnął stan równowagi XD

Żenada 2

A wogole co tak wszyscy cicho siedzą , nie jest to dla Was żenujące , niech każdy się wypowie co myśli o podwyżkach , jesteście usatysfakcjonowani ? No nowi pracownicy pewnie taaaak ! A Tym z doświadczeniem i stażem , przybijam pione , bo czuję się tak jak Wy ...... oceny pracownicze nabieraja dziś innego znacznia, bo po co się starac ? No pytam się , po co ?'

Zawsze za płotem lepiej
@Żenada 2

Starać się po to by dostać lepsza podwyżkę. Bo po to sie chodzi do pracy żeby zarobić. No ale zawsze też możesz się utrzymać z 500+. 15 lat temu na start dawali 1800zl to może niech teraz też tyle dadzą. Niestety to jest inflacja i każdy musi dostać podwyżkę. A to że mlodzi na tym wyszli najlepiej to już nic nie zrobisz ciesz się ze tobie nie zabrali. Ale jak ci się nie podoba podwyżka to jest pewnie sporo osób którym możesz ją oddać. :D

Zawsze za płotem lepiej

Jak po 3 latach nie miałeś 4tys to widocznie (usunięte przez administratora) się starałeś. I jestes gościem który tylko siedzi na dopie. Zawsze możesz zmienić pracodawcę jak ci nie odpowiada.

ze jak??
@Zawsze za płotem lepiej

każdy musi dostać podwyżkę? jedyne co musisz dostać to zimny okład na głowe, nie masz pojecia o podwyzkasz w innych pracach. To nie (usunięte przez administratora) ze sie każdemu należy.

ToZart

Co to się odwaliło dziś z 'rozmownym kolegą z p2? Jeździ po fabryce chwali się ze nie ma smaku I węchu a jakoś cala nockę go widać, co chwilę go gdzieś widzę jak przejeżdża. Dlaczego taka osoba nie została odesłana do domu? Naprawdę tak to ma wyglądać? Tu każą nosić maski, sprawdzają temperaturę na wejściu żeby zapobiegać covid A tu dziś na nocce taka akcja... brak słów

Podwalina
@ToZart

Tylko góra może iść se na wolne z powodu pandemi operator jeden dzień w domu i z powrotem chyba że dostanie kwarantannę i straci premie

Góra
@Podwalina

Góra to zupełnie inna formacja struktur zakładu, nie pracuje fizycznie tylko intelektualnie czyli może pracować zdalnie i nadal w ten sposób świadczy usługi zwane „pracą” co innego ktoś kto np. Wykonuje swoją pracę na wózku widłowym nie weźmie jej do domu bo musi wykonać to fizycznie. Abstrahując od tego, to kolego jesteś znowu w błędzie bo kierownictwo poszczególnych działów zwalnia pracowników z wykonywania pracy na rzecz wolnego!!! Czyli ci zaszczepieni tzn. Bezobjawowi żeby nie zarażać są izolowani. Wniosek-trzeba było się zaszczepić. Pozdrawiam

taki tam
@ToZart

Akurat jeśli o covid to jest w tym zakładzie wielka ściema, masa gówniarzy którzy w to nie wierzą bo youtubów się naoglądali. Sam BHPowiec w to nie wierzy, jedna wielka ściema a ten (usunięte przez administratora) naprawdę jest!

Popo
@taki tam

Ktora fala Cię obudzi bystrzaku?

Symulant

Nie wiecie kto to taki - Alwin - leser

Popo
@ToZart

Pytanie to wszystkich zastraszonych covidian... Co teraz czujecie gdy okazuje sie ze to tylko sciema? Jak sie czujecie z tym ze aparat panstwa w imie walki z srovidem zabił wam bliskich? Jak sie czujecie (usunięte przez administratora)

Żenada 2

Brawo ! Dla zarządu Dziś już wiemy jakie znaczenie mają pracownicy z doświadczeniem i stażem . 500 zł dla nowych pracowników i pracowników z krótkim stażem , a dla tych co się starali i byli oceniani średnio 400 . Co to wogole ma znaczyc . Po co się starac , za niedługo lepiej będzie się zwolnić i przyjąć od nowa , a w sumie po co ? bo dziś praca w NGK to nic nadzwyczajnego . 4000 brutto to za niedługo będzie minimalna płaca w Polsce . Praca w takich warunkach i w takim systemie pracy , jednak powinna być opłacalna , a nie jest . Więc pytam się po co ? Powodzenia w szkoleniu nowych pracowników , tym którzy zostaną , niech mają cierpliwość , a tym którzy się zwolnią, wcale się nie dziwię .

Gg
@Żenada 2

Idź płakać w poduszkę . A nie wylewasz żale

Babu

Ile ma być podwyżki w kwietniu?

Max
@Babu

od50 do 350 zł ...pewne info !!!

Ebe ebe
@Max

Przesadziłeś do 200 ma być.

No to czekamy

Przygotowali już was przełożeni z podstawowych zwrotów po rosyjsku ? Nowi pracownicy już jadą. Na ekranach telewizorów i manomentach już widzę cyrylicę. Zmieniał się dyrektor. Każdy mówił, ze dba o czystość. Z tymi modernizacjami co widzę to jedynie gruźlicę można dostać w tej pracy i pluć krwią prosto z płuc

P5 DG

Zawsze braki w obsadzie na dwie hale Praca operatorow na dwa machiningi. Czemu nie zatrudnia ludzi na stanowiska? 30 osob jest potrzebnych do obsady 10linii. Dodatkowo: Praca operatora na obserwacji 100% na machiningu czy sa SLC lub BC. 90% napraw za ktore sa odpowiedzialne dzialy P4 za SLC i nawet P1 za BC. Tami bezpromewy dzial P5 jest..... A P6 dopierdziela sie tylko do P5. Bo raportow na cala mozliwa produkcje nie umie zrobic.

PRACOWNIK
@P5 DG

Bo jak reklamacja jest to tylko P6 ma po plecach. Wam premii nie zabierają.... A o jakich naprawach gadasz... Nie ma napraw 100 % dobry produkt.

Trik
@PRACOWNIK

Jak nie ma napraw! P5 Ma 100% zawsze

@P5 DG

Tak widzimy jak maxining zapiernicza na telefonach.

Co prawda to prawda

Dzordi

Widzisz tylko zabawe na telefonie ?. Podejdz to poczujesz jak jeden operator wali wódą. Jak czerwonemu operatorzy zgłaszaja to to zlewa. Szkoda mi ich jak tam przychodzę.

Bercik

Zapraszam na mixing przy chodz by 6-7 liniach tak do sprawdzenia jak to sie siedzi na telefonach bo wydaje mi sie ze to komentarz dotyczy was tam P5

skończ
@Bercik

Robiłem na P0 i potwierdzam tak siedziało sie na telefonach, a robota w (usunięte przez administratora)

Egs
@Bercik

Jakież to normalne jak jeden dział najeżdża na drugi. Brawo super sie tam bawicie?

Święte słowa
@P5 DG

800 szt target 2kilo i w ciągu 12h podnosisz go dobre 7000 razy. Brak ludzi, brak możliwości zmiany do ubikacji, brak godności dla człowieka

Dram

Może ktoś powiedziec jaka atmosfera panuje na assemblingu?

Harpagan
@Dram

Niebawem przyjdziesz to sam zobaczysz

Assembling
@Dram

Krzywe, źle złożone ??? To ma jechać 100 ponad target ? Cisnij dalej. Ja się pochwale potem przed kierownikiem ile zrobiłem. To jest assembling w skrócie. I siedzenie w pyle

Mm

Witam ile netto ma się na start pracując cały miesiąc?? Pozdrawiam

@Mm

Chcecie dowiedzieć się prawdy do porozmawiajcie z kimś kto pracuje, a nie czytajcie tych głupot.

Mm

Niestety nie znam nikogo osobiście kto tam pracuje i nie mam od kogo takich informacji uzyskać da się wyciągnąć chociaż 3.500 netto?

Rim
@Mm

Ostatnio o takie pensje w tej Firmie bardzo ciężko.

Lakita25
@Mm

Na początek bez ZETEK między 3100 3500 ale podwyżki od 1 kwietnia czyli smutna rzeczywistość tyle,

WC

Chciałam zgłosić, że dziś zastano w damskiej toalecie niespuszczoną wodę w klozecie nr 2. Serio to takie ciężkie nacisnąć jeden mały przycisk i po sobie posprzątać? Niestety po tym co tam zastałam musiałam trzymać kał aż do zakończenia zmiany i przyjazdu do domu. (usunięte przez administratora)

Sexy pusia.
@WC

Zgłoszenie przyjęte. Klocek koleżanki został usunięty. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. Mamy nadzieję, że przy wydalaniu stolca w domu nie było problemu i kał płynnie wydostał się z Pani kiszki stolcowej. W ramach przeprosin i rekompensaty proszę zgłosić się do H.R. po talon na darmowe śniadania do końca roku.

Lakita25
@Sexy pusia.

Zgodności z opisem

Jasia

Czy ktoś może uczciwie bez sarkazmu napisać jak wygląda tam praca dla kobiety? Czym się zajmują i jak wygląda praca 15, 16 dni w miesiącu grafikowo? Ile zarabia się minimum na start?

Bajabongo
@Jasia

Aktualnie coś około 3k (nie licząc Zetek bo ich liczba w miesiącu jest różna, np z kompletem zetek 4K lekko, oczywiście wszystko na rękę). Jako kobieta możesz trafić jedynie na 2 działy P4 i P6. Gdzie P6 jest „łatwiejszym” działem pod względem wysiłku fizycznego bo jednak głównie się sprawdza i pakuje do kartonów. Ale teraz chyba nie przyjmują kobiet?

Operator.

Są tu jakieś pisiory? Chciałem wam podziękować za was rewelacyjny rząd i wypłatę za styczeń. Mam nadzieję że nie starczy wam na rachunki.

Gumiś
@Operator.

Ty się ciesz że za darmo do roboty jeździsz

Na P
@Operator.

A bo to jeden? tylko kogo nie spytasz to ja nie, ja glosowalem na innych. ale dobre ze bombelki jest 500 plus, by w szkole sie uczyli i umieli co niektorzy liczyc to by wiedzieli ze to psu na bude gdyby byly izsze podatki. ale co tam jeden z drugim wie lepiej. bora boras

Rychu
@Operator.

Odpitol się od tego rządu. Wypłata za styczeń w porządku - o co ci chodzi ??? Byłeś w styczniu na L4, dostałeś mniej czy co ??? Ja pamiętam dobrze czasy poprzednich rządów kiedy przed 10 nie było pewności czy wypłata w ogóle będzie!!! Żeby było jasne nie dotyczyło to NGK.

Ryś
@Rychu

Współczuję. Może terapeuta po przez hipnoze wymarze te zle wspomnienia, abyś mógł normalnie funkcjonować w teraźniejszości. Idąc 2 kroki do przodu i 1 w tył daleko nie zajdziesz. Wyliz tyle zek swoim dobrodzieją.

Geniu
@Rychu

Te Rychu ale Ty w rzondzie pracujes? czy ino ich bronisz bo to ze taka reklama? Ty skoncz gową bigos mieszoć, bo już wszyscy na rejonie mówią że Ty łokciem kroisz chleb, a uszami podrzucasz placki ziemniaczane. Sory Rychu, ale właśnie czerwony zmierzyl mnie oczami nienawiście, musze iśc przycupac kajs indziej bo widzial ze na telepfonie piszem z toba. 3maj sie i dozobaczenia pod mostem.

Rychu
@Ryś

Nie potrzebuję terapeuty ale dzięki za troskę. Po prostu doceniam to co jest - oczywiście że nie jest idealnie i mogło by być lepiej

Łysy 69

Operatorzy od jakiegoś czasu się zwalniają ,ponieważ inne firmy proponują lepsze warunki. To będzie jeszcze bardziej widoczne po kwietniowej podwyżce,znowu NGK postara się nas wydymać na podwyżkach. Jak z resztą zawsze. Także czas najwyższy pisać wypowiedzenia. Zanim zarząd się ogarnie że tracą dobrych operatorów będzie już za póżno..Dookoła nowe firmy ,lepsze warunki ,a NGK obudzi się z ręką w nocniku jak zacznie brakować operatorów którzy znają się na robocie.

Robol
@Łysy 69

W której firmie są lepsze warunki płacy? Chętnie zaaplikuje

@Robol

U nas, nawet teraz szukają. a pracodawca nazywa sie szlachtaniepracuje. Dawaj do nas, ryby nieźle biorą.

Spin

Nowy rok nowy mazurek

Zainteresowana

Ja z pytaniem czy dużo osób dojezdza z Olkusza?

Ula
@Zainteresowana

Zrób ankietę przed wejście do zakładu to się dowiesz.

Co jaki czas w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Rem

Podwyżki są co roku w kwietniu i są uzależnione od twoich ocen.

@Rem

Na ile minimum można liczyć? 100, 200, 500?

Ex
@Piotr

Mafi
@Ex

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Co za bzdura... 1000zł? Gdzie? kiedy? Osobiście dostałem 3000 zł podwyżki. Wiec nie siej zamętu.

Zostaw merytoryczną opinię o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 226.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 163, z czego 20 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.