NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Opinie o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Piotrek

Witam jakie zarobki są na stanowisku operator maszyn? Za jakiś czas NGK ma mnie przejąć z agencji i się zastanawiam czy szukać innej roboty.

Że co?
@Piotrek

Jak nie wiesz jakie są zarobki ?Przecież przechodzisz z agencji pod NGK No chyba że przychodzisz z agencji towarzyskiej

N100

Dostaliscie nagrode swiateczna?

generalnie
@N100

tak 2tys premi 8 zetek czyli razem z laską 11000 na święta kochamy ngk

Zizu

Jaki Warchoł ??

Wikipedia

Proszę bardzo Definicja Wikipedia: warchoł – potoczne określenie hulaki, przestępcy i samowładcy, człowieka siejącego zamęt w imię tylko własnych celów.

Warchol
@Zizu

Zapewne ten który zaczynał karierę w Gliwicach :D

Generalnie

Generalnie usunęli komentarz o warchole który złożył CV do Gliwic :( generalnie czemu ?

xzc

Co zrobił

Zupa z trupa

Jakim desperatem trzeba być żeby tam pracować A kobiety . . . Szanujecie się ? Bo ja kobiet z fabryki wcale . Podejmowanie sie tej pracy wiele o was mówi nieudaczniki zyciowe Ciekawe gdzie pójdziecie pozniej . . . Może do SK ? Szczyt ambicji

@Zupa z trupa

Masakra????

Robot

Jak myślicie ile dadza podwyżki

@Robot

5 pln

P4 stan umysłu?

Pytnie co sie dzieje na P4 hala A zmC, ludzie nie chcą tam pracować! Dlaczego?

Normal
@P4 stan umysłu?

Bo są leniwi

Kibol
@P4 stan umysłu?

Plus????????

fdsj

Dlugo juz sie nie pomeczycie bo chodza sluchy ze idzie koniec. Wszystkie firmy juz maja zapelnione magazyny katalizatorami do tego od nowego roku beda co rok ograniczac produkcje diesli

I'm blue

Lidl proponuje zarobki 3750zl brutto za miesiac normalnej pracy(godzin). Czy zwiekszycie podstawe dla wszystkich na teraz(nie na rok rozliczeniowy od 1go kwietnia)? A czy jak zwiekszycie podstawe to czy wieloletni pracownicy tez dostana podwyzki?

6rty4
@I'm blue

Co do podwyżek dla wieloletnich pracowników... raz po raz nie dostają wyrównań. Tu nie opłaca się długo pracować

Pracowity

A ja z takim zapytaniem Czy to prawda , że w czasie zaostrzenia pandemii kwiecień/lipiec 2020 praktycznie nie pracowaliście i dostawaliście jedynie postojowe ? Szykuje sie kolejna fala nie uśmiecha mi się popracować miesiac a potem dostawać marny tysiac postojowego

Pracowalismy ale mniej, wyplata 2,5-3k w tym okresie

Aaa
@Pracowity

Dostajesz czysta podstawe jak do pracy nie przychodzisz. Nie marny tysiak.

Głodny
@Pracowity

Postojowe to już raczej by mogło być bo firmy samochodowe stają...płacili 100% na postojowym tylko premia była zależna ile byłeś dni w pracy. . np.jak byłeś 7,8 dni to miałeś 50% premii

Ola

Czy są obecnie oferty pracy?

Prod
@Ola

Aktualnie raczej nie zatrudniają nikogo nowego

Ccc
@Prod

Powerjobs twierdzi ze zatrudniają

Mądra
@Ccc

A niby po co mieliby zatrudniać,żeby płacić za siedzenie w domu???

@Mądra

Dużo mniejszą mieliście wypłatę za siedzenie w domu ?

nowy

Czy to prawda że na jednym z wydziałòw pracownicy załatwiają się do wiaderka po czym wystawiają je do zabrania gospodarce odpadami ? Gdyż pewna biurwa zamknęła WC w promieniu długości połowy fabryki ?

@nowy

Naprawdę mało brakuje do takich scen. Do toalety 150m i do tego jedna na 3 działy.

P7

Dokładnie tak jest, ja trzymam 12h :(

Bolo
@nowy

A jak ,wy osły firma ma dokonać remontu .?

Hdjk
@Bolo

Kible są pozamykane bo ktoś pisał na fudze między kafelkami nawet zdjęcie widnieje dlaczego te kible przy p1 są zamkniete

Wolny człowiek
@nowy

Część toalet została zamknięta przez pandemie, ale już zaczyna wszystko wracać do normy. Praca w miarę w porządku. System 12h jest dość męczący. A co do nie których opinii. Jak to mawiała moja św pamięci babcia. "jak ktoś pływać nie umie to i woda za rzadka"

ngkkk

Co mazurek ma na głowie ?

ngkkk

niech mi ktoś powie co mazurkiewicz ma na głowie

nowa

jestem po rozmowie i dostałam propozycje dział p6 zmiana C na "nowej hali" co powiecie o ludziach kierownikach i atmosferze?

Nie polecam .
@nowa

Zrobisz gałe czerwonemu to oceny będziesz miala dobre nie mówie ci o każdym ,(usunięte przez administratora)

nowy

witam proszę o opinie na temat pracy na UR jak to wygląda ,czy jest duża obsada ludzi ,jakie zarobki ,konkretnie chodzi o automatyków

Byk
@nowy

Daj sobie spokój. Nie warto. Raz że po nockach jesteś nie przytomny i więcej odypiasz niż masz wolnego. Dwa że po dniówkach masz całe dnie wyjęte z życiorysu. Trzy że latasz jak kot z pęcherzem i odwalasz robotę za brygadzistów którzy leżą odłogiem(nie wszyscy ale dwóch nagminnie) . I czekają aż zrobisz wszystko za nich. Sam zamawiasz sobie graty na magazyn, sam zbierasz oferty i sam się z nimi później bujasz. TAK na dobrą sprawę to stanowisko to nie automatyk UR czy tylko doradca i wysłannik brygadzisty który albo ma pojęcie albo i nie ma a Ty mu musisz coś wytłumaczyć. 70% procent czasu to praca na komputerze a tylko 30% akcja w terenie. Cztery. Wszystko zależy od brygady na którą trafisz. Dwóch brygadzistów normalnych a dwóch nie. To już loteria. Pamiętaj tylko strzeż się tych małych bo najmniejszy pies najgłośniej szczeka a później trzeba go bronić. Poza tym. Ekipy na ogół zgrane. Jedne mniej drugie bardziej ale to jak zawsze. Kasa jest na czas ale przy tym co masz w obowiązkach to po miesiącu stwierdzisz że i tak mało płacą. Raczej pospać sobie na nocce nie pośpisz ale to też zależy na której bryg. Jak się chcesz sprawdzić czy podołasz, nie masz rodziny ani przyjaciół to działaj. Tylko napisz później jak było.

Mechanik
@nowy

Ja pracowałem rok. Powiem tak, rotacja jest duża.. Wyścig między brygadami i szczucie specjalistów. Ciagle nadgodziny. Masa papierów na wszystko. Pisanie po 12h raportów z awarii, czyli często gęsto 13h pracy.

Witam. Na jakie zarobki mogę liczyć na ngk na początku jako operator maszyn? Linia P0. Jak się tam pracuje i czy jest duża rotacja ludzi?

Bob
@Nowy

Zaletą tego działu jest umowa pod NGK po miesiącu pracy z tego co wiem . Praca jak praca tragedii nie ma.

@Bob

A jakie są zarobki za cały miesiąc? Jakie są warunki socjalne?

@Nowy

Zależy czy Gliwice ( tam PO to bajka) czy Dąbrowa (oszczędności na wszystkim szczególnie na ludziach )

@PO

Właśnie mam ofertę pod ngk bezpośrednio. W Dąbrowie górniczej. I sam nwm na ile mogę liczyć.

Zawansowany
@Nowy

Zarobek zależy od twojej pracy.Ale sądząc od twojego podejścia nawet na abonament tel.nie zarobisz.Zloz podanie do ALBY to dostaniesz socjal.na darmowe i bez ograniczeń przekąski plus pełen dostępem do swojej pasji i będziesz mógł zbierać złom.jak większość osób z Zaglebia

Gruuuuu
@PO

Proszę jaki znawca.ale jak pytali kto chętny na Dąbrowe to pierwszy ciulu byłeś a teraz ci tak zle.ZWOLNIJ SIE KARTONIE I ROZWIJAJ SKRZYDLA WRÓBELKU

@Gruuuuu

Po pierwsze to mam pracę. Po 2 po to jest forum żeby się dowiedzieć czegoś o zakładzie. Ja w przeciwieństwie do CB nie muszę iść fk pierwszej lepszej pracy. Więc jak nie masz nic madrego do powiedzenia to nie komentuj.

Opel
@Nowy

Goła pensja bez nadgodzin, które i tak z grafika wychodzą, to jest trochę powyżej 3 koła na start. P0 nie jest najcięższym działem w zakładzie, ale ruszać będziesz musiał się, czasami szybko. Kwestia tylko na którą brygadę trafisz bo jest różnica z kim będziesz pracować

Dariusz
@Nowy

3.100 - 4000 kwota wynika z nadgodzin ile wypada w miesiącu. Jak masz dobrą kondycję, jesteś zdrowy. 12 godzin biegania, średnio 26 km na dniówkę uzależnione czy działa winda. Zmiana B kolesiostwo.

B
@Nowy

Jak hcesz być "cheblowany" od tyłu to zapraszam na brygadem D

Swierku
@Dariusz

26 km na zmianę? Chyba kursując na palarnię co 20 min.

Seba
@Swierku

Nie, pracując na górze Rotigerach na hali B i mieląc amaodori na hali A wyjdzie około 20

@Seba

Jakby biuro zrobić na piętrze i tam posadzić liniowych żaden z nas nie musiałby tyle km chodzić szczególnie gdy co chwilę nie działa winda ale....nasz kierownik ma to wszystko gdzieś.On myśli że tu plaża jest na dziale i każdy siedzi po ubikacjach

Młody
@Seba

Mój maksymalny dystans według smartwatch to 39tys kroków na górze. Ale na P0 nic się nie robi tylko chodzi (ironia). Robisz przy zapyleniu bez szkodliwego jeszcze w 4/5 osób na miksingu z zamówieniem na 14 cementów na dzień dobry gdzie masz 12 mikserow na jedynym miksingu. Czas leci przy właściwej ekipie i tyle.

P4

Takiego kolesiostwa jak w NGK nie ma nigdzie, jeśli nie macie nikogo z rodziny wyżej odradzam wszystkim tą pracę.

protekcja
@P4

ciotka w HR to skarb ????

Paproć
@protekcja

Powiem otwarcie, że kochanka byłaby lepsza, no ale ziomkiem w biurze też nie pogardzę

Andrej
@Paproć

Znajomości robią robotę, a nie to czy się starasz w pracy i (usunięte przez administratora), czy nie. Niestety takie realia z życia.

WUDUŚ

Ja tam nie korzystam z WC w pracy . To kariera u Was mam pewna ?

Lolek
@WUDUŚ

Jasne jeszcze dostaniesz większą premię jeśli nie korzystasz z WC ???? ludzie czytam te bzdury i oczom nie wierzę ????????????

07 zgłoś się
@Lolek

To mało widziałeś, prócz piaskownicy i zabawek

Wózkowy

Witam jak wygląda praca na wózku widłowym? Jaka jest stawka? Mam 13 lat doświadczenia mam kursy i uprawnienia na wózki teraz będę robić to nieszczęsne udt które wszędzie wymagają. Jest szansa dostać się na wózek? Czy najpierw produkcja a potem wózek? Pozdrawiam

@Wózkowy

Na wózki mają komplet obsady.Z produkcji przez brak rąk do pracy ciężko uciec na fajny dział.Łatwiej już będzie się dostać nowemu jak staremu

Zostaw merytoryczną opinię o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 223.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 20 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 75 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.