NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Opinie o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

WUDUŚ

Ja tam nie korzystam z WC w pracy . To kariera u Was mam pewna ?

Lolek
@WUDUŚ

Jasne jeszcze dostaniesz większą premię jeśli nie korzystasz z WC ???? ludzie czytam te bzdury i oczom nie wierzę ????????????

07 zgłoś się
@Lolek

To mało widziałeś, prócz piaskownicy i zabawek

Wózkowy

Witam jak wygląda praca na wózku widłowym? Jaka jest stawka? Mam 13 lat doświadczenia mam kursy i uprawnienia na wózki teraz będę robić to nieszczęsne udt które wszędzie wymagają. Jest szansa dostać się na wózek? Czy najpierw produkcja a potem wózek? Pozdrawiam

@Wózkowy

Na wózki mają komplet obsady.Z produkcji przez brak rąk do pracy ciężko uciec na fajny dział.Łatwiej już będzie się dostać nowemu jak staremu

Marian P5

Chłopy diesel umiera a wy oczekujecie niewiadomo czego od pracodawcy

Celina
@Marian P5

Mądry jakoś sobie poradzi, a mało inteligentny upadnie.

Kris

Dzień dobry jestem zainteresowany pracą w zakładzie. Czy można się starać o konkretne stanowisko czy sami przydzielają?

Kris
@Kris

czy warto się starać o pracę w tym zakładzie ? jaka atmosfera ?

@Kris

Zakład podzielony jest na 6 podstawowych działów, jeśli dadzą Ci wybór to tylko pomiędzy działami w których aktualnie jest zapotrzebowanie na nowych pracowników. Jeśli masz na myśli stanowiska kierownicze to raczej nie masz szans bo w zakładzie funkcjonuje awans wewnętrzny (najpierw szukane są osoby wewnątrz zakładu jeśli nikogo nie znajdą zatrudniają z zewnątrz). Co do tego czy się opłaca to temat rzeka, finansowo jako nowy pracownik wyjdziesz średnio na ok. 3200 netto. Ale jeśli trafisz na kiepski dział i świrów za przełożonych to nawet 5000 netto nie wystarczy by zostać w zakładzie ( a takich w tym zakładzie nie brakuje)

Rudy p4
@Kris

Lepiej tam nie idź pracować tam jest porażka w nkg (usunięte przez administratora) będziesz miał problem nawet z wolnym żeby dostać tak miałem na p4 na zmianie B najwięcej osób się tam zwolniło czerwoni cię wogule nie szanują nawet możesz dostać opierdal że są brudnawe trójkąty na piecu. Albo czerwony się wkurzy i była raz sytuacja że kopnął w skrzynie od jakiś kabli z przerwami też była przerwa prosiłeś się żeby ktoś cię zmienił, brak busów to jest mega strata wszędzie busy jeżdżą a tu jest problem wiadomo chodzi o kasę na początku zapłacili ci 2 razy w miesiącu za paliwo a potem meil niestety ale już nikt nie dostanie za paliwo bo szukają oszczędności pracowałem tak rok i najgorszy zakład pracy jaki może być lepiej spróbuj do Amazonu albo do sk

Despa
@Rudy p4

Naprawdę musiałeś czyścić trójkąty?No nie wieże nie dość że musiałeś chodzić do pracy to jeszcze kazali ci pracowac co za niedobry zakład.Tez poszukam coś innego bo nikt nie będzie mi mówił co mam robić.Dziekuje że otwarłeś mi oczy

Niesia
@Despa

Fajnie się czyści trójkąty

EDGE
@Niesia

Trójkąty? Ja czyściłem sześciokąty! mówimy o tym samym zakładzie?

Masakra

Praca tam zarobki są dobre jak się pracuje 2x więcej niż normalnie ktoś kto nie szanuje swojego zdrowia to popracuje ale cały czas " ogień " praca nie należy do lekkich

Są tutaj osoby które pracują na Lini P0? Szukam opini na temat zakładu i zarobków. Ile mogę zarobić na początku netto. Proszę o szczere odpowiedzi.

@Nowy

Kolejny młody który siedzi na garnuszku u mamusi i wysłany został aby zarobił sobie na ps5.Szkoda twojego czasu oraz osób którzy vie rekrutują i tak porobisz górą jeden czy dwa miesiące.Napewno wytrzymasz jak Twój przełożony wyda ci polecenie i będziesz musiał coś zrobić żeby zarobić.Zastanow się?Może lepiej idź na.kierowce Tira to będziesz Panem swojego losu.daj znać za co I dlaczego tak długo u nas pracowales

Zawansowany

Pogadać w 4 oczy hahahh oj byś się zdziwił .A i jeszcze jedno spuść z krzyża bo strasznie nerwowy jestes

@Zawansowany

A co ty myślisz że ja się czegoś boję? Nie masz gówniarza przed sobą więc mi nie bd ublizac! I nie muszę spuszczać z wora bo mam to na codzień!. Nerwowy jestem jak czytam komentarze takich osób jak ty które nic nie wnoszą swoją osobą!

@Nowy

Wiec pokaż że masz jaja i udostępnij gdzie i kiedy możemy porozmawiać w 4 oczy jak pisałeś wcześniej.Z przyjemnością jestem za

@Zawansowany

Zapraszam do Mysłowic. Osiedle Ul.Rymera 94.

@Nowy

Oo kiedyś tam.bylem piękna dzielnica tylko strasznie drogo.Wole jednak siedzieć w swoim pięknym.miescie Zawiercie Masz rację przyda Ci się dodatkowa praca i źródło dochodów

@Nowy

A na której brygadzie jezdzisz z Mysłowic?

Jeszcze nie jeżdżę. Zastanawiam się nad przyjęciem. A ty skąd jeździsz

Centrum Mysłowic

Z brygady A

Wowo

Ja wam powiem że dobre lata już minęło w NGK .Będą mniejsze pieniążki bo od stycznia pracodawca musi płacić większy ZUS .Zapomnijcie o nagodzinach..i podwyżkach. Autobus to jedyny plus ale i to nie jest pewne .12h to jest za dużo .Oceny i testy .to też porażka. żaden ityligetna za takie traktowanie nie będzie tam pracował.Ukraincy i inni wolą jechać z Polski Francja inne kraje..Miłego dnia.

Tygrys

W związku z tym że od 1.07.2021 firma dofinansowuje wypady integracyjne. Chciałbym zorganizować grę integracyjną w Paintball dla brygad A,C dla każdego działu bez wyjątku. Proponuję termin 31.07.2021 w miejscowości Imielin - 24Km od zakładu. Więcej informacji oraz zapisy proszę kierować na adres email : mlody4179@gmail.com Pozdrawiam

Marian
@Tygrys

TY się zajmij pilnowanie pieca A nie myśl o paintbolu. Od nic nie robienia i ciągłego narzekania aż Ci brzuch urósł, A operatorzy latają za Ciebie za alarmami.

I'm Legend

Polecam pracę w tym zakładzie. Zakład daje dużo zarobić + Te wszystkie dodatki i premie, dużo wolnego , praca lekka i przyjemna. Czerwoni pomocni i do rany przyłóż. Wszystko na wielki + Polecam

Smutna Prawda o NGK Dąbrowa

Kilkadziesiąt tysięcy kroków na zmianę, dźwiganie, chemia, opary, zapylenie, substancje rakotwórcze, brak szkoleń oprócz podpisywania kartek na temat . . . jakiś, nie licz na wyjaśnienia, Zamiatanie afer pod dywan, udawanie że wszystko gra, brak wsparcia, jesteś tylko numerem, chyba że dobrze liżesz, to zawsze w cenie, bo kolesiostwo na potęgę. Nie wierz w to co mówią w czasie rekrutacji bo to kłamstwa. Celowe bądź nieświadome, ale kłamstwa. Target ma być i koniec, trzeba to masz robić na dwie linie i koniec gadki. A czemu trzeba? Bo więcej jest wypowiedzeń niż nowych pracowników. Ucieka każdy, słynne japońskie standardy? Stały się bajką na dobranoc. Po paru latach nie poznaję już NGK. Dobrze że na rynku się ruszyło bo już nie mogę znieść tego co się dzieje, nie za te pieniądze. Podwyżki??? Przy tym jak to teraz wygląda to kiepski żart. Chcesz to przyjdź sam się przekonasz, ból nóg, pleców, pyszny pył w ustach i wyżywanie się na domownikach.

Pełno pracy
@Smutna Prawda o NGK Dąbrowa

Czyli nic ci nie pozostaje tylko w trybie natychmiastowym sie zwolnić i zadaj sobie pytanie dlaczego tak długo się męczyłeś w (usunięte przez administratora).Gdzie popełniłeś błąd?Jak mogłeś do tego doprowadzić?Dlaczego jestes taki nieodpowiedzialny!?

Bezrobotny
@Pełno pracy

To są pytania retoryczne? Znaczy monolog?

Pełno pracy
@Bezrobotny

Tak retoryczne

Aomodori P0
@Smutna Prawda o NGK Dąbrowa

Niestety w tym zakładzie hanysowskie, nieudaczniki "karierowicze" z fabryki z Gliwic stworzyli swój folwark i atmosferę taką samą przez jaką uciekli Gliwic.Otoczyli się wazeliniarstwem ludzi z pobliskich miejscowości,uważają się za "znafców" produkcji i podbijają swoje marne ego. (usunięte przez administratora) im rosną od ciast które wazeliniarze z myślą ( może będzie lepsza ocena za serniczek) do pracy przynoszą a i tak czerwoni są nie zadowoleni. Wielkie (usunięte przez administratora) i patologia.

Bercik
@Aomodori P0

Bez przesady . Poprostu zawitała elektryczność pod słomiane dachy .A jak widać niektórzy boją się roboty jak prądu w gniazdku . Weź kolejne L4 i nie pierd....

Uszy do góry :)

Jak w tytule :)

Hh

Gorol uszy do góry ;)

Edmund cb4

Swego czasu.. Na początku zakładu w dg były przeprowadzane ankiety satysfakcji wśród pracowników, odn... Zarobków... Podwyżek... Przełożonych itd...Było to anonimowe... Każdy mógł zaznaczyć co myśli... Może warto do tego wrócić?

Samooceny

Samooceny to jest system który nie powinien istnieć w ngk. Jest to coś co daje większe wynagrodzenie tym którzy są bardziej lubiani przez swoich przelozonych lub przejawiają tendencje do (usunięte przez administratora). Ludzie którzy się starają maja czasami gorsze oceny od tych "lepszych". Powinny być równe podwyżki dla wszystkich pracowników. Zróbmy glosowanie; Zlikwidować samooceny buźka uśmiechnięta Zostawić samooceny buźka smutna

Kaizen
@Samooceny

Myślę że jesteś typem człowieka który robi tyko minimum A później narzeka że ma C, C+. Obecny system jest jeszcze lepszy niż poprzedni, łatwiej dostać wyższą podwyżkę. Oceniane jest na przyklad: z własnej inicjatywy zastępuje operatora. Wysoko jest również punktowane nadgodziny.

@Kaizen

Punktowane są nadgodziny, których niema, normalnie (usunięte przez administratora) pomysł

Kaizen
@Anonim

A chodzisz się pytać? Czy czekasz aż ktoś przyjdzie i się Ciebie będzie prosił żebyś przyszedł?

@Kaizen

Oczywiście, że ludzie chodzą się pytać o nadgodziny. I dla twej informacji według czerwonych niema potrzeby by operatorzy przychodzili na nadgodziny, ale czerwonych zawsze im brakuje i oni zawsze mają nadgodziny, dziwny zbieg okoliczności

Gou
@Anonim

Sądząc po wypowiedziach, pracują tam ludzie po podstawowym wykształcenium

Marian
@Gou

Sądząc po wpisie jesteś dzbanek który nie pracuje w firmie NGK A udziela się na forum, ponieważ jego życie jest bardzo nudne!

Beka
@Marian

Dzbanem to jesteś ty robiąc tam po 12 godzin (usunięte przez administratora)traktują tę firmę jakby tam złoto razdawali po szychcie nadajecie się co najwyżej do tarcia chrzanu tyle (usunięte przez administratora)w temacie

Tomasz BHP
@Gou

Masz rację. Dużo wypowiedzi jest na zasadzie " kali mieć bambus i chcieć pracować w nadgodziny ".

Lauder
@Kaizen

Jesteś typem ktòry do tego kraju nie pasuje na szczęście jest was mniej gosc robi to co ma zrobić nic więcej jasne!

?1@##
@Lauder

Co ja Ci takiego zrobiłem? Czemu się tak do mnie odnosisz? Nie widzisz, że cierpią na tym moje uczucia? Chcesz abym się zamknął w sobie i popadł w drepresję? Dlaczego ja? Poczekaj, gagadku, role lubią się odwrócić. hi-hi-hi

PORAŻKA, 0 SZACUNKU
@Samooceny

Masz kolego 100% RACJI z tą formą podwyżek. Pracowników ze starzem 1/2 lat nie biorę pod uwagę, z całym szacunkiem dla Was, ponieważ dop się przekonacie na własnej skórze o czym mowa. Czy to stary sposób oceniania czy nowy...to na jeden ch... wychodzi. Tzn. lepiej dla firmy. Kto z Was uważa że jest to normalne żeby pracować 12mies, być "ocenianym" (do tego momentu wszystko jest ok) I teraz. Panowie biorą wszystkie oceny średnie z 12mies od każdego pracownika. I wychodzi IM na to że większość załapała by się na lepszą kasę. Więc co? Więc zrobimy sobie widełki takie żeby większość zarobiła mniej na chleb lub zróbmy takie kwoty za progi żeby większość zarobiła... mniej na chleb. Także należą się solidne brawa dla tych matematyków którzy wałkują 3 rok "nowy" system ocen. Co raz lepiej NAS udupia....ie. W sumie to przychodzi mi do głowy co oni o nas myślą... Staraj się staraj a i tak Cię udupimy... A przepraszam, zapomniałem dodać że w ramach dobrej woli możemy pracować w mniejszej ilość ludzi na maszynach i chodzić na nadgodziny w dobie NAJWIĘKSZYCH ZAKAŻEŃ bo przecież jesteśmy NIEZNISZCZALNI. Nie to co wy siedzący, pochowani i marudzący przed kamerą że ten czy tamten zrobił mniejszy target. Życzę WAM dużo zdrowia. Nie, nie wam a moim KOLEGĄ co robią m.in na was.

ty
@Samooceny

jak ci nie pasuja samooceny to sie zwolnil

WZ
@Anonim

co to Kaizen bo kojarzy mi sie z koreanskią sztuka malowania ścian

@Kaizen

ja tam robie wszystko (usunięte przez administratora) i co miesac dostaje wyzsza stawke kiedys tez zaczynalem ja wy teraz podchodze do sprawy pod innym katem

Rick
@ty

Tak jest napisać najprościej a ja się pracownicy pozwalniają to płacz że nie ma ludzi do pracy.

Operator.

Nasza firma a szczególnie zarząd to (usunięte przez administratora) Komunikacja publiczna jest już w 100 % dostępną a te gnoje dalej nie przywrócili przewozów.

Jak teraz wygląda system pracy w Ngk Dąbrowa Górnicza? 2 dni pracy i 2 dni wolne?

@Tomek

W pierwszy tydzień idziesz poniedziałek, wtorek, piątek, sobote, niedziele. W drugim tygodniu środa i czwartek. Praca 12h, 7-19 nocka 19-7

@Omen

Dzięki za odpowiedź, a ciężko wytrzymać te 12 godzin? Praca siedząca czy raczej na stojąco??

Tromba
@Tomek

Wszystko zależy na jaki dział trafisz. Nie polecam p2 dość że stoisz to w gorącu.

TakBardzoCiZleZwolnijSie
@Tomek

2 dni Pracujesz 2 dni wolne 3dni Pracujesz 2dni wolne 2dni pracujesz 3dni wolne ????

NoName

Do zarządu firmy NGK, działu HR i wszystkich osób zarządzających. W ciągu ostatniego roku komunikacja z wami to jakaś tragedia. Niby pracujecie nad zmianami, ale widać impas w waszym działaniu. Co jest przerażające. Podstawową kwestią- komunikacja. Były ostatnio pytania i odpowiedzi do pracowników. Większość odpowiedzi, jest jak na wiecu wyborczym np. tak mamy świadomość, że taki problem jest; tak wiemy, że jesteście niezadowoleni z progów podwyżek. To pokazuje wasze oderwanie od rzeczywistość i brak pomysłu, jak macie zamiar rozwiązywać problemy. Brak zmian w składnikach wynagrodzenia, kiedy oczekujemy, propozycji np wprowadzenia dodatku co miesiąc za brak absencji. Autobusy, będą, jak się skończy pandemia. Czy wy macie świadomość, że to może potrwać do 2024 roku? Mamy pracować za obietnicę i opowieści z mchu i paproci? Może przydałby się wam założenie związku zawodowego? Może wtedy, się ruszycie i wprowadzić zmiany. Ciśnięcie i wymagacie, a dajecie podwyżkę, nie pokrywającej nawet różnicy w stosunku do minimalnej krajowej. W przyszłym roku minimalną krajową ma być 3000. To już nawet tutaj nie będzie opłacało się pracować. Już się nie opłaca, a co dopiero w przyszłym roku. Dużo osób zastanawia się nad Amazonem lub SK, bo przynajmniej dojazd mają zapewniony lub będą mieli. Radzę się zastanowić i wprowadzić skuteczna komunikację i zmiany w wynagrodzeniu, bo kiepsko to widzę jak tak dalej będzie. Poza tym co z tego, że były pytania i odpowiedzi. Jak niektórzy zmianowi bali się czytać odpowiedzi. Brak słów.

Antek
@NoName

Ja bym pracował za wynagrodzenie z mchu i paproci :D

Zatroskany o to co się dzieje

Kierwonctwo i czerwoni to są proste niewychowane chamy. Kultura osobista zerowa. Firma powinna ich wysłać na jakieś kursy randkowania bo nieudolnie cigsle nachodzą nekaja i napastuja kobiety na tym zakładzie to jest na początku dziennym. Patologia owiana nowoczesnym zakładem. Zaniżają jakośc i nie robią nic dla dobra firmy. Jedynie do czrgo ich szkoła to do mobbingowania i dręczenie pracowników. Taka polityka u japonczykow? Wstydźcie się Ngk i Japonia wstyd!!!!! Ktoś powinien zrobić gruba kintrole na tym zakładzie!!!!! Połowa czerwonych to ćpuny i zboczency!!! Kadra ich broni jak i japończycy pozwalają na takie traktowanie i kryją wszystkie przewinienia. WSTYD

Hodyj
@Zatroskany o to co się dzieje

Nie wiem czemu jeszcze nikt tej firmy nie zgłosił do pip i innych instytucji czuja się bezkarni bo są wielka korporacja niestety Polacy ta formę zniszczyli sztuczne stanowiska menagerow kierowników porażka za dużo czerwonych którzy przez klękanie sobie wyrobili stanowiska itp itd

chyba nie tak
@Zatroskany o to co się dzieje

Czemu nie określisz działu, zmiany??? U nas nie ma takiego czegoś co opisałeś!!!

chyba nie tak
@Hodyj

A może konkrety???? Dział, zmiana i wtedy jedziemy po całości a nie generalizować....'

Jydoh
@Hodyj

Masz rację i dodatkowo powinni sprawdzać kto ciągle pisze takie pierdy na goworku jak Twój TRANSIKU

Łysy z P4
@Zatroskany o to co się dzieje

Czyli dalej (usunięte przez administratora) i molestowanie przez czerwonych.Czyli musi być kontrola i zwolnienia tych co to kryją.

hahahaha
@Łysy z P4

Kontrola? Zwolenienia? Tam ręka reke myje człowieku o czym ty mówisz? Czerwoni i biali to jedna wielka rodzina. Nie jesteś pupilem, będziesz miał przerypcone, a jak tylko dajesz z siebie 100 % to bedziesz musiał dawac i 150% i 200% a i tak nie zostaniesz doceniony tylko na koniec usłyszysz - a idz, na twoje miejsce mam 100 chętnych xD

Pipi
@hahahaha

To zależy komu dajesz te %. Na pokaz, kierownikowi, konkurencji, koledze? A może po prostu jesteś takim człowiekiem i czerpiesz satysfakcję że swoich wyników. Głupi ten co chce być głaskany po głowie. Pieseczek się znalazł i pochwały nie dostał.

obiektywnym okiem

Tak szczerze to (usunięte przez administratora) się zrobiło nie pojęte . 3xTARGET !!! .A ludzi nie ma . Nawet z połową stanu osobowego TARGET musi być !. Do tego dochodzi permanentna inwigilacja na kamerach . No i wyliczanie efektywnego czasu pracy operatora -jakoś tak to nazwali nawet przelożeni łapią się za głowy . Autobusy - zapomnijcie !(przegłosowane w zarządzie) Co Ja tu robię jeszcze ? - juz odpowiem , trzyma mnie stawka wypracowana przez kilkanaście lat. Firma jest Japońska jedynie z nazwy .

Xyz
@obiektywnym okiem

Kolegę jeszcze trzyma stawka mnie nawet stawka nie przytrzymała bo tam takie (usunięte przez administratora) pozdrawiam i przestrzegam

zniesmaczony

Czy wszystkim sie odbija po jedzeniu na stołówce?

kloss hans
@zniesmaczony

Odbija i mam zgagę ale popijam tanim winem w domu i mi przeghodzi.

łoś

ngk zmienia nazwe na generalnie ngk generalnie polska p5d pozdro małolaty

haha

NGK zmienia nazwę na GENERALNIE ngk GENERALNIE polska chlopaki z P5 D podsunęli ten pomysł bystrzaki jak zawsze naj zmiana

cuudoowny

Witam czy jako nowy pracownik jestem w stanie zarobić chociaż 3500 zl

Jshshshs
@cuudoowny

Cześć. Z gołą podstawą i w miesiącu bez 'obowiązkowych nadgodzin' dostaniesz niecałe 3 tys. Zdarza się to rzadko No ale jednak.

cudowny
@Jshshshs

Znaczy że czasami wyjdę poniżej 3 tys czy normą jest mniej jak 3 tys? Kurcze szukam pracy i na całym Śląsku wszędzie magiczne 3tys a dzisiaj ogłosili że średnia płaca 5800 brutto :D. No dobrze a na ile można liczyć będąc pracownikiem NGK, da radę mieć 4 tys z przodu?

@cudowny

Pracownikiem NGK stajesz się po ok. 3 latach pracy, w tym czasie możesz liczyć na 2 podwyżki co za tym idzie nie masz szans zarobić 4tys na rękę ( w obecnych warunkach)

@Omen

Na rękę 4 koła po 3 latach pracy hahaha chyba sobie żarty robisz.Ja tu robię 10 lat i ledwo tyle mam oczywiście nie licząc miesiąców z gruchą itp

Krzysiek
@PO

Jeżeli po 10 latach nie masz 4k na rękę to wiedz że coś jest nie tak :) Nawet jak byś dostawał podwyżki 100 zł to byś to osiągnął .

@Krzysiek

Bez zetek nie mam 4k.To niby jak ktoś po 3 latach pracy ma mieć heh

Krzychu
@PO

To ile masz po 10 latach pracy ? mniej niż 4 k na rękę rozumie ?

cuudoowny
@Krzychu

No dobrze ale te 4tys to z dodatkami różnego rodzaju socjalem podzielone przez 12 miesięcy

Zostaw merytoryczną opinię o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 225.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 163, z czego 21 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.